Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 13


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
3606 komentarjev na to temo

#3576 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 29. oktober 2004, 20:08

...continued x;)x


Dolores, sem brala tudi o nesreči, ki se je zgodila tvojim - samo, da ste vsi uredu, hvalabogu, pločevino se da popravit :palec:

Danda, tebi želim, da bi selitev fajn izpeljala, ti držim xcrossfingx

Tihareka, zaspanolitis x:Dx Ti se kar naspi, imaš kar velik za nadoknadit x;)x

Natrix, zdaj imaš čas za LNF x:Dx pa za branje vsega tistega, kar te zanima x;)x

Sanjalica, si že kaj boljše volje? x:Xx

Marsa, tole da sta z Mitjo skenslala pogodbo, vaju podpiram, sem brala že enkrat prej, pa mi je blo ful čudno, kako to da dajo sam tolk denarja :eek: No, vsekakor :palec: za vaju!

Aliana, drži se, boš videla, da bo spet začel na polno sijat sonček, kakorkoli se obrne, bo kul xsrcx Ti pa držim še vedno xcrossfingx za faks!

Zlomk, se priporočam za drgnjenje krbta še drugič, če bo spet taka gužva x:px vsekakor imam namen prit, tako da... se vidimo x;)x

Pomlad - živiš izven svojega telesa? Sicer ne vem, če misliš s tem isto počutje, kot ga imam jaz tudi velikokrat, nisem uspela ravno dešifrirat, ampak takrat jaz zase rečem, da me sploh ni :vio: Poznam pa filing, ja, pa ni glih najbolj prijetno. Čimprej pocajtat x:Xx

Coccinella, ti želim eno fajn učenje, če boš tudi doma kaj forum čekirala xsrcx

And last but not least,
Volkc, čestitke za izpit!!! xsmx :palec:


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#3577 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 29. oktober 2004, 20:22

:vragec:

he
dons mam vajenca :hepko: xwizardx :xmas:
bomo vidl...kwa model naredu bo x:o)x
vsekakor mam she uropapu cajta x:)x

volk(IĆ)... :palec: :palec:
viljushkaja prichakujem te....sporoch kdaj pa se znajdesh na gestici


666 zlomkou......tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#3578 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 29. oktober 2004, 20:31

Ja hvala, kaka lepa gesta, Aakhut xsrcx

Na Umeka naslednjič skor ziher pridem (razen če me ne povozi kak šlepar al pa kaj podobnega x:Dx , ampak se ni za bat x;)x ), če me bo pa še za kaj drugega slučajno izvanredno prijel krč, ti pa sporočim xokx x:Xx

Uživaj x;)x


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#3579 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 29. oktober 2004, 22:31

Evo, en pozdravček od mene, lunatiki... se toliko dogaja v zadnjih dneh, da komaj sledim... zato niti ne poskušam čestitati, sočustvovati, se veseliti z vsakim posebej... sicer pa Sončna to mega obvlada.
Se vidimo (beremo) na ta novem LNF :palec:

p.s.
Marsi in Mitju (posledično pa nam vsem) želim uspešno selitev foruma in čim manj komplikacij xcrossfingx

p.p.s.
Mitja, tole bo pa rojstnodnevna žurka na poseben način xracx :switz:......... :hapyb:

#3580 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 29. oktober 2004, 22:32

Tole bo verjetno med zadnjimi objavami na takšnem forumu.. :C:

Torej kaj dogaja ..post mrkovsko je prav gotovo..Zdaj čakam še zadnji vzdihljaje mrka..se malo brzdam..ne kaj dosti...potem pa bo :vragec: v hiši :vragec: in vsepovsod.
Spremembe torej...
Samo naj ti turobni časi malo še minejo..Čutim, da je čas dozorel.

Sicer pa lep dan bil - sončen..v kratkih rokavih hodila po svetu..pomagala hčerkam nabirati kostanj..imam malo otečene prstke zdaj x;)x In jih nato odpeljala v zadrugo..sta si nekaj keša zaslužili. Starejša za jutršnjo žurko, mlajša pa menda za Barbi Motovilko.. x:Dx Ji še nekaj manjka do nje..
Naj spoznata kako je služiti keš...pa čeprav s kostanjem..vse je enkrat prvič.

