Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Exodus


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
42 komentarjev na to temo

#26 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 20. januar 2005, 17:33

<{POST_SNAPBACK}>Exodusi so ..... zares nekaj posebnega. Na vprašanje, kje se jih da dobiti, naj povem, da sem zasledila, da ima Ulčar predavanje na M.soboti v LJ to soboto. Predvidevam, da jih bo imel kaj s seboj .Pa še vse se izve iz prve roke. Jaz bom tam. Je zmer kej novga. Pa tudi "razstavlja" - do sedaj še na vsaki soboti.
Danes pa se ga da dobiti v enem ? Chi centru v Ljubljani - ker je prvi torek v mesecu (vsaj prebrala sem tako).
Imam nekaj zapiskov z njegovih predavanj.
Exodus Zaščita visi na vhodnih vratih in preprečuje  :vragec: energijam, da pridejo v moj dom. Imam ga že skoraj leto dni in moram reči, da je  :palec:. Ta Exodus tudi nosim vedno pri sebi in mi močno pomaga. Ne odteka mi energija (saj veste "zaugarji"). V službi, kjer imam veliko "zaugarjev" se je odlično obnesel. Domov ne hodim več kot "cujna".
Ex.Prečiščevanje - velikega imam za čiščenje kristalov, nakita, očal,... Vsak večer vse položim na ta Exodus, da se prečisti nepotrebnih energij. Malega pa nosim s seboj-zavitega v alu-folijo. Nikoli se ne ve, kdaj prav pride. Včasih postavim nanj tudi kozarec vode iz pipe, da prečisti tiste nepotrebne snovi.
Kristale čistim tudi v tekoči vodi, ker so kristali - kar sem nekje prebrala - "zelo globoko zamrznjena voda". Potem lepše žarijo  se mi zdi.

Lep dan vsem x:)x



Solzica,
tam piše, da ga ne smemo (zaščitnega) nositi s sabo v poslovne prostore, kako ga ti v službo nosiš?
Scio mi nihil scire

#27 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 20. januar 2005, 17:37

Jaz bi imela tistega zaščinega... in kako se to nosi s seboj? Ga okrog vratu nosimo (ne sme biti obrnjen proti nam)? Al kako?
Scio mi nihil scire

#28 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 22. januar 2005, 12:48

zaščitni pa poslovni prostori...tu je mišljeno, da ni obešen v poslovnih prostorih...recimo visi na steni ( menda se prodaja tudi v taki velikosti x:)x

zaščitni eksodus...to je majhni "priročni za vsakdanjo uporabo" x:Dx , nosiš ga na sebi, obrnjen naj bo stran od tebe ( slikca).

nosiš ga na prsih...npr. zatakni ga za moderc, :vio: če ga ne nosiš potem pa magari v žep.


Pozdravček xsrcx

#29 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 23. januar 2005, 11:26

<{POST_SNAPBACK}>zaščitni pa poslovni prostori...tu je mišljeno, da ni obešen v poslovnih prostorih...recimo visi na steni ( menda se prodaja tudi v taki velikosti x:)x

zaščitni eksodus...to je majhni "priročni za vsakdanjo uporabo" x:Dx , nosiš ga na sebi, obrnjen naj bo stran od tebe ( slikca).

nosiš ga na prsih...npr. zatakni ga za moderc, :vio:  če ga ne nosiš potem pa magari v žep.
Pozdravček  xsrcx


Thanks za odgovor... x:)x x;)x
Scio mi nihil scire

#30 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 8. julij 2005, 09:43

Exodusi se res lahko dobijo pri Jožetu Ulčarju. Ta ima tudi svojo spletno stran, kjer jih lahko tudi naročite.

Tukaj še zanimiv link, kjer je mahna slikca vsakega exodusa in zraven še opis:
exodusi

x:)x

#31 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 28. november 2005, 19:59

pozdrav!!


danes sem nekaj brskala po navodilih teh exodusov, pa še me vrže kar sem na forum. Zanima me v čem je sploh fora teh exodusov oz. zakaj delujejo na tak način (kot piše v navodilih).
imam občutek, da drugače delujejo na golo kožo kot na obleko. je kdo to opazil, zakaj?

hvala za pomoč!


xflowx

#32 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 29. november 2005, 00:04

pozdrav!!
danes sem nekaj brskala po navodilih teh exodusov, pa še me vrže kar sem na forum. Zanima me v čem je sploh fora teh exodusov oz. zakaj delujejo na tak način (kot piše v navodilih).
imam občutek, da drugače delujejo na golo kožo kot na obleko. je kdo to opazil, zakaj?

hvala za pomoč!


xflowx


Tako je z vsemi simboli. Slišati bo hecno, a voda, iz katere smo 70% takrat, kadar damo nek simbol na golo kožo "prebere" njegovo sporočilo. Zadeva je znanstveno dokazana (poskusi Draga Plečka iz Zagreba - o tem sem pisal v knjigi Mala enciklopedija zdravilnih kamnov). Eksodusi, kot vsi drugi simboli - nekateri bolj, nekateri manj - spremenijo informacijo tekočinam v našem telesu. Za boljše razumevanje si prerrberi še kaj o "spominu vode". Tudi to najdeš med drugim v eni mojih knjig - Holistična radiestezija I.

lalala
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#33 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 29. november 2005, 13:04

mmmm...? x?x
Nosorog...

