Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Duhovi


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
682 komentarjev na to temo

#476 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 28. april 2011, 19:33

(če sem si že tega izmislila, kaj šele duhovi! :P :D ;))

No, vidiš. :P
Possible—but highly unlikely.

#477 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. april 2011, 19:40

ne bit tolk ozki no... :sori:
dejmo razčistit. x:)x
torej niti duhci, niti polhi... xrolleyesx xscratchx xideax
marsowci :hepko: xokx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#478 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 28. april 2011, 19:46

Bi pa tudi mene zanimala razlaga zakaj se ponoči več dogaja kot podnevi(?)


Kako večina ljudi na delavnicah oz. v knjigicah omenja da se se vidi aura...gleda se kao obrobje človeka s temnim ozadjem...lahko tudi s svečo ali rahlo lučjo v bližini...tralala...velja za ljudi ki ne znajo uporabljati perifernega vida...Objavljena slika

Luna in sonce...dan in noč...jin in jang...mogoče pa različne energije privlačijo različne duhce...kaj pa če so energije iz določene subtilne ravni v nekem času bolj skoncentrirane v materiji...tako kot ima v TKM vsak organ svoji 2. uri najbolj intenzivnega delovanja...Objavljena slika

Še bolj zanimivo pa je če trije ljudje med meditacijo na travniku z zaprtimi očmi vidijo belega duhca in ko odprejo oči je še vedno tam čeprav malo bolj meglen in prozoren...in vsi ga vidijo podobno...vsak iz svojega zornega kota in profila...in vsi dobijo isto telepatsko sporočilo...in to sredi dneva...Objavljena slika

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#479 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2011, 19:49

Sem iskal Rdeči vrh, a ga očitno ni. Sem pa našel Rdeči rob. Na strani so tudi gore v okolici, nekaj je tudi koč, tako da se mogoče kaj spomneš. Ali pa skupaj odkrijemo za kateri kraj je šlo. x:)x

prej se mi sploh ni dal pogledat, k če ni blo tko kot sem si zapomnila, pol je lohk karkol.
No ampak sem šla zdej in mislim da je to to. xyesx
Tud takle podoben 'prelaz' je bil ta kjer smo bli in opis oz. podatki območja/okolice so kar pravšnji.

Thanx da si našel. :palec:

jaz sem zdaj mal razmišljala več o tem, sicer pa do včeraj -al kdaj sem se oglasla- dala to povsem iz spomina (to je blo0 pred skor 30 leti)... kot rečeno, je bil eventek, počitnice - namest da bi šli na morje, smo šli v gore, k je ta frend ubodel to varianto.

Zanimivo je, da dejansko nismo vidl ŽIVE DUŠE (x!x), tud nobenih živali. Razen jaz na bolj začetku poti nekaj krav.
In to je blo ogromno območje, vse dneve smo se potikali okol, nikjer nikogar, sam vse tko čudno.
Npr. *Drevo obešencev*, kot smo ga krstili, pa skoz "nas je kdo gledal"... pa vsakič smo se izgubil na enem območju, ki smo pol že vedl da je tam in da ni tolk delč od bajt, pa smo vsakič totalne kroge delal...
Dreves sploh blo ni, menda (čist gor kjer smo bli, vse redkejša so bla)... je blo čist visoko...
...

Pol šele, k za nazaj razmišljaš in ko skušaš razložit celo sceno, pomisliš da soška fronta (pa tud prej jasno, če je bil pa tip v uniformi!)... in da vse te duše so tam in to...
Nismo pa šli nikakor s tem predznakom - razen v tolk ker so ble kaverne in je šel pač frend s tem namenom - in smo dejansko ene par odkril nekih... kaj jaz vem, *vojaških zadev*.. neke naboje pa tak al kaj... pa enkrat se je vse na nas zrušlo, frend se je clo nekaj poškodoval...
Nenavadno, ker bi si mislil da je to vse prečekirano in da nič več se ne more najdt.

