Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kakšno masko imaš?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
205 komentarjev na to temo

#1 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 27. avgust 2004, 18:53

haha opažam da ima vsak od nas nekaj lepega, kar pritegne.Včasih je to pajkova mreža, drugič pa naša čudovita energija.
Kadar hočem koga pritegnit k sebi, sem opazila da postanem drugačna.Lepša, bolj duhovna, vesela,...Še sama se včasih ne prepoznam.
Kaj pa vi, kake maske mate?
juhuuu zanimivooo

žarek šamanski
xsuperx

#2 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 27. avgust 2004, 18:58

Jz si bolj nataknem masko, kadar se želim znebiti folka... Tečna, zadirčna, pikra... Čak mal: je to maska al sm to- jz? :ermm: x;)x

Žarek,ful dobra tema :palec: O tem bi se dal razpravlat, sam mislim, da folk ne bo po resnici govoru o tem, varianta pokroviteljski: bodi to, kar si...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#3 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 27. avgust 2004, 19:01

Čeprav sm pa ugotovila, da me nekater folk naravnost sili v nek tip obnašanja in takrat si grem totalka na živce. Zdej bo kdo reku, da sm hinavka, sam nekater folk vpliva na mene, jz pa na nekatere druge...

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#4 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 27. avgust 2004, 19:13

x;)x glih sem razmišljala, kaj je maska...oziroma, če bolje povem, koliko je nekaj pri meni maska, koliko pa lastnost...pa sem ugotovila, da je tečnoba kr moja in ni neka maska, lahko pa mi služi za odmik od ljudi, ker je del mene bolj pameten kot "jaz" in ve, da potrebujem mir in odmik za razmislek in vpogled vase...pa včasih sem preveč strastna, kadar me kaj potegne in so mi nič hudega sluteči frendi povedali, da so to čutili kot agresijo...pa spet temu ne bi rekla maska...he he he...sem prebrala, kar sem do sedaj napisala in lahko priznam, da je slišati pikolovsko x:Dx x;)x ...lovim se na izraze...sori x;)x ...torej sem tudi pikolovska in tudi to je ena od mojih lastnosti...če pogledam iz zornega kota lastnega razmišljanja ( ki ni edino pravilno), bi zase rekla tako: maska je kakšna od mojih lastnosti, ki si jih ne priznavam, mi niso všeč ali pa me tako ali drugače motijo...takoj, ko si dovolim biti iskrena do sebe in sprejmem, da je to tudi del mene, potem to zame ni več maska x:)x x;)x ....ah, pa filozofiram pogosto x:Dx xcivx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#5 sokrates

sokrates
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 215

Objavljeno: 27. avgust 2004, 21:29

kadar mi gre folk na živce, pokažem kremplje, postanem provokatorski (uuuh, kako to obožujem), pa ciničen, pa nesramen........potem se pa na vsa usta režim :vragec: x:Dx x:Dx x:Dx

joj, res sm grozen :eek:

#6 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 27. avgust 2004, 21:58

Jz si bolj nataknem masko, kadar se želim znebiti folka... Tečna, zadirčna, pikra... Čak mal: je to maska al sm to- jz? :ermm:  x;)x

Ja, jaz isto! Pa ni lih maska...to kar pride. Jaz imam ze znacilen pogled, kjer je ponavadi folku jasno, kaj si mislim. Zadircna ponavadi nisem do takih, sem pa cinicna in imam nek poseben ton in nacin govora. Samo ponavadi ni treba...pogled vse pove x;)x Velikokrat sem pa tudi kar tiho.
Provociram pa ne. Mi gre to pri vseh ljudeh ful na zivce.

Ce hocem koga pritegnit k sebi...hm, pravzaprav se ne ubadam s tem. Sem taksna kot sem, prijazna, razmeroma dobre volje ( ponavad sem itak resna), ne znam fejkat smeha...sem pa mogoce malce bolj zgovorna in bolj naklonjena.

