Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Exodus


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#1 kaa

kaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 27. avgust 2004, 08:19

Pozdravljeni,
v neki trgovini s kristali mi je bil predstavljen exsodus. To je kot nekakšena karta na kateri je narisan znak - krog v sredini pa so kot rožni cveti. To naj bi ne samo čistilo kamne ampak tudi entitete.
Ali morda kdo ve kaj več o tem?
Ali s tem lahko delaš tudi na telesu, kot s kamni?

Lep, radoveden pozdrav.

#2 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. avgust 2004, 05:45

Exodus je maslo Jožeta Ulčarja, ki ga je spravil skup pred petimi leti (zdaj ga ma pa že v več verzijah). Avtor pravi, da aktivira samozdravilne moči (verjamem), energijsko napolni kristale, vodo, hrano (verjamem), ščiti pred zemeljskimi sevanji (ne verjamem) in čisti avro (verjamem).

Doma mam ene par exodusov, sam moram priznat, da si zanje še nisem vzel časa. Avtor pa pravi tudi, da lajšajo trebušne krče, pomagajo pri celjenju tkuv ..., odsvetuje pa uporabo exodusa folku, ki ma težave s srcem.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#3 kaa

kaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 31. avgust 2004, 09:28

Nosorog, ti si prava enciklopedija znanja! Hvala ti za vse odgovore!
Ali imaš morda kakšno info kako se exsodus uporablja direktno na telo? Baje je ta stvar zelo močna...

#4 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 31. avgust 2004, 17:51

Nosorog, ti si prava enciklopedija znanja! Hvala ti za vse odgovore!
Ali imaš morda kakšno info kako se exsodus uporablja direktno na telo? Baje je ta stvar zelo močna...

Ti bom kar natrosil nekaj idej iz Ulčarjevih logov. Glede exodusa ma naslednje predloge:
- daš ga pod postlo in pol menda švasaš k svina
- če ga držiš nekaj minut na pleksusu ti baje povrne voljo do dela
- podpira delo bioterapevtov
- poveča učinke zdravilnih zelišč
- med meditacijo lahko nanj kar sedeš in baje se ti čist odtrga od zadovoljstva
- če ga daš na popek se ti (po Ulčarju) poveča pulz, želodček začne presti od zadovoljstcva in pol si v kratkem čist fertik od zadovoljstva

Vedno pa mora biti proti telesu obrnjena stran, označena z rimsko cifro.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#5 kaa

kaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 31. avgust 2004, 21:57

Ha, ha, ha, to mi je pa všeč - "če ga daš"...Lia!
Moj se imenuje prečiščevalni in nima nobene rimske cifre!? Se pravi, če ga dam..., mi bo počistu še tisto kar imam, ha ha.
Sem vidla na netu danes, da jih je kar nekaj vrst in vsak s svojo funkcijo, a žal o tem, ki ga imam nič ne piše /le zakaj/.

pozdrav,

#6 Beli Mag

Beli Mag
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 5. september 2004, 00:39

Kakšna fotkica morda?

#7 krokodil

krokodil
  • D član
  • Št. objav: 2 868

Objavljeno: 5. september 2004, 06:29

Kakšna fotkica morda?

http://icreator.net/..._02_exodusi.htm

#8 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 5. september 2004, 20:52

kako so lepi xcivx

hecno ime, v bistvu...
ali pa ne, po drugi strani.

moram si malo vec prebrat, skoda, ker ne pise vec na strani.
hvala kroko!


exodus....movement of jah people... xsingx
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#9 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 5. september 2004, 21:11

http://icreator.net/..._02_exodusi.htm

x^x :palec: lep0
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#10 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 9. september 2004, 22:02

Dobra skladba x:)x

#11 kaa

kaa
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 9

Objavljeno: 11. september 2004, 18:25

Hojla, mene pa zanima, če je dovolj, da kamne čistiš samo z exsodusom ali moram uporabljti še sol in vodo?
w:Iw

#12 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 11. september 2004, 18:59

Hojla, mene pa zanima, če je dovolj, da kamne čistiš samo z exsodusom ali moram uporabljti še sol in vodo?
w:Iw

:vragec:

pa na krtacho ne pozab x:)x x;)x

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#13 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 13. september 2004, 12:45

- med meditacijo lahko nanj kar sedeš in baje se ti čist odtrga od zadovoljstva

x:Dx :eek: :palec:
spet se mi je na bolš poslabšal

#14 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 13. september 2004, 17:36

Hojla, mene pa zanima, če je dovolj, da kamne čistiš samo z exsodusom ali moram uporabljti še sol in vodo?
w:Iw

Nisem probal. Čistim jih pač po svoje.

Mislim, da daje exodus kamnom bolj informacijsko komponento. Se pravi, da jih na nek način programira. Malček dvomim, da lahko očisti iz kamna npr. avrično sluz.
Vzemi to zgolj kot mnenje. Ko me bo to dovolj zanimalo, bom pa pač probal.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#15 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 13. september 2004, 17:53

jaz imam to zadevico in sicer zlatega in pa rdeče modrega - protibolečinski.

