Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
276 komentarjev na to temo

#226 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 21. januar 2005, 19:07

Se vidi da se je vodnar zacel - iscem sol, jo najdem v hladilniku. :P[/quote]

__________


Sploh nič čudnega.....sem,pred kratkim,časopis spravila v hladilnik in ga potem iskala dokler nisem pričela kuhati kosila :o|o:

Sem Urana krivila xyesx .Pod domeno katerega planeta pa spada hladilnik?
Uran ali Mars ?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#227 rubi

rubi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 192

Objavljeno: 25. januar 2005, 03:05

Tuki rubi brez y in 72

Upss neka zmeda tuki! Tudi men mal čudno, ker sem naletela da me zamenjujejo, tako da verjetn je kljub istim imenom (tud y očitno ne šteje) s številko bolj ponesrečen izbor da bi bilo očitno za drugo osebo. Sicer je res da na forumu nisem bila aktivna, ker so me tisti čas zanimale druge stvari- zato sem pravzaprav verjetno v bolj nehvaležni poziciji, kljub svoji registraciji. Sicer glede na to da je Ruby 72 pač aktivna že kar nekaj časa jo popolnoma zastopim, da je zdaj kar mal čudna situacija :V: Sicer bi se oglasila že prej, pa nisem imela dostop na net. Vsekakor se bova mogle nekako zment xscratchx xscratchx

pa-pa

#228 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. januar 2005, 08:49

Moje osebno mnenje - jaz bi pustila kot je.
mene ne moti, meni je ze i in y cist drugac, itak pa je pol tam se cifra.

Obe sta si izbrali nick, ki vama je bil vsec in vama je nekaj pomenil.
Ruby72 bi se tezko navadila, da ne bi bila Ruby, ker smo ze tako domaci, a Rubi pa ne bi silila, da bi spreminjala.

Konec koncev nastopajo Mili, Mimi in Mini, sonck, soncek, soncnica, sonce, asonce... ... ...

Tako da je itak v tem point tistih cifer, dodatkov in drugega, ki je potem zraven v nicku.

Kaj menita? :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#229 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 25. januar 2005, 09:48

danes sem dobila tole besedilo v svojem mailboxu...

glede na to, da imam sonce, luno in asc v dvojčkih... hhmmmmm... naj bi se bala???
...pa je bilo že v drugi polovici prejšnjega leta toliko gorja, da skoraj ne verjamem v kaj hujšega...

sem se pa naučila, da s pozitivno mislijo in ljubeznijo premagamo še tako hude in nenaklonjene konstelacije...

kot pravi Oona.. Vsi bomo dosegli svoj cilj...

lep pozdrav vsem...

... in vsem tudi mnogo zahvale, ki ste naklonjeno stali ob strani...
bodite dobro!
t.




Saturn in Retrograde:
Impending World Disaster

Everyone in astrology knows that Saturn is the single most powerful planet. He can make or mar a person. Once a king by the name Nala lost his kingdom and was reduced to a chef because of the devastating influence of Saturn.

Saturn does not even spare Gods. It is said that during Saturn’s time Ganesha’s human head was cut off by Siva. Siva himself started to beg during Saturn’s period. One may ask how Siva, the Almighty, can be affected by Saturn. It is true that Siva is the ultimate goal of all the cosmos. Nevertheless, he appointed Saturn to do a certain job and that is to bring people to justice (dharma) through intense hardship and suffering. Siva Himself underwent the humiliation of a beggar just to teach a lesson to the human beings and also to demonstrate the power of Saturn.

Saturn is the slowest moving planet. It takes 30 years for him to complete one cycle of his revolution through the 12 zodiacs. He spends roughly about 2 ½ years in each sign.

Currently Saturn has made some erratic movements. I wrote about this movement about 20 months ago pointing out the impact of the movement on the US elections. I predicted that the accelerated movement of Saturn from Gemini into Cancer would be extremely favorable for Bush to become the president again. If Saturn had not made this movement, Bush would have lost the election.

Now Saturn has moved back into Gemini. He is going to be there in Gemini until May 25th (26th in India). From now until May 25/26th Saturn will bring in tremendous amount of destruction around the world. This destruction will invoke natural calamities as well as calamities caused by weapons of mass destruction. It is as if God is speaking through Saturn. It is indeed true that Saturn is God. It is Lord Siva who is the overlord for Saturn. In the midst of destruction and suffering there will be some comfort. Although the comfort will not be immediate. It is as if the whole world is being rid of negativity. The whole world is going through a surgical process. Saturn is conducting the massive surgical process of removing tumors.

During this upcoming 6 months period, Saturn will pull down the kings, presidents and prime ministers who came to power through unlawful means. He will also punish rich people who made money through exploitation. Many multi-billion dollar corporations exercising monopolies will be the worst hit. Saturn will get into the minds of these evil people and force them to become righteous by inflecting pain and suffering. Everyone will fear Saturn. In order to avoid the danger, it is important that mass prayer should be directed towards Saturn and his overlord Siva.

Where is the proof that Saturn is going to do all these things? The proof is coming. All devastation will happen on Saturdays or during the Saturn hora. He will also destroy on Wednesdays because of the fact that he is in Gemini, which is the zodiac ruled by Mercury.

People who are Gemini-born whether they have moon in Gemini or Gemini ascendant will undergo a clean up process. During this time the Gemini people will come into direct contact with God; they will end their devious, mercurial diplomacy.


Saturn is also the Lord of life. He gives life and takes it away as well. In other words he crosses both birth and death in order to give experience to human souls to go through their karma. Now that Saturn is in his destructive mode he will cause more death. The death will be mysterious. It could be engineered through natural disasters or through weapons. People will also die mysteriously for no reason through suffocation and heart attacks. Conversely, people will also be saved from massive heart attacks through the mysterious power of Saturn to sustain life.