Nenavadno tiho vse.
jaz si sploh nisem upala zjat. x:)x
sami sami sami sami... na blazotnem območju... ful široko, pa vseeno nekako utesnjeno.
pa *ježenje*.
tud podnevi v bistvu. pa nekaj žalostnega v atmosferi.
ampak nebeško lepo, noro, nepopisno. xyesx

evo pa sem rekla da bom tih. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#480 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. april 2011, 19:58

(to je blo0 pred skor 30 leti)...



Pol šele, k za nazaj razmišljaš in ko skušaš razložit celo sceno, pomisliš da soška fronta (pa tud prej jasno, če je bil pa tip v uniformi!)... in da vse te duše so tam in to...





sej se boš le kmal spomnila, da ste bli med vojno tam xcivx
in da so vsi oni bli res žive duše x:)x
bejbi... vse kaže, da ste potowali skozi čas x:)x x:Dx
kot, da ni mogoče x:px
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#481 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2011, 20:01

xokkx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#482 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 28. april 2011, 20:10

prej se mi sploh ni dal pogledat, k če ni blo tko kot sem si zapomnila, pol je lohk karkol.No ampak sem šla zdej in mislim da je to to. xyesxTud takle podoben 'prelaz' je bil ta kjer smo bli in opis oz. podatki območja/okolice so kar pravšnji.Thanx da si našel. :palec:

Malenkost. Me pač zanima kje ste bili, da grem kdaj na izlet in počekiram te domnevne duhove. x:px

Ampak še vedno ne prepoznaš točno, kateri kraj bi lahko bil?

evo pa sem rekla da bom tih. xDDx

Izjav, da se nekdo umika iz debate, že dolgo ne jemljem več resno. x:o)x
Possible—but highly unlikely.

#483 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2011, 20:20

Malenkost. Me pač zanima kje ste bili, da grem kdaj na izlet in počekiram te domnevne duhove. x:px

hehe... :vragec:

Ampak še vedno ne prepoznaš točno, kateri kraj bi lahko bil?

ne, zato k mi smo VIDL rdeči vrh - Rdečega roba ..
nismo pa bli mi gor... gledal smo ga...
piše tudi 5:25 al kolk hoda, mi pa smo hodil precej dlje... hm, prispel smo dopoldne v Tolmin (ne vem točno, morda okol 11h?), pol smo pa morda ob kakih 20h bli gor... al clo kasnej... .
Res da smo bluzili pa da nismo bli dobr opremljeni (mal sta bla šusasta unadva, k naju nista opozorila da je ornk tura in sva midva v nekih allstarkah bla in takšno), jaz sem vmes še zaostala in se zgubila...
tko da realno je seveda to manj... ampak več kot 5 ur, ker smo računal kolk bi porabil tisti ki bi šel v dolino, za pot dol in gor in ni blo šans da ga ne ujame mrak.
Morda pa samo ni bla tolk smooth, 'pohodniška', 'uradna' pot, pač pa smo šli čez gozdove, pa tam pa drugam... še ta ki nas je vodil, ni bil čist ziher...
In čist na začetku, še na koncu Tolmina, smo vprašali ene par domačinov, ki smo jih srečal, pa nam še oni niso znal nič povedat... morda tud nismo znal dobr vprašat... k smo vedl sam da so koče tam in to in morda se tistemu sploh nič ne reče. x:o)x xDDx
Da pač ni neki "whatever vrh" al pa greben, ampak pač na vsem tem območju en plac, kamor pastriji vodijo past kaj jaz vem... ovce valjda. koze. ... x?x x:o)x
krav po mojem ne.

