Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 13


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3606 komentarjev na to temo

#3551 Piko

Piko
  • D član
  • Št. objav: 2 943

Objavljeno: 29. oktober 2004, 10:58

Toliko je reklame za Piko Nogavičko, da jo bom moral spet začet brat.
Moram naštudirati kako foro za Pika Nogavičarja x:o)x
Kolikor berem, kakšni frišni šoferki se bi pa upal zapelat.. anede; samo z avtom, da se razumemo, saj nisem :vragec: za začetek pa čestitke!

Pa še nekaj - tolk je bilo govora o mami. Kaki mama, če smo poročeni z LN - pravzaprav bolj z LNF, potem sta nam Mitja&Marsa kot tast in tašča! x:Dx x:Dx
Računalnik ustvarja navidezno resničnost, človek resnično navideznost.

#3552 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 29. oktober 2004, 11:00

:sori: janči povej, da nam bo v poduk, v kolker že nismo to izkusli... :irs:
Mushi

#3553 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 29. oktober 2004, 11:09

Kolk bom mogu zdej pazt v Ljubljan, ne sam na KR tud nate xrolleyesx  xrolleyesx  xrolleyesx

Pacek :!!: :inocent: x:Dx
Sicer so pa men najbolj nemogoci "CE" :inocent: x:Dx

Aiwa, super!!!! x;)x Ful hepi zate xsmx
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#3554 coccinella

coccinella
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 29. oktober 2004, 11:11

Ura je par min. čez 12...Dejte še dve oz. tri urce potrpeti na delu pol pa domov :onfire:
Jaz grem čez kako uro iz LJ. proti Primorski,moje drage starše pogledat.No,v pon. pa spet v LJ.
Do takrat se fajn mejte,uživajte v podaljšanem vikendu,žurajte,se naspite,se razvajajte ali kar vam najbolj paše.Jaz se bom žal morala učiti,faks pa to :xx!:

Aiwa,tudi od mene čestitke pa srečno vožnjo xDDx

#3555 coccinella

coccinella
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 17

Objavljeno: 29. oktober 2004, 11:35

Pa posebi pozdrav Sončni x:Xx
Ne,nič te nisem slišala ponoči,sem spala kot ubita.

Se vidmo v pon.

Papa :flower:

#3556 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. oktober 2004, 11:52

jst sem pa včeri vidla en spot od TOŽIBAB, po dolgem času... dober spot, ko se šetkajo po tirih pa to... glasba pa.. nisem bla jst nikol preveč v punk usmerjena, ampak za punk čist super.  :inocent:
Pa Lublanski psi so bli, pa joj kak hecn besedil.. neki Brane pa to..Pejt ga pogledat Brane al neki.. to sem pa cepala od smeha....  x:Dx  x:Dx

:vragec:

mislm....jako tole.....PUNK leta 85 :eek: :eek: :eek:
bi raj dal kak posnetek pankrtou iz most iz gimnazije
k je PUNK she biu PUNK
a je kdo klele na hardcore pozabu
PUNK IS DEAD

666 zlomkou....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3557 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 29. oktober 2004, 11:55

:sori: janči povej, da nam bo v poduk, v kolker že nismo to izkusli... :irs:

Mushi, mislim, da je bila tale lekcija ekskluzivno zame xsrcx x:Xx :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#3558 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. oktober 2004, 12:10

:sori: janči povej, da nam bo v poduk, v kolker že nismo to izkusli... :irs:

Mushi, mislim, da je bila tale lekcija ekskluzivno zame xsrcx x:Xx :palec:

:vragec:

a ti lohk jst tut dam kako lekcijo.....exkluzivno x:px x;)x

666 zlomkastih na rilc....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3559 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 29. oktober 2004, 12:13

x:Dx x:o)x x:Dx

:vragec: x;)x :palec: ,

Povsod svoj lonček prtakneš x:Dx x;)x
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#3560 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. oktober 2004, 12:15

x:Dx  x:o)x  x:Dx

:vragec:  x;)x  :palec: ,

Povsod svoj lonček prtakneš  x:Dx  x;)x

:vragec:

bi raj kej druzga pr (U) taknu.... x:px

666 zlomkastih cmochkou po celmu svinjskem teleshchku....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3561 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 29. oktober 2004, 12:44

ninči, mišelka, piko, boris... vsem fullll hvala... poljubčki za vse. x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx x:Xx
spet se mi je na bolš poslabšal