Nic posebnega no...
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#7 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 27. avgust 2004, 22:58

Jaz imam pa "Freeman Peel-off" osvežilno masko za obraz z izvlečki kumare, melone in ginsenga. x^x x:o)x

#8 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. avgust 2004, 23:14

piling dobro dene x;)x x:Dx

#9 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 28. avgust 2004, 00:40

Maske so sestavni del nasega zivljenja. Vsi jih imamo. Eno za domace, eno za sluzbo, za otroke, za moza, za prijatelje... Pomagajo nam, da nas cenijo, da smo drugim vsec. Maska govori: Glej kako pozitivna oseba sem. Vse ljudi imam rad, privlacen sem, ampak ne glejte v mojo notranjost. Mogoce vse nasteto pomeni: Glej, kako sem prestrasen, nebogljen in custveno labilen.
Ampak, ne vidite me, ker nosim masko. Prosim, ne glejte globlje.

Kdaj pa kdaj je potrebno sneti masko. Se dotakniti drugega in dovoliti, da se drugi dotaknejo nas. Takrat ugotovis, da si vreden ljubezni in da maske ni potrebno nositi ( ves cas! ).

Kljub temu ne glejte v mojo notranjost.
Dum spiro, spero.

#10 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 28. avgust 2004, 00:41

Jaz pa popolnoma propadem, če se hočem delat, da sem nekaj, kar nisem - pod to smatram masko namreč x;)x Npr če hočem bit seksi, da bi tipa kao zapeljala... hehe in postanem zmedena, prisiljena, ne vem več, kje imam glavo, odzivi kasnijo... brezveze x:Dx x:Dx Tako da sem se kar sprijaznila s tem, pa se ne obremenjujem več... ker vem, da znam bit npr. seksi, če je pravi tip zraven in med nama obstaja kemija x;)x Amen.

Druge stvari pa... recimo, ko si z nekom napol nor in utrgan, ko greš žurat ven... ko postaneš materinski, če nekdo to potrebuje... ali pa morda malce žleht, pa ne na grd način... to sem vse jaz, to niso maske x:)x kakšen pa bi bil lajf, če bi v vsaki situaciji držali čist isto faco in razpoloženje x:Dx x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#11 sfinga

sfinga
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 374

Objavljeno: 28. avgust 2004, 09:26

:2src: razbijam svoje maske in se trudim biti le to , kar sem ...iskrena in naravna ...v vsem kar počnem ...včasih bolj ali manj uspešno ...in sprejemam bistvo v ljudeh ...ne glede na masko pod katero trenutno funkcionirajo ...

#12 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 28. avgust 2004, 10:42

HJA, UPORABM MASKO TAKRAT, KO NE ŽELIM KOGA UŽALIT x:o)x
ko v naprej predvidevam kak spor :vio:
ko se zavem,da dejanje ne bo dobro x^x
ko vem, da lahko s tem pozitivno in poučno koristim :8):
..ko vem,da lahko s tem izboljšam počutje nekoga x;)x
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#13 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 28. avgust 2004, 12:04

Da slucajno ne vpliva polna luna na tele maske! :8):
Dum spiro, spero.

#14 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 28. avgust 2004, 12:24

haha opažam da ima vsak od nas nekaj lepega, kar pritegne.Včasih je to pajkova mreža, drugič pa naša čudovita energija.
Kadar hočem koga pritegnit k sebi, sem opazila da postanem drugačna.Lepša, bolj duhovna, vesela,...Še sama se včasih ne prepoznam.
Kaj pa vi, kake maske mate?
juhuuu zanimivooo

žarek šamanski
xsuperx

Potem neke posebne razlike med tabo in mojo bivšo ženo sploh ni. xrolleyesx

Sicer pa so pristopi do ljudi vedno, pri vsakem posamezniku drugačni. Ne morem jaz od seksa govorit z nekom, če se za nekaj bolj konkretnega menim, kot pa v službi med 25 letniki.
Sem pa sčasoma napeljal na kavico napeljal tudi poslovno stranko. Po tem se je priporočala še njena mama, a ena za drugo ne vesta. Mama je na hčerka ljubosumna, hčerka noče vedet za kavo, meni pa sploh ni preveč, da bi katero koli od njiju na kaffe vabil.