Izjav, da se nekdo umika iz debate, že dolgo ne jemljem več resno. x:o)x

x:Dx

(sam js znam bit včas neverjetno dosledna pr čem takšnem nenadoma x:)x)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#484 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 28. april 2011, 20:57

Malenkost. Me pač zanima kje ste bili, da grem kdaj na izlet in počekiram te domnevne duhove. x:px


kaj bi se matrou in jih iskal? dej ga srat. pokliči jih, pa je x:)x
če ne znaš... pa mal upraš...
vsi najstniki to znajo. in vsem rata, ker so pol vsi posrani. x:Dx no... vsaj jest in mi smo bili x:Ix
zdej se pa umikam iz debate, da me ne bi slučajno zrawen vabil x:Dx
sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#485 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 28. april 2011, 21:03

Sem že klical in nič priklical. xnckrivx

Raje grem tja gor, imam še zdrav izlet. x^x
Possible—but highly unlikely.

#486 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 28. april 2011, 21:08

Sem že klical in nič priklical. xnckrivx

oklep nima dobrih radarjev. x:)x

xcivx

aja, ps: le glej da boš mel vse fotoaparate s sabo pa kirlianove kamere pa snemalne pa raziskovalne znanstvene ekipe pa tak, k sicer te bomo tle ganjal da morš dokazat!.. pa ti rekl da si se miši ustrašil k so tekale pa topotale. x:o)x x;)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#487 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 07:10

Sem malo na brzino preletel celo temo...Ugotavljam da si vsak po svoje razlaga besedico "duhci"...x:Dx

Najprej naj si vsak pri sebi odgovori kaj si sploh predstavlja pod tem pojmom...A so to samo kao pokojne osebe, njihova energetska telesa iz različnih obdobij al štejejo zraven tega še razne naravne in umetne elementale, entitete, astralce, thetančke in raznorazna druga bitja ki obstajajo na subtilnih ravneh...xg:Dx

Je pa treba to temo kao dopoljnjevat z drugimi kjer je napisano kaj o magiji, astralu in bitjih tam...V tej temi mi nekak izstopa "kabalist"...imam feeling da je kar pravi magus in da ve marsikaj kar je tukaj nakazal samo med vrsticami...in dam mu čisto prav...Nosorog oz. Tadej Pretner in tudi še en so povedali tudi par pametnih stvari, ampak še zdaleč ne v kao nakazane detajle, ki ga je bilo opaziti pri kabalistu...to je samo moje subjektivno mnenje...xg:Dx

Za tiste ki pa kao ne verjamejo v duhce, za bolj razumske, preveč zemeljske in ne vem kakšne še ljudi je pa Janko dal dober nasvet...Na netu je dost informacij kako se prikliče razne duhce oz. entitete...bolj je pa problem kako se jih znebiti, če nočejo sami oditi...tukaj je pa človek z negativnimi programčki v podzavesti lahko dobesedno mrzel...xg:Dx

Zdaj pa takoj v sobico prižgat svečko, dišeče palčke...in prizivat duhce...in ne mi govorit da se določena stvorenja ne odzivajo...če se da dovoljenje in se jih povabi v prostor je vse mogoče...problem je samo koga se prikliče...tudi če se kliče pozitivce ni nujno da pridejo glih oni...vzrok je pa največkrat podzavest, njihovi kontra programčki in notranji saboterji...uporabi se lahko podobne priklice kot pri črnih mašah, raznih satanističnih obredih, cerkvenih ali kakšnih drugih obredih...tralala...tudi hudički so tehnično gledano lahko "črni duhci", angelčki pa "beli duhci"...xg:Dx

Čas in prostor pa itak ne igrata vloge pri temu...tako kot se lahko prikliče energijsko telo kakšne osebe od rojstva pa do smrti ali še bolj iz preteklosti (tak način uporabljajo tudi nekateri bioterapevti, da preverjajo določene vzroke zakaj se je neki osebi nekaj zgodilo, zakaj je bolana, ipd...), tako se lahko prikliče tudi določene duhce...ali se bodo odzvali pa je odvisno od njihove duhovne razvitosti, namena in pričakovanj klicalca, ali se kao krši svobodna volja in še marsikaj drugega...

