Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 12


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2905 komentarjev na to temo

#51 surya

surya
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 452

Objavljeno: 2. avgust 2004, 12:54

diary, cheap... xDDx

xredx xg:Dx

sem ga pisala le v osnovni šoli...

zdaj se mi ga ne da več...se bom pa kej oglasla tukaj in podelila z vami kaj se mi dogaja v lajfu x:)x
DON'T PANIC

#52 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 2. avgust 2004, 13:18

Contesa- :palec: x8Dx x:Xx
Ja, uran in neptun, oba imata prste zraven, pa se luna, pa Nino ima prav, to je itak tudi sco (in se malo tehtnice x;)x)... :palec: :2src:

Uh, dve uri sem iskala timovo zdravstveno... kako mi gre na zivce, ce cesa ne najdem... pa trmasta sem zelo pri teh stvareh, ne sprijaznim se...
seveda sem jo nasla x8Dx x^x - to jemljem ok tudi simbolicno (ne zdaj komplikacije, vloga za novo zdravstveno, miklosiceva, ali bo pravocasno itd.)... :palec:

100/h pospravljava, pedenava, ful ene sibancije imam se danes.

Fajn bodtte! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#53 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 2. avgust 2004, 13:29

Zasmeji se, pogleda svojega kolega v kombiju in me spusti naprej!Ker pa gre v tretje rado, ...

x:Dx
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#54 sanci_cat

sanci_cat
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 298

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:04

Jaz sem mela bolj deloven vikend. Je blo treba vinograd obrezat, poškropit, grabit... Pa sem smuknla v kopalke in med delom nabirala braun bojo. x:Dx

Pol me je luna mal zmešala in sem še v nedeljo misla da je sobota, pa še fotru sem se spretno izognila, ko je rekel da grem z njim na Gorjance. x:Dx
sanci_cat

#55 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:33

Uff, račkon pa postal legenda. :hepko:

#56 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:34

čestitke, legenda račkon :palec: x:Xx

#57 rachek

rachek
  • D član
  • Št. objav: 1 681

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:36

Hvala Selene. x^x x:Ix x:Dx

#58 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:38

..OH JA, KOMAJ ŽE ČAKAM DA BO URA 16h, PA DA GREM DOMOV. VČASIH MI TE PAMETNJAKOVIČI V SLUŽBI TOK NA :xx!: :xx!: :xx!: . KO MI ZAČNEJO NEKI PAMETOVAT O ŽIVLJENJU IN TAK...RECIMO DANES, KER PRI 22 LETIH ŠE NIMAM IZPITA ZA AVTO. TO SE NJIM ZDI TOTALEN POLOM IN POL PAMETUJEJO, DA ONI TAKOJ SVOJIM OTROKOM PLAČAJO IZPIT, DA NIMAJO OBVEZNOSTI IN DA KOK SI POL NEODVISEN IN TAKO. PISMO, KOT DA NE VEM, SAM ENI DOMA NIMAMO STARŠEV, K BI JIM LAHKO DAL 10.000 SIT NA MESEC, KAJ ŠELE DA BI MI PLAČALI IZPIT ZA AVTO. PA ČE BI ŽE ŠLA DELAT IZPIT , KAKO NAJ SI PA AVTO KUPIM OZ. GA VZDRŽUJEM....KOT DRUGO ŽIVIM NA SVOJEM IN NIMAM RAVNO BAJNE PLAČE, AMPAK SE ŽE TAKO S TIPOM KAR TEŽKO PREŽIVLJAVA ČEZ MESEC, TKO DA NITI POMISLIM NE NA KAK IZPIT ZA AVTO ALI KAK DRUG TAK IZDATEK. TE K MAJO PA TLE Z ROŽICAM POSTLANO, SO MI PA PAMETNI 100 NA URO. OH JA, SEJ ITAK JE NAJLAŽJE BIT PAMETEN...DREKI.... :xx!: :xx!: :xx!:
Če hočeš biti srečen....BODI!

#59 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:40

ker ima proizvajalec neke težave... in da mi vrnejo denar...

hjo, čim prej, da zadeva poletno ne zastari :vragec:
..
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#60 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:41

žaža, oni so pametni, ti pa odgovorna... ne daj se jim... presliši jih x;)x

#61 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:41

PLAČAJO IZPIT, DA NIMAJO OBVEZNOSTI IN DA KOK SI POL NEODVISEN IN TAKO. ...

hj, pa sj ni treba dat vedet, da ga nimaš še, zakaj sploh poveš..

.Račk :palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#62 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:44

SE ŽE TAKO DOLGO POZNAMO...ČE BI GA MELA, BI MOGLA POL KDAJ TUDI S SLUŽBENIM AVTOM KAM SKOČIT...PA SEJ DRUGAČE NI PANIKE, SAM MI PA NI VŠEČ, DA EN K MA KEŠ, TI PAMETUJE GLEDE DOLOČENIH ZADEV, KI SO VEČINOMA OD DENARJA ODVISNE. x:Ix x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#63 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:52

[font=Optima][SIZE=1]..OH JA, KOMAJ ŽE ČAKAM DA BO URA 16h, PA DA GREM DOMOV. VČASIH MI TE PAMETNJAKOVIČI V SLUŽBI TOK NA  :xx!:  :xx!:  :xx!: .