če si ti napisal knjigo Holistična radiestezija, potem se pa midva že malo poznava.. se ti zdim komu slična??

torej, če upoštevamo znanost, najbolj močne informacije s strani simbolov prejmemo, če si jih damo prav na golo kožo? ne vem zakaj tega potem noben ne napiše, ali pa jaz ne vidim. (meni je na golo kožo delovalo kontra mojim pričakovanjem in željam. res pa je, da so bile moje želje specifične).
hvala, bom ob priliki malo pogledala Plečka.
najbrž pa je dokaj pomembna tudi velikost simbola...


(na tem lunin. netu se dogajajo čisto resne stvari. meni pa je vedno deloval tako horoskopsko... bom se malo tja pogledala, če sem že ravno tukaj)

xflowx xflowx xflowx


#34 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 29. november 2005, 14:41

mmmm...? x?x
Nosorog...

če si ti napisal knjigo Holistična radiestezija, potem se pa midva že malo poznava.. se ti zdim komu slična??

torej, če upoštevamo znanost, najbolj močne informacije s strani simbolov prejmemo, če si jih damo prav na golo kožo? ne vem zakaj tega potem noben ne napiše, ali pa jaz ne vidim. (meni je na golo kožo delovalo kontra mojim pričakovanjem in željam. res pa je, da so bile moje želje specifične).
hvala, bom ob priliki malo pogledala Plečka.
najbrž pa je dokaj pomembna tudi velikost simbola...
(na tem lunin. netu se dogajajo čisto resne stvari. meni pa je vedno deloval tako horoskopsko... bom se malo tja pogledala, če sem že ravno tukaj)

xflowx xflowx xflowx


Moje mnenje je, da kakšnega prav dramatičnega učinka eksodusi ne bi smeli imeti, saj ne gre za arhetipske simbole. Nikol se nism kj dost spuščal v razne variante eksodusov, sam že iz mehkih linij sklepam, da je mehko tudi njihovo delovanje in da verjetno do neke mere delujejo na raztapljanje različnih energijskih blokad.

Pa še utrinek iz moje Male enciklopedije zdravilnih kamnov:

 Pri arhetipskih simbolih in posvečenih amuletih in talismanih obstaja še en zanimiv moment njihovega delovanja. Kadar jih nosimo na goli koži, njihovo informacijo »prebere« in se nanjo energijsko odzove voda, ki z deležem okoli 70 % sestavlja človeško telo. Zanimiv poskus povezan z močjo spomina vode in tradicionalnimi arhetipskimi simboli pa je izvedel Zagrebčan Drago Plečko. S posebnim aparatom je meril pretok energije po energijskih meridianih svetovno znanega mojstra borilnih veščin Mirka Filipovića. Ko mu je na prsi položil simbol moči – šestkrako zvezdo, sestavljeno iz dveh trikotnikov, ki simbolizirata spoj duhovnih in materialnih energij, je aparat takoj zaznal evidenten porast pretoka energije po Filipovićevih meridianih.
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#35 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 1. december 2005, 17:04

ja, shit no x:px , jaz se bom počasi mogla naučiti brati knjige od A do Ž..


ti arhetipski simboli naj bi bili povezani z "energijo vere" ali kolektivnim nezavednim, ne?

zdaj še pa malo tega prenosa informacij, če se vam da (lalala):
-je pomembna svetloba pri prenosu? npr. na exodus za energiziranje h2o postavimo vodo v navadnem (emajliranem ?) piskru. kakšna bo zdaj informacijska komponenta vode?
- čas "informiranja". Ulčar, ki je res taka faca x:px , da to preprosto tu moram napisati, je rekel, da se h2o "naleze" teh informacij že v 3 minutah.. hmm.. ?? x:o)x x:o)x kakšna replika ?

( saj ne vem a je to bol resen forum al bolj zajebancija. upam, da ne najedam s temi zame seveda dokaj resnimi vprašanji..vidim pa, da se tu vsekakor zelo zajebavate. super!!! :hepko: :hepko: )



#36 Branko_G

Branko_G
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 146

Objavljeno: 2. december 2005, 08:20

Hi,
čas "nalezenja" informacija lahko še skrajšaš če daš vse skupaj na štedilnik in greješ brez mešanja.

