Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Prebrali smo..


  • Prijavi se, če želiš komentirati
9131 komentarjev na to temo

#8751 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 20. marec 2019, 09:43

Še ena "okulistična"

 

545142632426805893997090.jpg

 

Rešujte... biggrin.png

Alef se bo vzdržal... wink.png partyy.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8752 enapačtaka

enapačtaka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 20. marec 2019, 11:16

jaz bi rekla 8


Dr. Dolittle je fantazijski lik.


#8753 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 20. marec 2019, 12:32

jaz bi rekla 8

Taki so bilitudi odgovori oz. komentarji na FB.

Jaz se, glede na moje "oko sokolovo" lahko samo strinjam... wink.png biggrin.png


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8754 enapačtaka

enapačtaka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 20. marec 2019, 15:05

Taki so bilitudi odgovori oz. komentarji na FB.

Jaz se, glede na moje "oko sokolovo" lahko samo strinjam... wink.png biggrin.png

 

na prvi pogled izgleda, da je vmes lupa, v resnici pa je ogledalo :)


Dr. Dolittle je fantazijski lik.


#8755 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 21. marec 2019, 11:42

You Should Never Be A Fan Of A Politician. They Are Servants, Not Celebrities.

 

'Our first reaction to every politician, always, no matter their party, should always be suspicion. A good American is always suspicious of any man or woman who seeks to gain power over him.'

 

 

Vem, da nekateri spet ne bodo mogli spati ponoči, ker bo njihovo milostljivo dušico razjedal gnev in srd ob omembi, ježeš, Američanov, a tole je pač čista resnica, ki velja po celem svetu. 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#8756 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 21. marec 2019, 13:46

Sumničav seveda, do te mere, da imaš vklopljno budnost in kritičnost ... da pretresaš sam situacije aktivno.

Vendar ne do te mere, da si tako sumničav, da ne zaupaš nikomur in ostaneš individualistično oddaljen posameznik, ki k ničemur ne povezuje, zaupa in se vdaja malodušju pa apatiji ...

To zna bit še večji problem .


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8757 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 23. marec 2019, 08:16

239057211980015895349769.jpg

 

Ja, tako je to v Sloveniji... devil.gif

Ne splača se krast malo.

Bolje je ukrasti milijone, manj aresta dobiš.

Ali pa celo nič... sick.gif


Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#8758 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. marec 2019, 09:17

Na pravo se ne spoznam ama baš nič in ne zagovarjam izida (btw ne piše, koliko je D. Š. dobil, pač pa samo koliko je bilo predlagano), ampak saj ne more bit važna samo količina keša. Rop vs. goljufija.... sori miško, če ti meni groziš, me napadeš... kar pejd sedet za lep cajt, pa tud če si mi sam kuro nesel. 

Stanje je, kakršno je, a hvala bogi (še) ne odloča ulica. 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#8759 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 23. marec 2019, 13:34

Na pravo se ne spoznam ama baš nič in ne zagovarjam izida (btw ne piše, koliko je D. Š. dobil, pač pa samo koliko je bilo predlagano), ampak saj ne more bit važna samo količina keša. Rop vs. goljufija.... sori miško, če ti meni groziš, me napadeš... kar pejd sedet za lep cajt, pa tud če si mi sam kuro nesel. 

Stanje je, kakršno je, a hvala bogi (še) ne odloča ulica. 

 

 

Ok ... povedala in podala si odzivni komentar v smislu kako je, če se člowk počuti ogroženega in se ustraši .

To lahko razumem .

 

Pa podaj še mnenje o tem ;

Kaj pa porečeš za tistega ki je ukradel 34 millionov in je obsojen za 4 leta na odprtem oddelku ?

Imaš kakšno mnenje tudi o tem ? Kako bi ga ti kaznovala ? Kako bi to spremenila?

Da ti ne linkam zdaj tukaj na stotine sodnih praks pri katerih so tisti, ki so oškodovali zaposlene, državljane, državno blagajno na milione in miliarde ... prav s tem spremneili lajf marsikakšni družini, posameznikom in navsezadnje družbi, da je ubobožala  ... pa največkrat celo obsojeni niso in nadaljujejo svojo prakso v kateri so se naučil, da jim pri tem nihče nič ne more ...

 

Pa ti še do danes nisi dojela, da če te nikjer ni slišat, če nikjer ne izraziš ogorčenja in zahtev   ... je žegen za to kar se lahko mirno  počne in pase trudi po pravu v katerega se ne razumeš ?

Če si na ulici združen je to slišat  ... In se tudi oblast vpraša ali je res tako nevidna kot si je zaželela ob pišarijah, ki jih dopušča in pomaga izvajat .

Je pa tako ... odvisno kaj rečeš, če je v kozarcu do polovice nalita voda;

Zagledaš pa rečeš, da je to pol prazen kozarec ... al rečeš na pol polen ?!

