Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 12


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2905 komentarjev na to temo

#26 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:43

evo spet asociacija na mars - coccinelle, kje imas ze mars?

Aja, bravo!!  :8):   x^x  x8Dx  :palec:

Na 6 st. leva.

Thx x^x x:)x :onfire:
Me malo skrbi, da pa bo jutri bolj :xx!: ... x:o)x x:Dx

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:45

se mi je zdelo, da v ovnu ali levu, nisem vedela tocne l., a ker si rekla prejle, malo cez... itd...
No, saj... se ti vidi. :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 1. avgust 2004, 20:46

v roza gatah x:Dx  :palec:

s srcki. :2src: x:o)x x:px :vragec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#29 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 1. avgust 2004, 21:00

Crkavam zdajle od smaha... roza gate... s srčki x:Dx x:Dx x:Dx

Saj meni se zdi, da s temi vanzemaljci tudi kar dobro vozim... še Pluton čez asc mi ni preveč krvi popil... normalno, da ni bilo vse gladko v tem obdobju... me je vseeno malo obdelal in spremenil... na bolje, upam :vio:

#30 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 1. avgust 2004, 21:15

Hja, pa sem spet doma... x^x ..še mal pa grem res na dopust.. x:Dx

en fajn vikend je bil tole...s prijatelji na morju... x^x
V petek...ko smo prišli...sem bila tako žejna.. x:Ix ....no, kaj čem o posledicah govorit...v glavnem, v soboto zjutraj sem imela takšnega mačka...da so mi whiskas ponudili za zajtrk... x:Dx x:Dx ..pa je bilo kr ok..je plavanje kmal pomagalo... x^x
Zmenli smo se...da midva prineseva meso za roštilj...in potem tam dva dni nakladamo, kaj vse sva prinesla...in ker je bilo tolk tega...smo na večerjo povabili še sosede...ko je bil roštilj zakurjen..pa jaz gospoda vprašam..v kateri hladilnik si dal meso...on pa... :eek: ..jaz x?x x?x ...pa vprašam frende, kdo je dal iz avta meso v hladilnik...vsi xnckrivx ...v kakšni torbi pa je bilo...jaz pa, ne vem, jaz sem ga naročila...ga je on šel iskat k mesarju...moj gospod pa...JAZ... :eek: x?x ...ne, ti si ga šla iskat.... x:Dx x:Dx ..v glavnem...meso je ostalo pri mesarju... x:Dx x:Dx tega ne bodo tolk hitro pozabili....večerjali smo pa kljub temu...

polna luna je bila čudovita...sem si posteljo prinesla ven...in spala zunaj... x^x ...mal sva se pogovarjali...in je bilo res kul...

Marsa, končno na morje...ja, je bil že čas, da mignete.. x;)x x^x

roza gate.... x:Dx x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#31 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. avgust 2004, 21:42

QUOTE (free @ 30. Jul 2004 ob 20:32)
sam se zdej ne vem ke je to??

QUOTE (contesa @ 30. Jul 2004 ob 20:15)
Free,večji Outlet z različnimi znamkami imaš na Rudniku nasproti Leclerca, v centru na Čopovi v xyz pa imaš v tretjem nadstropju Outlet Armani!

QUOTE (free @ 1. Aug 2004 ob neki...)
a je kej vredu tam sploh??
sem bil v italy outleet (kokr sm zvedu, da je bil tist outleet) in je bil uzas.res poceni, toda, bols bi blo ce bi zastojn dajal.

#32 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. avgust 2004, 07:09

net mi je crknu... za prbližn 12 ur... sakramenska nevihta...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#33 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. avgust 2004, 07:23

jutrček vsem x:)x :palec:

astrica je spet nazaj od še-ne-dopusta xDDx :palec:

marsa, vam želim maksimalno uživačkanje na počitnicah x8Dx :party: :mex:



vidim, da je odprtih polno enih tem about sex in to ... tole najbrž ni saturn v roza gatah s srčki x:Dx

#34 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. avgust 2004, 07:27

vidim, da je odprtih polno enih tem about sex in to ... tole najbrž ni saturn v roza gatah s srčki  x:Dx

:D če ga maš v škorpijonu :inocent: :D ni izbire... kt da mu daš gor roza gate s srčki :D da ti da mir... hehe to je kot nasmeh na resnem obrazu....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#35 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 2. avgust 2004, 07:31

vidim, da je odprtih polno enih tem about sex in to ... tole najbrž ni saturn v roza gatah s srčki  x:Dx

Ne, tole bo najbrž ognjeni Mars...ki peca Venero...ki pa ima dva..(v dvojčkih)... x;)x x:Dx

Astra
Per aspera ad astra

#36 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 2. avgust 2004, 07:42

x:Dx

moj vodnarski saturn tele roza gate neki špara... sam, zdej, ko šetka po asc, nema ma mrda - roza gate pa amen x!x xzobkox

mars peca venero (ki ima dva) x:Dx :palec: ... ja, bo res najbrž tole, glede na teme a la 'a si zvest-a' :inocent: x:Dx