LP
Branko G

#37 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 2. december 2005, 17:35

mmmm... Branko..
kaj zdaj naj dam na štedilnik??
a exodus, si mislil.. cool, bom provala ob priliki tudi to. :icon15: :icon15: (in dobila najbrž izbuljene oči)


3 minute je meni ful malo. tako ali tako. če voda pobirala informacije s 3-minutno hitrostjo, je to zeeelo hitro. kar bi drugače pomenilo, da se informacije v vodi spreminjajo s 3-minutno hitrostjo. kar pa skoraj dvomim, da drži. razen, če je to spet kakšna fora s programiranjem. če kdo to šteka, mi mal naj to razloži.. ker me zanima..



shit, imate tu lepe smeskote. :flower: :flower: :flower: xflowx xflowx xflowx


#38 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 3. december 2005, 06:31

ja, shit no x:px , jaz se bom počasi mogla naučiti brati knjige od A do Ž..
ti arhetipski simboli naj bi bili povezani z "energijo vere" ali kolektivnim nezavednim, ne?

Energija vere jim je v bistvu vgradila moč, ki jo imajo. Delujejo pa v dveh energijskih frakcijah, od katerih je prva prav za vse ljudi enaka, druga pa odvisna od našega razumevanja simbola.

zdaj še pa malo tega prenosa informacij, če se vam da (lalala):
-je pomembna svetloba pri prenosu? npr. na exodus za energiziranje h2o postavimo vodo v navadnem (emajliranem ?) piskru. kakšna bo zdaj informacijska komponenta vode?
- čas "informiranja". Ulčar, ki je res taka faca x:px , da to preprosto tu moram napisati, je rekel, da se h2o "naleze" teh informacij že v 3 minutah.. hmm.. ?? x:o)x x:o)x kakšna replika ?

Pri neposrednem kontaktu - se pravi, če damo simbol direktno na kožo, ali če damo na simbol kozarec, napolnjen z vodo, je prenos informacije trenuten (dokaze o te so pred meseci predstavili v oddaji HTV "Na robu znanosti". V kakšni meri pa "gre skoz" informacija, če daš gor fuckin' emajlirani pisker, ne vem. Po mojem je vse skup bolj kravji perje in v tem primeru učinka skorajda ni.


( saj ne vem a je to bol resen forum al bolj zajebancija. upam, da ne najedam s temi zame seveda dokaj resnimi vprašanji..vidim pa, da se tu vsekakor zelo zajebavate. super!!! :hepko: :hepko: )


http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#39 vegetarijanka

vegetarijanka
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 19

Objavljeno: 5. december 2005, 18:08

ta druga, ki je odvisna od našega razumevanja simbola, ima za posameznika dosti večji pomen. po moje.

drugače pa to trdi tudi znanost oz. vsaj znanost, ki mene uči... možno pa je seveda, da so mi že toko oprali možgane, da prežvekujem še samo njigove teze. poleg trave, seveda.. x:Dx x:Dx

#40 rozika

rozika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 29. december 2005, 12:45

Vedno pa mora biti proti telesu obrnjena stran, označena z rimsko cifro.

[/quote]


Moj zaščitni, katerega sem kupila v Skarabeju v Plavi laguni v Lj nima nobene rimske cifre.

Na eni strani je lotosov cvet, na drugi strani pa slika trikotnik s krogom in osmimi 9 (99999999). Dobila sem navodilo, da morajo biti številke - trikotnik s krogom obrnjeni navzven, stran od telesa ??



Objavljena slika


x?x

#41 dyamant

dyamant
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 550

Objavljeno: 29. december 2005, 15:11

ma, ne vem.. te rimske stevilke so bile najbrž prej... ker Ulčar je potem naredil neke nove (jaz sem si v bistvu po tem linku, ki ga imaš tu zgoraj izbrala neke exoduse, ko jih več sploh nima in ne prodaja).

to kar si naslikala je zaščitini exodus, ta stran slikice pride obrnjena VSTAN od telesa, stran kjer je lotosuv cvet pa k tebi--->
ta stran, ki si jo poskenirala ščiti prej tujini vplivi in delovanjem črne magije, zato te more ščititi "od zunaj" (upam, da stekaš kaj mislim).


veliko zadovoljstva pri uporabi!!!

Objavljena slika

#42 rozika

rozika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 29. december 2005, 15:35

Hvala za razlago, mislim da že deluje :palec:

#43 rozika

rozika
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 24

Objavljeno: 10. januar 2006, 08:10

Še nekaj me zanima v zvezi z exodusi

Ali lahko isti exsodus uporablja več oseb ?

Če imam več exsodusov, jih lahko po potrebi uporabljajo različne meni bljižnje osebe ?
Ali pa so tudi exsodusi lastniški in se navzamejo različnih energij posameznih ljudi ?

Vem, vprašanja, vprašanja ...? x?x



xsrcx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0