Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5.hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
840 komentarjev na to temo

#726 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 4. februar 2012, 11:03

arc? jaz temu rečem direkcija, ko se vse primika naprej za toliko kot se sonce premika, to misliš?

...aham... xyesx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#727 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 4. februar 2012, 13:05

...aham... xyesx

Pri zadnji deklici je direktivna Luna prišla v kvadrat z natalnim soncem, Uran brez aspekta. Pri srednji deklici direktivna Luna v trigonu s progresiranim Uranom. Prvorojeni pa direktivna Luna v triognu z natalnim Uranom, sam pri meni je problem, ker je Uran v peti je tako in tako če je luna z uranom povezava četrte in pete. Bom pa opazovala in se učila, ti sporočim, če bom imela kako novo izkušnjo glede tega.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#728 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2012, 13:14

Moja 5.hiša se začne v Kozorogu na več kot 29 stopinjah, vsa ostala je v Vodnarju. Vladar moje 5.hiše je v 11.hiši in je v konjukciji samo z Venero. Uran se pa nahaja v 2.hiši in vzpostavlja, med drugim, tudi kvadrat z Merkurjem, zopet v 11.hiši.

Torej, lahko opišem mojo 5.hišo kot zelo po-''11.''. Kot, da bi bila moja 5.hiša zelo po-Uranjena oziroma po-Vodnarjena, ki je seveda obratno kot 5.hiša, ki poveljuje tudi temi o otrocih. Pri meni me to tudi v realnem življenju ne čudi. Čeprav, so določene stvari, ki so zelo zanimive...opažam.

#729 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 4. februar 2012, 14:33

Moja 5.hiša se začne v Kozorogu na več kot 29 stopinjah, vsa ostala je v Vodnarju. Vladar moje 5.hiše je v 11.hiši in je v konjukciji samo z Venero. Uran se pa nahaja v 2.hiši in vzpostavlja, med drugim, tudi kvadrat z Merkurjem, zopet v 11.hiši.

Torej, lahko opišem mojo 5.hišo kot zelo po-''11.''. Kot, da bi bila moja 5.hiša zelo po-Uranjena oziroma po-Vodnarjena, ki je seveda obratno kot 5.hiša, ki poveljuje tudi temi o otrocih. Pri meni me to tudi v realnem življenju ne čudi. Čeprav, so določene stvari, ki so zelo zanimive...opažam.


Z velikim zanimanjem sm pršu hitro pogledat v to temo ko sm vidu da je Hekatka neki komentirala tuki. Objavljena slika

No, zdej sm skor malčk razočaran, k vidim da ni nič tazga zanimivga povedala, kar sm pa skor pričakoval. Objavljena slika

Tk da ne vem no.........Objavljena slika

Zato sm se pač odloču, da se bom malčk kregaču s tabo. Objavljena slika

Namreč.........jst pa mislim, da je tvoja peta, bl kot vodnarska al pa Uranska, Sončkasta in Lunjena. Objavljena slika Ker je pač Lunca vladarica planetov v enajsti in ker so vsi planeti v enajsti Sončkasti. Prav Lunca in Sonček pa dajeta lajf. tk da.......... Objavljena slika A? Objavljena slika

#730 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 4. februar 2012, 17:09

Zakaj pa je 11. po-Lunjena, omarček? Objavljena slika

Pa ne vidiš, da je vsa v Levu? Pa Sonce, ki mu vlada, v X (saturnovi hiši). Pa ta 11.hiša v Levu mi deluje kljub vsemu, kot današnje sonce za oblaki pod hladno burjo. Objavljena slika
Tudi če se začne na zadnji stopinji Raka, je pa Luna v konjukciji z Marsom, moškim principom, pa še misteriozno skrita in oslabljena v 12.

Don't know! Objavljena slika

#731 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. februar 2012, 07:15

Moja 5.hiša se začne v Kozorogu na več kot 29 stopinjah, vsa ostala je v Vodnarju. Vladar moje 5.hiše je v 11.hiši in je v konjukciji samo z Venero. Uran se pa nahaja v 2.hiši in vzpostavlja, med drugim, tudi kvadrat z Merkurjem, zopet v 11.hiši.