He he so pred leti na 090 linijo klicale - še sosedova hčera bila zraven...pa mi ta mala nasproti pride in pravi: mami - me pa smo lezbike klicale...mi je rekla, da me ima rada, pa slabo ji je bilo(takrat nekje 3-4 leta mlajša stara x;)x )....jaz penila...kako neodgovorno deco imam...in potem ko prišel račun pograbila otroke - vključno s sosedovo in hajd v gozd - nabirat lisičke. In prodat...zato, da so plačale račun...se sosedova punca žali: teta N. jaz ne morem več...me roke bolijo(hrib ves rumen od lisičk x:Dx )...jaz pa hudobno: a telefonarila pa si lahko...ajd nabirat x:Dx
Tole je bil intermezzoo...nekaj od ustvarjanja spominov....

Sicer pa s slabo vestjo prestavila obisk...

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#3581 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 29. oktober 2004, 22:39

Aiwa x:Xx :palec: čestitke za izpit. Pa srečno!

Kot je že Coccinelle rekla, Sončna obvlada forum x:Xx ....zadnje dni zmanjkuje časa, za pisanje in branje, bom nadoknadila drugi teden upam. Želim vsem, da preživite 2 dni luninega mrka, čim bolj produktivno, zabavno in nezdolgočaseno.

marsa in mitja, čim manj težav pri selitvi xsrcx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#3582 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 29. oktober 2004, 22:47

hja cesta je mokra tako kot moje življenje trenutno, mislim da sem včeraj preden al vmes al nevem kdaj preden sem šel spat jokal, po dolgem času, tale mrk me je zjebal bolj kot si upam priznat... kdaj je že nasledni 6 mesecev? huh, kar naj bo ...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#3583 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 30. oktober 2004, 00:12

en neverjeten dan za mano...zmer se spomnim vojkota, ki je rekel da bo tako...se ful dogaja...pišuka, tolk se mi je zdelo, da imam za povedat, potem pa vse nekam izgine in je čist ok...če bi tole razpoloženje zdržalo, bi mi blo zlo fajn...sam kaj, ko zmeraj sledi kakšen padec, pol se pa grem znova sestavljat. je pa en tak hecen občutek, ki celo paradoks ni. paradoks je takrat, ko čutim v sebi istočasno dve popolnoma nasprotujoči si stvari. zdaj pa je VSE....in to čisto vse...in to hkrati.........zanimivo...in pol se skor ne da komentirat....no, najbolš, da neham tle težit in se počasi spravim v horizontalo...pa kakšne lepe sanje si lohk naštimam...pa to, da se jih pol tud spomnim.... x:Dx x;)x :palec:

sončna x:Xx :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#3584 Sončna Vila

Sončna Vila
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 1 709

Objavljeno: 30. oktober 2004, 02:07

Pismu, se počutim, kot da bi me navijali kot struno čez že tako napet lok... :vio: Sem zdaj pri sosedu gledala director's cut Donnie Darko... pa me je kar odneslo... včeraj Matrica 1, me je tut odneslo v določenem delu filma...
... ko ti kar naenkrat začnejo padat puzzle na točno tista mesta ob točno tistem času, ko je najbolj prav. Pa veš, da je to najbolj uredu, pa še vedno piskneš sem pa tja, ker bi se rad uprl temu, ker bi rad bil stari ti. Poleg tega se pa na nek lep način smejčkaš s celim svojim bitjem in odprtih rok sprejemaš spremembe.

Adijo pamet, točno tko je kot si v bistvu napisala ti, Amis... ko je vse skupaj... ne en del tu, drugi tam x:Dx
Nataly... pa tisto tvojo tvudi lahk posvojim - "Čutim, da je čas dozorel." Točno tko se počutim zadnje dneve, čeprav bolj mirujem kot ne in nič pomembnega ne delam, v glavi pa šiba sto na uro. :vio:

Mitja, Marsa xwizardx xupx :detelca: xcrossfingx


x:Xx za lahko noč vsem x:)x

Aja, pa Nino... tale mrk je res hud... melje kot da bi bili med mlinskimi kamni, tako da.. ne daj se INes x;)x x:Xx


Sončna

SONCE JE V TEBI, RAZPROSTRI SVOJO TOPLINO IN Z NASMEHOM LJUBEČE POSIJ OKOLI SEBE.
VILA SONCA

#3585 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. oktober 2004, 06:49

Mitja, Marsa  

xcrossfingx xupx :party:

