Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Stisk roke pri rokovanju


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
233 komentarjev na to temo

#176 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. avgust 2005, 12:09

hahaha, x:Dx
I can live with that. ;) :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#177 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 31. avgust 2005, 12:11

<{POST_SNAPBACK}>hahaha, x:Dx
I can live with that. ;) :P


No no, se bova čez 50 let srečala v domu ostarelih, pa boš takrat to povedala.....

#178 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 31. avgust 2005, 12:11

sploh nič komplicirane... kje si pa še videl komplicirane ribe ( :inocent: x:o)x )
sam osebni prostor je osebni prostor in eno rokovanje je skoraj največ, kar dovolim neznancu... ko pa nekdo ni več neznanec, pa... :inocent: x;)x x:px

#179 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. avgust 2005, 13:01

<{POST_SNAPBACK}>... kje si pa še videl komplicirane ribe ...

x:o)x x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#180 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 31. avgust 2005, 13:29

jst pa sloh ne maram rokovanja... ne vem, kot bi nekdo posegal v moj prostor in tisto narejen pozdrav... če sem nekoga iskreno vesela ko se srečava in če vem da smem oz. če sem tudi sama pri tisti osebi v tem filingu, objamem. če ne prejme nasmeh, če koga spoznam, ok, stisk roke, čeprav imam raje da sem nekje v nedosegu ruke ter prejme nasmeh... ne vem zakaj, mogoče ker sem v preteklosti se #poslovno " prijazno nasmehala in rokovala in pazila da bo ravno pravi stisk....

#181 Ksantipa007

Ksantipa007
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 790

Objavljeno: 31. avgust 2005, 14:02

Rokovanje, čvrsto, x^x :palec: ne mlahavo, kot bi prijel crknjeno ribo! :xx!:
Behind every bitch there is a guy that made her that way.

Sheakespeare

#182 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 18. december 2005, 09:54

Prihaja čas, do se bomo spet veliko rokovali in si zaželeli lepih stvari, zdravja.... Obenem pa bomo občutili tudi samozavest ljudi. Mislim da se samozavest in močna osebnost spozna tudi z rokovanjem. Tisti ki se rokujejo mlahavo so po moje preplašeni ljudje, polni strahov. .. Pa dobro jutro vsem ki ste in boste še prišli na forum. xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#183 cashy

cashy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 855

Objavljeno: 18. december 2005, 11:25

Robida, ne bi se čist strinjal. Tisti, ki se mlahavo rokuje, ni nujno, da je preplašen in prestrašen, mislim, da je lahko tudi le nezainteresiran, da bi sploh spoznal osebo, s katero se rokuje, in ji s tem da vedet, da ji ne bo posvetil nič svojega časa. No, ena od razlag bi lahko bila to :ermm: x:o)x
ne vpraš me nič, ker nič ne vem...

#184 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 18. december 2005, 13:46

Mene ne moti mlahav stisk roke.
Cashy ima prav, lahko je tud nezainteresiran.
OK, potem sem tud jaz, pa je stvar urejena... x:Dx x:Dx
Mene najbolj moti če mi nekdo prezgodaj stisne roko, tako da mi zagrabi samo prste ali celo samo konice prstov :eek: :wOOt: :wOOt: :devil:

Mene moti, če mi da roko tko, kot da ni nobenega življenja v človeku. :xx!: Roko moraš stisnit, ne sicer tko, da človeku roko zravn zlomš, ampak stisk MORA bit očiten. Jst kr rečem, če mi da kdo mlahavo roko, pa vem, da lahko rečem, da nej bl normalno prime, ne kokr en pezde. x:Dx


:palec: x:Dx x:Dx :palec:

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#185 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. december 2005, 13:57

res je, dobr sta rekla, lohk je tud nezainteresiran... :palec: xyesx
sam vseen - moja roka kaze mene, ne mojega sogovornika. ;) :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#186 alef

alef
  • Lunatik
  • Št. objav: 17 406

Objavljeno: 18. december 2005, 14:10

Točno, tvoja roka kaže tebe. :palec:
Jaz takmu močno stisnem roko, ko pa jo spustim, se obrnem in grem.
In ga pozabim.
Delete... x:Dx x:Dx
To je vse... x:)x

Čeprav nam je veliko vzeto, veliko še ostaja. In čeprav nimamo več tiste moči ki je nekoč premikala nebo in zemljo, smo kakršni smo, istih junaških src od časa in usode oslabljenih,
vendar z neomajno voljo boriti se, iskati, najti in ne popustiti.


