Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kakšno masko imaš?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
205 komentarjev na to temo

#151 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. september 2005, 20:51

:eek: Kdor vpraša je norec deset minut, kdor pa ne , pa vse življenje x:Dx x:Dx

:eek: mask, imajo pa največ tisti, ki mislijo , da jih nimajo spljoh....so tak vsakdanjanji repertoar, da se sploh ne zavedamo,da jih menjujemo...

nimajo jih sam :fool: in majhni otroci...
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#152 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 12. september 2005, 21:06

zakaj masko, ko pa mi je bog dav moznost delat nesteto razlicnih obraznih grimas x;)x

#153 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. september 2005, 21:09

:eek: dej nehi, te kr vidim :D xscratchx :farb: pa barve tud spreminjaš, a nje....
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#154 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. september 2005, 21:09

js mam pa eno tako hecno masko kao.....u bistvu skoz flegma, tk kul nekak....pa same fuke špilam......butnem vn zmeri kar mi pride na pamet......pa folk ne pošteka, da mam to masko zato, da mi ni treba maske met :inocent: :8): grozn sm zakomplicirala xrolleyesx ne znam tak fajn napisat
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#155 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 12. september 2005, 21:11

:eek: nekam ti na ribe seka, ribe tako pišejo x:Dx x:Dx x:Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#156 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 12. september 2005, 21:21

a misliš :inocent: sm skor zihr da nimam nikjer kake ribe.......u škrinji ene dve :eek: najbrž za stran vržt xrolleyesx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#157 majica

majica
  • D član
  • Št. objav: 4 304

Objavljeno: 13. september 2005, 20:48

kaj pomen fragile 


lomljivo, krhko... x:)x
majic@ Рубашк@... 襯衣... 셔츠... のワイシャツ

Spremeni sebe in spremenil boš ves svet!


Objavljena slika

#158 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 13. september 2005, 21:12

sej pol, ko me je mana na skatle spomnla sem se spomnu x:Ix :o|o:
ampak hvala vseen :vio:

#159 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 13. september 2005, 21:21

zdele mam ravno eno črno brozgo namazano gor...pa mi kožo skup vleče... xrolleyesx
Dum spiro, spero.

#160 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2005, 21:45

x:)x :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#161 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. september 2005, 21:50

<{POST_SNAPBACK}>jaz pa razmisljam takole: tudi maska je del mene, kot roka in noga, je izraz trenutnega razpolozenja, ki nastane zaradi sprejetih vzorcev (reakcij na akcijo xDDx ).

kdo je v VSEH okoliscinah 100%?

v vsaki situaciji pokazem kar zmorem, ce se potrudim lahko dam od sebe veliko vec in obratno.

velikokrat se zalotim, da sem kot v neki predstavi- igram igro. moram se pocutiti popolnoma sprejeta---pa se takrat sama sebe vcasih opazujem in ocenjujem.

v oceh mojih najblizjih zal ne veljam za zanesljivo osebo, odlocam se v sebi, drugim pa povem kar zelijo slisati---bojim se biti prizadeta, prizadene me vsaka malenkost (pa ceprav se ucim biti taf), mogoce se le ne zelim prepirati. zame je prepir nekaj mocnega (mars in venera v konj, lev, tretja hisa- duso in srce dam v to da drugemu razlozim svoje stalisce in da ga le-ta dojame, druga oseba pa slej kot prej zacne ciljati NIZKO :xx!:  :inocent: tega pa ne maram.)
kar se tice navidezne nezanesljivosti- v zadnjem trenutku sporocim, kaj sem se odlocila. to se pocasi spreminja, ker posledice mojih dejanj ocitno vplivajo na druge. w:Iw
mogoce sem bila na nek nacin razvajen otrok? .. :inocent: .. bila sem otrok, ki razmislja s svojo glavo, ve in cuti kaj JE v resnici pomembno. velikokrat sem zaznavala in cutila globlje kot okolica, kar ponavadi ni bilo razumljeno. sedaj pa mi je vedno manj mar za to, ker nikjer ne pise, da je narobe nekaj, kar nekdo drug ne razume!
sedaj imam svoja obdobja aktivnosti in pasivnosti, tisine in klepeta, zaprtosti in odprtosti ter zrelosti in resevanja same sebe iz posledic reakcij, ki niso bile "iz srca".... ravno slednje je pri meni oslabljeno, bojim se izvirati iz srca. zaradi prej omenjenih vzrokov.
tukaj na LNF berem, da je treba ziveti v sedanjosti :palec: . in se sprasujem- kaj pa, ce clovek OBSTANE na neki tocki tukaj in sedaj, zivljenje pa zacne teci mimo njega?