Ni pa priporočljivo klicati duhcev ali se igrati z energijami ko je človek spil malo preveč alkota ali pa je pod vplivom kakšnih drog...takrat aura takega človečka postane malo bolj prepustna na škodljive vplive iz okolja in lahko skasira tudi kaj neprijetnega iz okolice ali pa ljudi v bližini...Seveda mora pa v sebi imeti škodljive programčke na katere se te stvari iz okolice lahko prilepijo...S podzavestjo imamo pa itak vsi probleme...Povedano po domače koazarček ali dva na dan in kakšen jointek občasno še ni problemček...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#488 Ale'

Ale'
  • D član
  • Št. objav: 4 444

Objavljeno: 29. april 2011, 08:20

Marsa mene je tudi začelo zanimat kje bi to lahko blo... sploh k ful raziskujem tolminske konce...

Kle je nekaj variant (če bi te na kaj spomnilo):

Po poteh soške fronte

Mrzli Vrh nad Tolminom

Planina Sleme

Kaverne na Batognici

Krn, Vrh nad peski, Lemež, Polovnik,...

Soška fronta (1915-1917)



Ti popolnoma verjamem kar opisuješ. Me je pa zgodba spomnila na slovenski film "Morana" (1993).
Objavljena slika

#489 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 08:37

oklep nima dobrih radarjev. x:)x

A oklep je to, da ne verjamem?

Najprej naj si vsak pri sebi odgovori kaj si sploh predstavlja pod tem pojmom...

Kar si predstavljamo, to vidimo.

Za tiste ki pa kao ne verjamejo v duhce, za bolj razumske, preveč zemeljske in ne vem kakšne še ljudi je pa Janko dal dober nasvet...Na netu je dost informacij kako se prikliče razne duhce oz. entitete...bolj je pa problem kako se jih znebiti, če nočejo sami oditi...tukaj je pa človek z negativnimi programčki v podzavesti lahko dobesedno mrzel...xg:Dx

Prazno besedičenje ali bolj sočno povedano - bullshit. Ničkolikorat sem že klical duhove, še v dneh, ko sem zelo verjel vanje, skupaj s prijatelji, ki so verjeli še bolj kot jaz. Nikoli nič, kar pa je kao bilo, so bile naše želje in pričakovanja. Zadnjič sem tudi Satana in Voldemorta klical, a se gospoda ne odzivajo na klice.

To temo je popravil/a Alan_New: 29. april 2011, 08:39

Possible—but highly unlikely.

#490 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 09:24

Ale', thanx - si pogledam pa se javim (sam ne zdle).
Morene nisem gledala (mam predsodek do slo filmov :sori:).
Hvala k mi verjameš. x:o)x xDDx


Alan, ja zato... en k je ves zakrknjen (ne odprt), pač ne more bit odprt, ne more dobr sprejemat teh viber.

Če pa bi blo tko, da bi nekdo ki je zlo dojemljiv samo HOTEL vidt, pa da bi že kar videl, bi pa 90% folka že vidl duhove. xDDx
ne nazadnje že iz radovednosti (bi hotel vidt), ne zaradi tega ker bi vanje verjeli (v bistvu kot ti).

...

po eni strani mi je vseen skor žal da sem to pisala. x:)x
ene stvari je čist dost da maš samo sam v spominu in v bistvu nimam od tega, da sem to delila, nič, niti vi nimate nič.

Pa še užaljena sem mal. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#491 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 09:26

A oklep je to, da ne verjamem?

Kar si predstavljamo, to vidimo.

Prazno besedičenje ali bolj sočno povedano - bullshit. Ničkolikorat sem že klical duhove, še v dneh, ko sem zelo verjel vanje, skupaj s prijatelji, ki so verjeli še bolj kot jaz. Nikoli nič, kar pa je kao bilo, so bile naše želje in pričakovanja. Zadnjič sem tudi Satana in Voldemorta klical, a se gospoda ne odzivajo na klice.


Mogoče pa ne bi bilo slabo, če bi si prebral temo še enkrat...kakšna in koliko močna je NAMERA...

