Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dragi bajski...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
151 komentarjev na to temo

#101 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:14

:eek: ...hm. Zanimivo. Samo verjetno tisto nekaj - "primerjaš" z neko svojo neprijetno izkušnjo v življenju.......in tisto nekaj je le en majhen del mene x;)x . Verjetn celo ne ravno ne vem kako pomemben del. x^x Ma, težko tako na slepo ugibat, no. Se bova pač vsake tolko mal :rolleyes: :angry: :wacko: :wOOt: :sniky: :bomb: :OO!: :vtz: ............... x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#102 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:19

x:Dx x:Dx

#103 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:21

No, zdej pa..... x:Xx x:Xx x:Xx ................ :vragec: x:o)x x:Dx


:switz:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#104 Mašinca

Mašinca
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 667

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:32

No pa še moje mnenje o debelosti:

Nikoli nism bila popolna ali celo suha. Čeprav zdaj če pogledam nekatere slike za nazaj, sem bila ravno prav. Pa sm takrat v najstniških letih začela s prvo dieto. Pa seveda nism dolgo zdržala. Pa spet dieto, pa tut to ni dolg trajal. Včasih sem celo shujšala nekaj kilogramov, to pa je bilo ravno najbolj usodno. Če sem shujšala za 5, sem se zredila za 10,... Začarn krog iz katerega ne moreš. Sigurno imam trenutno 10 kg preveč. Sem bolj majhna, pa je to še bolj očitno. Nazadnje, ko sem "bila suha" (cca. 15 kg manj) je bilo 2 leti nazaj. Shujšala sem brez diet in kakšne telovadbe in v bistvu so mi bile moje kile čist všeč, ampak ljudje, ki so me imel radi, so pa obupoval. Ker sm shujšala zaradi stresa. Služba, ki me je okupirala od jutra do večera, šefica, ki nas je psihično maltretirala,... Bila sem razvalina same sebe. Ko sm odšla od tam, se mi je teža počasi dvignila in sem bila spet na starem. Ampak bila sem srečna in zadovoljnja s svojim življenjem, spet polna energije,... Sej sem se spravla tut na fitnes 2-krat na tedn. Čeprov na kilah se 4 mesce rednega fitnesiranja ni poznal, pa na postavi tut ne dost, sem bila zadovoljnja. Zdej sm nehala hodt, ker mi je ginekolog odsvetoval, ampak po porodu bom pa spet (vem, ene so šle na Himalajo dva dni pred rokom,...), zdej bolj na izi doma. Itak sm pa shujšala 8kg odkar sm zanosila. To bo dost mojga nakladanja.

Aja pa kdaj pa kdaj se tut našminkam, da bolj zgledam - sebi in ne za druge.
Drrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.........

#105 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:34

Mašinca :palec: x:Xx ....drž se!

p.s. pa previdno s šminko....saj veš.....
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#106 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:36

Oho Mašinca x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#107 bigm

bigm
  • D član
  • Št. objav: 907

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:51

Mašinca, še zlasti tvoj zadnji stavek mi je všeč!!! :palec: :palec: :palec:
Naj vam bo vsak dan najlepši dan!

bigm

#108 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 12:08

x:Dx x:Dx ...ja, smo si kar mislili, ja..... x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#109 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 12:18

umazane? :eek: :eek:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#110 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 30. junij 2004, 12:19

ja moram priznat, da nisem bil nikoli navdušen nad bajsikami, moti me že to, če je malo polna, kaj šele, če je fajn. Sploh se mi pa zdi neokusno, kadar so tipi bajsasti in zavaleni prasci, poleg tega se ne trudijo, da bi kaj naredili, da bi živeli bolj zdravo...


Sam imam srečo, da sem bolj fit........... res pa je, da vsega ne jem............ mogoče tudi zaradi tega, pa seveda geni so tu, ki so pa izvrstni x;)x x:Dx


sokrates

#111 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 12:22

Aaaaaa, te misli. :inocent: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#112 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 12:36

Pa tud, če se bi........ x;)x :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#113 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 12:44

Hih..... :inocent:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#114 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. junij 2004, 13:18

Sploh se mi pa zdi neokusno, kadar so tipi bajsasti in zavaleni

Sam imam srečo, da sem bolj fit...........

Sokrates potem imaš pa srečo, da se nisi v tole svojo kategorijo uvrstil x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#115 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:02

Poznam pa nekaj primerov iz svoje okolice, ko so ljudje ekstremno shujsali (npr. iz 150kg na 90kg) , danes prekipevajo od energije, jim nekako ni zal za odvecno tezo, niti najmanj.