.....
zapuscam le tisto, kar prerastem. to bo vedno del mene, jaz pa sem svobodna.  xsrcbumx



Globoke misli ene vagice! x:px x:Dx xDDx
Baby don´t forget my number!

#162 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2005, 22:10

<{POST_SNAPBACK}>pacek forever?? x:Dx 

na :surprise2:


Pa ja, podpis "pacek forever" je čist kul :palec: . V bistvu nič slabega ni v njem..... x^x

Ti pa tako kot vedno v mojih občutenjih tebe. Včasih tako zrelo, modro, intelegentno, da kar "boli".....včasih pa......ma, čist vun padeš, no x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#163 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. september 2005, 22:16

<{POST_SNAPBACK}>triple...globoko cutec skorpijon.  x:)x ali je to le maska... x:o)x



Mam tako masko k ugaja beybam x:Dx One povejo kaj rabjo in triple da gor ta pravo masko! x;)x x:px x:o)x
Baby don´t forget my number!

#164 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. september 2005, 22:21

<{POST_SNAPBACK}>tale na LNF je malo mimo, sori. vse po vrsti osvajat- zakaj? mislis da te ne bi marale, ce bi bil iskren? saj je tudi mene metalo, zdaj pa mi uide cisto spontano, ce sploh kaj- se niti ne zavedam. in to je kul. :inocent:  x:)x



Zdej mi ni treba več! x:Dx x;)x Zdej je, kr je! x8Dx
Baby don´t forget my number!

#165 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2005, 22:24

<{POST_SNAPBACK}>xsrcx thank you za iskrenost.

PS- pismo, kaj pa pricakujes, saj imam "samo" 21 let.


Ja, saj. Samo ob nekaterih postih to čist pozabim. x;)x Mah, včasih napišeš take poste, da sam gledam... :palec: Srečno nesrečen bo tist s katerim boš...... x;)x x:o)x xcivx xDDx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#166 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2005, 22:25

x:Dx :vragec: :palec:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#167 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. september 2005, 22:26

<{POST_SNAPBACK}>Triple-zdaj sele pride ta pravo. x:Dx  x;)x



Ne straš me, bom še ušou! :O: x:Dx x:o)x
Baby don´t forget my number!

#168 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2005, 22:28

Nema toga! Malo morgen! Posle jebanja nema kajanja. :vragec: x:o)x x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#169 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. september 2005, 22:30

<{POST_SNAPBACK}>Nema toga! Malo morgen! Posle jebanja nema kajanja.  :vragec:  x:o)x  x:Dx



To je pa bl od moje švestr rek! x:Dx :vragec: x:px
Baby don´t forget my number!

#170 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2005, 22:40

Ne, res. :palec: V bistvu se jih ni slabo zavedati, res ne. Čeprav nekak rade včasih kliznejo v podzavest..... x:o)x x;)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#171 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. september 2005, 22:44

<{POST_SNAPBACK}>xDDx  xDDx
sicer pa...vsi imajo sibke tocke in ni slabo se jih zavedati, ...saj ves...




Slabo je, če jih ne znaš odpravt, ker folk to ponavad izkorist u svoje namene k so po večin pokvarjeni! xrolleyesx :o|o:
Baby don´t forget my number!

#172 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 13. september 2005, 22:46

<{POST_SNAPBACK}>Slabo je, če jih ne znaš odpravt, ker folk to ponavad izkorist u svoje namene k so po večin pokvarjeni! xrolleyesx  :o|o:



Prasci! x:Dx :vragec:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#173 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 13. september 2005, 22:47

Načeloma se strinjam, Diana. Sam ipak.....men sprejemanje šibke točke npr. morilca na piru z njim ne bo nič pomagala..... x:o)x x8Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#174 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. september 2005, 22:48

<{POST_SNAPBACK}>Prasci! x:Dx  :vragec:



Js tud tko pravm! x:Dx :vragec:
Baby don´t forget my number!

#175 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 13. september 2005, 22:50

<{POST_SNAPBACK}>Načeloma se strinjam. Sam ipak.....men sprejemanje šibke točke npr. morilca na piru z njim ne bo nič pomagala..... x:o)x  x8Dx



Morilcu daš štrk za vrat, per nej si pa misl! x;)x x:Dx
Baby don´t forget my number!




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0