...Saturn vladar 5. v konjunkciji z venero (sklepam, da vladarico 2. (in 9.)) v 11... Uran sovladar 5. v 2. v kvadratu z merkurjem v 11. (vladarjem 1. in 10.?)... zelo zgovorno vseskupaj... to bi utegnilo nakazovati na enormno potrebo po pozornosti (zadaj je verjetno nizka samopodoba in dvom v to da si vredna ljubezni) in precej nervozne tenzije v povezavi s tem, vse to zna izvirati iz odnosa z enim od staršev (verjetno očetom)... identiteta sama v veliki odvisnosti od potrditve s strani drugih...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#732 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 5. februar 2012, 09:40

Samson se lohku grem mal tršice:)
ko govoriš o sebi govori kr koli,provuciraj, deli kr češ,
ko govoriš o splošnih primerih tudi
toda ko govoriš drugim ljudjem, ti predlagam,
da poveš tako, da bo koristlo... za to smo astrologi na svetu,
v Soveniji je že tako preveč prepotentnih in samovšečnih astrologov,ki strašijo ali se dvigujejo nad ljudi, znanje ni vse, znanju dodaj mal čuta in smisla, .... ker drugači je vse brez veze...
seveda je to samo moje malo mnenje

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#733 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2012, 09:48

...Saturn vladar 5. v konjunkciji z venero (sklepam, da vladarico 2. (in 9.)) v 11... Uran sovladar 5. v 2. v kvadratu z merkurjem v 11. (vladarjem 1. in 10.?)... zelo zgovorno vseskupaj... to bi utegnilo nakazovati na enormno potrebo po pozornosti (zadaj je verjetno nizka samopodoba in dvom v to da si vredna ljubezni) in precej nervozne tenzije v povezavi s tem, vse to zna izvirati iz odnosa z enim od staršev (verjetno očetom)... identiteta sama v veliki odvisnosti od potrditve s strani drugih...


Hvala, Samson!
Skoraj...
Čeprav mi ni čisto jasno kako si prišel do teh zaključkov na osnovi delnih elementov. A misliš na kvadrat, da dela nizko samopodobo? Včasih celo menim, da imam preveliko, nekako izkrivljeno. Objavljena slika Saj Merkur ustvarja tudi lepe aspekte med Plutonom in Neptunom. Je pa res, da težim po pozornosti, pa ne tisti klasični, da bi se izpostavljala neposredno, temveč bolj posredno. Težko razložim, sem pa daleč da bi bila siva miš.

#734 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. februar 2012, 10:27

Zakaj pa je 11. po-Lunjena, omarček? Objavljena slika

Pa ne vidiš, da je vsa v Levu? Pa Sonce, ki mu vlada, v X (saturnovi hiši). Pa ta 11.hiša v Levu mi deluje kljub vsemu, kot današnje sonce za oblaki pod hladno burjo. Objavljena slika
Tudi če se začne na zadnji stopinji Raka, je pa Luna v konjukciji z Marsom, moškim principom, pa še misteriozno skrita in oslabljena v 12.

Don't know! Objavljena slika


I know, itak da know,

but

še vedno je v škampih.

In tut če bi lahko drugače trdili, bi lahko rekli kvečjemu, da ma pač tut Sonček vpliv na to hišo. Zato sm pa reku da si Sončkasto Lunjena. Objavljena slika In z Venero tam, ne moreva govorit o hladnosti in burji. Prav tako ne z Merkurjem in njegovimi aspekti.

Tisto kar prepriča, kar prevaga je pa šef enajste v določeni hiši. Če je Lunca je pač v dvanajsti, če je Sonček pa v deseti. In ko to med sabo primerjaš, pol veš takoj kdo je šefe enajste. Objavljena slika

Žal ne smem napisat ene in druge razlage, že veš zakaj, a tut veš, da je edina razlaga da je šef enajste v dvanajsti.

Know?