Mislim pa da sem ti že v neki drugi temi omenil da imaš podzavestni strah kar se teh zadev tiče...kaj vse to potegne za sabo pa mislim da mi ni treba govorit...Klicati duhove na glas, v mislih al pa v podzavesti pa dajat kontra namere...tralala...xg:Dx

Da ne bomo samo teoretizirali...a lahko napišeš kako si oz. ste kao izvajal to klicanje in s kakšnimi besedami...pa da vidimo koliko so sploh pristopi bili pravi...In kar je še bolj bistveno ali si dal dovoljenje da se lahko polastijo tvojega telesa oz. se kao izrazijo skozi tvoja subtilna...x?x x?x x?x

Nekateri mislijo da je priklicevanje duhov igračkanje...da se bojo samo kao prikazal pred osebo...to se namreč zgodi zelo redko...ponavadi so druge stvari ki pokažejo na njihovo prisotnost...nižji astralci ponavadi namreč hočejo tudi kaj v zameno...al je to tvoj delček energije al pa kaj drugega pa pitaj Boga...

A se jih bo videl je namreč odvisno od človekove senzibilnosti, organov ki jih imajo čez nadčutilne zaznave, kako duhovno močno je sploh tisto bitje, ki se ga kliče, da se lahko spusti in izrazi v materiji...itd...In sedaj vprašanje- zakaj skoraj nič o tem ne piše na netu al pa v raznoraznih knjigicah...x?x Zato ker večina tistih ljudi o tem nima pojma. Povedano po domače to je že duhovno znanje...v bistvu je nekaj o tem celo napisano v nekaterih knjigicah...ampak to je podobno kot kabala...zelo dvorezen meč...s takimi stvarmi kot so tam omenjene in določenimi namerami oz. ukazi se namreč dobesedno lahko ukazuje astralnim in drugim bitjem...v egoistične namene ali za dobrobit drugih...v bistvu je samo to razlika med dark in light potko...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#492 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 09:43

po eni strani mi je vseen skor žal da sem to pisala. x:)x
ene stvari je čist dost da maš samo sam v spominu in v bistvu nimam od tega, da sem to delila, nič, niti vi nimate nič.

Pa še užaljena sem mal. xDDx


E Marsica pa ti si že od malena bila malo vještica...ni čudno da ti astrologija in kao šloganje malo bolj leži...xokx

Predpostavljam da je bil tudi kdo od tvojih staršev al pa kdo po tvoji rodovni liniji malo nazaj magus al pa vještica...Saj veš kaj pravijo- tradicijo je treba nadaljevati...mišljeno je kot pohvala...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#493 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 29. april 2011, 09:48

Moja babica je neke čaje mešala pa tak in imela menda nekaj teh sposobnosti (ne vem, sem jo sam 2x vidla, k sem bla sam 2x na počitnicah v ČG)

Moja mat je pa tud dojemljiva za to (sicer zelo stvarna in razumna bikica), ampak je mela vedno hudo intuicijo in vedno smo mel doma neke sanjske knjige pa vedl smo kaj je kdo po horoskopu pa vse, ko se o tem ni še noben menil kej dost.
Če se mi je kej zgodil, je mat kar vedla.
Pol jo je pa pogosto kej že vnaprej skrbel, k je mela kao slutnje, pol se mi je pa kej res zgodil. Pol pa nism vedla al mi je navesla vse te svoje neke strahove al je res slutila.
Vraževerna je moja mat, zato je tud bla mal *nesrečna*, ko sem se glih na petek 13 odločla uletet. x:)x

Sicer pa nč tacga, nobenih šamanov al pa česa, vsaj ne da bi vedla.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#494 capt. spaulding

capt. spaulding
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 898

Objavljeno: 29. april 2011, 10:01

Vještic je okoli ogromno, predvsem unih k so se specijalizirale za praznjenje debelih denarnic naivnih srednjeletnikov...hehehehe
Ne resno, to kar bi lahko vrgu v to kategorijo je pomoje že kar družinska praksa na evropskih tleh.... sicer je obdobje velikih vojn in čas po tem to malo odmaknil, mislim pa da se vrača v velikim stilu.
Čakam sam zdle da se bo kak našu pa jih vrgu v koš "newage-a"...x:o)xx:o)xx:o)xx:o)x
«Mes chers frères, n'oubliez jamais, quand vous entendrez vanter le progrès des lumières, que la plus belle des ruses du diable est de vous persuader qu'il n'existe pas!»