(kaj bi bil tole en lušten astro priročnik z nasveti okoli tranzitov... saturna dons oblečte v roza gate, mars se je zacopou v venero, sam kaj, ko ma dečva dva učka, zato ... xcivx x:Dx )

#37 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 2. avgust 2004, 07:44

:hepko: Lep pozdravček...
no, petek sem nekako preživela, čeprav sem mela en kup dela s staršema, pa pol še s fantom, sam se je vse o.k. izšlo xwizardx . V soboto sta k nama prišla dva prijatelja in je moj lubi skuhal slastno-dobro kosilo :yumy: . Njamiiiii. Smo se tako napokal, da ni blo pol nič več od nas, ker se noben ni mogel kaj preveč premikat s polnimi želodčki. x:Dx xpolzx x:Dx
V nedeljo sem pa čist v pospravljanje not padla in skorajda cel dan prav z užitkom brisla, drgnila....se zdaj vse sveti.... xsrcx

:hepko: Vsem vam želim uspešen začetek tedna :hepko:
Če hočeš biti srečen....BODI!

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. avgust 2004, 08:23

Ojla vsem, dobar jutar in dobr dan!
Pa super teden (ej kolk bo spet odstekan)! :palec:

OK, grem pisat, prckat, v glavnem fino bodite vsi skupaj (in vsak posebej) ;) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 2. avgust 2004, 08:31

Pri meni je bilo tudi super. Končno je prišel moj dragi, tako da mi ga ni treba pogrešat. Meli smo se ful fino. Mal smo na izletke hodil, kašno pivičko spil in se muckal... hihi hi. Naslednji trije tedni bodo prov fini. Vsem skupaj en poljubček! :vio:
spet se mi je na bolš poslabšal

#40 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 2. avgust 2004, 08:35

helou :vio:

prsibala s primorske ravnokar ( iz totalnega sonca v eno cudno februarsko jutro tukaj v lj :o|o: :eek: )
polna vseh vrst razhudnikov x;)x (disiiiiiii avto po breskvah :2src: xcivx )

sem bila na eni fini razstavi za vikend v vili manin v italiji, pa zvecer je bil se koncert tam paco de lucia, super vse skupaj.
sem se koncno naspala :palec:
zdaj je tale luna mimo, bo spet mir x;)x

ooh, novi forum xflirtx

free, pojdi pa poglej...pa ni outleet, ampak outlet. when you let something out, you know... x;)x outlet. chepa clothes. no big deal. x:Xx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#41 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 2. avgust 2004, 09:20

oooo.. nov diery.. x:)x
Mushi

#42 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 2. avgust 2004, 09:39

Ufff, smo že pri 12ki ... danes gremo kolesarit spet, če bo vreme, jupi ... :palec: x:Dx

Pa delaaaa tooolikooo .. x:o)x x:Dx x:px :o|o: x:Ix x:Dx :xx!:

#43 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 2. avgust 2004, 09:45

yo drum-boy...that me street lokal talk youkno'... x;)x x:Dx x:Dx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#44 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 2. avgust 2004, 11:42

:palec: x:Dx x:Dx x:Dx Contesa, si se dobro zmazala... :palec: x:Dx ...če bi bil kak tipček v dresu, se mu ne bi tako dobro pisalo... x;)x x:Dx x:Dx x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#45 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. avgust 2004, 12:02


Ja, uran je retro na pribl. 5:50 rib - torej na lune v ribi zelo iskricasto deluje,

Aha, iskrice xwizardx zdaj pa vem kako se mi je ratalo zmazat,Marsa! :palec: x:Dx


Ja, Žaža, take sreče ni za izzivat v tretje! x:Dx

hehe kaj ma sreča s tem.... :D to je čist po škorpijonsko, "prepričaš" policaja.... pa je... hehe ne vem od kje to enim ljudem... mojga fotra tud sam da ga vidjo pa "srečno!" :D moreš met pa res fajn dres al pa dress :D ;) hja no saj če pomislim da tud mene puščajo, hm hm najbrž le niso tako zlobni tile policaji, kot bi si človek mislil... :D jaja, uboščki, tam cele dneve stat na vročini, :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#46 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 2. avgust 2004, 12:07

ja contesa hudo. sem se tok nasmejala. pa ne samo jaz. ne morš verjet kaj vse lahko lepe ženske v dresih nardijo! In to brez hudih posledic. Drugač ti za teh 30 km že izpit vzamejo. si predstavljaš? no bolš da ne. Super si se tole zmazala. Čestitam! :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#47 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 2. avgust 2004, 12:10

ja počas bodo morali policaji spraševat... "a imate dovoljenje za tisto obleko?"... :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#48 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. avgust 2004, 12:13

mam jaz tud srečo z njimi x:Dx mi je en rekel, da mi bodo za vnaprej položnico napisali za prečkanje ceste x:Dx se mu nasmehnem, pa prečkam, tam kjer naj ne bi... je hudič če se v majhnem mestu vsi med seboj poznamo... x:Dx

#49 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 2. avgust 2004, 12:32

Ej Contesa, :palec:

Jaz pa samo pozdravcek v novi dnevnik, grem delat..

Mejte se!
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#50 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 2. avgust 2004, 12:41

diary, cheap... xDDx

xredx xg:Dx
Mushi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0