Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Retrogradna Venera


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
334 komentarjev na to temo

#226 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 12. junij 2007, 10:44

No, vidiš, upam, da sem ti s tem polepšala dan, klinac, celo leto sm ti. x;)x


xrolleyesx ah ne, dalo mi je samo malo mislit, da sama pretiravam in paniko zganjam, ko obstajajo hujše stvari na svet... A je samson povedal tisto, kar sem rabla zvedet :palec:

Tebi pa vrtnico za lepši dan xvrtcx x:)x

#227 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. junij 2007, 10:53

A to je to ... Super, da imam obenem Kirona v 7. hiši ... :V: Ranijo me, ranim druge, spet me ranijo, spet ranim Da je mera polna, imam v 7. hiši še Severni vozel! :OO!: Moja rana mora postati moja karma, tako nekako ...


xrolleyesx Najboljše, da to rano spremeniš v zdravljenje, večkrat te bodo ranili, več imaš šans, da pričneš ti druge, npr. partnerja zdravit s svojim odnosom, ne pa povzročat rane, sicer se boš vrtela v tem krogu še precej reinkarnacij.
Severna zanka v sedmi hiši kaže, da moraš napredovat prav na področju partnerstva. Ljudje pa se najbolj trudimo delat tam, na tistem področju, kjer nam je že vse poznano, zato delaš več na področju 1.hiše (jaza) tam kjer je tvoja južna zanka.

#228 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 12. junij 2007, 10:59

xrolleyesx Najboljše, da to rano spremeniš v zdravljenje, večkrat te bodo ranili, več imaš šans, da pričneš ti druge, npr. partnerja zdravit s svojim odnosom, ne pa povzročat rane, sicer se boš vrtela v tem krogu še precej reinkarnacij.
Severna zanka v sedmi hiši kaže, da moraš napredovat prav na področju partnerstva. Ljudje pa se najbolj trudimo delat tam, na tistem področju, kjer nam je že vse poznano, zato delaš več na področju 1.hiše (jaza) tam kjer je tvoja južna zanka.

No, tako nekako sem hotela povedati, pa sem mal nerodno.
Hehe, mogoče bom pa kdaj delala v zakonski svetovalnici. x:o)x

#229 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. junij 2007, 11:12

No, tako nekako sem hotela povedati, pa sem mal nerodno.
Hehe, mogoče bom pa kdaj delala v zakonski svetovalnici. x:o)x



:palec: Superca, to bi ti sigurno odgovarjalo, če pa že, lahko pomagaš drugim v svoji okolici kot prijateljica, znanka, svetovalka. To lahko uporabiš tudi na forumu.

#230 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 12. junij 2007, 11:17

Heheh, to bi bilo smešno, jaz pa svetovalka. x:Dx
Ne morem bit svetovala, ker sem preveč subjektivna in imam le en ozek spekter izkušenj. Nisem psiholog, nimam občutka za ljudi, nisem razgledana, ne spoznam se na socialo ... Edino sočutna sem lahko. To pa ne pomaga. Svetovati ne znam. Edino, v čemer si upa trditi, da sem dobra, das znam človeka motivirati in vzbuditi vsaj neko upanje, dati zagon. Strelec. x^x
Hecala sem se, kje, saj nimam diplome iz psihologije.

#231 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. junij 2007, 11:34

Hecala sem se, kje, saj nimam diplome iz psihologije.


xrolleyesx Sočutje je včasih čist zadost, včasih je dobro, da človek zna poslušat. Za socialo pa kar poglej, ljudje z diplomo, žal nimajo časa, ne sočutja pri vsem znanju, da bi pomagali. To pa je večja žalost, kot da si brez diplome.

#232 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 12. junij 2007, 11:38

Ja, je že res, lepo se znam vživeti in sočustvovati, sam moraš tudi z glavo mal pomigat ej, saj kaki folk pa hodi v te svetovalnice? Mislim, vseeno neko razumno razlago najt in razumen nasvet ...
Socialo sem omenila, pa to čist brezveze, nima smisla, kje pa hodijo v te svetovalnice pretepene žene alkoholikov? Ne, to hodijo tisti pari, ki majo preveč denarja in premalo časa, živijo drug mimo drugega, ki se preseravajo s temi obiski v svetovalnicah ...