In, če je še na pol polen ... se pač ne vznemirjaš ... ane?!

 

Skratka člowek vidi vedno nekako v skladu s svojim stanjem ...wink.png


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8760 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 23. marec 2019, 14:30

Piše v mojem prvem stavku, kaj mislim o tem. 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#8761 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 23. marec 2019, 19:14

Kako bi to spremenila ??? ... če se  pravnih praks ne da spreminjati s pisnimi izjavami, opozorili, debatami na komunikacijski ravni, če sodniki in politiki, ministri ne odgovarjajo za svoje napačne odločitve in poteze ?

 

Kakšna ideja ?


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8762 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 23. marec 2019, 19:15

 

Skratka člowek vidi vedno nekako v skladu s svojim stanjem ...wink.png

se zlo strinjam :-)

a pa si kdaj pomislila, da to velja tut zate?

 

ampak... pomislit je eno...neki čist druzga pa še v isti sapi na to pozabit, misleč, da drugi tega ne bodo opazili, ko pod pretvezo svoje navidezne širine govoreči sebe postavlja na piedestal skromne ponižnosti in nevednosti, a istočasno nezavedno zaigrane odprtosti in dojemljivosti-

temu se skrajšano reče pasivna agresija oz. vampirizem :-)

 

če se v tem prepoznaš, je to čist samo zaradi smeškota, k  pokroviteljsko mižika hypnodisk.gificon_smile_approve.giffrog.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8763 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 23. marec 2019, 19:19

Kakšna ideja ?

 

seweda seweda vitez.gif 

 

mogoče bi mogla kej zase uporabit izmed široke palete nasvetov drugim, s skupnim imenovalcem, da če hočeš spremeniti swet, da spremeni sebe em45.gif


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8764 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 23. marec 2019, 19:42

seweda seweda vitez.gif

 

mogoče bi mogla kej zase uporabit izmed široke palete nasvetov drugim, s skupnim imenovalcem, da če hočeš spremeniti swet, da spremeni sebe em45.gif

 

 

Jst sem sebe čisto dovolj spremenila v smislu izražanja in spreminjanja razmer, ki nam morijo ... nisem pa še prišla do takšne stopnje agresije in vampirizma, da bi spuščala kri še vsem tistim prežečim v kontro, ki ne znajo drugega kot najedat ... prežat ... spodnašat  ...

zanima jih pa en kurc vse skupaj ... So pač na svetu sam zato, da stresajo palete svojih raznoraznih abstinenčnih kriz na mimoidoče ...

 

Ni pa še rečeno, da  tud v to smer v kratkem ne bom zlezla pod imenovalec ...frog.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8765 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 23. marec 2019, 19:51

Jst sem sebe čisto dovolj spremenila v smislu izražanja in spreminjanja razmer, ki nam morijo ... nisem pa še prišla do takšne stopnje agresije in vampirizma, da bi spuščala kri še vsem tistim prežečim v kontro, ki ne znajo drugega kot najedat ... prežat ... spodnašat  ...

zanima jih pa en kurc vse skupaj ... So pač na svetu sam zato, da stresajo palete svojih raznoraznih abstinenčnih kriz na mimoidoče ...

 

Ni pa še rečeno, da  tud v to smer v kratkem ne bom zlezla pod imenovalec ...frog.gif

 

 

hehehehe...

najprej upraša...

dobi odgovor...

pol pa... kuker, da ji odgovor ni ušeč... gre pa u protinapad, kot, da bi bla napadena, ne pa samo dobila odgovora, hahahaha

in protinapad z žaljivkami, ugibanji...

pač... vampirizem menja face in pristope čist po potrebi in kolkor je pač treba.

 

bejba... dej se mal sprost no.

https://www.youtube....h?v=wnn6mShs1P8


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8766 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 23. marec 2019, 20:00

hehehehe...

najprej upraša...

dobi odgovor...

pol pa... kuker, da ji odgovor ni ušeč... gre pa u protinapad, kot, da bi bla napadena, ne pa samo dobila odgovora, hahahaha

in protinapad z žaljivkami, ugibanji...

pač... vampirizem menja face in pristope čist po potrebi in kolkor je pač treba.

 

bejba... dej se mal sprost no.

https://www.youtube....h?v=wnn6mShs1P8

 

Se ne znam s takšnim "športom sproščat" ...  kot se ti  ... wink.png

 

In ne tud od tebe nisem dobila odgovora na to kako spremenit sodne prakse ob nespoštovanju prava in kako odstaviti sodnike, ki so zlobirani s strani mafije ?

To je bila tema  - in ne jst ... najbrž ... loh pa tud, da ne za nekatere ...

 

P.S.

 

Aja pa še to ... čist bajdwej ...

