Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Nezemljani???


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
412 komentarjev na to temo

#126 Daisy*

Daisy*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 18

Objavljeno: 25. junij 2007, 13:15

no ja nism vas jst glih ful brala, samo, mi je pa zanimiva tema x:)x
hm kaj pa jst mislim, da sto ljudi sto čudi... jst pa vem da so nezemeljska bitja ves čas prisotna na zemlji, samo se nočejo pokazati, zato, ker ljudje enostavno niso dovolj zredi, da bi jih sprejeli...
ja ja in potem je tu vprašanje, kako vem... jah kaj pa vem, so stvari, ki se jih enostavno zavedaš, no saj jaz se jih...

#127 Nature

Nature
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 339

Objavljeno: 30. september 2007, 19:22

Po dolgem času....

Ja,tako je-nismo sami!
Zakaj pa Nasa na Marsu išče sledi vode oz. življenja ko pa tako vztrajno zavrača možnost življenja izven planeta Zemlje? In po svoje prireja poročila o videnjih,strmogljavljenjih,srečanjih in podobno?
Saj a ni malo čudno,da bi v vsem širnem vesolju le na našem planetu obstajalo življenje?
Morda se je kje drugje razvilo življenje popolnoma na drugem nivoju kot je naše!
Dopustimo to možnost in raziskujmo dalje,saj bo le čas in ne dvomi prinesel rezultate!
Verjamem vanjo, ki je kot v meglo ujeta, ki je kot globoka kalna voda - pravim ji USODA

#128 unis

unis
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 728

Objavljeno: 30. september 2007, 21:09

hipotetično vprašanje.
Ok.Pred sabo imaš dokaze, da nezemljani so.Da, tako je.Znanstveno potrjeno in moj zobozdravnik priporoča.
Še na reklamah se vrtijo nealienski oglasi, nova moda, nov stajl.
Kaj pol?
Kaj pol to zate?
Ali pa da znanstveno dokažejo obstoj boga s formulo B=?
In v osnovni šoli rešujejo osnovne naloge tipa B+2=2x
Kaj pol?
Kaj pol to zate?
Boš živel drugače?
Waw, fino.
Eni so pa baje lačni tam dol in umirajo, ker nimajo pitne vode.
Hja, pa pejmo raj iskat one ljudi tam zgorej.Mogoč so tuji oni žejni.
protestno masturbira na marsino sliko.

#129 FixMinze

FixMinze
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 814

Objavljeno: 1. oktober 2007, 10:12

Ja itak, če bi prišlo do mednarodnega 'priznanja' ali odkritja in spoznanja, da nezemljani so bi to spremenilo življenje ampak le, če bi prišlo do prvega kontakta.

Predstavljamo si vpliv na naša verstva, ideologije na našo medsebojno sovraštvo. Sej mogoče se pa res nebi nič spremenilo, vseeno nekaj bi se moralo, če drugo ne bi vedeli, da je bojišče večje od samo naše Zemljice potisnjene na rob Vesolja. Spet kdo pravi, da bojišče sploh je.
Brez podpisa

#130 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 1. oktober 2007, 13:41

Nezemljani se odločijo za obisk, samo če se jim pokvari leteči krožnik ali pa cigara, karkoli že imajo. Nasprotja se privlačijo, obiskali nas še niso - torej inteligentnega življenja tam zunaj ni. :inocent:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#131 anarhist

anarhist
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 571

Objavljeno: 1. oktober 2007, 17:38

Nezemljani se odločijo za obisk, samo če se jim pokvari leteči krožnik ali pa cigara, karkoli že imajo. Nasprotja se privlačijo, obiskali nas še niso - torej inteligentnega življenja tam zunaj ni. :inocent:


Zakon, sklepanje na nivoju Dirka Gentlyja.
Če ma kdo denarja odveč vzamem.