#233 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 29. julij 2007, 11:50

:inocent:

ne vem, če mi je že kdaj tr. retro povozila natalno. :eek: x^x Lunca, kaj ti praviš glede na to, da se to dogaja v moji 9. hiši sočasno s tr. Saturnom v konjunkciji z nat. Venero?

#234 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. julij 2007, 12:43

:inocent:

ne vem, če mi je že kdaj tr. retro povozila natalno. :eek: x^x Lunca, kaj ti praviš glede na to, da se to dogaja v moji 9. hiši sočasno s tr. Saturnom v konjunkciji z nat. Venero?



Tranzit venere čez natalno se dogodi vsako leto. Ni pa vsako leto retrogradna. To poglej v lunin koledar kdaj in koliko časa bo. Verjetno pa pri nekaterih, ki so vešči rokovanja venere v družbi s saturnom, prinaša zrelo ljubezen, mogoče ljubezen z zrelo al starejšo osebo, mogoče z osebo iz tujni, mogoče z učiteljem, v glavnem ne glej negativno, izkoristi to konjukcijo čim boljše. V primeru ločene osebe, lahko opazujemo nek resen odnos, ki se prične dogajat v tem času z drugo osebo (9 hiša, drug resen odnos. V primeru tranzita saturna čez venero prinaša ljudem, ki so zreli, resen odnos, nekaterim, ki nimajo trdnega odnosa, v tem času veza poči. Vse se pa seveda nanaša na sam aspekt v natalu, ki se pri tranzitih pokaže v taki ali drugačni luči.

#235 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 30. julij 2007, 13:09

saj ne gledam negativno. xDDx lepo sem opisala v temi tranziti, že od marca dalje sem opisovala, kako sem občutila Saturna čez Venero in svašta je odnesel in prinesel. xDDx danes ga je tako ali tako konec, retro Venera čez natalno je pa točno 18. 8. aja, pa res ja, lahko bi bila 2. resna veza, glede na to, da sem mela samo eno do sedaj. v tujino se moram podat torej v tem času. x8Dx
starejšega si pa res ne želim. xrolleyesx do 5, 6 let. lahko tudi mlajši od mene leto, dve, tri ... :inocent: glede na moj DSC v Dvojčkih .... bi lahko bil. x:Dx ni nujno, da je starejši. lahko je samo modrejši, zrelejši od mene.

#236 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. julij 2007, 06:27

v tujino se moram podat torej v tem času. x8Dx

xrolleyesx NI POTREBNO, LAHKO TUJEC PRIDE SEM, HAHAHAAHAA.

starejšega si pa res ne želim. xrolleyesx do 5, 6 let. lahko tudi mlajši od mene leto, dve, tri ... :inocent: glede na moj DSC v Dvojčkih .... bi lahko bil. x:Dx ni nujno, da je starejši. lahko je samo modrejši, zrelejši od mene.

:palec: TOČNO, LAHKO BO SAMO STAREJŠA DUŠA, LETNIKI TEGELCEV SO MIMO, Z DESC V DVOJČKU PA BO VERJETNO VEDNO MLAJŠI. x;)x

#237 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 31. julij 2007, 11:21

kaj "letniki tegelcev"? :eek: karkol že, starine stran!! :vragec: ja ja, mladosten pa mora bit in poln energije, aktiven, zgovoren, hiter .... xDDx
Dvojčka se ne bi branila (v bistvu me privlačijo že od osnovne šole, konstantno sem se zaljubljala v fante v znamenju Dvojčkov, pa jim nisem bila zanimiva), če bi imel kaj planetov v Ovnu, Ribah ... zraven. verjetno bi bilo fajn, če bi imel še kaj zemeljskega zraven. samo kje? ko pa ne maram Kozorogov, Biki so same prepočasni in preveč posesivni, Device so pa smotane in ne grejo skupaj z mojimi planeti v Levu (s tem da moških devic ne poznam ...).