Ti praviš za "one", da so pametni, jaz pa vem, da si TI dosti bolj pametna kot oni, lep dan Žaža x:)x :palec:

#64 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:54

xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx xsrcx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#65 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 2. avgust 2004, 14:57

vwš, to je že res, da vse kt prejle,v kolektivu se zve vse, kar človek po družbenih normativih nima...Preprosto se nuja moderne uporabe izsili v ospredje IN KIMA PO PRIMERJANJU, jAZ boljši, ti nižji, jaz več ti preveč.. x:Dx
.in mogoče te glih ta nuja poriva naprej,da je treba šparat za voznišk
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#66 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. avgust 2004, 15:00

Saj je v marsikaterem kolektivu, da tisti, ki ima manj pod pokrovom(kapo x:Dx ), hoče pametovati in zezati, da bi prekril svoje pomanjklivosti, takšnega pač moraš postaviti na realna tla, če drega vate, res Žaža tebe poznam "onih" pa ne, pa vem, da ti niso do pasu, nikar se ne obremenjuj z njimi, brez veze, lep dan, B. x;)x :palec:

#67 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 2. avgust 2004, 15:00

JAP, TAKO JE... x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx SAJ JAZ SE NE SEKIRAM KAJ PREVEČ ZA TO KAR NIMAM, KER TISTO KAR IMAM , JE ZAME NEPRECENLJIVE VREDNOSTI, TO JE PA MOJA SVINJICA, MOJ FANT, MOJE ŽIVALCE IN MOJE BARVICE , DA LAHKO RIŠEM. x:Dx :palec: x:Dx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#68 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. avgust 2004, 15:04

Saj tisti, ki imajo materialne dobrine, še posebej dobljene na hiter in lahek način, verjetno imajo pa drugje odrekanja, ti kar poslušaj sebe, pa boš s svojim fantom v slogi, razumevanju, spoštovanju, ljubezni dosegla še marsikaj, pravijo, da je srečen tisti, ki si ne želi tisto, kar ne more imeti, lp, B. x;)x :palec:

#69 žaža

žaža
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 403

Objavljeno: 2. avgust 2004, 15:08

JOOOJ, TO MI TUDI ZELO,ZELO VELIKO POMENI, DA LAHKO TAKOLE ČEBLJAM Z VAMI...
ZDAJ GREM PA POČASI DOMOV, PA IZKORISTIT ŠE TALE SONČEK... x:Dx x:Dx x:Dx

UŽIVAJTEEEEEEEEEEEEE!!!!

xrosex PA-PA xrosex

xsrcx "Zakaj so tu srecni vsi razen mene?"
"Ker so se navadili, da povsod vidijo dobroto in lepoto.", je rekel ucitelj.
"In zakaj jaz ne vidim povsod dobrote in lepote?"
"Ker ne mores videti zunaj sebe, cesr ne vidis v svoji notranjosti!" Anthony de Mello: Minuta modrosti
xsrcx
Če hočeš biti srečen....BODI!

#70 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 2. avgust 2004, 15:10

Fajn se imej, lepo popoldne še naprej v krogu tebi najljubših oseb, B. x:)x :palec:

#71 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 2. avgust 2004, 15:13

Hoover – govoreči tjulenj
Morel / Nekega romantičnega večera 1984 sta se bioantropolog Terrence Deacon in njegova soproga sprehajala po bostonskem pristanu, ko sta naenkrat zaslišala: "Hey, you! Geto outa there!". Resda se je slišalo, kot da bi pijani Popaj padel v bližnji akvarij in vpil na prišleke, vendar se je par kljub opozorilu odločil približati bazenu, kjer je na svoje presenečenje zagledal majhnega tjulnja, ki je ponavljal: "Hey you!". Deacon je bil nad najdbo navdušen, zato se je pozanimal o tjulnjevi zgodovini

Ujeli jih bodo po radijskih signalih
Dnevnik / Vodilni astronom pri projektu iskanja zunajzemeljske inteligence (Search for Extraterrestrial Intelligence, bolj poznan kot projekt SETI) napoveduje, da bomo odkrili inteligentno obliko življenja v naši galaksiji, če ta le obstaja, v prihodnjih dvajsetih letih. Priznani znanstvenik na kalifornijskem inštitutu SETI Seth Shostak meni, da bo napredek v moči računalnikov in teleskopski tehnologiji omogočil zaznavanje zunajzemeljskih signalov že v prihodnjih dveh desetletjih...

Več ko je bogatih, več je revnih
Delo / Število Kitajcev, ki živijo pod mejo revščine, se je lani, prvič, odkar so se konec sedemdesetih let začele gospodarske reforme, povečalo. Kljub uspehom kitajskega gospodarstva, ki je leta 2003 zraslo za 9,1 odstotka, je v enakem obdobju še 800.000 kmetov zdrknilo v revščino, merjeno z letnim dohodkom, nižjim od 637 juanov (77 ameriških dolarjev). Obubožani upajo, da bo v komunistično Kitajsko nekoč prišel socializem...

