Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prebolevanje


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
231 komentarjev na to temo

#201 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:39

Če bi žena imela odprto srce, bi v najboljšem primeru mož dvignil roko, udarit pa ne bi mogel, bi se mu oglasla vest.... xDDx Namlatil bi jo takrat ko ne bi imela odprt srce.

Da, u najboljem slučaju. Za svladavanje agresivnosti potrebni su velika volja i jak karakter, a i stručne osobe. x;)x

Temu se lahko reče tudi nora ljubezen, ampak zame je to zaslepljenost in ima bolj malo z ljubeznijo.


A što za tebe znači imati otvoreno srce? x:)x

Poznam primere iz prakse, če je bil mož nasilen kljub temu da je žena delala na srcu, da se je njemu zgodila nesreča. Potem pa ali se je spremenil tudi mož ali sta šla narazen....v najhujšem primeru so se zgodile tudi stvari po katerem je mož odšetao iz tega sveta. Eden izmed kozmičnih zakonov pravi da Dharma ščiti pravičnega, resnicoljubnega..... x:Dx


Mene zanima tko je tu pravičan? Muž koji namlati ženu ili žena koja mužu otvorenim srcem donosi nesreću i smrt? I gdje je tu ljubav? :eek: x8Dx

#202 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:50

Mene zanima tko je tu pravičan? Muž koji namlati ženu ili žena koja mužu otvorenim srcem donosi nesreću i smrt? I gdje je tu ljubav? :eek: x8Dx

Če ne poznaš karme in preteklih dejanj obeh iz preteklih življenj, potem ne moreš razumet. Kozmični zakoni so pravični, pa čeprav iz našega stališča ne izgledajo tako. Duša pa se lahko odloči za izhod iz telesa v tem primeru, če presodi da bi z dejanji še bolj poslabšala negativno karmo kot jo ima. Zato pač z režiserjem in ostalimi igralci naredi scenarij, ki izgleda kot nesreča... x:Dx

Ampak te stvari so že težko razumljive, tistim ki vidijo samo fizični svet..... ne priznavajo duše...ne poznajo pojma ljubezen... xDDx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#203 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:56

Brezo, za mene bi veći čin ljubavi bio jednostavno otići od muža i pustiti ga da živi. x:Ix

#204 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2010, 13:57

Brezo, za mene bi veći čin ljubavi bio jednostavno otići od muža i pustiti ga da živi. x:Ix

xyesx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#205 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 14:16

Brezo, za mene bi veći čin ljubavi bio jednostavno otići od muža i pustiti ga da živi. x:Ix


Ma ajde dal sem pač skrajni primer. Včasih pač to ni mogoče. Kultura, vera- pri muslimanih to ni tako simpl, materialno stanje, nima nikogar h kateremu se lahko zateče,..... xDDx

ne me jezit zdej še ti :vragec:
v dweh stavkih bolje ne znam povedat poante. in poanta je bla. če je ne widiš... pol nimam kej...
in ti bi se zdej na vsako besedo posebej obešal al kwa?


Pol lunce, sončna očala x8Dx in še ostali detajli pač vplivajo na moje gledanje. Ma neka ti bude, poanta v dveh stavkih. :palec: x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#206 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. februar 2010, 14:32

Brezo, za mene bi veći čin ljubavi bio jednostavno otići od muža i pustiti ga da živi. x:Ix


ne smeš pa pozabiti, da ženske ne tepe mož, ampak jo tepe njen jezik x:px x:Dx :fiju: zwwwwiiizzzzzzzzzzzzzzz................
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#207 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 7. februar 2010, 15:43

ne smeš pa pozabiti, da ženske ne tepe mož, ampak jo tepe njen jezik x:px x:Dx :fiju: zwwwwiiizzzzzzzzzzzzzzz................


Janko, želiš li ti to možda jezikovu juhu? Evo ti jedne - :P

#208 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. februar 2010, 15:56

Janko, želiš li ti to možda jezikovu juhu? Evo ti jedne - :P


hwaaaallllaaaa :2src: :2src: :2src:
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#209 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 7. februar 2010, 15:59

hwaaaallllaaaa :2src: :2src: :2src:


Nema na čemu. I drugi put. x:)x

#210 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2010, 16:18

ne sam astroloski.

ko se bo kdo ranil, bo mel odprt LNF in bo sel poiskat temo, pa bo lahko s krvaveco rano se prebijal skoz irc, da bo vmes nasel podatkec zase.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#211 Minnie

Minnie
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 956

Objavljeno: 7. februar 2010, 16:22

A kako se zove ovo što sad vas dvije tu radite? :inocent:

Što se mene tiče, moje brišite. Meni tako svejedno.