#238 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 31. julij 2007, 11:28

kaj "letniki tegelcev"? :eek: karkol že, starine stran!! :vragec: ja ja, mladosten pa mora bit in poln energije, aktiven, zgovoren, hiter .... xDDx


:palec: Naštela si vse, kar je precej pod domeno merkurja in marsa, kar je normalno za zdravo telo. x;)x Bo pa še treba nekaj za dušo, zato priporočam, kakšnega, ki ima mlad tegelc in staro dušo. x;)x :palec: Če ti uspe dobit takega, si na konju.

#239 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 31. julij 2007, 20:50

Pri meni se nahaja R venera v 7.hiši ,je že šla čez saturna,vendar v njenem potovanju nazaj, tega ne bo naredila več. :switz:
Bo pa kmalu tvorila opozicijo z mojim N marsom v 1.hiši???
Potem ,ko pa ne bo več retro pa opozicijo z mojim N soncem...

V natalcu tvori naslednje aspekte:
Venera sextil mars
venera trigon neptun
venera konjukcija južni vozel
venera opozicija severni vozel


x?x x?x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#240 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 1. avgust 2007, 11:55

:palec: Naštela si vse, kar je precej pod domeno merkurja in marsa, kar je normalno za zdravo telo. x;)x Bo pa še treba nekaj za dušo, zato priporočam, kakšnega, ki ima mlad tegelc in staro dušo. x;)x :palec: Če ti uspe dobit takega, si na konju.

bo bo ... ziher. :2src:

#241 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. avgust 2007, 14:58

Device so pa smotane in ne grejo skupaj z mojimi planeti v Levu (s tem da moških devic ne poznam ...).

..device so pa dbest... kako mores govort kej tazga... device so najboljse... sam predstavli si svet brez devic... ja kdo bi pa pospravu... vsi bi se sam igral in puscal svinjarijo... xrolleyesx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#242 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. avgust 2007, 15:24

jebeš devičjo luno :vragec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#243 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. avgust 2007, 15:32

jebeš devičjo luno :vragec:

...v primerjavi z jaz-rabim-vojno-ce-je-pa-ni-jo-pa-nardim ovnovsko al phipersenzitivno ribjo al pa dajmo-nardit-iz-tega-da-mi-je-ratal-cevle-zavezat-en-dvourni-govor-za-vsazga-ki-pride-mimo-da-bo-vidu-kok-sm-kul levovsko..al pa s kero od ostalih se mi zdi kar kul... prakticna, stabilna all-in-all sploh ne slaba...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#244 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. avgust 2007, 15:34

...v primerjavi z jaz-rabim-vojno-ce-je-pa-ni-jo-pa-nardim ovnovsko al phipersenzitivno ribjo al pa dajmo-nardit-iz-tega-da-mi-je-ratal-cevle-zavezat-en-dvourni-govor-za-vsazga-ki-pride-mimo-da-bo-vidu-kok-sm-kul levovsko..al pa s kero od ostalih se mi zdi kar kul... prakticna, stabilna all-in-all sploh ne slaba...

x:Ix tu ti pa sploh ne morem ugovarjat :8):
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#245 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. avgust 2007, 15:41

Deviska Luna ni sposobna velikih nalog. Cetudi je v tocni konjunkciji z Uranom in Plutonom. No ja, premalo jih poznam s to tocno konjunkcijo, da bi lahko trdila. Za Luno v Devici na splosno pa sem glede tega prepricana. Se izgubi v podrobnostih, ceprav je trezna in realna in prakticna. Dostkrat pa nima poguma in zanosa.

...eh tole je pa bolj kot ne poslplosevanje... ce gres v solarfire bazo pogledat je devicja luna med slavnimi osebnostnimi cist proporcionalno zastopana... medtem ko so steliji v devici celo najpogostejsi med steliji v vseh znamenjih... trdo delo se izplaca... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#246 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. avgust 2007, 15:44

Deviska Luna ni sposobna velikih nalog. Cetudi je v tocni konjunkciji z Uranom in Plutonom. No ja, premalo jih poznam s to tocno konjunkcijo, da bi lahko trdila. Za Luno v Devici na splosno pa sem glede tega prepricana. Se izgubi v podrobnostih, ceprav je trezna in realna in prakticna. Dostkrat pa nima poguma in zanosa.