Lord Alfred Tennyson - Ulysses


#187 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 18. december 2005, 14:17

Način kako se določena oseba rokuje pove marsikaj o tej osebi. Tu ne mislim samo samega rokovanja, temveč tudi ostalo,.....način kako se oseba približa, kako "iztegne" roko, pogled ki ga nameni rokujočemu ter nazadnje sam stisk roke, intenzivnost ter nenazadnje tudi "umik" roke (kako jo po rokovanju umakne), vse skupaj pa pove zelo veliko s kako osebo imamo opraviti, in kar se mene tiče, vtis ki sem ga pridobila "ob prvem stiku" je dozdej še vedno karakteristično obveljal.
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#188 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. december 2005, 15:00

Hja jest včasih dlih zanalašč stisnem mlahavo da vidm človeške primitivne načitane reakcije.... :vragec: :vragec: :vragec:



pr men so važne oči....tle mi nič ne uide

#189 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. december 2005, 15:11

oči so zrcalo duše

#190 rika

rika
  • D član
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 193

Objavljeno: 18. december 2005, 16:04

Hja jest včasih dlih zanalašč stisnem mlahavo da vidm človeške primitivne načitane reakcije.... :vragec: :vragec: :vragec:
pr men so važne oči....tle mi nič ne uide


Zanalašč mlahavo ali močno pa se sploh ne da stisniti roke. To pride samo od sebe, stisk roke je tvoja karakteristika, in je spontan, mlahav ali močan, ne vem če se ga da izbirat. Če pa na ta način čitaš ljudi, si pa mal podel :xx!:
Rika

#191 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. december 2005, 16:11

oči so zrcalo duše

najverjetneje, stisk roke pa mdr. odraz fizicne energije in tud srcnosti cloveka.

ce sem nezainteresirana, kaj se pol rokujem s tabo, torej ze skor mal na hinavscino?
saj nisem politik.

jaz se dotikam onih, ki se hocem, roka pa je *nevtralna*, gre za sprejemanje.
vsak je clovek, (skor) vsak ma roko.

torej si tud nastimate mimiko, ki sede k doloceni situaciji?
takoj presodite, ce naj vas oseba ne bo zanimala, in temu primerno prilagodite izraz fac? xDDx

ne vem no, jaz se odzivam kot clovek, ne kot stroj, torej sem spontana, mam energijo v rokah, moje roke so zive, kot jaz, tak je tudi moj stisk.
ce kdo ne prenese moje energije, jebiga.
sam mlahavga stiska pa zato ZIHER nom mela.
preprosto - ker nisem mlahav clowk. xyesx x8Dx

interes gor al pa dol, ce ga ni, ga ni, pol te niti ne gledam, kaj sele te stiskam...
ce pa si mi predstavljen, pa mi olika veleva, da se ti posvetim, ko pa se posvetim, pa se vsaj s pribliznim zanimanjem in sprejemanjem, kamor pa sodi tudi tvoja telesna energija, ce hocmo.

:palec:

tko pac ich. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#192 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 18. december 2005, 16:18

saj vem, saj to smo, ravno s tabo, ze *obdeloval*, po mojem glih tule v tej temi.

saj jaz vse razumem, sam saj pravim, tko pac jaz. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#193 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 18. december 2005, 16:43

mah, men je pa cist brezveze to z rokami... :xx!:
jst sm se ze zalotu, kao da razmislam o tem kako bom kao roko stisnu, k mi je enkrat reku, da kao zakaj tko mlahavo...
clovk sploh ni steku, da sm se s sabo ukvarju, sm biu introvertiran. tako obdoje. in mi je ze tut kdo reku, da premocno roko stisnem pa tko. pa pridem kdaj kam... pa se spoznam, dam roko in se preden dam ze zaznam kako un full razmisla kako bo dal roko. se priklopim na njegov mental in sam se berem njegove strahove. :o|o:
pa itak, me sploh ne zanima fizicni kontakt (razen ceje je res huda bejba x:px ), ker vedno le cloveka opazujem energijo, ipd...