#212 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2010, 16:28

Vidim ja.
Mah .. jaz bi brisala. :vragec:

ja? da bi mi mystica v eni temi rekla: tumach, da NEKJE se brise, drugje pa ne! x;)x

pa tud ti pogosto ircas.

jaz sem se bolj obcutljiva za ircanje v Zdravju kot v Astrologiji.

se mi ne da drkat z vami potem pa met schtr. po forumu, pa vas puscam, nekako vedno upam, da bodo ircarji sami postekal - kar se seveda ne zgodi.

Pa tud: jaz naj cistim? pa iscem, odkod do kod? kere ja, kere ne?
pa potem ne sam morat gledat brezvezen in za vse ostale (razen za dva) nezanimiv irc, se dodatno se ukvarjat z njim.

je prevec tega, da bi zdaj zacela, razpizdi me pa totalno, sam sem tih, ker si se pa glih oglasla, pa povem.

VSI kdaj ircamo! da smo si na jasnem.
sam kar pa eni pocnejo, je pa xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx xrolleyesx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#213 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2010, 16:40

ja, vem kaj, samo je dejstvo da je bil tak odziv, kot tudi to, da NISEM nic brisala.
kako bi sele bilo, ko bi bila. x:)x
TO sem hotla poudart.

Napisala pa sem tudi (to je namenjeno tudi Minnie), da VSI (kdaj) ircamo.
Samo eni pa skor skoz.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#214 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 7. februar 2010, 16:44

Samo eni pa skor skoz.


da jih ni sram :vragec: x:px x:Dx
če bi usaj skoz, pa da se we :vragec: x:Dx
eh marsa... boš že prebolela x^x x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#215 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 7. februar 2010, 17:42

Napisala pa sem tudi (to je namenjeno tudi Minnie), da VSI (kdaj) ircamo.
Samo eni pa skor skoz.


A je tako težko odpret novo temo IRCANJE, pa naj si folk tam da duška. Sam ne vem kam bi jo ubacio pod črno luknjo al pod čvekarije al pod duhovnost, ker ima veze tudi s psiho..... x:px x:Dx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#216 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 7. februar 2010, 18:27

Vsakdo preboleva toliko časa, dokler se ne zmeni sam s sabo in se od-loči od prebolevanja. x:)x
Possible—but highly unlikely.

#217 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. februar 2010, 11:36

ma sej mamo takih tem dovolj, recimo tema BLUZIM x:o)x

A je tako težko odpret novo temo IRCANJE, pa naj si folk tam da duška. Sam ne vem kam bi jo ubacio pod črno luknjo al pod čvekarije al pod duhovnost, ker ima veze tudi s psiho..... x:px x:Dx


prebolevanje ponavadi potrebuje svoj cas.

Vsakdo preboleva toliko časa, dokler se ne zmeni sam s sabo in se od-loči od prebolevanja. x:)x



#218 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 19. december 2011, 18:22

Huh, še ena zanimiva tema :) Bo treba vrsto po vrsto prebrat.. mal več časa si vzet.. ma jo "vzamem v delo, zagvišno" :)

Moje prebolevanje? Večinoma ekspresno, ma tam, kjer so reči skomplicirane... tam pa ne prebrodim... Saj speljem, vse, od tuljenja do besa do otožnosti in dvignjene brade.. a po parih letih me spet butne od zadaj :(
Prav upam, da najdem med zapisanim kak indic, zakaj... Grem brat :)
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#219 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 27. december 2011, 00:58

Prebrala. Vse, tudi irc. In se našla... LEv, asc rak, luna v kozorogu čist mal pred dsc... pa še kaj bi se našlo :/ Se mi prav postavlja vprašanje, če bom sploh kdaj konc! Je pa zanimivo, zelo zanimivo, kolko sebe najdem v drobtinicah, ki jih pobiram tod naokrog!