Obstajajo fukfehterji s stilom  ... pa tisti obični prilizovalci s podgurja  ... tukaj je pa vseeno nekaj karakternih bab, ki ne padajo na cenene fiinte  ... tak da, če misliš, da se ne opazi tongue.png  ;

 ...  nasvet od Babe Vange .... če ti kej prav pride ... partyy.gifbiggrin.png

ylflower.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8767 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 23. marec 2019, 20:17

Se ne znam s takšnim "športom sproščat" ...  kot se ti  ... wink.png

 

In ne tud od tebe nisem dobila odgovora na to kako spremenit sodne prakse ob nespoštovanju prava in kako odstaviti sodnike, ki so zlobirani s strani mafije ?

To je bila tema  - in ne jst ... najbrž ... loh pa tud, da ne za nekatere ...

 

P.S.

 

Aja pa še to ... čist bajdwej ...

Obstajajo fukfehterji s stilom  ... pa tisti obični prilizovalci s podgurja  ... tukaj je pa vseeno nekaj karakternih bab, ki ne padajo na cenene fiinte  ... tak da, če misliš, da se ne opazi tongue.png  ;

 ...  nasvet od Babe Vange .... če ti kej prav pride ... partyy.gifbiggrin.png

ylflower.gif

 

prou maš. love3.gif

na svojem nivoju seweda.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#8768 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 23. marec 2019, 20:23

... Ne, ne  ... na skupnem imenovalcu ...love3.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8769 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 23. marec 2019, 23:19

Jst sem sebe čisto dovolj spremenila..

 

To čisto vsi pravijo, ki čakajo na druge, da se spremenijo v skladu z lastnimi pričakovanji za njih..   tongue.png    in jih medtem obtožujejo, jih sodijo in od njih pričakujejo, da se morajo spremeniti v... ...


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8770 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 23. marec 2019, 23:41

To čisto vsi pravijo, ki čakajo na druge, da se spremenijo v skladu z lastnimi pričakovanji za njih..   tongue.png    in jih medtem obtožujejo, jih sodijo in od njih pričakujejo, da se morajo spremeniti v... ...

 

Napr;

- Ustavitev privatiziranja javnega zdravstva in bolnic - ni samo moje lastno pričakovanje ... (a je to samo zame ?)

- ustavitev napačnega tretiranja poklicev, prekarnega dela, delovnega časa, plačilne lestvice, delovnih pogojev ni samo moje lastno pričakovanje (Tudi to ni samo zame )

- razkrinkanje korupcije in ustavitev kriminala - ni samo moje lastno pričakovanje

- podpisovanje ustavitve Nato pogodb za nakupovanje orožja za ubijanje narodov po svetu in ustvarjanje migracij - ni niti približno samo moje pričakovanje - upam, pa da je tudi od normalno razmišljajočih po svetu

- tišina tistega dela državljanov, ki mislijo, da se jih ne tiče karkoli se v državi dogaja, ker so na tako visokem nivoju dimenzij - res ni v mojem lastnem pričakovanju  - pa tudi od vseh ostalih ne, ki se vsakodnevno izpostavljajo ljudem razložiti, v čem se moramo ljudje zediniti in postati glasni v zahtevah in s tem celo tvegajo svojo službo, varnost družin itd ...

 

V tem se jaz res ne mislim-o spreminjat po podobi kontrašev ...

Ja. In sem predelala svojo spremembo ...

In če o tem govorim pa se kdo ne strinja ...  zaradi mene lahko vzame to kot obtoževanje, sodbo itn ... Me ne moti ...

Sam, da se že kaj premakne ... dokler je še čas .wink.png

 

Brezveze tole .

Tudi ti pišeš svoje "pravljice" ... pa te nihče ne napada da obsojaš, pričakuješ da čakaš, da se drugi spremenijo v skladu s teboj .


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8771 *glas*

*glas*
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 005

Objavljeno: 23. marec 2019, 23:57

V tem se jaz res ne mislim-o spreminjat ...

Ja. In sem predelala svojo spremembo ...

... zaradi mene lahko vzame to kot obtoževanje, sodbo itn ... Me ne moti ...

 

Če te le ne motijo vsi ostali učinki, kot posledice teh stališč..

Ko te bodo, boš že pretehtala vrednost teh zabetoniranih stališč...


"če te nekaj sili leteti, se nikdar ne boš plazil.."


#8772 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 24. marec 2019, 00:19

Če te le ne motijo vsi ostali učinki, kot posledice teh stališč..

Ko te bodo, boš že pretehtala vrednost teh zabetoniranih stališč...

 

Obratno Glas ..

 Zabotenirana stališča so tista, ki jih motimo tisti, ki bi te nepravilnosti hoteli izboljšat ali odpravit  ...