pa tudi,, sm biu lahk full dobre volje in sponau naokoli; itak valjda prdem stisnem roko cloveku, mu dam se mal svoej energije in tko...
docim pride dan, k sm se vleku k megla ljubljanaka, kaj sele da bi roko stisnu.

#194 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 18. december 2005, 16:57

Zanalašč mlahavo ali močno pa se sploh ne da stisniti roke. To pride samo od sebe, stisk roke je tvoja karakteristika, in je spontan, mlahav ali močan, ne vem če se ga da izbirat. Če pa na ta način čitaš ljudi, si pa mal podel :xx!:



x;)x

Ponavadi se niti ne mores izgonit, kar naenkrat tolko rok okoli tebe, vsi kr neki hocejo. Recimo prides v sluzbo, pa si tam okol 1 mesec, pa za novo leto kot da bi se zmenili naenkrat vsi po tebi-cestitat in vsi povprek med sabo. Jaz se ne morem prisilit bit prijazna, ce pa imas tremo vcasih pa to. Kaj vem no



To mene tut ubija.Sploh ker je to del "rituala" in ne izhaja iz tega ker res tako hočejo iz srca.

Ponavad se kr izogibam, tok da minejo te prazniki.Sicer mi pa prazniki tako nič ne pomenjo.Pač en čist navadn dan.

#195 onLy

onLy
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 256

Objavljeno: 4. oktober 2006, 18:17

ma..nemaram sploh stiskat roke..
..=P
Paa Smo sPeT Tamm k nS ni..=*

#196 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 4. oktober 2006, 18:56

Mal bi update naredu na moje komentarje: ubistvu mi stisk roke sploh ne pomen nič oziroma se sploh ne obremenjujem z njim.Pač del rituala, prijatelske geste.

#197 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 4. oktober 2006, 18:56

Jst nekje srednje stisnem, nisem riba, nisem pa Martin Krpan x:Dx tko, ravno prav se meni zdi. Ne maram pa ljudi ki ti stisnejo roko res po ribje :o|o: da se jim še stegnit ne da pa sam neki oplazijo :xx!:
V nasprotnem primeru so mi všeč močni stiski rok, pri moških da je dec, pri ženskah da je samozavestna in se ne boji konkurence :palec:

Ja stisk roke men tut velik pomeni! xDDx
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#198 Matjaž Bogdan

Matjaž Bogdan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 742

Objavljeno: 4. oktober 2006, 19:36

Iz stiska roke sam precej preberem- o človeku - predvsem o odnosu ali pričakovanju do mene.
xegox
Moja spletna stran
http://www.teate-reiki.com/


Moji knjigi

Svetloba, ljubezen in mir v srcu in duši- vsem

#199 Antoninus

Antoninus
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 207

Objavljeno: 5. oktober 2006, 19:13

Zanimiva tema, stisk roke pove kr neki o sočloveku se strinjam, ne pa tudi vsega.. Sam mlohav stisk, definitivno zmeraj pomeni da izvajalcu le tega pomeniš ko Laponcu lanski sneg.

Pismu, men vsak ta drug da mrtvo ribo :eek:
Jst pa zmeri ornk primem xDDx

There are well-dressed foolish ideas just like there are well-dressed fools.


#200 Sebastjan

Sebastjan
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 586

Objavljeno: 5. oktober 2006, 19:27

Roko vedno toliko stisnem, da se ve, da sem ŽIV. Moti me, če ima kdo mlahave roke, imam občutek kot bi rokoval z mrtvecem. Ponavadi je tisti človek tudi tako ali drugače bolj "mlahav", deluje mi zelo nesamozavestno. Ime pa največkrat pozabim, ker vedno gledam v oči oz. pozornost usmerim v obraz. :inocent:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0