#132 Naja01

Naja01
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 593

Objavljeno: 1. oktober 2007, 18:05

Meni se pa že od nekdaj dozdeva, da sem jaz neiteligentna Nezemljanka ujeta v človeškem telesu :inocent:

#133 Nature

Nature
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 339

Objavljeno: 1. oktober 2007, 18:37

hipotetično vprašanje.
Ok.Pred sabo imaš dokaze, da nezemljani so.Da, tako je.Znanstveno potrjeno in moj zobozdravnik priporoča.
Še na reklamah se vrtijo nealienski oglasi, nova moda, nov stajl.
Kaj pol?
Kaj pol to zate?
Ali pa da znanstveno dokažejo obstoj boga s formulo B=?
In v osnovni šoli rešujejo osnovne naloge tipa B+2=2x
Kaj pol?
Kaj pol to zate?
Boš živel drugače?
Waw, fino.
Eni so pa baje lačni tam dol in umirajo, ker nimajo pitne vode.
Hja, pa pejmo raj iskat one ljudi tam zgorej.Mogoč so tuji oni žejni.

No po moji logiki sodeč, bi sigurno živeli drugače.
Recimo da odkrijemo bitja ki so mnogo svetlobnih let pred nami.Torej ta bitja so mnogo bolj razvita od nas.Opazujejo nas oz. kako drugače udejanjajo svojo voljo na našem planetu lahko že tisoče let...le da še mi nismo dorasli temu da bi jih prepoznali oz. se z njimi sporazumeli(SETI).Morda še bomo potrebovali mnogo let da bomo stopili na njihovo raven bivanja oz. da bomo spremenili mišljenja v naših glavah....morda pa se bo zgodilo že jutri....
No odkrili smo jih-a se zavedaš kaj vse bi se spremenilo v naših življenjih?
-Zgodovina
-Vera-Cerkev
-Šolstvo
-Znanost-Fizika-Kemija....

Kar se pa tiče lačnih in žejnih ljudi, to pa povej tistim, ki z vojnami kujejo svoje dobičke,namesto da bi pomagali....
Saj je res žalostno,smo neka uboga civilizacija, ki še med sabo ne more v miru živet, kako šele z drugimi....
Verjamem vanjo, ki je kot v meglo ujeta, ki je kot globoka kalna voda - pravim ji USODA

#134 iztok 132

iztok 132
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 558

Objavljeno: 6. oktober 2007, 15:46

Nezemljani gotovo so ampak v našem osončju ne... mislim tko no...


Iztok :wOOt:

#135 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 6. oktober 2007, 16:01

:vragec:

v bibliji nikjer ne pishe, da bi BOG she kje drugje kaj ustvarjal
torej?
sami smo

zlomk....tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#136 Nature

Nature
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 339

Objavljeno: 6. oktober 2007, 21:30

Biblijo je napisal človek,tko da mislim no.....
Verjamem vanjo, ki je kot v meglo ujeta, ki je kot globoka kalna voda - pravim ji USODA

#137 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 6. oktober 2007, 22:39

Bolj bi nas moralo skrbeti vprašanje; Kaj pa če smo res sami. Da smo mi tisto najboljše, kar ima stvarstvo za ponuditi. :wOOt: :OO!:

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#138 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2007, 22:46

jaz verjamem v obstoj nekih drugačnih bitij kot smo mi, ljudje, nekje ... nekje pač ... sigurno. v moji domišljiji obstajajo, tam so realni, pol pa če jih je ustvarila neka kvazi znanost in kvazi znanstveno mnenje ali ne ... je nekaj tam gor nekje, definitivno ...

enkrat so me itak ugrabili ... x:px
ker spat sem šla z make upom, zbudila pa sem se brez. x:Dx pa samo 4 piva sem spila tisto noč, tako da ziher se zaradi tega ne spomnim, kako so prišli pome v posteljo in me odpeljali v svoj marsovski laboratorij. x:Dx :inocent: vem pa, da so bili Oni, ker je to bila moja prva misel, ko sem se tisto jutro zagledala v špeglu. x:Dx

bog ve, kaj počnejo na svojih planetih. :O:

#139 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 6. oktober 2007, 22:47