Objavljena slika

#735 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2012, 10:47

Ja, upam da sem razumela, nisem pa čist zihr! Objavljena slika

#736 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. februar 2012, 11:45

Samson se lohku grem mal tršice:)
ko govoriš o sebi govori kr koli,provuciraj, deli kr češ,
ko govoriš o splošnih primerih tudi
toda ko govoriš drugim ljudjem, ti predlagam,
da poveš tako, da bo koristlo... za to smo astrologi na svetu,
v Soveniji je že tako preveč prepotentnih in samovšečnih astrologov,ki strašijo ali se dvigujejo nad ljudi, znanje ni vse, znanju dodaj mal čuta in smisla, .... ker drugači je vse brez veze...
seveda je to samo moje malo mnenje

..tega mi manjka... priznam... venera je šibka.... uran pa rad šokira... vzeto na znanje... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#737 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2012, 11:52

Uh, nič se ne sekiraj, Mihela! (če si mislila na moj primer). Objavljena slika

Jaz čisto razumem Samsona, po svoje sem mu podobna...samo še počakte malo na kakšno mojo super-izjavo. Mislim, da bom kaj kmalu prehitela ubogega Samsona. Se vidi da me še ne poznate dobro. Joj, ko se gre za provokacije, pa če me nekaj piči, znam biti tudi žaljiva (vsaj tako pravijo).

Torej, hvala za podporo, ampak sem iz iste pašte! Objavljena slika Vsaj toliko sem odkrita, da priznam. Pač Samson vidi tako in mogoče niti ni v preveliki zmoti. To smo pač mi, ki imamo močan Uran in 11.hišo. Včasih smo preveč direktni pa uničujoči, ampak vsaj kar se mene tiče, delam to nezavedno.

#738 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. februar 2012, 11:58

Hvala, Samson!
Skoraj...
Čeprav mi ni čisto jasno kako si prišel do teh zaključkov na osnovi delnih elementov. A misliš na kvadrat, da dela nizko samopodobo? Včasih celo menim, da imam preveliko, nekako izkrivljeno. Objavljena slika Saj Merkur ustvarja tudi lepe aspekte med Plutonom in Neptunom. Je pa res, da težim po pozornosti, pa ne tisti klasični, da bi se izpostavljala neposredno, temveč bolj posredno. Težko razložim, sem pa daleč da bi bila siva miš.

...lej nizka samopodoba (oz. težave na tem področju oz. iskanje pozornosti za potrjevanje lastne vrednosti) je nakazana z več elementi... najprej imaš venero vladarico 2. (samopodoba) v konjunkciji s saturnom (vl. 5 - dana ljubezen) v 11. (prejeta pozornost oz. ljubezen)v levu (ki je itak eden največjih iskalcev pozornosti)... najprej je nakazano, da je samopodoba (venera) v prvi vrsti okrnjena, ker ni prejela ljubezni s strani prve avtoritete -Saturn (največkrat nakazuje očeta)... Saturn kot vladar pete nadalje priča o tem, da je tudi sposobnost dajati ljubezen na nek način strateška, zelo verjetno inhibirana, na vsak način pa potrebuje veliko pozornosti/ljubezni (pozicija saturna v 11.) da lahko ta ventil odpre... potem imaš pa še ta kvadrat med merkurjem (vladarjem 1. - identiteta in 10. avtoritete - ponovno), ki je v 11. (dodaten izjemen poudarek na potrebni pozornosti, zelo možno je da je tudi ta merkur v levu, kar še dodatno podkrepi tezo), ta merkur pa je v kvadratu z Uranom(sovladar 5.- spet dana ljubezen)... intenzivna potreba po pozornosti, da se lahko dobro počutiš v svoji koži, kot predpogoj da lahko ljubezen daješ...

Siva miš zagotovo nisi s tako intenzivno dramatično potrebo po pozornosti... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#739 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2012, 12:07

Ja, mogoče imaš res prav, Samson!

Samo, recimo, nisem tako ekstremna, verjemi mi. Nekako sem res narcisoidna (priznam, da se večkrat rada pogledam v ogledalo Objavljena slika ), ampak da bi si recimo želela ekstremne pozornosti pa tudi ne. Recimo, nebi šla nikoli na televizijo ali postala slavna, to me ne zanima (pa pravijo, da se zarečenega kruha največ poje Objavljena slika ).