#3562 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 29. oktober 2004, 12:46

to pa še telefon v drugi roki... :palec: :palec: k si bom vse to upala pol bom pa verjetn že znala vozit x:o)x x:o)x
spet se mi je na bolš poslabšal

#3563 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. oktober 2004, 12:55

:) heja, zdaj ni nihče več varen v ljubljani in okolici.... Škorpija Running wild...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#3564 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 29. oktober 2004, 14:43

Tko polovica zadev zlikano, zdej pa drugi del službe x;)x

#3565 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. oktober 2004, 14:57

Aiwa srečno vožnjo... :detelca: xgoldfishx xcrossfingx


Dolores pobož za vas xsrcx xrosex xrainbowx xgoldfishx xcrossfingx


Vsem pa lepe praznike, kjerkoli že boste, B. x:)x xsrcx :palec:

#3566 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 29. oktober 2004, 15:18

Še tlele mal Aiwi čestitam vozi lepo pa varno... pa da te ne vidim šminkat se pr rdeči luči

:palec: A
my brat pa nasledn tedn :8):
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#3567 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. oktober 2004, 15:36

:D Hjaja, postavil nov rekord tale teden, skuril "samo" 6.1l nafte na 100km :D vs ponosen nase... mam nekam lahko nogo ta teden, nč se mi ne mudi, pa to... v bistvu mi je celo mal presenetljivo, k sem v koloni čakal kako urco, s pržganim motorjem... anyway, :D zdaj sem spet doma, hecno kako se nekatere stvari karnaprej spreminjajo a nikoli ne spremenijo... :P ahja internet tlele mal bolj hitro dela :P hja no... sam da je ta mrk končno mimo, zdravje se mi je poslabšalo, sanjal sem ko mal zmešan... heh, komaj čakam da se stvari normalizirajo, in utečejo v utečene smernice ... :P :D hjaja....
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#3568 natrixred

natrixred
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 096

Objavljeno: 29. oktober 2004, 17:39

Prečudovit dan se je naredu, ni kaj! x:o)x Pravjo, da se je začelo predzimsko vreme, ki se pojavi vsako leto, ob tem letnem času! Edino kar manjka, oz., "fali", je svinjski mraz! x:Dx Nekam pretoplo je, za ta letni čas. Spomnim se lanskega 1. novembra, ki je bil kar solidno mrzel, tako da so na žalah, med stojnicami s cvetjem in svečami, na veliko pekli kostanj! x:o)x Me zanima, če ga bojo letos tudi, glede na to, da je precej toplo, he, he, he,... x:Dx
Natrix

IX. "LUX PERPETUA"
SI HA de ser condición de mi dicha el olvido
de ti, quiero estar triste siempre (como he vivido).
Prefiero la existencia más árida y doliente
al innoble consuelo de olvidar a mi ausente.


Por lo demás, ¡qué tengo sin ti de cosa propia,
que me halague o sonría en esta clara inopia,
ni qué luz en mis noches me quedará si pierdo
también la lamparita cordial de tu recuerdo!

2 de octubre de 1912

#3569 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 29. oktober 2004, 18:36

Jessss pisal 9ico pr' najtežjem izpitu. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees! xokx xokx xokx
Ja sam ka mali pao s lipe

#3570 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 29. oktober 2004, 18:43

Čestitke, Volkec! :palec: x8Dx xflowx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#3571 Volk K.L.

Volk K.L.
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 848

Objavljeno: 29. oktober 2004, 18:47

Hvala Contesa x:)x x8Dx .
Ja sam ka mali pao s lipe

#3572 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 29. oktober 2004, 19:39

Volkec :palec:

#3573 Trudi

Trudi
  • D član
  • Št. objav: 4 651

Objavljeno: 29. oktober 2004, 19:42

Volk tudi od mene :palec: :palec: za trud in uspešno opravljen izpit :palec:

#3574 Buddha

Buddha
  • Brez statusa
  • Št. objav: 3 845

Objavljeno: 29. oktober 2004, 19:57

:palec:
.vedno iščem Vzrok problemov in njihove Zdrave rešitve

#3575 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 29. oktober 2004, 19:58

