Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Otroci in 5.hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
840 komentarjev na to temo

#751 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 15. maj 2012, 20:10

Veliko o zanositvi pri ženski govori tudi Luna, je v polodnem znamneju in njeni aplikativni aspekti. Poleg že omenjenega.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#752 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 15. maj 2012, 21:27

pa tudi devica, pravzaprav vsi nestalni.

jaz poznam eno, ki ima ognjeni trigon (strelec/lev/oven), ki ima dvojčka, potem eno škorpijonko (samo pojma nimam kje so ostali položaji), potem eno dvojčico...
sta pa moja stara starša bila dvojček in devica, pa sta imela tudi dvojčka. za babico pa še lune ne vem.

samo po znamenjih je dost b.z. sklepati.

je pa zanimivo, da sem večim dvojčkom delala čarte in prav vsi med njimi so imeli različen asc (so bili ravno tako rojeni, da se je v tistih 15 minutah oz. 1/2h, kolikor so bili razlike, zamenjal asc), pa tudi vizualno si niso zelo podobni, tako kot moja dva strica si tudi nista.

*
ko ste govorili o 5. hiši in plodnosti.
jaz imam jupiter v 5.

vendar gledam to še drugače; ne jemljem tega samo kot fizične otroke, pač pa tudi metaforično (npr. LN je tud moj *otrok* :))
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#753 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 18. maj 2012, 13:12

Čebelca tko je res težko kej več povedat (mormo celo karto videt). Zdej tud odvisno v katerem znamenju je Luna in Mars ter katerim hišam vladata itd.
Sicer pa ali nisi nekaj namignila, da se je sama odločila za splav ali sem pa jaz kej pomešala?
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#754 konjiček

konjiček
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 11. december 2012, 17:31

Tukaj si lahko preberete o pokazateljih otrok v natalni karti ;
http://www.sharepdfb...055906.pdf.html

vtipkajte kodo in download file..
super članek :palec:

To temo je popravil/a konjiček: 11. december 2012, 17:34


#755 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 16. december 2012, 20:26

Konjicek, res hvala za to. Se strinjam, da je super clanek :palec: To je pisala astrologinja Roža, datum pa november 2001 :palec: Po 4 splavih ali porodih mrtvega otroka, je astrologinja napovedala, da bi tej osebi v 5. poizkusu koncno uspelo, ker 5. otrok predstavlja naso prvo hiso oz. ascendent (v strelcu), vladar Jupiter pa je v lepem aspektu z Luno in Soncem in bi bil otrok zdrav. Leta 2000 še ni bilo pravih zdravil. Rada bi pa slisala za rezultat Objavljena slika

#756 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2012, 12:28

Po 4 splavih ali porodih mrtvega otroka, je astrologinja napovedala, da bi tej osebi v 5. poizkusu koncno uspelo, ...


???
Čemu vztrajajo? Očitno ni namenjeno.

Poznam žensko, ki je prav tako imela nekaj splavov in je potem, s pomočjo hormonske terapije in ne vem še česa, zanosila. Zdaj pa ima razvajenega otroka, ker ga je dajala v otroštvu na pjedistal. Edinček, razvajen in ona ima kup težav z njim, ker mu ni bila sposobna reči nikoli NE.
Pa še raka sama tvega zaradi teh agresivnih terapij.

A je to življenje spočeto iz ljubezni ali iz lastnih potreb? (ascendent).

Menim, da nekateri astrologi enostavno nebi smeli svetovati, ker svetujejo napačno.

#757 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 26. december 2012, 12:58

A ti to resno - čemu vztrajajo? Ker si ga želijo, verjetno. Očitno nikoli te želje/potrebe še nisi čutila, sicer ne bi takih bedastoč spuščala. Nam jo je mati narava položila v naročje, takorekoč ;)
Razvajena se pa meni zdiš ti, v večini postov kar nekaj javkaš ...

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#758 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2012, 13:41

Tako je... ker jaz pa poznam tudi pare, ki imajo po nešteto neuspelih poskusih edinčke in te nič kaj razvajene.


Seveda se ne sme metati vse povprek v isti koš.
Ampak, ponavadi izjeme le potrdijo pravilo.

#759 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 26. december 2012, 15:04

Hekate upam, da nikoli ne bos popolnoma razumela, zakaj toliko vztrajajo, natancno razumes te zadeve sele, ko si sam v tem...
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#760 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2012, 16:52

Hekate upam, da nikoli ne bos popolnoma razumela, zakaj toliko vztrajajo, natancno razumes te zadeve sele, ko si sam v tem...


Meni se nič ne smilijo taki primerki.

Vztrajajo, ker so nedozoreli. Slabiči. Prazni.

Če bom notri, sigurno ne bom tako vztrajala in silila z glavo v zid. Mogoče bom takrat drugače mislila, ampak včasih je treba tudi popustiti in sprejeti stvari. V dobro otroka, sebe in tudi partnerja.