Meni je bilo povedano, da za čiščenje kristalov, da ga najprej splakniš pod vodo, nato pa ga položiš na modro stran, Tako ga ne samo očistiš ampak ga tudi napolniš.

Sicer ga jaz uporabljam bolj za "polnjenje vode xDDx ), tako da na modro stran postavim kozarec vode, in ga nekja časa pustim potem pa to vodo spijem...iz iskušen povem meni ta voda pomaga.

Glede zaltega, sem meditirala z njim tako kot mi je bilo rečeno, da se usedeš nanj. Reakcija je bila zelo močna, zelo me je pekla voda, tudi bolečine ledvic so bile. To se je zgodilo v začetka..sedaj teh reakcij nimam več. Je pa super, če zlatega položiš v v višini popka... se zelo sčistiš in napolniš.

Mislim, da nekaj je na tem.
To so moje izkušnje.

#16 apple

apple
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. oktober 2004, 16:37

Kar se tiče exodusa bi rekel to, da ga pokličeš in vprašaš vse kar te zanima.

#17 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 3. oktober 2004, 20:05

Koga to misliš Jožeta Ulačarja ali koga ?
Če misliš Jožeta ..to mi je povedal sam x;)x ..hm izkušnje pa so moje!

Pozdravček xsrcx

#18 apple

apple
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 2

Objavljeno: 3. oktober 2004, 20:57

za vse tiste ki bi radi kej več inf. sm mislu

#19 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 3. oktober 2004, 21:02

ok :palec:

narobe razumela x:o)x

pozdravček xsrcx

#20 Beli Mag

Beli Mag
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 60

Objavljeno: 4. oktober 2004, 21:52

kje pa se jih da kupiti?

#21 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 4. oktober 2004, 21:55

Hja, pr Jožetu Ulčarju v Kamniku ,drgač jih pa tud v Kranju v trgovini s skalami in kamni prodajajo prav mastno.... x:o)x x^x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#22 solzica

solzica
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 5. oktober 2004, 07:36

Hja, pr Jožetu Ulčarju v Kamniku ,drgač jih pa tud v Kranju v trgovini s skalami in kamni prodajajo prav mastno.... x:o)x  x^x

Exodusi so ..... zares nekaj posebnega. Na vprašanje, kje se jih da dobiti, naj povem, da sem zasledila, da ima Ulčar predavanje na M.soboti v LJ to soboto. Predvidevam, da jih bo imel kaj s seboj .Pa še vse se izve iz prve roke. Jaz bom tam. Je zmer kej novga. Pa tudi "razstavlja" - do sedaj še na vsaki soboti.
Danes pa se ga da dobiti v enem ? Chi centru v Ljubljani - ker je prvi torek v mesecu (vsaj prebrala sem tako).
Imam nekaj zapiskov z njegovih predavanj.
Exodus Zaščita visi na vhodnih vratih in preprečuje :vragec: energijam, da pridejo v moj dom. Imam ga že skoraj leto dni in moram reči, da je :palec:. Ta Exodus tudi nosim vedno pri sebi in mi močno pomaga. Ne odteka mi energija (saj veste "zaugarji"). V službi, kjer imam veliko "zaugarjev" se je odlično obnesel. Domov ne hodim več kot "cujna".
Ex.Prečiščevanje - velikega imam za čiščenje kristalov, nakita, očal,... Vsak večer vse položim na ta Exodus, da se prečisti nepotrebnih energij. Malega pa nosim s seboj-zavitega v alu-folijo. Nikoli se ne ve, kdaj prav pride. Včasih postavim nanj tudi kozarec vode iz pipe, da prečisti tiste nepotrebne snovi.
Kristale čistim tudi v tekoči vodi, ker so kristali - kar sem nekje prebrala - "zelo globoko zamrznjena voda". Potem lepše žarijo se mi zdi.

Lep dan vsem x:)x

#23 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 19. januar 2005, 23:20

če ga daš na popek se ti (po Ulčarju) poveča pulz, želodček začne presti od zadovoljstcva in pol si v kratkem čist fertik od zadovoljstva


Drži x^x Sprobala x^x xsrcx

Helena


#24 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 19. januar 2005, 23:23

Glede zaltega, sem meditirala z njim tako kot mi je bilo rečeno, da se usedeš nanj. Reakcija je bila zelo močna, zelo me je pekla voda, tudi bolečine ledvic so bile. To se je zgodilo v začetka..sedaj teh reakcij nimam več. Je pa super, če zlatega položiš v v višini popka... se zelo sčistiš in napolniš.

Mislim, da nekaj je na tem.
To so moje izkušnje.


x^x Tudi jaz imam zlatega in drži res xokx

Helena


#25 Helena

Helena
  • D član
  • Št. objav: 1 180

Objavljeno: 19. januar 2005, 23:31

<{POST_SNAPBACK}>kje pa se jih da kupiti?


Izvoli! xsrcx

http://icreator.net/...00_narocila.htm

Helena





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0