uh podrobnosti :o|o:
včasih se zapiknem v kako malenkost in to tak, da grem sama seb na k***
pa si ne morem pomagat, dokler tista malenkost ni ok..pa četudu vse ostalo propade xnckrivx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#247 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. avgust 2007, 15:45

...jaz se pa sploh ne izgubljam v podrobnostih... mogoce mi jupiter pomaga...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#248 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 1. avgust 2007, 15:55

..evo mantis zdaj bom pa eno devicjo usekal:
v bazi solarfire-ja The Clifford Data Compendium-v.2 (2000) je melo 9% oseb (45 od 500-ih) luno v devici... medtem ko bi bilo proporcionalno 8.33%(1/12)... tako, da je v tem primeru zastopanost devicjih lun celo nekoliko nadproporcionalna.... je pa res, da je vzorec nekoliko majhen... ampak se vseeno ne mores trdit, da lune v devici niso sposobne dosezt velikih stvari, ker v tej bazi so samo osebe, ki SO DOSEGLE nekaj velikega... na tem ali onem podrocju...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#249 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 1. avgust 2007, 16:15

Deviska Luna ni sposobna velikih nalog. Cetudi je v tocni konjunkciji z Uranom in Plutonom. No ja, premalo jih poznam s to tocno konjunkcijo, da bi lahko trdila. Za Luno v Devici na splosno pa sem glede tega prepricana. Se izgubi v podrobnostih, ceprav je trezna in realna in prakticna. Dostkrat pa nima poguma in zanosa.


Kaj pa škorpijonova luna v konjukciji z uranom,ki je vladar mojega ASC??
Luna je na koncu 8.hiše ,uran na začetku 9.hiše???
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#250 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 2. avgust 2007, 11:43

Venera hodi iz Sextans-a v Hidro, torej antikrist trka na vrata!

First published by Lulu Publications, 2007, www.lulu.com/astrology. Copyright © 2007 By Klaudio Zic. All Rights Reserved. No part of this material may be reproduced or transmitted in any form or by any means, electronic or otherwise, for commercial purposes or otherwise, without the written permission of the author, except when permitted by law.


Venus in Hydra - summer 2007

Copyright © 2007 by Klaudio Zic, all rights reserved. http://www.lulu.com/astrology

She will explode, destroying false religion, false ego and false astrology. True mind acts through Jupiter in Ophiuchus, the monotheistic constellation of Aton, but false ego lurks from underneath Regulus in Leo as Venus glides from Sextans into Hydra. A secret turn of unreligion happens at the core of all idolatry. Sextans is the ascendant of Vatican City.

The antichrist has a comparatively small chance for success but the opening she uses is like an unbolted trapdoor to the Vatican library. Does the antichrist have an ally then? Mars in Cetus has surely stirred some chaos before Mercury in Orion happened. Mars in Cetus is the brother and ally of Eris in Cetus. After all, Venus in Hydra is but the lower octave of Eris in Cetus, both zodiacal constellations having abundant diabolic record.

Watch out for Hydra ascending in the month of August if you are an astrologer-magus since it is the most likely time for the download of the enemy from astral domain. London is as ever the first to register the visitor. Enticed by Mars in Cetus (2005 London bombing, 2007 terrorism) and Mercury in Orion (Lady Diana, car bombing) the antichrist will not fail to show in its trivial way, but as for the experts it is better to bolt the trapdoor.


Klaudio Zic


Copyright © 2007 by Klaudio Zic, all rights reserved worldwide.
Redistribution of this file in any form is violation of the Copyright Law.
The material has been previously published and is available through web site http://www.lulu.com/astrology
Copyright © 2007 By Klaudio Zic. All Rights Reserved. No part of this material may be reproduced or transmitted in any form or by any means, electronic or otherwise, for commercial purposes or otherwise, without the written permission of the author, except when permitted by law.