To temo je popravil/a Gordana: 27. december 2011, 01:01

Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#220 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 27. december 2011, 22:04

Mystica, hvala! Ja, se strinjam, čas in volja... včasih, ko ni videti smeri... je pa vseeno dobrodošel tudi kak smerokaz, da ne prihaja do vrtenja v krogu :) Potem pa z voljo v času po poti naprej :)
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#221 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. december 2011, 22:13

Mystica, hvala! Ja, se strinjam, čas in volja... včasih, ko ni videti smeri... je pa vseeno dobrodošel tudi kak smerokaz, da ne prihaja do vrtenja v krogu :) Potem pa z voljo v času po poti naprej :)


tole... je pa lahko zelo nevarno...
če npr. ne veš kako naprej... ti bo to povedal kdo drugi... ampak... ta drugi... te bo usmerjal tja, kamor bi njemu ustrezalo, da bi ti šla...
zdej sem mal posplošil... ampak point je pa jasen...
in point je: naredi po swoje!!! če ne weš kaj... uprašej SEBE!!!
ok. loh tut mene, sam najprej me zanima kakšno maš rit xcivx x:Dx štekaš?
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#222 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 27. december 2011, 22:28

He, he, he, Jnko, si car, veš? Ja, res je, lahko je nevarno! A dejstvo je, da človek vedno sliši zgolj in samo tisto, kar je sam pripravljen slišat... In če se zavedaš, da si že vse sprobal (tudi ta vse je relativen, ker je vedno še nekje nekaj, kar bi še lahko, pa si spregledal...) in se samo še v zid zaletavaš... potem je dobro dobit sogovornika, ki ti bo morda povedal besedo, ki jo moraš slišat... ali pa knjigo, v kateri taisto besedo prebereš... Definitivno pa je to lahko resnično zelo nevarno pri vseh, ki skačejo od enega do drugega "guruja"... Ker ta pravi modrec ti bo pustil prosto pot, ti sam si pa tisti, ki bo ali pa ne šel v pravo smer... vedno..
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#223 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. december 2011, 22:33

eh ... janko ... potem je bolje da rečeš k**c gleda voljo in čas xcivx ... in "sebe" x:Dx ... se trudim ... ok ... v okviru svojih možnosti, ki sem jih sprejela zavestno xcivx ... ko pa preteklost, čisto nenamerno pokuka na dan, pa pogrnem ... spomin je boleč xcivx


aja... jes sem čist pozabu, da se gowori o nekem prebolevanju...
u oči mi je padl tist, kar sem potemnil... in tut moj irc velja za na splošno vsa področja...
kr se pa točno prebolewanja tiče... pa nisem nč reku... pa tut ne bom... k se mi ne lub... u prazno gowort x:o)x xcivx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#224 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 27. december 2011, 22:36

He, he, he, Jnko, si car, veš? Ja, res je, lahko je nevarno! A dejstvo je, da človek vedno sliši zgolj in samo tisto, kar je sam pripravljen slišat... In če se zavedaš, da si že vse sprobal (tudi ta vse je relativen, ker je vedno še nekje nekaj, kar bi še lahko, pa si spregledal...) in se samo še v zid zaletavaš... potem je dobro dobit sogovornika, ki ti bo morda povedal besedo, ki jo moraš slišat... ali pa knjigo, v kateri taisto besedo prebereš... Definitivno pa je to lahko resnično zelo nevarno pri vseh, ki skačejo od enega do drugega "guruja"... Ker ta pravi modrec ti bo pustil prosto pot, ti sam si pa tisti, ki bo ali pa ne šel v pravo smer... vedno..


no vidiš... a je tko težko?
še minutko al pa 2 se na ta način pogowor s sabo... se kej konkratno upraš... tut odgowor...
in pol počas že pride u poštev ideja od jeti, ki prawi, da kurc gleda use skp x8Dx x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#225 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 27. december 2011, 22:39

Janko, saj se pogosto :) Pa skregat se tudi znam sama s sabo... ma tle sem na ledu vsake tolko in krepko treščim s tazadnjo ob tla... Pač, samo človek... Mi je pa zeloooo všeč tvoj podpis :) Je čist v stilu :)
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0