Pa zakaj meniš, da je konjukcija Venere s Saturnom negativna? Sej nista v slabem aspektu. Al ja? Ne vem, nekateri mi pravijo, da ni slaba pozicija. Je pa res, da me dela zelo samosvojo, neodvisno od ljubezni drugih. Pa ne, da je ne potrebujem, samo recimo, ni me strah samote. Mogoče imam pa že protitelesa za ljubezenska razmerja...ta pozicija mi prinaša stalno čudna razmerja. Mislm, rajši sama, kot s kakšno nemogočo osebo (Saturn na Veneri). Pa Saturn je tudi oslabljen v Levu (ekzil). Kaj pa vem...mislim, da si preveč črnogled! Objavljena slika

#740 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. februar 2012, 12:17

Ja, mogoče imaš res prav, Samson!

Samo, recimo, nisem tako ekstremna, verjemi mi. Nekako sem res narcisoidna (priznam, da se večkrat rada pogledam v ogledalo Objavljena slika ), ampak da bi si recimo želela ekstremne pozornosti pa tudi ne. Recimo, nebi šla nikoli na televizijo ali postala slavna, to me ne zanima (pa pravijo, da se zarečenega kruha največ poje Objavljena slika ).

Pa zakaj meniš, da je konjukcija Venere s Saturnom negativna? Sej nista v slabem aspektu. Al ja? Ne vem, nekateri mi pravijo, da ni slaba pozicija. Je pa res, da me dela zelo samosvojo, neodvisno od ljubezni drugih. Pa ne, da je ne potrebujem, samo recimo, ni me strah samote. Mogoče imam pa že protitelesa za ljubezenska razmerja...ta pozicija mi prinaša stalno čudna razmerja. Mislm, rajši sama, kot s kakšno nemogočo osebo (Saturn na Veneri). Pa Saturn je tudi oslabljen v Levu (ekzil). Kaj pa vem...mislim, da si preveč črnogled! Objavljena slika

v bistvu bi moral za partnerstvo gladat še neptuna, kot vladarja 7., v bistvu se v celotni mini interpretaciji nikoli nisem dotaknil področja partnerstva direktno... tudi nisem rekel, da je venera-saturn slaba pozicija... iz tega kar pa sem prebral iz tvojih pozicij, ki si jih obelodanila, pa lahko zaključim, da verjetno priča o manjku avtoritativne ljubezni v tvoji matriki...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#741 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 5. februar 2012, 12:35

Ja, upam da sem razumela, nisem pa čist zihr! Objavljena slika


Pišuka Hekatka, postajaš pomembna. Objavljena slika Pol Luninga neta se s tabo ukvarja. Objavljena slika

Drgač pa........ trdila si, da je tvoja peta pod vplivom enajste. Za to je šlo. S tem da se nisva strinjala kak je ta vpliv.

Ker je enajsta nasproti peti, lahko rečemo da ma itak tut vpliv na otroke, lahko rečemo da prikazuje vse kar si v življenju želiš, a prikazuje tut okoliščine, na katere ti osebno niti nimaš dost vpliva. Da lahko karkoli govoriš, karkoli počneš, a na koncu se bo obrnilo tako, kot ti je pač dano. In dano ti bo Sončkasto in Lunčkasto. Objavljena slika

#742 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2012, 13:06

Pišuka, Omar!
Je že res, da sem le našla dramatično pozornost ki sem jo zahtevala (če citiram Samsona). Objavljena slika

@ Samson
A mam sploh kej pozitivnega, po tvojem? Pa ta avtoritativna ljubezen, a je Saturn? Kaj pa Sonce? A pol je Saturn na Veneri negativen? Mogoče pa res...sej jaz to skozi trdim; mogoče ni negativen za druge, ampak je za osebo ki nosi to težo.


Mislm, zdaj imam tukaj dva nasprotujoča pola; Omar, ki trdi da sem praktično čist OKi (to me razveseljuje Objavljena slika), pa Samson, da sem neke vrste zgubljena duša, ki do onemoglosti išče pozornost. Zdej sem pa res zmedena a nekako me zabava! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

#743 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. februar 2012, 13:09

Pišuka, Omar!
Je že res, da sem le našla dramatično pozornost ki sem jo zahtevala (če citiram Samsona). Objavljena slika

@ Samson
A mam sploh kej pozitivnega, po tvojem? Pa ta avtoritativna ljubezen, a je Saturn? Kaj pa Sonce? A pol je Saturn na Veneri negativen? Mogoče pa res...sej jaz to skozi trdim; mogoče ni negativen za druge, ampak je za osebo ki nosi to težo.