#495 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 10:16

E Marsica a sploh veš kaj si napisala...probaj to napisano razumet v globino...znanje o zeliščih...intuicija...to je samo delček tega kar tapravi šamani obvladajo...x:Dx

Po domače povedano...takrat se o tem ni toliko govorilo in javno vedelo...sedaj je literatura dostopna skoraj povsod po večjih mestih...skratka če daš več članov svoje familije skupaj potem boste sigurno spacali skupaj znanja vsaj za pol šamana, če ne kaj več...pa kje ti je samozavest...xg:Dx

Je pa to podoben primer kot pri eni od mojih vještic (okol 25. let)...sva enkrat sedela ob morju kao na kavici pri njej...in sčasoma je njena mati kar začela govoriti stvari iz njenega otroštva- od travm do izkušenj ki so dobesedno bajke za večino ljudi...Da je bil tudi od vještice oče jasnoviden dokler ni enkrat med pijančevanjem za šalo napovedal smrt prijatelja...To se je namreč tudi res zgodilo dan ali malo več kasneje...in zaradi tega šoka se je zaprl...

Povedala je še marsikaj več kar niti moja mala vještica sploh ni vedela, jaz pa samo "aha"...Aja vse se je začelo s tem ko je moja vještica omenila neko črno postavo in negativnost v njihovi hiši...Hiša bila od nekih italijanov, ki so jo morali po sili razmer prodati, njihova mati je bila full navezana na to hišo...dedek od vještice je tudi skoraj umrl v tistem prostoru kjer je bila negativnost, umrl je namreč na poti v bolnico...plus ostali detajli...mene je pa malo zanimala zgodovina vsega...

So se pa full lepo zlagali mozaiki da smo skapirali zakaj so se določeni dogodki zgodil in kako to sedaj vpliva na njeno rodbino...In zanimivo sploh nisem nič čaral, vsaj v zavestnem stanju ne...sem ji pa podal določeno znanje...Je pa ta vještica iz skupine dušic kateri tudi jaz sam pripadam tako da so v giru še neke druge zakonitosti o katerih se je meni šele začelo sanjat...je pa full zanimivo ker lahko vidi raznorazne astralčke, auro, energije...in potem ona meni razlaga... xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#496 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 10:40

Mogoče pa ne bi bilo slabo, če bi si prebral temo še enkrat...kakšna in koliko močna je NAMERA...

Saj, o tem pišem tudi jaz. Vidi, čuti, sliši, doživlja tisti, ki to hoče, ki v to verjame. Jaz v te bedarije ne verjamem. In kar se tiče postopkov klicanja, je popolnoma vseeno, ker itak ne deluje nič.

Mislim pa da sem ti že v neki drugi temi omenil da imaš podzavestni strah kar se teh zadev tiče...kaj vse to potegne za sabo pa mislim da mi ni treba govorit...Klicati duhove na glas, v mislih al pa v podzavesti pa dajat kontra namere...tralala...xg:Dx

O meni nimaš pojma, zato ne piši kar nekaj, kar nima nobene osnove, razen sklepanja. Če pa se že sklepa, koga je strah, bi rekel, da je tebe, saj se še iz teme o urokih skozi vlečeš nazaj, se izgovarjaš na halucinacije bogeca in kaj jaz vem, katere palčke in pravljična bitja mešaš zraven, in si ne upaš izvesti konkretnega eksperimenta.
Possible—but highly unlikely.

#497 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 10:55

Alan, ja zato... en k je ves zakrknjen (ne odprt), pač ne more bit odprt, ne more dobr sprejemat teh viber.