No, da se še jaz malce pokažem iz svoje luknje x;)x

Sem vas brala ves tale čas, nekak komentirat mi pa ni šlo... :vio: Da nadoknadim zamujeno x;)x ;

Aiwa, ti pošiljam lubčke nazaj x:Xx pa seveda čestitke za izpit!! Ti želim predvsem zbrano in varno vožnjo, pa seveda veliko užitkov ob njej, ker je to nekaj ful lepega, pa še enga angelčka ti pošljam, da bo popazil nate, če bi bilo slučajno potrebno (sicer upam, da ne, ampak ziher je ziher) xcrossfingx Pa fajn žuraj tele dneve, se mi zdi, da si omejala kar nekaj žurov x;)x

Mačonka, tamle nekje ful nazaj si v zvezi z barvami glede oblačenja omenjala tvojo favourite črno - saj ni nič narobe s črno, elegantna je, sam fora je pa v tem, da sem ugotovila, da se velika večina folka sploh ne oblači zavestno, kar se barv tiče (kar se mi pri tebi ne zdi ravno x;)x ) - če se kul počutiš v tej barvi, super! xsrcx Pa upam, da so tvoji makaronasti dnevi že za tabo? x:Xx

Amis, tole si ful fajn napisala, da si nekak "upam uporabljat barve". Ja, res je, zadnje čase mi veliko pomeni, če se lahk oblačim v barve, ki me izražajo in me po možnosti držijo v kakšnem fajn groovi počutju (npr. oranžna, rumena, zelena).
Pa nekje si tut napisala, da nikjer nimaš mere kao, da greš vse do fula - ko bi vedla, kolk mi je to znano... A sva idve sestre slučajno tam nekje v eni drugi vzporedni realnosti (torej tudi v tejle x;)x )? Res mi je noro blizu vse tole, kar pišeš, še tole glede mrka bi lahko takoj aplicirala nase... Včeraj se mi je zdelo, kot da pravzaprav ni nekega dogajanja hudega znotraj mene, sem bila cela taka tekoča, mehka... danes pa... BUUUMF :wOOt: revolt na tako bazičnih nivojih, da me je kar malo strah postalo... se mi zdi, da se mi dogajajo premiki dobesedno na osnovah... jaz pa potem to še potenciram, si grem brat "The quantum self" od Zoharjeve, da bom ja še bolj tenko piskala x:Dx Tudi skozi izkušnje z drugimi te dneve... se mi zdi, da nekako na novo definiram samo sebe, ajs ajs :vio:

Selenka, lepo vedet, da je bil včerajšnji dan vsaj malo bolj umirjen kot ostali - sem dobila občutek, da si ful uravnoteženo pisala. Upam, da bo kmalu tale tvoj revolt nehal in da boš spet lahko začela malo bolj normalno dihat xsrcbumx Dans pa neko meglo omenjaš, pismu, jaz se glih uspevam ven iz nje vlečt v tem trenutku in dalje... Aja, a zasebni radio še maš? x:Dx

Mick, upam, da bo tvoj podaljšan vikend lep, privošči si ga x;)x

Piko, ko bi ti vedel, kako je tale delovno-vzpodbudni cmoček tvoj učinkoval :inocent: Hvala ti, sicer čist na drugih nivojih deluje kot pa na študijskem, ampak vseeno ful paše x;)x

Cosmica, ti si tut mela neke makaronaste dneve, se mi zdi, zadnje dneve... No, en pobož, upam, da se je vse zrihtalo v tvojem počutju, pa še pozitivna energije za tvojo mamo xsrcx da ji bo čimprej boljš :palec:

Žverca, kolk te je fajn brat tule na forumu, si ena taka sveža popestritev (čeprav že od prej, kot sem razumela x;)x ) - evo še en uradni pozdravček dobrodošlice od mene! x:Xx Pa nick imaš zmagovalen x:Dx

Ribica Katja, tudi jaz gledam tole jesen, pa mi je tako kot tebi... Vsako leto odkrijem več in bolj vdihujem tole vase, vsako leto imam bolj rada tudi druge letne čase in ne samo poletje (kao moj letni čas x;)x ); zadnjič sem se šetkala po mestu in z otroškim čudenjem opazovala ginkote, kako se lepo preoblačijo v rumeno, preden odvržejo liste!


...to be continued...


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0