Andres

#15 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 28. avgust 2004, 12:26

In mimogrede žarek. Prejšnja slikca je bila lepša.
Si bila kar eni Indijki podobna, ki jo poznam. Razmišljaš o ponovni menjavi?----------------Maske. :)

Andres

#16 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 28. avgust 2004, 13:15

mislim, da ne čutim nikoli želje, da bi se pretvarjala, bolj je vidno tisto, da je okorg mene včasih zid (no tu gor ne), ki ne dopušča, da bi me ljudje spoznali, da bi spoznali pravo Ksenijo....in mogoče igram, na trenutke, ampak to je prava Ksenija.... tko, da ne nimam maske, tudi moj moto je - Sem kar sem...

#17 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 28. avgust 2004, 15:06

anders
ma na prejšnji slikici nisem ravno jaz, uff vsajd a bi bila.To je bila slikica Ammaji, ženske ki je prosvetljena.Zakaj njena slikica?Hm zato ker sem ji nekako podobna, tudi ker potrebujem materino energijo.Najraje bi sebe gor dala (sm si všeč x:Dx ), samo nimam slikce :xx!: , drugič.Bilo bi nevarno,...Juhejjjjjj
Hm maske, maske.Ma opažam da niti nočem porabljati energijo za maske, raje se s kom kregam in rešim ali pa ne, vsaj karme ne bo:))))
vsaj zdaj sem taka no
žarek xmusicx

#18 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 28. avgust 2004, 15:08

joj res je ta slika ni zameneeeeee ufffffffaaaaaaaaa wueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

#19 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 28. avgust 2004, 15:18

Žarek... poišči kakšno na netu, saj ni tak problem... x;)x Tisto, ki te prva potegne izmed sikc, pa jo rukneš gor x:)x Boljše kot da imaš tako, s katero se ne počutiš ravno ti x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#20 Andres08

Andres08
  • D član
  • Št. objav: 1 556

Objavljeno: 28. avgust 2004, 18:09

Žarek.

Saj vem da nisi bila ti na sliki, ampak je bila dobra slika, tako da ok bi bilo, če menjaš.

Andres

#21 Žarek

Žarek
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 28. avgust 2004, 19:03

hm no ok pa bom bla to kar sem.Grem na net iskat primerno sliko meni.
Pridem ko se preoblečem
žarek

#22 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 28. avgust 2004, 21:35

Moja maska?
Navidezna vzvišenost. Nedostopnost. Zadržanost.

Kaj pomeni?
Ne približaj se, ker me lahko raniš.

Obrambni mehanizem pač.

Se trudim, da jo čim redkeje nataknem.

#23 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. avgust 2004, 21:39

hm...take zadeve uporabljajo tud tipi...iz istih razlogov x:Dx x^x x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#24 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 28. avgust 2004, 21:46

Pismu, ampak jest bom vseen odgovor iz prvega prepisala. Jest tok ne znam maske gor navlečt xrolleyesx . Sem že v službi slišala, da nisem diplomatska, pa verjetno zato nisem prilezla do direktorce (en sodelavec, ki je prišel za menoj in je bolj v rit lezujoč je - pa tudi dober delavec, da ne bo pomote)- pa me niti ne moti, ker mi ni kariera smisel življenja. Pa tudi Trudi zavija z očmi - bi mu kmal eno zrklo ven padlo. Pravi da ne znam izbirat trenutka kaj kdaj reči. Sem zelo spontana in kakor začutim, da je treba nekaj reči ali pa narest, je akcija, kje je pa takrat cajt za maškarado.

Verjetno koga to odbija, ampak me prav briga, jaz taka sem. Je pa res, da skoraj nikoli nisem žaljiva, čeprav sem včasih tudi bila, odkar življenje vidim z malo drugačnega zornega kota. Živim in puščam živeti (ne da pa iz praktičnih al pa taktičnih razlogov ne bi komentirala).
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#25 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 28. avgust 2004, 21:48

:palec:
to mi je pri tebi ful všeč
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0