Bolj bi nas moralo skrbeti vprašanje; Kaj pa če smo res sami. Da smo mi tisto najboljše, kar ima stvarstvo za ponuditi. :wOOt: :OO!:


:cry: :cry: Objavljena slika

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#140 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 6. oktober 2007, 22:51

jaz verjamem v obstoj nekih drugačnih bitij kot smo mi, ljudje, nekje ... nekje pač ... sigurno. v moji domišljiji obstajajo, tam so realni, pol pa če jih je ustvarila neka kvazi znanost in kvazi znanstveno mnenje ali ne ... je nekaj tam gor nekje, definitivno ...

enkrat so me itak ugrabili ... x:px
ker spat sem šla z make upom, zbudila pa sem se brez. x:Dx pa samo 4 piva sem spila tisto noč, tako da ziher se zaradi tega ne spomnim, kako so prišli pome v posteljo in me odpeljali v svoj marsovski laboratorij. x:Dx :inocent: vem pa, da so bili Oni, ker je to bila moja prva misel, ko sem se tisto jutro zagledala v špeglu. x:Dx

bog ve, kaj počnejo na svojih planetih. :O:

A to je imela višja kozmetična iz Betelgeze prakso? Imaš srečo, ker ponavadi bojda radi vstavljajo kovinske delčke po telesu pa sondirajo telesne votline, ampak to se presenetljivo dogaja samo redneckom v Bible beltu.
Za Slovenijo se jim zdi dovolj nagajivo, da ti make-up spucajo med spanjem....

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#141 Gost_Mačona_*

Gost_Mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. oktober 2007, 22:56

A to je imela višja kozmetična iz Betelgeze prakso? Imaš srečo, ker ponavadi bojda radi vstavljajo kovinske delčke po telesu pa sondirajo telesne votline, ampak to se presenetljivo dogaja samo redneckom v Bible beltu.
Za Slovenijo se jim zdi dovolj nagajivo, da ti make-up spucajo med spanjem....

ja, do mene so bili kar nežni in prijazni ... za prvič ... x:Dx po moje so bili bolj neki angelci tole. xDDx v angelce pa verjamem nedvoumno. :2src: :2src: :2src:

#142 blanš

blanš
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 736

Objavljeno: 9. oktober 2007, 15:30

hm..nezemljani....le čudno, da se največ pojavljajo v ameriki :D...........drugače pa verjamem, da nismo edini v vesolju

#143 alien_špela

alien_špela
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 6

Objavljeno: 19. oktober 2007, 09:33

jest sm na u tube gledala ene video posnetke k en znanstvenik k je tud telepat govori o tem da je odkritih ze okol 50 vrst in vec...rekuje pa tud de k se je sporazumevu z nimi da je cutu to kar oni cutjo, torej strah. so pa tud med nami in so nam cist podobni: nej bi imeli blond lase, razlikoval nj bi se pa od nas po tem da barve vidijo tud v temi....odkril so vse mogoce vrste: od zelenih moziclov pa do nam skorj istih....zeleni naj bi se sami naredili eno raso med nami pa med njimi in jim je baje tud ratal...drgac pa niso hudobni...odkrili so tud casovni stroj ampak nocjo nc spreminat zato ga ne uporablajo, ker mislijo oz vejo da se vse zgodi z razlogam. leta 2008 naj bi se pokazali...ampak samo izbrancem ker bi stevilni ljudje to vzeli kot prikaz vojne. nekateri ljudje se ne razumemo kaj zelijo od nas...zitni krogi so pa vsaj men se zdi da njihova abeceda. intiligentnejsi so od nas, ker vejo kako ravnati z vsem kar mi zelimo odkriti, tud nevidni so lahko zato jih ljudje ne odkrijemo. so tud mocnejsi od nas ampak se se vsen pustijo ujeti... v area 51 imajo vrsto teh bitji. zaslisujejo jih pa take...alieni bi jih lahko napadl samo vejo da ne smejo ker niso tko dobesedno butasti kokr eni ljudje k misljo da vse kar pride v nihove roke ji njihovo...ze to dokazuje da smo na nizji razvojni stopnji kokr pa oni...