#3586 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. oktober 2004, 07:49

Dobro Jutro in Dober Dan vsem xsrcx x:)x :palec:

#3587 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 08:53

Ojla! :)
Uh, Bobnar, nov avto, upam, da bos nASEl temo jekleni konjicki - ko bo forum spet laufal (x;)x).
Soncna - in vsi, ki hocete v eni objavi odgovoriti vecim - na novem forumu bo to ful lazje. x:Xx
Nataly, Strelec/Sco/Devica, pa se hoce zabetonirati, 'cvika' sprememb? :eek: x;)x

Ce smo brez vecjih tezav preselili .asp v .php, bomo tud php v php. :D

Grem na trznico najbrz, po orado al kaj tacga, da nastimam kaj fajnega dons.

Okol 12h bova izkljucila forum, sem rekla Mitji, ah, pustva ga do 12h. x;)x xDDx

Ouki, mejte se, ce se pa nikol vec ne vidmo, ce bi forum kar mrknil recimo in vse, pa Bog pomagaj, upam da najdete kake druge take fajne forume po netu. :vragec: x:px

:palec: :palec: :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3588 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:04

Kaj se nas hočeš takole znebiti Marsa :eek: :C: , upam, da ne bo prevelikega osipa :sori: , meni je bil v glavnem kar prijetno tule leto in pol med vami, spoznal sem veliko čudovitih oseb, hvala, ker ste me prenašali, brez zamere, lepe praznike, Borism x:)x xsrcx :palec:

#3589 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:09

PIH!!!!...kaj je zdej to...sej bo jutr forum že nazaj,sam enkrat gremo spat....en dan bomo menda že zdržali ane... x;)x x:)x

Hm,Marsa˛& Mitja....velik sreče... x:Xx

Lepo se imejte,pa radi tudi!!... x:Xx x:Xx

Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#3590 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:11

Haha, cist kul, mal za dat mislit, a ni?

LNF je ratal cist samoumeven - a ce ga ne bi bilo?
Ck in ga ni vec?
Ja saj verjamem in tudi vem, da bi pac nasli (saj ste jih ze) druge plejse in se pac zadrzevali tam.
a menim da (vsaj za nekatere) takega gushta forumskega druzenja nikjer ni.

Morda kje vedezujejo on-line, kje drugje se bos lohk kregal o izbrisanih, dzamiji ali JP ali RKC, prebiral vice, se pogovarjal o sportu, nekje si bos prebral kaj o svojih sanjah in kje drugje bos dobil astroloske razlage, pa tudi za kurje oko ti bodo najbrz vedli kje kaj razlozit....
A na kupu vse to in tako kvalitetno - mocno dvomim. x^x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3591 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:15

Hehe...ja ta forum je kulski :palec: :palec: ...mislim,da nebi drugam hodila,če bi kej blo...kar pa ne bo,tko da je brezveze mislit na to... :palec: x:Dx
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#3592 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:20

Marsa, a veš koliko jih boš imela na vesti x:Ix :sori: , ne dobesedno, sory, res škoda take fajn družbe in vsega kar se je dogajalo tukaj, saj meni je to zadnji čas, da postanem manjša čveka xDDx x:Ix , res sem se pa tu s pomočjo mnogih vas našel, res veliko naučil, saj sem tudi to sam želel, veliki hvala xsrcx , pa če se vidimo kdaj ali pa ne, ni mi žal za minutko časa posvečenega LN forumu, sedaj ko sem se našel, lahko grem brez skrbi naprej, ne skrbi Marsa, če se ne vidimo kdaj kje, vedno te bom imel v lepem spominu, kot vse vas, ki vas imam rad, " živi bili pa videli", čim bolj tekočo preselitev in mnogo uspehov in zadovoljstva na novem forumu x:)x xsrcx :palec:

#3593 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:27

Oj, Boris, saj v tem sem se jasno hecala, ali bi si dala mesece opraviti z novim forumom, ce bi ga mislila skenslat?
Je pa res ostalo, da se premalo ceni oz. da je prevec samoumeven.
Aja, s 'premalo ceni' nisem mislila, da je potrebna kaka objava hvaljenja in zahvaljevanja vec, pac pa morda malo vec lojalnosti na splosno. x:)x :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3594 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:42

o, hvala, ker lahko še malo LNFja dons x:px :2src: x8Dx ... tamala zdajle vozi, jaz pa lahko, preden se lotim kosilca, kofetka in LNFjčka...

