Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Večvrednost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
136 komentarjev na to temo

#126 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 26. julij 2004, 19:41

Recimo kaj praviš ti  x?x

Glej,meni je pomembno, da je človek čist in urejen. Pa ni važno katero znamko ima na sebi, temveč, da mu paše in se v njej dobro počuti! :palec: Ne bom zdaj rekla, da se v Armaniju slabo počutim, ampak tudi nobenega cirkusa ne zganjam, če nosim kaj drugega! Važno, da je lepo! x8Dx
Imam kar nekaj znancev, ki so sicer dobri ljudje, noro pa so mahnjeni na to, katero znamko kdo nosi. In takoj vsakega oberejo do kosti. Pa naj, če jim paše, sprejela sem jih take kot so, ker pa mi drugače ustrezajo, to ni tako moteč faktor, da bi jih označila za snobe! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#127 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 26. julij 2004, 19:50

Ne bom zdaj rekla, da se v Armaniju slabo počutim, ampak tudi nobenega cirkusa ne zganjam, če nosim kaj drugega!

Ze slisano...vseeno dobro x:)x




Pita tata svoga sina: "Jeli sine, kad ces da se zenis?
Sin mu odgovara: "Tata, pa znas ti, da sam ja gej..."

Tata: "Jel' ti, sine vozis Mercedes?"
Sin: "Sta ti je tata, pa znas da imam starog Ficu"
Tata: "Sine moj, jesi li ti bio ikad na Havajima?"
Sin: "...? Na Havajima? Pa znas da nisam bio dalje od naseg sela..."
Tata: "Pa mi sine reci, je li tvoje pantalone napravio Armani?"
Sin: "Boga mu tata, ne znam tog coveka..."
Tata: "Sine moj, diko moja..., nisi ti onda gej, nego si ti obicna
pedercina ! "


x:Dx x:Dx x:Dx

#128 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 26. julij 2004, 19:55

Kroko :palec: xg:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#129 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 28. julij 2004, 01:20

http://www.lunin.net...ct=ST&f=8&t=686
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#130 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 13. avgust 2004, 00:59

Snobizem se pojavlja tudi pri t.i. poduhovljenih ljudeh, ko lebdijo nad drugimi misleč da imajo najbolj rasvetljene duše. Globoko v njihovih dušah pa je velika temna praznina, polna osamljenosti in žalosti.
Ja sam ka mali pao s lipe

#131 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 13. avgust 2004, 12:25

Volk K.L.

Se strinjam, sem to tudi že sam doživel xrolleyesx


:palec: :palec:


#132 Pixy

Pixy
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 312

Objavljeno: 13. avgust 2004, 12:31

Ja ponavadi je tako...mamo tud en pregovor na to temo - prazen sod najbolj doni...pa kar drži, se mi zdi
Ne potrebuješ kril, da bi bil angel...

#133 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 13. avgust 2004, 14:16

Meni se zdi, da vsi ti občutki večvrednosti izhajajo iz hudih občutkov manjvrednosti.
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#134 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. avgust 2004, 15:07

in hočejo tisto, kar jim manjka, nadoknaditi s čem drugim, ponavadi z materialnimi dobrinami

#135 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 13. avgust 2004, 15:39

Jp, ali pa na kakšen drugačen način. Če se imaš normalno rab, ne rabiš nobenih zunanjih potrditev in sploh ne razmišljaš kakšen vtis bo kakšna dobrina ali pa odločitev naredila na občinstvo x;)x . Se mi zdi, da je neke vrste obrambni mehanizem.
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#136 Chandra

Chandra
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 537

Objavljeno: 13. avgust 2004, 19:53

Meni se zdi, da vsi ti občutki večvrednosti izhajajo iz hudih občutkov manjvrednosti.

:palec: Se strinjam... pa dodajam, da tudi iz lastnih kompleksov.

#137 modrec69

modrec69
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 572

Objavljeno: 4. november 2004, 23:46

Ojlaa, ....
Berem in berem, pa na koncu ugotovim, da je kar malo preveč za brati.
Vaše ugotovitve so take in drugačne, nikomur ne dajem posebno prav, nikogar ne grajam, vsak ima prav, vsak kolikor pač zmore razumeti, kolikor ima vsajenega v svojem razumu.
Vse to pa ni odraz intelekta, ni odraz koliko človek zna, ... vse to je v veliki meri odvisno od okolja v katerem živi, za nekoga slabo je lahko za drugega dobro, ... tudi pri čustvih, pogledih je vedno tako.
Sprašujem se, le zakaj je vedno potrebno gledati kdo je kaj dejal, kdo kaj naredil, ... tudi sam sem dolgo to počel, a izkušnje, morda celo spoznanje kančka modrosti x:Dx me je pripeljalo, do drugačnega načina , drugačnih pogledov na vse to.
Z drugimi besedami, pričel sem sebe gledati, kaj sam počenjam in ne kaj drugi, ... kot prvo sem imel toliko opravka s samim seboj, da sploh nisem imel časa gledati na takoimenovane napake, grehe ali odličnosti drugih, kar se mi je na drugi strani obrestovalo v tolikšni meri, da sem počasi na vse intrige, slabosti in kaj vem še kaj enostavno pozabil ....
To je le moja izkušnja, izkušnja gledana s psihološkega vidika obnašanja, ... kar ni nujno primerna in oprijemljiva za vse ljudi, ... saj temu sledi vprašanje, .. le kak bi svet bil, če bi enako razmišljali , enako gledali, enako ljubili .... x?x

Naj čisto na koncu dodam, .... Začnimo pri sebi, poskusimo gledati le pozitivne strani, ... ne kaj kdo ima, ne kaj kdo reče.... morda nam polepša dan, polepša stran življenja, ki je tako kratko .....

Vsi si prizadevajo, da bi osvojili to, česar ne vedo. Nihče pa si ne prizadeva, da bi osvojil to, kar že ve. :palec: :C:
Izkušnje pomenijo, da veš veliko o tistem, česar ne bi smel storiti ... :-)

Objavljena slika

http://ogledalo.blog.volja.net/




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0