 

Zabetonirana stališča so tista, ki dopuščajo stanje kot je ... češ sej se nič ne da, pa nič ne moremo  ... ali pa to je karma ... dejmo to sprejet  pa  ... pa kaj ? Bo od tega res kaj drugače ?

Tukaj bi se moral kdo vprašat glede učinkov takšnega betona  ...

 

Mah lej pauza .

Bom prenehala  ... da se ne zbrčkamo  ...

Recmo, da grem na daljše počitnice ...

By by ... clover.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8773 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. marec 2019, 09:59

Recmo, da grem na daljše počitnice ...
By by ... clover.gif

 

Nazaj na zaprti oddelek? icon_smile_big.gif Sej bo, nekega dne boš tudi ti lahko svobodno rajmala naokoli, sam pridno sodeluj pri zdravljenju. 

 

 

 

 

O svojem političnem in lnf-jevskem udejstvovanju sem se že večkrat izjasnila, tako da ne bom spet ponavljala. 

Kaj si mi vse natrosila zarad enega mojega čist, ama čist nenapadalnega, neslabomislečega posta... brez zajebancije in sarkazma ti želim, da boš enkrat lahko spustila stran vso to svojo jezo in sovraštvo. 

 

 

 


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#8774 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 24. marec 2019, 12:01

Na pravo se ne spoznam ama baš nič in ne zagovarjam izida (btw ne piše, koliko je D. Š. dobil, pač pa samo koliko je bilo predlagano), ampak saj ne more bit važna samo količina keša. Rop vs. goljufija.... sori miško, če ti meni groziš, me napadeš... kar pejd sedet za lep cajt, pa tud če si mi sam kuro nesel. 

Stanje je, kakršno je, a hvala bogi (še) ne odloča ulica. 

 

Tole odpsodaj sem te vprašala zaradi tega stavka poboldanega v modro zgoraj  - zato, ker si ga  (kot  bi meni rekel Janko )  "nedolžno" pridala v svojem besedišču".

  Glede nato, da vem kako si včasih tretirala ljudi, ki štrajkajo in se združujejo, izražajo pred predstojnimi v državi na ulici - sem pač subtilno sklepala in zaznala vzrok pointa v čemur je ta tvoj post sploh nastal ...wink.png

 

V bistvu pa žališ ti draga, ker jaz te nisem pošiljala ne postavljala v noben zaprt oddelek zaradi tvojega mnenja - sem te pa direktno na ta poboldan stavek vprašala nazaj "nedolžno" naslednje ;

 

Kako bi to spremenila ??? ... če se  pravnih praks ne da spreminjati s pisnimi izjavami, opozorili, debatami na komunikacijski ravni, če sodniki in politiki, ministri ne odgovarjajo za svoje napačne odločitve in poteze ?

 

Kakšna ideja ?

 

Kljub tvojim znanim številnim mnenjem v politiki kot praviš se ne spomnem, da bi kdaj zares odgovorila na problematiko .

Ponavadi je v odgovoru potem čisto nekaj drugega predmet tvojega mnenja .

Zato pač .

In mejbi sem ti brez ovinkov postavila vprašanje - žalila kot zdaj ti mene te pa res nisem ...

 

Eh ja Silička sorry, veš, da mene res razpiči tole, da se ljudje nekako apatično premikamo po tem času polnem kaosnih problematik in potem zavrtam v dotičnega zlasti, če špikla po teh zame vročih tematikah ... ampak lej se bom v bodoče vzdržala, ker to pa je res na meni  - mejbi tud branja pa pisanja ... pa bo mir pred menoj ...

 

V bistvu grem čez kakšno urco za cel popoldan kar na odprtega biggrin.png  ...

... Na sonce pa ob vodo  ... če ne bi bila tako trmasta in bi že zamenjala telefon, bi ti kkšno lepo fotko poslala ...

... sej ti bi pa tud kkšno lahka že prilimala  ...

 

Ajd lep dan ;

ylflower.gif


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#8775 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 24. marec 2019, 14:41

Glede nato, da vem kako si včasih tretirala ljudi, ki štrajkajo in se združujejo, izražajo pred predstojnimi v državi na ulici

 

huh.png

Kako sem jih tretirala že? 

A sem bila prisotna, koga napadla, sem preprečila proteste, sem v ljudi (ali objekte) metala granitne kocke, molotovke, ...? 

 

 

Ali pa sem izrazila svoje mnenje na netu, brez da bi komurkoli, čemurkoli škodovala? 

Pa to j grozljivo.... 

 

 

sem pač subtilno sklepala in zaznala vzrok pointa v čemur je ta tvoj post sploh nastal ...wink.png

 

em119.gif  you never fail to amuse partyy.gif  

 

Dej nesi te subtilije nekam... aja, sej jih boš.

Zakaj je biti na zaprtem žaljivo? Človek pač potrebuje pomoč, jbg. Ne dodajaj k stigmi....  


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Bing (1)