Krokodil, si me spomnil na eno mojo sošolko v SŠ, ki je v 6-ih mesecih shujšala iz 102kg na 53kg. Hujšati je začela nekje proti koncu 2. letnika in najprej niti nismo opazili neke spremembe. Ko pa je prišla v 3. letniku prvi dan v šolo, jo je dobesedno 1/2 manjkalo. To je bilo :eek: :O: :eek: ...
Ampak punca si je čisto pokvarila zdravje. Izgubila je menstruacijo, bila je čisto dehidrirana, koža ji je visela (če se je n.pr. prijela/uščipnila za kožo, ji je koža ostala kar v "luftu" kot plastelin, tako da si jo je morala potem zgladiti, da se ji je spet poravnala in prilegla telesu)... Grozno! :sori:
Pojma nimam, kako je zdaj z njo. Upam, da se ji je zdravje kaj izboljšalo. xscratchx

Bobnar, ti pa mal pretiravaš s svojo višino. :inocent: Meni se nisi zdel tako visok. xnckrivx

#116 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:06

Kaj pa veš, mogoče se je pa kaj potegnil x:Dx

#117 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:11

A misliš, da ga kdo nateguje? x;)x x:Dx

#118 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:13

Krokodil, si me spomnil na eno mojo sošolko v SŠ, ki je v 6-ih mesecih shujšala iz 102kg na 53kg...

Pretiravanje ni bilo nikoli zdravo.
Tole 'ekstremno' hujsanje, za 50, 100kg , to je letni ali vecletni projekt, ne pa nek horuk, nic jesti pa bo v nekaj tednih.Pa ponavadi se to izvaja pod strogim zdravniskim nadzorom.
Popoln, izbran jedilnik, pravilno pitje tekocin, veliko gibanja...obsezna, kompleksna zadeva, vsekakor.

#119 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:23

Ja, sej vem...
Tisto je bilo prehitro, zato pa je bilo tako z zdravjem. Pa sigurno je premalo pila, saj se ji je videlo na koži...
Sem pa to omenila zato, da tudi druge opozorim, da ni za pretiravat. Po mojem 1kg na teden je maksimum za hujšanje. Pa nikakor ne pozabit na vodo! (Stane bi dodal, da tudi na zdravo sol ne pozabit! x;)x )

#120 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:30

Ja, v sveže pripravljenih sadnih in zelenjavnih džusih imaš vse, vodo, vitamin in zdravo sol, pa zelo malo kalorij. x;)x
Si si že pripravila katerega :8):

#121 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:42

Stane, je res :palec: ... saj bi tja med zdrave napitke, ampak nimam kakšnega extra recepta... katerokoli sadje zmiksam (zelenjavni sokovi pa mi še vedno ne gredo... edino pesin in korenčkov sok), dodam malo tvoje soli in x8Dx (ampak ne vedno x:Ix :8): )... še vedno si vsak dan pripravim napitek iz ene limone, soli in vode, ki ga pijem čez dopoldan... dobro je tole, opažam, da sem ful bolj vitalna x:px xokx

#122 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:46

Sstane, nisem. :8): Itak pa jem ful sadja in zelenjave (kaj mi pa drugega preostane po tej "90-dnevni ločevalni dieti" xrolleyesx ), pa tudi pijem kolikor se da (samo vodo) ter solate solim s tvojo soljo, ki mi je (btw) že zmanjkuje. x:)x

#123 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:46

Mateja, saj v tem je vic, da se ti energije uskladijo, kile, če jih je preveč ali premalo, se pa sčasoma tako same uravnotežijo.
Važno je, da povečaš izkoristek pri izgorevanju kalorij in zato začnej jesti manj, vse ostalo se uredi samo x;)x

#124 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 22:50

Sstane, nisem.  :8): Itak pa jem ful sadja in zelenjave (kaj mi pa drugega preostane po tej "90-dnevni ločevalni dieti"  xrolleyesx ), pa tudi pijem koliko se da (samo vodo) ter solate solim s tvojo soljo, ki mi je (btw) že zmanjkuje.  x:)x

Tamara, napaka. Ne, da ješ ful sadja, temu sladkorju v sadju moraš dodati tudi katalizator, da lahko izgori, ne pa, da se ti nalaga v rezerve.
Preko jezika mora potovati oboje istočasno, biokoda, sol in C vitamin in kalorije, ne vsako zase.
Delaj si slane džuse, pa boš videla x;)x

#125 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 30. junij 2004, 23:23

OK, bom probala!

Samo veš kaj - meni se zmiksano sadje ful "smili"! :sori: Nekako se mi zdi (ker sem nekje slišala ali brala), da sadje pod obrati (v mikserju) izgubi veliko vitaminov. Poglej, kako kivi izgubi svojo barvo! Zmiksan postane čisto rjav! Pa banane tudi!
Jaz še svojima otrokoma, ko sta bila dojenčka, nisem nikoli nič miksala, ampak samo pretlačila z vilico ali naribala. :8):




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0