Obstaja veliko drugih možnosti. Posvojitev, recimo. Ne, to pa ne! Ker hočejo 'lastnino'. To je moje in pika. Objavljena slika

Če se motim, me pa pouči.

#761 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2012, 16:57

Joj, Mystica...jaz enakom menim o tebi.

Kaj ti veš o moji empatiji sicer?

#762 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2012, 17:30

A ti to resno - čemu vztrajajo? Ker si ga želijo, verjetno. Očitno nikoli te želje/potrebe še nisi čutila, sicer ne bi takih bedastoč spuščala. Nam jo je mati narava položila v naročje, takorekoč ;)
Razvajena se pa meni zdiš ti, v večini postov kar nekaj javkaš ...


Oprosti, sem spregledala tvoj post...

Želijo? Jaz si tudi marsičesa želim. Kaj pomeni ŽELIJO? Oni ne želijo, oni HOČEJO, kot razvajeni otroci, ki jim v življenju nič ni manjkalo. Zdaj jim pa življenje podarja možnost, da spoznajo, ko si nekaj ''želiš'', pa nimaš. Oni se pa zjokajo, dramatizirajo...vsi moramo jokat s temi ''ubogimi'', vsi se moramo vrteti okoli njih...drama pa taka.

Kako lahko ljubiš nekaj kar še ni? Ne obstaja to. Sprva se ozri okoli sebe, osredotoči se na kaj IMAŠ in prvo delaj na tem.

Mati narava da in vzame. Položi v naročje in takorekoč tudi odloži iz naročja, lahko že minuto kasneje...če ji paše. Nič ni samoumevno. Mati narava nam je položila v naročje tudi možgane, ampak večina jih ne uporablja, recimo. Malo sem sarkastično napisala, ampak tko je.

#763 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 26. december 2012, 18:11

Saj pravim - očitno si otroka še nisi želela. Ko / če si ga boš, ne boš več takih vprašanj postavljala.
Z nikomer ni treba jokat, nesramnost pa tudi ni potrebna.

Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#764 Gost_Hekate_*

Gost_Hekate_*
  • Gost

Objavljeno: 26. december 2012, 18:47

Ajjj Hekatka, nisi razumela... pa saj... ni več pomembno.


Je pomembno.
Torej, hotela si povedati, da če astrolog ne bo lagal, bo pa vedeževalec namesto njega, če ta tud ne bo, bo pa kakšna sekta mati narave, itd...In tko bo še hujše.

Oprosti, pozabila sem citirat tvoj drugi odstavek.

Sicer sem pa sama že rekla nekje drugje, da je treba včasih z debili delati v rokavicah. Ker če boš rekel belo, bodo oni razumeli črno, itd...Tko, da se je nevarno celo včasih spuščat v debate s takimi.
Jaz pa menim, da moraš v življenju, če imaš poklic 'svetovalec', bit čim bolj dosleden sam seboj. Ker do vedeževalca bodo itak pršli, ker bodo tvoje prognoze ostale neuresničene...

#765 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 26. december 2012, 23:10

Obstaja veliko drugih možnosti. Posvojitev, recimo. Ne, to pa ne! Ker hočejo 'lastnino'. To je moje in pika. Objavljena slika

Če se motim, me pa pouči.


Hekate se vidi da pises o tej stvari brez izkusenj na to temo, ce bi malo pobrskala po informaicjah na to temo, bi videla, da je parov, ki bi zeleli posvojiti mnogo vec kot otrok za posvojitev, tako da zal ta varianta ni mozna za vse...

Moja povezava


Tole je tudi moj zadnji komentar semke, ker tema ni odprta za tele pogovore...
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#766 konjiček

konjiček
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 27. december 2012, 19:05

Konjicek, res hvala za to. Se strinjam, da je super clanek :palec: To je pisala astrologinja Roža, datum pa november 2001 :palec: Po 4 splavih ali porodih mrtvega otroka, je astrologinja napovedala, da bi tej osebi v 5. poizkusu koncno uspelo, ker 5. otrok predstavlja naso prvo hiso oz. ascendent (v strelcu), vladar Jupiter pa je v lepem aspektu z Luno in Soncem in bi bil otrok zdrav. Leta 2000 še ni bilo pravih zdravil. Rada bi pa slisala za rezultat Objavljena slika



Ni bilo uspeha.Žal.

#767 konjiček

konjiček
  • Vajenček
  • PipPipPip
  • Št. objav: 44

Objavljeno: 27. december 2012, 19:09

Vztrajajo, ker so nedozoreli. Slabiči. Prazni.




Ne sodi. ... Saj veš, boš sojena x;)x ...
Ne sodi ničesar, ker ne veš zakaj, duša potrebuje določeno izkušnjo.....
x;)x

To temo je popravil/a konjiček: 27. december 2012, 19:09


#768 mantis3

mantis3
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 208

Objavljeno: 27. december 2012, 20:27

Konjiček, še ni blo pravih zdravil takrat, res ni blo dano, ne glede, kaj pravi horoskop. Zdaj pa sem par let nazaj poznala par, kjer je bla ona neplodna cisto, on pa 1 % ploden samo. Pa imajo nova zdavila in so porihtali.