Web site http://www.lulu.com/astrology 16/22 Astrology™ Publications. The Precessed Ascendant™ and Scientific Zodiac™ are Copyright © 1995 - 2007 by Klaudio Zic. The Eris delineation, dwarf planets delineation and Scientific Astrology™ resources are © 2005 - 2007 by Klaudio Zic. Venus in Special Constellations is © 1995 - 2007 Klaudio Zic.
The Real Time Reality Rendering Tools™ are © 2005 - 2007 by Klaudio Zic. The Personal Cosmic Secretary™ is © 2005 - 2007 by Klaudio Zic. O5™ is © 1987 - 2007 by Klaudio Zic
Klaudio Zic can be reached via lulu.com inner messaging as well as by SMS +393343182775
E-mail iau28@yahoo.co.uk Private e-mail, address and telephone on initiate request.
© 2007 by Klaudio Zic. All rights reserved. No part of this document or original theoretical data may be reproduced in any form, electronic or mechanical, without the written approval from Klaudio Zic. Please contact Klaudio Zic via inner messaging service at lulu.com or by telephone, in order to clarify the legal protection of patents pending and copyright of the original research and theories derived from the same. The Scientific Zodiac™ and Precessed Ascendant™ are Copyright © 1995 - 2007 by Klaudio Zic. The Night and Day™ House System is Copyright © 1999 - 2007 by Klaudio Zic. The X Zodiac is Copyright © 2005 - 2007 by Klaudio Zic. Eris, Pluto, 2003 EL61 and 2005 FY9, Sedna, Orcus, Quaoar, Ixion, 2002 AW197, 2002 TX300, Varuna, Typhon, Ceto, Logos + TNO with H < 6 delineation are Copyright © 1995 - 2007 by Klaudio Zic.

The scientific zodiac has 22 IAU constellations. The eastern ascendant set for the epoch has 16 IAU ascendants. The 16/22 system of scientific astrology deals with your real natal skies. The ascendant of the U.S.A. is Serpens Cauda. Iran has Moon in Cetus. The WTC has Moon in Orion. The Sun is in Libra n November 23rd according to NASA ephemeris. The astrology of Eris. Reptilian astrology. Iran Iraq U.S.A. Israel Lebanon horoscope natal chart political astrology. Iran horoscope. Mundane astrology. Iran natal chart. Iranian horoscope. Astrological predictions for Iran and the U.S.A. 2007 - 2008. Venus in Hydra. Jupiter in Ophiuchus.

The astrology of Eris www.lulu.com/astrology Eris in astrology Eris astrology of Eris - Eris natal chart Eris ephemeris predictions horoscope nativity - ephemerides - Eris in the 12 houses- sign publications web www position Eris in Astrology the Astrology of Eris Eris in my natal chart where is Eris in Astrology Eris in the natal horoscope Eris in my nativity Eris web Dwarf Planet Eris in Astrology the Astrology of Eris the dwarf planet what is Eris doing in my nativity How do I determine the position of Eris in my natal chart what is the meaning of Eris in my horoscope Eris in the 12 houses of the horoscope the twelve houses of Eris The Astrology of Eris Eris in my natal chart in aspect, by house in Cetus; Eris publications, Erisian books, Eris in astrology, Eris and the New Zodiac, Eris and the 22/16 Astrology System, Eris and the Night and Day house system, Eris in synastry, Eris in love, Eris in sex, Eris in finance, the financial implications of Eris in Astrology, Eris in conjunction and opposition, 2003 UB313 Eris + Pluto + Neptune + Uranus + Saturn + Jupiter + Mars + Asteroid + Earth + Moon + Venus + Mercury + Sun + comet + dwarf planets

Eris predictions 2007 Eris natal chart Eris nativity Eris in your natal chart Eris ephemeris Eris prediction 2007 - The Astrology of Eris Erisian astrology Eris in astrology Eris horoscope Eris ephemeris Eris astrology system Eris house system the Astrology of Eris Astrologia Eris Astrologija Eris Eris Astrologie Eris and the X Zodiac Eris chart natal Eris the natal chart has Eris in your horoscope where is Eris in my horoscope Eris astrologer Klaudio Zic - Eris astrology publications Eris astrology editions Discordian astrology the Astrology of Discord Discordia in Astrology Eris oroscopo italiano Eris horoskop Eris horoskope Eris ephemerides Where is Eris in my horoscope Cetus II RTRRT real time reality rendering tools O5 Oberon 5 SnowCrash Cascade P.C.S. PCS Personal Cosmic Secretary 16/22 Astrology system Eris in the Night and Day house system Eris in your natal horoscope




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0