Če pa bi blo tko, da bi nekdo ki je zlo dojemljiv samo HOTEL vidt, pa da bi že kar videl, bi pa 90% folka že vidl duhove. xDDx
ne nazadnje že iz radovednosti (bi hotel vidt), ne zaradi tega ker bi vanje verjeli (v bistvu kot ti).

Hotenje razumi tukaj tudi kot predsodek. V smislu, ljudje si hočejo določene stvari razložiti kot duhove, nadnaravno, in trmasto zavračajo vse normalne, preverljive razlage.

...

po eni strani mi je vseen skor žal da sem to pisala. x:)x
ene stvari je čist dost da maš samo sam v spominu in v bistvu nimam od tega, da sem to delila, nič, niti vi nimate nič.

Pa še užaljena sem mal. xDDx

Naj ti ne bo žal, je bila dobra iztočnica za debato in potencialni izlet. x;)x
Possible—but highly unlikely.

#498 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 29. april 2011, 12:07

Saj, o tem pišem tudi jaz. Vidi, čuti, sliši, doživlja tisti, ki to hoče, ki v to verjame. Jaz v te bedarije ne verjamem. In kar se tiče postopkov klicanja, je popolnoma vseeno, ker itak ne deluje nič.


O meni nimaš pojma, zato ne piši kar nekaj, kar nima nobene osnove, razen sklepanja. Če pa se že sklepa, koga je strah, bi rekel, da je tebe, saj se še iz teme o urokih skozi vlečeš nazaj, se izgovarjaš na halucinacije bogeca in kaj jaz vem, katere palčke in pravljična bitja mešaš zraven, in si ne upaš izvesti konkretnega eksperimenta.


Zanimiva reakcija...kako že pravi psihologija temu- obrambna drža ali nekaj takega...x:Dx

V temi črna magija si dal kao dovoljenje...ena od mojih malih vještic je samo na brzino prečekirala situacijo...in kao po karmični diagnostiki imaš poleg določenih strahov še druge stvari v sebi...ampak to ni point...poanta je bila da sem jaz takrat bil bolj okurcan od zgoraj kaj se grem+ ostali detajli...zato sem se premislil glede nekih zadevic...

Govoriš o nekih eksperimentih in ne vem kaj še vse...da se kao javno razgalijo stvari...ko se pa pove samo ena stvar ki jo imaš v podzavesti pa cel halooo...kaj bi šele bilo če bi se povedalo kakšne bolezni imaš in v kakšnem odnosu si s starši, partnerjem, skratka tvoje čustveno in mentalno stanje, dobesedno opisal tvoj sedanji life...tukaj je pa že govora o etiki in odgovornosti...Lahko si brez skrbi, bil je samo površinski scaning v manj kot petih minutkah...potem smo se pa bolj osredotočili na mene in kaj se jaz grem...in to še preden sem dobil učno lekcijo in razlago pri belem križu...xg:Dx

Probaj si sam pri sebi pošteno odgovoriti koliko ti sam lažeš samemu sebi in koliko si v resnici iskren sam do sebe...in probaj to presoditi tudi po svojih dejanjih...Probaj se malo pozanimati kaj pomeni antagonistična motivacija...Drugič pa ne dajaj dovoljenj, če ne veš v kaj se spuščaš...če jih pa že dajaš in se potem zaveš, da to mogoče ni glih dobro, jih pa probaj čim prej preklicat...

Glede eksperimenta sem ti pa tudi že rekel...jaz se s takimi silami ne mislim igrati zato da bi nekaj dokazoval...sem že dobil malo po prstih kao učna lekcija...igraj se ti sam ali kdo, ki je isto skeptik tako kot ti...navodil imaš pa dosti po netu...in mislim da sem tudi glede tega povedal že preveč..

Sam pri sebi si skušaj tudi odgovoriti zakaj ne moreš videti stvari pred katerimi si se sam ogradil oz. se zaradi takšnih ali drugačnih vzrokov v preteklosti zaprl...če ne pa vprašaj znanstvenike in naj ti oni razlagajo...