mrk je bil 'svojga dnarja vreden' x:Dx xcivx ... včeraj je še mal bolj deloval, se mi zdi... ponoči je imel naš pes čisto zblojene... celo noč je capljala okoli (po praketu s krempeljčki tok tok tok...) in nekaj bevskala prav hecno, kot bi jo v sobi 'nekdo' motil ... stokrat sem vstala in jo spraševala, kaj bi rada :sniky: x:((x :o|o:


luštno se imejte vsi... se vidimo 'v novi dimenziji' x8Dx :palec:

#3595 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:43

Seveda se lahko pohvali(star), za novega si še ne predstavljam, ker ne vem, res sem bil aktiven samo na tvojem forumu doslej, pa kolikor so drugi prihajali od drugod znajo to bolj oceniti, ampak kolikor sem jaz zasledil v tem letu in pol je bil lunin forum špica, želel bi še, da bi bil naprej v novi obliki, pa saj mislim, da tudi bo x:)x :palec:

Fajn praznujte, čeprav boste delovno... x;)x :palec:


#3596 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:48

luštno se imejte vsi... se vidimo 'v novi dimenziji'  x8Dx  :palec:

x:Dx :palec: x:Xx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#3597 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 09:53

... ponoči je imel naš pes čisto zblojene... celo noč je capljala okoli (po praketu s krempeljčki tok tok tok...) in nekaj bevskala prav hecno, kot bi jo v sobi 'nekdo' motil ... stokrat sem vstala in jo spraševala, kaj bi rada  :sniky:  x:((x  :o|o:

Hej! Mimi je besno divjala in skratka tako norela, da se je Mitja ene parkrat ornk zadrl kao (pa s smrtno recno faco, s takim globokim glasom, sicer vmes komaj zadrzuje(va) smeh, a kao - ful resno, zdaj pa dost in to) pol se pa tam v nizki prezi pobere. :D :D
Ja, cist mesche.
Meni je pa ta mrk prinesel vsega boga spet... bom za nazaj bolje videla, zdaj sem se not (v obdobju).
Pa moja 12.h. je aktivirana, pa mi zato ni nic za druzbo, ceprav skoz okol divjam in 'se druzim' nekaj kao.

Celo jaz sem nekje dvakrat bocno se matrala parkirat in potem obupala in sla drugam (celo jaz zato, ker v nulo obvladam stlacit kamor ces avto v mikrich placa, mama ni verjela enkrat da sta bila avta ze tako in da sem skratka lohk ga TJA NOT stlacla), kar 1000% sem bila pozorna na cesto, da me je kar glava bolela od koncentracije, ker je bilo prav cutit zblojado tudi drugih na cesti.
Je bila mastna, se mi je zdelo, da avto kar drsi in sem sla vceraj z gorenjske 120 (!!!!!!!!! :D) po avtocesti...
Ful pazljiva bila in vse...

Aiwa, jaz sem tud v takihle cajtih delala izpit (sicer je bilo sonce se v tehtnici - sem vceraj pomislila, vozniski izpit je edina 'tocka', ki jo imam v tehtnici, kul. xDDx - no, a je chart bil straufenpacht :eek: :O:)


luštno se imejte vsi... se vidimo 'v novi dimenziji'  x8Dx  :palec:


xDDx :palec: xhypnox xrainbowx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#3598 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 30. oktober 2004, 10:48

Uf, ravno se ujela, zgleda x:)x
Ful cudna noc bla, men tale mrk kar ne poneha... Ampak je padla odlocitev, da bo danes en tak fajn dan x8Dx
Marsa, Mitja xcrossfingx

Se vidmo!

x:Xx x:Xx x:Xx
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#3599 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 30. oktober 2004, 10:51

Adijo iz tega foruma, tam bo vse drugače, fajn se imejte xsrcx .....zunaj sije sonček x:)x , gremo na kolo, pa še kaj koristnega postoriti x^x xDDx , lepe praznike vsem, bom pomislil na vas, uživajte in pazite nase, Borism x:Xx xsrcx :palec:

#3600 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 30. oktober 2004, 10:55

Adijo iz tega foruma, tam bo vse drugače

eh... xDDx x:Dx x;)x
V bistvu bo zelo podobno, samo da bo boljse. x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0