Area 51 in nezemljani

Vojaško OBMOČJE 51 (AREA 51) New Mexico, obdano z gorami Groom in puščavskim peskom Nevade. Ima veliko hangarjev za letala, tehnične delavnice ter letalsko stezo dolgo 4 km, ki vodi po osušenem jezeru. OBMOČJE 51 nima uradnega imena, čeprav je znano pod imenom AREA 51. Zgrajeno je bilo leta 1955 od Ameriškega letalstva (U.S. Air Force), vendar na začetku 70 let je prevzela poveljstvo CIA ( Central Intelligence Agency ). V OBMOČJU 51 so testirali najsodobnejša vojaška letala; U-2, Blackbird SR-71 in Stealth. Razdeljeno je na več sektorjev, eno od teh je S4 ali Dremland. Domnevno naj bi tam v tajnosti hranili ter raziskovali NLP. Ameriška vlada zanika takšnim trditvam vendar je veliko dokazov, ki dokazujejo ravno nasprotno. Eden teh je znanstvenik (fizik) Robert 'Bob' Lazar, ki naj bi delal za vlado v S4. Lazar pravi, da ga je najela neka družba, da bi preučeval sistem pogona na NLP. V enem izmed hangarjev naj bi hranili devet nezemeljskih plovil. V plovilo naj bi celo vstopil in videl neslišno leteti. Ko je Lazar javno spregovoril o poskusih, so mu grozili vladni uslužbenci. Hkrati so izginili vsi podatki o njegovi karjeri. Kljub zahtevam jih vlada ne more najti. Družba, ki ga je najela za delo v S4 noče komentirati. Vendar Lazar lahko dokaže, da je delal za vlado, kajti hrani originalni obrazec, ki dokazuje, da ga je najela mornarica. Pred S4 je delal v laboratoriju Los Alamos. Uradni predstavniki Los Alamos nimajo njegovih podatkov, njegov ime pa so našli v laboratorijskem telefonskem imeniku. Vsi Lazarjevi kolegi, ki so potrdili zgodbo so bili ustrahovani in zasledovani od zveznih agentov. Po Lazarjevi zgodbi je OBMOČJE 51 postalo središče opazovanj NLP.

SRECANJE

Znani brazilski raziskovalec fenomena neznanih letečih predmetov Jan Val Ellam, je napovedal, da lahko najpozneje prihodnje leto pričakujemo bližnje srečanje človeka in prebivalcev iz druge galaksije.

Ellam je avtor več deset del iz področja spiritualizma in ufologije. Napoved raziskovalec utemeljuje na osnovi svojih dvajsetletnih raziskav in zapiskov. Trdi, da naj bi do srečanja med človeško raso in nezemljani prišlo v času med novembrom letošnjega leta in aprilom mesecem prihodnjega leta. Napovedal je še, da gre za nezemljane, ki naj bi bili veliko prijaznejši od ljudi, zato se tudi ne bodo "pustili" spoznati od nobenih vladnih , znanstvenih, vojaških ali religioznih organizacij. Bili naj bi že nekaj časa prisotni na Zemlji in nas že dalj časa opazujejo, v stik pa bodo stopili samo z izbranci, pravi brazilski raziskovalec.
:inocent:

sam se bi blo tud mal cudn ce bi bli kr sami u tmu grozece velikmu prostoru...boring!!! :o|o:

#144 Shaiya

Shaiya
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 7

Objavljeno: 27. oktober 2007, 17:56

Nezemljani. Kočljiva zadeva če pomislim da so nekatere ki so imeli ''srečanje'' z vesoljci imeli za malo khm neprisebne, da se lepo izrazim:)... Sicer pa verjamem da Zemlja ni edini planet na katerem se je razvilo življenje. Mislim blo bi mal pretirano... Če štejem sam našo galaksijo je po moje ducat podobnih planetov na katerem življenje poteka... Kako, to neb ugotavljala ampak dost je če obstaja;)... Zdej pa prištejmo še ostale galaksije.... Hja in tle se v moji glavi porodi vprašanje. Kakšna je možnost da je Zemlja edini planet na katerem se je razvilo življenje? :inocent: Zlo malo če pa sem čist iskrena je ni...
Ampak če so nezemljani nek v vesolju pa se sprašujem zakaj se nam ne razkrijejo... Mogoče skrivoma prihajajo na naš planet, ampak tudi če je to res, zakaj skrivoma? Zakaj se ne soočijo z nami...
Navsezadnje mnogi znanstveniki so prepričani da če obstaja zunanja inteligenca da so precej bolj napredni kot mi. Torej zakaj bi se nas bali? Kakor spremljam te oddaje na Discovery Chanel pa na National Geographic se mi zdi da so ljudje postali obsedeni z tem iskanjem zunanje inteligence...
Tako obsedeni da so v zadnji oddaji na to temo celo rekli da smo mi nezemljani... :eek:
Ja zlooooo domiselno če ne neumno... Jst verjamem da so nekje, ampak je pa stvar časa če jih bomo kdaj srečali... Po moje je celo bolje da jih ne..Ne vemo ničesar o njih in da bi se kr naenkrat prikazali... Hja no bi lohka melo resne posledice.... A ne?

#145 retro

retro
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 92

Objavljeno: 30. oktober 2007, 00:06

O tem je že toliko napisanega, da se enostavno več ne da izluščiti, kaj je prav in kaj je laž.
everything

#146 smrdljivi_stvor

smrdljivi_stvor
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 21. marec 2008, 16:46

:xx!:

:sick:

sry sm men je to mal bolano vsi ti NLPji pa ta shit so itaq stvar zemljanov... a se vam ne zdijo te vesolske ladje presenetljiv podobne človeški predstavi o tehnologiji? ne verjamem da bi nezemljani(če ress obstajajo) sploh štekal zaqa se to gre... pa zaqa bi bli podobni našim, zemeljskim organizmom? sej majo tm na marsu al na plutonu al kjerkoli že vndr čist drugačne pogoje... kk vemo da so to eni mli zeleni možički s tipalkami tko k v risankah? in gdo sploh prav da majo ta bitja celice, čustva, oči, srce, glavo...?

:eek: :sniky: :sori: :sick:

#147 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 21. marec 2008, 19:08

:xx!:

:sick:

sry sm men je to mal bolano vsi ti NLPji pa ta shit so itaq stvar zemljanov... a se vam ne zdijo te vesolske ladje presenetljiv podobne človeški predstavi o tehnologiji? ne verjamem da bi nezemljani(če ress obstajajo) sploh štekal zaqa se to gre... pa zaqa bi bli podobni našim, zemeljskim organizmom? sej majo tm na marsu al na plutonu al kjerkoli že vndr čist drugačne pogoje... kk vemo da so to eni mli zeleni možički s tipalkami tko k v risankah? in gdo sploh prav da majo ta bitja celice, čustva, oči, srce, glavo...? :eek: :sniky: :sori: :sick:


:eek:
Glede na tvoj pravopis bi sodil da si ti verjetno nezemljan... :inocent: x:Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#148 smrdljivi_stvor

smrdljivi_stvor
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 21. marec 2008, 19:25

hvala, jp jp... kk to usi uganete, sej se ne vid da mam tipalke ane? XD

#149 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 21. marec 2008, 19:40

hvala, jp jp... kk to usi uganete, sej se ne vid da mam tipalke ane? XD


x:o)x
Jaz imam telepatske sposobnosti... x^x x8Dx

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#150 smrdljivi_stvor

smrdljivi_stvor
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 8

Objavljeno: 22. marec 2008, 22:42

x:o)x
Jaz imam telepatske sposobnosti... x^x x8Dx


aja :eek: baddddddddddddd zey ste me pa razkril :OO!: :O: :O:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0