Še vsak ki ga poznam in se je malo igral z dovolj močnimi silami oz. energijami...ko je dal dovoljenje+ nek detajl...se je začel dogajat pa ni važno kako močna je bila namera, ali so bili kao rituali dobro izvedeni in kakšne besede so bile uporabljene...dogajal se je pa svašta--- od nočnih mor, poskusa samomora...tralala...do pozitivnih stvari- od droge do happy lifea...tudi uradna medicina je pri nekaterih takih primerih odpovedala na celi črti...še dobro da obstajajo zeliščarji, menihi, doktorji TKM, ayurvede in ostali ki kao po novem spadajo med zdravilce...xg:Dx

Tvoje teorije so drugačne kot sem jih jaz in nekateri drugi obični ljudje v moji bližini doživeli v real lifeu...in mene so kao duhovni učitelji učili da je treba bolj verjeti in zaupati lastnim izkušnjam...zato se mi pa tudi ne da več pregovarjati in dokazovati, ampak samo povem stvari iz mojega zornega kota...Drugim pa lahko samo rečem take it or leave it...

Skratka če komu kaj od tega koristi OK, če ne pa tudi...tukaj po LNF sem zinil in razložil tudi že par stvari ki jih učijo na raznih duhovnih tečajih in šolah za zdravilce, ki stanejo od 300. pa vse do 5000. evrov...in še tam o nekih stvareh sploh ne govorijo vsakemu udeležencu...Tega sem se začel šele zdaj malo bolj zavedati...zato pa sem sedaj ubral malo drugačen pristop...kot crnogorac sem pač šele zdaj malo vklopil možgančke...ko sem dobil s kladivom po prstih- jao majko moja što to boli- metaforično povedano...xokkx

Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#499 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 12:25

xrolleyesx

A bi sploh lahko kaj odgovoril na te bedarije?

Poskusim: zaradi mene, mi lahko pošlješ vsak dan kak urok, lahko celo pokličeš vse zlobne sile, ki so po tvoje kadarkoli obstajale v univerzumu, in jih pošlješ nadme - meni je vseeno, ker v te pravljice ne verjamem. Zaradi tega ne bom nič manj ali nič bolj srečen. Ampak itak vem, da tega ne boš storil, ker se skozi nekaj izgovarjaš, namesto da bi priznal, da si ne upaš tega storiti, ker poleg vsega slutiš, da ne bo delovalo (ker tako ali tako ne bo delovalo). S tvojimi "metodami" bluzenja s pravljičnimi bitji lahko tudi nadaljuješ in si izmišljaš stvari o meni, nobene kake posebne posledice ne bo. Podrobnosti mojega življenja, razen tistih nekaj, ki sem jih razkril, ti pač niso in ne morejo biti znane, razen če ti jih razkrijem ali jih kako drugače izveš. In preden soliš pamet drugim in jim postavljaš izmišljene diagnoze, razen poglej pri sebi, kakšne travme si doživel in kaj ti vse manjka v življenju, da verjameš v bedarije, ki jih vsak dan trosiš po forumu. Pa imenuj moje pisanje reakcija ali kakorkoli ti pač sugerirajo palčki.

***

Zdaj pa nazaj k temi, ki ni ne o meni ne o tebi ne o Marsi ne o komurkoli drugemu, temveč o duhovih!

To temo je popravil/a Alan_New: 29. april 2011, 12:28

Possible—but highly unlikely.

#500 Alan_New

Alan_New
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 580

Objavljeno: 29. april 2011, 12:36

Skratka če komu kaj od tega koristi OK, če ne pa tudi...tukaj po LNF sem zinil in razložil tudi že par stvari ki jih učijo na raznih duhovnih tečajih in šolah za zdravilce, ki stanejo od 300. pa vse do 5000. evrov...in še tam o nekih stvareh sploh ne govorijo vsakemu udeležencu...

A neumnosti so tako drage? xrolleyesx
Hja, nekateri morajo očitno skozi drage šole. xcivx
Possible—but highly unlikely.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0