Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Dragi bajski...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
151 komentarjev na to temo

#76 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:36

54 :eek: Pa ne zgledaš tolk suha, no. x:)x Boljše da ne, mora met tip tud kaj za prijet, ne........Pa da se kosti ne drgnejo :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#77 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:41

(slisi se pravzaprav kar veliko, cetrtina mene da je mascoba?  :sori:  :o|o:)...

Tri četrtine pa slana voda x:Dx :inocent: :eek: x^x

#78 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:44

Bemu, sem se spomnil, da sem se glede na zadnje meritve mal povečal...so me izmerili 1.76....mah, ziher ne znajo merit. x^x Sicer pa tipi mormo včasih kak cm dodat, ne..... x:o)x x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#79 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:46

Po mojem si max. 1.75 x:Dx ... verjetno 1.72... x?x

#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:46

Mick, saj nisem, ravno to pravim - 56.6 (je rekel, da je to najbrz kakih dobrih 55 realno).
Ne, nisem suha, celo imam malo trebucska, v bistvu res malo tehtam (ker sem kar visoka, visje povprecje, no, 170, zadnjic ko so me merili pa 169.5, ce smo natancni)...
Voda in mascoba? Grozno... :sori: x:o)x x:Dx Odstekano...
Jaz mislim, da sem ravno pravsnja, zredila sem se pa celo zaradi fitnesa tudi malo, se mi zdi, da me je malo vec, sem pac malo 'krepkejsa', ampak gledam, da ne pretiravam...
Ma v bistvu mi je zal, ker sem bila danes zadnjic, v bistvu shizim, obozujem telesno vadbo, to pa ze iz otrostva...
Sonce/Mars, to bo... x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:49

54  :eek: Pa ne zgledaš tolk suha, no.  x:)x Boljše da ne, mora met tip tud kaj za prijet, ne........Pa da se kosti ne drgnejo  :vragec:  x:Dx

ja ampak gledajo pa tiste suhe.... :o|o:

#82 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:56

Po mojem si max. 1.75 x:Dx ... verjetno 1.72... x?x

Ja, sem se že navadil, da se kar pogosto motiš...... x;)x :vragec: x:Dx Evo, če že češ......minimum kar so me do sedaj izmerili je 1.75 in največ 1.78. Še rabiš kakšne druge mere? :vragec: x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#83 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 09:57

Po mojem si max. 1.75 x:Dx ... verjetno 1.72... x?x

Ja, sem se že navadil, da se kar pogosto motiš...... x;)x :vragec: x:Dx Evo, če že češ......minimum kar so me do sedaj izmerili je 1.75 in največ 1.78. Še rabiš kakšne druge mere? :vragec: x;)x x:Dx

Kaj ti je pa zraslo za 3 cmm :eek: x:Dx

#84 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:00

x:Dx ...kaj pa vem, verjetn se staram kot vsi, pa mal že skup lezem. x;)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#85 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:01

največ 1.78. Še rabiš kakšne druge mere?  :vragec:  x;)x  x:Dx

ne hvala- si se že dovolj zlagal :palec:

#86 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:02

Mucka, če si ti zakompleksana še ne pomeni, da so tud vsi drugi. x;)x x^x Ha-ha....zlagal :eek: ......maš bleme spet, ha? x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#87 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:03

Uf, kaka debata.

Mene osebno tudi ne motijo debeli ljudje. Razlogov za debelost je lahko malo morje.

Lahko je prenajedanje s hrano (utapljanje osamljenosti in nezadovoljstvo), lahko je nezdravo prehranjevanje, lahko je hormonsko neravnovesje, poveča se ti teža lahko celo zaradi kakih tvorb, .... Skratka razlogov je neomejeno. Če se nekdo prenažira, se pač ta moment ali obdobje prenažira. Kaj ga je pognalo v to, jaz ne morem soditi, želim pa vsakemu, da živi srečno, torej da počisti s težavami, ki ga pestijo in zaživi neobremenjeno.

Imam pa rada ljudi in ne njihovih mer, tako da če bi tebe Marsa spoznala v obdobju s tvojo +1/3 dvomim, da bi te kaj manj cenila.

Poznam pa en shujševalni čudež, ko si je ženska s totalno spremembo prehranjevalnih navad, načina razmišljanja, načina življenja in vključitvijo dosti oblik telesne vadbe spremenila postavo iz zelo debele na zelo vitko osebo, spremenila si je cel sistem življenja in zdaj na tej teži vztraja.

čestitam pa tudi vsem, ki ste zmanjšali svojo težo in uspeli, ali pa to počnete, tule ste mi padle v oči Majica, Marsa in Selene x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#88 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:03

180/78

#89 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:07

...če bi tebe Marsa spoznala v obdobju s tvojo +1/3 ...

x:Dx x;)x kok si fajn tole rekla... xDDx
Ampak ves kaj je pa tudi res - pri meni skoz 'opevas' xDDx mojo energijo silno kao - a ves, tule pa sem bila pocasna, kot ladja, saj pravim... nisem bila prava jaz tistole... ;)
Od pubertete dalje sem vedno imela okoli 56 - do morda 59, 60 se ne spomnim, mislim da ne, a cez 60 prej zagotovo nikoli. No, razen potem tedaj, ko sem se zredila do 73.
Odkar sem shujsala (celo do 51, bila sem grozna, cisto presushena), imam pa zdaj konstantno (torej ze 10 let) med 53 in 55 (no in zdaj 56 x;)x)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#90 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:10

Imam pa rada ljudi in ne njihovih mer,

:palec: x:)x ...bemu, pol pa ma tud mickeni šanse. :vragec: x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#91 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:18