#769 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 27. december 2012, 22:45

Jaz imam 7.hišo v Strelcu, 10.hišo pa v vodnarju. Zdej me pa zanima, kaj pomeni strelec in na kakšno nosečnost nakazuje vodnar? Če smem ugibat, me bo verejtno drugi otrok učil potrpežljivosti in neplaniranosti (nemiren/svoboden duh), ne vem pa kej dost o vodnarju :sori: torej? Če se komu da x:o)x :8):

Glede na prvo nosečnost (5.hiša v Devici in 8.hiša v Kozorogu), lah samo potrdim, da je Razbojnik rastel "po planu", vse by the book, en tak šolski primer normalne zdrave nosečnosti. Pa Luno ima Razbojnik v Devici - in je res metodičen do amena - razšraufa vse po vrsti x:o)x
You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#770 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 2. februar 2013, 11:53

Pozdravljeni,

se da mogoče komu pogledat ali bom imela še kakega otroka?

Imam bistro, zdravo punčko, ki mi je res sonce in za katero se nonstop nekaj sekiram, čeprav ni potrebe.

Že vsaka virozica me v skrbi za njo spravi iz tira :)

Če mi bo kdo kaj napisal glede področja otrok HVALA.

04.04.1978, 21:38, Šempeter pri Gorici

 

LP



#771 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 2. februar 2013, 22:20

Sem šla še pogledati kako jo ti vidiš, je prvi otrok?

 

Če je prvi otrok potem jo vidiš kot izjemno močno in intenzivno, ja tvoje sonce, športen in odločen tip človeka...hitra, borbena,  Središče sveta, najverjetneje razvajena :) ti kot mati pa zelo močna in pazi, ker včasih preveč povezuješ otroka s seboj, se lahko v tem odnosu izraža tudi neka oblastnost, lahko povsem nezavedno. Mame, ki imamo Sonce v peti, se pogosto preveč identificiramo s svojimi otroci, tako njihovimi uspehi kot neuspehi, otrok pa rabi čutit sebe, se spoznat, ugotoviti kaj je on... če se mu ne da prostor in se preveč zanj živi, potem so lomi v puberteti bolj ostri. Spuščaj postopoma. Živi svojo peto tudi skozi sebe, bodi ustvarjalna, telesno aktivna išči svojo srečo in priznanja še drugje.

 

Vzami sam kot nasvet, ti najbolj veš kaj je res in kaj ne, jaz vaju ne poznam, iz mojih izkušenj, ko je mati s to pozicijo  bolj ustvarjalna in zadovoljna, potem lažje slušča otroke.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#772 mAN

mAN
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 2. februar 2013, 23:14

Mihela, to velja za primer ko je sonce v 5. hiši? Kaj pa če je sonce samo vladar te hiše?


To temo je popravil/a mAN: 2. februar 2013, 23:16


#773 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 3. februar 2013, 09:24

je treba karto pogledati, vsekakor če je vrh pete v levu je večja verjetnost, da bodo otroci sijoči, energični, samozavestni in podpobno, in ja tudi da  je starš tisti, ki je zelo ponosen na svoje otroke in se poistoveti z uspehi otroka, lahko vendar je tu energija šibkejša, kot če je notri planet, zelo odvisno kako je to Sonce ( v znamenju in hiši) s čim je povezano, če je sonce okej na točko ascendenta ali na vladarja acendenta, potem bo dovolj osnovne harmonije, da se otrok ne bo počutil zadušen in bo obratno čutil, da starš vanjga vlaga veliko svoje energije, vodstva , volje in podpono, da je ponosen nanj, če pa so tudi težje povezave, sploh če je umešan še Uran, ali Pluton, potem pride do bitk in se bo otrok za svojo moč in samostojnost moral prav izboriti. Sam sej veš, je treba videti karto.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#774 megi

megi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 77

Objavljeno: 3. februar 2013, 10:01

Mihela... točno tako kot si napisala.

Je edinka, moje soce, središče in razvajena :) vendar ne materialno, razvajena je tako, da ve, da me ima vedno na razpolago, ve da mi pomeni vse njena sreča in to dorbo izkorišča :)

Oblastna nisemveč toliko kot sem bila, je pa res, da se indentificiram z njo.

Najlepša hvala za nsvet in res bo treba iskati svojo srečo še drugje.

Pozdravček!



#775 Infatuation

Infatuation
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 3. februar 2013, 15:12

Tudi pri meni je sonce vladar 5. hiše. :) Je pa v ovnu, v 12. Mi je bilo rečeno da bom verjetno mela sam enega otroka in da bo fantek. Bomo vidli smesko.gif .






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0