12 ur preživel v zaboju s škorpijoni
AnViP / Vietnamec, ljubitelj živali, je iz lastnega užitka preživel dvanajst ur v zaboju polnem živih škorpijonov, so v sredo objavili vietnamski mediji. Pham Ro-ja, starega čez šestdeset let, je v teh dvanajstih urah pičilo več škorpijonov, vendar to ni imelo vpliva na njegovo zdravstveno stanje. Pham Ro ima namreč v svoji hiši 2000 škorpijonov, ki jih ima za hišne ljubljenčke. Pred tremi leti je neka mlada Malezijka preživela 31 dni med 2700 škorpijoni v steklenem prostoru, velikem 12 kvadratnih metrov.

Pasti v vročici poletnih strasti
neDeljski / Okužba s klamidijo je pri nas ena najbolj razširjenih ozdravljivih spolno prenosljivih bolezni, pogosto brez vidnih znakov, ki jo je možno odkriti le s posebnim testiranjem. Prva nacionalna raziskava življenjskega sloga in spolnosti Slovencev, starih od 18 do 49 let, je razkrila osupljive podatk klamidijo je okuženih predvidoma približno 15.000 moških in 7600 žensk. Še posebej ogrožena skupina so mladi do 25. leta. Med mladostniki, ki so imeli prvi heteroseksualni odnos pred 16. letom, je bilo okuženih 6,4 odstotka. Kratkotrajnim ljubeznim in vsem tistim strastem, ki komaj čakajo na vročico poletnih noči, da odvržejo cunjice in se razživijo, grozi, da se bodo ujeli v past. Tudi klamidija, majhna, z očmi nevidna nevarna bakterija, po latinsko imenovana Chlamydia trachomatis, samo čaka na to in preži. Kogar "piči", poskrbi, da poletnih doživetij ne bo preprosto nizal v spominsko knjigo brezskrbnih dogodivščin, ampak si bo nakopal dodatno skrb...
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#72 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. avgust 2004, 16:55

službo Bobnar očitno ima, prevoz do nje tud... hm, izpit imam, službo nekaj metrov stran, naj se vozim? ne sej vem.... ampak, pismo dva avta pa res ne bi mogli vzdrževati... torej če hočem avto, moram tipa zamenjat x:Dx

#73 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. avgust 2004, 17:36

..OH JA, KOMAJ ŽE ČAKAM DA BO URA 16h, PA DA GREM DOMOV. VČASIH MI TE PAMETNJAKOVIČI V SLUŽBI TOK NA  :xx!:  :xx!:  :xx!: . KO MI ZAČNEJO NEKI PAMETOVAT O ŽIVLJENJU IN TAK...RECIMO DANES, KER PRI 22 LETIH ŠE NIMAM IZPITA ZA AVTO. TO SE NJIM ZDI TOTALEN POLOM IN POL PAMETUJEJO, DA ONI TAKOJ SVOJIM OTROKOM PLAČAJO IZPIT, DA NIMAJO OBVEZNOSTI IN DA KOK SI POL NEODVISEN IN TAKO. PISMO, KOT DA NE VEM, SAM ENI DOMA NIMAMO STARŠEV, K BI JIM LAHKO DAL 10.000 SIT NA MESEC, KAJ ŠELE DA BI MI PLAČALI IZPIT ZA AVTO. PA ČE BI ŽE ŠLA DELAT IZPIT , KAKO NAJ SI PA AVTO KUPIM OZ. GA VZDRŽUJEM....KOT DRUGO ŽIVIM NA SVOJEM IN NIMAM RAVNO BAJNE PLAČE, AMPAK SE ŽE TAKO S TIPOM KAR TEŽKO PREŽIVLJAVA ČEZ MESEC, TKO DA NITI POMISLIM NE NA KAK IZPIT ZA AVTO ALI KAK DRUG TAK IZDATEK. TE K MAJO PA TLE Z ROŽICAM POSTLANO, SO MI PA PAMETNI 100 NA URO. OH JA, SEJ ITAK JE NAJLAŽJE BIT PAMETEN...DREKI.... :xx!:  :xx!:  :xx!:

jst sm se vec pa ga tut nimam x:Ix

#74 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 2. avgust 2004, 17:39

Glej glej Mick se nam javlja xsrcx
grem jaz na mojo vsakodnevno turco, čeprav tečt še ne morem, ampak mi bo danes pasalo po gozdu se šetkat...

#75 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 2. avgust 2004, 17:45

Vozniški izpit (in lasten avto) je predpogoj da pametno službo sploh dobiš, vi pa tule o neki romantiki....

sploh ni nujno! so le tvoje izkusnje in tvoje videnje kaj naj bi bla 'pametna' sluzba.
z romantiko ni 0 narobe, sam fajn je met se adjno dovolj odprto ob tem x:Dx x;)x
..morda pa te zato potem mine bit romantik... ali pa celo postanes najvecji med njimi... x:Dx x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (2)

Člani: 0 - Gosti: 2 - Skriti člani: 0