Mislm, zdaj imam tukaj dva nasprotujoča pola; Omar, ki trdi da sem praktično čist OKi (to me razveseljuje Objavljena slika), pa Samson, da sem neke vrste zgubljena duša, ki do onemoglosti išče pozornost. Zdej sem pa res zmedena a nekako me zabava! Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

..jaz nisem rekel, da si zgubljena duša, samo s kakšnimi izzivi si se mogla sposoati skozi življenje (nisem pa nikoli rekel, da ni možno da si to (ali vsaj del tega) že predelala... zagotovo pa rabiš zelo veliko pozornosti, tega ni mogoče zanikati... ampak to še ne pomeni, da si izgubljen slučaj, niti nisem nikjer rekel, da je to slabo... razen, če si to tako interpretiraš, da dobiš še več pozornosti... x;)x x;)x x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#744 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. februar 2012, 13:14

@ Samson
A mam sploh kej pozitivnega, po tvojem? Pa ta avtoritativna ljubezen, a je Saturn? Kaj pa Sonce? A pol je Saturn na Veneri negativen? Mogoče pa res...sej jaz to skozi trdim; mogoče ni negativen za druge, ampak je za osebo ki nosi to težo.

..sej sploh ne poznam tvoje karte... poznam samo izseke, ki si jih tukaj delila z nami... zagotovo imaš ogromno pozitivnega... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#745 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2012, 13:28

..sej sploh ne poznam tvoje karte... poznam samo izseke, ki si jih tukaj delila z nami... zagotovo imaš ogromno pozitivnega... :palec:


Sej se hecam, Samson! Objavljena slika
Mislim, da imam tudi pozitivne lastnosti. Saj ti sam veš, da ima vsaka karta svoje temne in svetle plati.

A si ti Vodnar? Zanimivo je, da tisti ki radi ustvarjate močne trditve na račun drugih, obenem nimate korajže da se še sami izpostavite. Mogoče se motim, ampak se sprašujem zmeraj o teh stvareh.

#746 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 5. februar 2012, 13:32

A si ti Vodnar? Zanimivo je, da tisti ki radi ustvarjate močne trditve na račun drugih, obenem nimate korajže da se še sami izpostavite. Mogoče se motim, ampak se sprašujem zmeraj o teh stvareh.

..vodnar??.. boh ne dej... jaz sem bodibilder... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#747 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 5. februar 2012, 19:07

..vodnar??.. boh ne dej... jaz sem bodibilder... x;)x


Še zdej ne vem kakšno znamenje ti vlada. Joj, si skrivnosten!

#748 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 14. maj 2012, 14:48

Hmm....v bistvu me zanima, ker ena moja frenda je zanosila vendar ima 5 bajto čisto prazno. Res pa je, da je kasneje naredila splav, ker si je tako želela.

Pa sem bila malce presenečena, da ima 5 bajto čisto prazno kljub zanositvi....

#749 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 14. maj 2012, 14:59

Polna 5. hiša prej kaže na več otrok, pa še to ne zagotovo. Spet je vse odvisno od aspektev in od vladarja 5. hiše. Samo nosečnost in porod pa kaže za prvega otroka 8. hiša, za drugega 10. hiša itd.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#750 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 14. maj 2012, 15:04

Hmm....v bistvu me zanima, ker ena moja frenda je zanosila vendar ima 5 bajto čisto prazno. Res pa je, da je kasneje naredila splav, ker si je tako želela.

Pa sem bila malce presenečena, da ima 5 bajto čisto prazno kljub zanositvi....


Vsi imamo eno od hiš sigurno prazno, že samo zato, ker je hiš več kot planetov pa to še ne pomeni, da potem enega od področji, ki jih predstavlja prazna hiša nimamo oz. ne poznamo. Gleda se potem vladarja te hiše in v kakšnih aspektih je.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0