Ja, tole, bila sem samo na tisti del, ki mene 'opeva', pozorna... x:Dx

res je tole, ravno danes sem razmisljala, ko so setkale debeluske ene, d apravzaprav so pa meni cisto vsec debeluske oz. tak bolj buckast folk, ampak kot pravim, ena meja pac obstaja, ko vidim, da se pa res komaj premika, 'goro sala', kot grdo recejo, pa je tudi meni kar malo :sori: :o|o:

Presuhe bejbe pa mi nikoli niso bile vsec, itak...
Ampak to se ne pomeni, da morajo bit potem debele. ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#92 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:20

Mucka, če si ti zakompleksana še ne pomeni, da so tud vsi drugi.  x;)x  x^x Ha-ha....zlagal :eek: ......maš bleme spet, ha?  x;)x

se mi zdi da imaš ti bleme če ne preneseš heca na svoj račun.
se mi pač ne zdi.. tako na prvi pogled s tvoje fotke... da nimaš 178. no maybe... ampak konstitucija in to... sklepam pač. ne se razpizdevat kar tako brez vzroka x;)x :vragec:

#93 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:23

Mam pol srečo, da med primerno suhe spadam x:Dx x;)x , sicer me pa še pujsa malo umetno odebeljuje x;)x .

Glede energije - ta opevane pa, si ena tistih, ki je res poseduješ v enormnih količinah, tako da si te sploh ne predstavljam v situaciji, da bi nekje čisto tako prozorna, brez energije, ciljev, idej, želja vegetirala. energija pač spada k tebi x;)x .

No pri ljudeh ja, najprej opazim energijo, šele potem kakršnekoli fizične detajle, sem dosti manj pozorna na kake posebnosti kot prej x:)x . Čeprav tule vam moram res pritrditi, kakšno pretirano debelo bitje v hudi vročini kakšne posebej konkretne energije verjetno ni sposobno izžarevati x;)x .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#94 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:29

Pretirana debelost je pomoje najbolj moteca za osebo samo.
Mislim, resnicno pretirana, da se komaj premikas, da se takoj zadihas, da si niti nohtov na nogah ne mores vec strici sam...mene bi vsekakor motilo.
Ceprav, naceloma je vsak svojega telesa gospodar...ce kdo 'zeli' biti debel pa naj bo..kdo smo mi da bomo sodili pa postavljali merila.
Poznam pa nekaj primerov iz svoje okolice, ko so ljudje ekstremno shujsali (npr. iz 150kg na 90kg) , danes prekipevajo od energije, jim nekako ni zal za odvecno tezo, niti najmanj.

Glede zdravja:vsekakor povecana teza ne vpliva blagodejno...

Sam nisem imel nikoli tezav s tezo...jem kot volk...vedno...vse... tako da tezko sodim, kako je komu, ki je zelo pretezak.

Moje:
190/73

#95 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:30

se mi zdi da imaš ti bleme če ne preneseš heca na svoj račun.
se mi pač ne zdi.. tako na prvi pogled s tvoje fotke... da nimaš 178. no maybe... ampak konstitucija in to... sklepam pač. ne se razpizdevat kar tako brez vzroka x;)x  :vragec:

Bemu, si si jo dober ogledala :vragec: Nikol nisem rekel, da imam 1.78, so me pa tako že izmerili.......Mislim, da sem nekje med 1.76 in 1.77....pa četudi bi bil 1.70 ne vem zakaj je to teb tolk pomembno. xrolleyesx Veliko heca prenesem na svoj račun, tud se znam hecat in norčevat na svoj račun (kar pri teb žal nisem opazil), ne maram pa da mi nekdo naklada, da lažem......mogoče pa ne razumem tvojga smisla za humor, no. x^x Razpizdevam :eek: se sploh ne, dans še posebej nisem take volje, bi me pa res lahko že pustila na miru, če mi nikol ne znaš kaj pozitivnega al pa bl šaljivega napisat. Tko. Daj mi že mir. x:Dx x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#96 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:33

... tako da si te sploh ne predstavljam v situaciji, da bi nekje čisto tako prozorna, brez energije, ciljev, idej, želja vegetirala...

Hmmm, koncno ti ne morem oporekati! x:o)x x:px x;)x
takele sebe pa se tudi jaz prav nikoli ne spomnim... x;)x x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#97 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:42

bi me pa res lahko že pustila na miru, če mi nikol ne znaš kaj pozitivnega al pa bl šaljivega  napisat. Tko. Daj mi že mir.  x:Dx  x;)x

waw :eek: na nekaj bolj pozitivnega - na tem forumu me znaš ti še najbolj razpizditi x:Dx in glede na to da je moj mars zelo blizu moji veneri x:Dx verjetno se zato malo spravljam nate :inocent:

x:Dx x:Dx


itak je vse hec...

#98 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 10:49

Je kak poseben razlog, da te? Mislim, da se te sploh "ne lotevam" in da sem kar nekajkrat pohvalil tvoje poste, ker so mi bili enostavno všeč......pa tvoj videz tud. x;)x :2src: Heh, bi mi bl pasal, če bi se kako drugače......spravla name. :vragec: x:o)x x:Dx Hi-hi...to so verjetn komenti, ki te razjezijo, ne x;)x x:Xx :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#99 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:01

A une? x:px Te pa bo morala kar sama preverit, ne Bobnar x;)x :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#100 Aira

Aira
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 771

Objavljeno: 30. junij 2004, 11:08

Je kak poseben razlog, da te?

veš kaj je- v tebi je nekaj kar pri sebi še nisem presegla. x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0