Everything will happen in the blink of an eye thereby demonstrating divine power versus human power. Human beings have been demanding through their ignorance proof of the existence of God. God does not need any proof, but the human ego has gone out of control. As I write this now, God will make everyone to kneel down and pray for life. This is indeed the hour of God.

- - Siva Baba.

[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#230 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 25. januar 2005, 10:04

in če dodam še te podatke s trigoni x:Dx , mi je kar ležje..

se motim?

Saturn v Škorpionu 3°37'47 v05hiši (v izgonu – rückläufig)
Merkur Trigon Saturn 1°26
Mars Sextil Saturn 4°26
Jupiter Trigon Saturn 1°54
Saturn Trigon Aszendent 5°14
Venus Trigon Saturn
Saturn Trigon Medium Coeli


me bo kdo še dodatno pomiril?

... hvala in lep pozdrav! x:)x

t.
[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#231 rubi

rubi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 192

Objavljeno: 26. januar 2005, 21:42

<{POST_SNAPBACK}>Strašansko defetistično in več ali manj brez veze.

"Kdaj skočiti, da bo manj bolelo" - ?! Ta je dobra.

Če ti je tvoja "čarovnica", rekla, da je to "karmična zveza", potem boš na vlaku točno toliko časa, dokler bo to treba (za tvojo nalogo v tem življenju, na primer). In tudi če boš izskočila (z bolečino ali pa brez!), boš kmalu spet nazaj. Lahko poskušaš petkrat, ista fora.

Ko bo naloge konec, se bo kar izteklo in se bo vlak sam ustavil, da si pri izstopu ne polomiš nog, dont vori.

Dotlej pa nič.

Bolj smiselno se mi zdi vprašanja, ALI SPLOH izstopiti ali ne, ne pa "kdaj, da bo manj bolelo".

Naši zamolčani južni bratje bi temu rekli "Posle jebanja nema kajanja", Moliere pa je skopuškemu Scapinovemu fotru v usta položil besede "Le kateri vrag ga je nesel na to barko?!" V bistvu pa je isto.

Loti se izpita, tako ti je izstop najbližje!

:xx!:


Bern

zadnjič nisem komentirala na tvoj post, ker je bila ura zelo pozna in se mi res ni dal... zdaj pa, ker si že ti mojga bom pa še jaz tvojga. Moram reč- mi je zelo žal ampak je moje mnenje- glede na to (očitno) da ti je jasen cel univerzum prov beden. Men sicer ni, ker je preveč zakajev kot zato, ampak imam vseeno svojo filozofijo in način življenja, ki mi je blizu , oziroma skušam razložitit take al pa drugačne zadeve, ki se mi dogajajo. Pa zdaj ne mislim o tem razpravjat, lahko pa tud ampak ob drugi priložnosti. Jaz se ne sprašujem če ali ne vstopiti na vlak, ker vem, da določene lekcije moram "vzeti". Zakaj? je pa že drugo vprašanje- in tud to ne bom zdaj filozofirala. Tako da tvoje pojmovanje defetizma meni bom prepisala za nepremišljeni potezo (razen če si tako poln samega sebe in je to tvoj način komuniciranja- sori te na poznam).
No, sedaj pa k tem, kar me je pritegnilo pri tvojem komentarju: glede na tvojo tezo bi mogel "čičat pa čakat". Pač nekateri so tako narejeni , da čakajo , da jim kaj "pade", eni pa pač koristijo različne vede, da si skušajo pomagat v življenju- tako takrat ko je že "štala" ali pa da se izognejo čemu (npr.:dober datum poroke, ugoden čas potovanja, nakupa, operacije!...tud v Beli hiši je kdaj posegel kakšen nasvet astrologov- pa mislim, da glih ne zato da tajnica ne bo noseča- hahaha.......itd.....kajti brez zveze naštevat ker je polno knjig o tem).
In prav v tem vidim tudi čar življenja ker imamo možnost, čeprav smo na vlaku, da se lahko sami odločimo za marsikaj, tudi to kdaj je ugoden čas za vstop ali izstop. Glede na to, da naj bi bila ta moja naveza povezana s karmo, ne vem zakaj bi bila tuki prikrajšana za ta privilegij??? Če pa sem, mislim da ti glih tok veš kot jaz.
Pa še to: zanimivo je to, da sem bila prav jaz počaščena takšnega tvojega komentarja, ki sem rojena v znaku, ki je znan po svoji trmi.... ker sem ponavad še bolj, sploh takrat ko v sebi vem da je prav (zame seveda).... in seveda, če verjameš da ni naklučje.......



pa-pa

#232 rubi

rubi
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 192

Objavljeno: 26. januar 2005, 21:53

Ojla Marsa....mene tud čist nč....bom pa pač opomnila sopisca, če bom imela občutek, da ne govori z rubi. Če sem prav zastopila Ruby72 tud nima več dilem.... pol je zmenjeno.

#233 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 26. januar 2005, 22:11

<{POST_SNAPBACK}>
Sem Urana krivila  xyesx  .Pod domeno katerega planeta pa spada hladilnik?
Uran ali  Mars ?


Hladilnik je Saturn.
Dum spiro, spero.

#234 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 26. januar 2005, 22:14

<{POST_SNAPBACK}>in če dodam še te podatke s trigoni  x:Dx , mi je kar ležje..

se motim?

Saturn v Škorpionu 3°37'47 v05hiši (v izgonu – rückläufig)
Merkur Trigon Saturn 1°26
Mars Sextil Saturn 4°26
Jupiter Trigon Saturn 1°54
Saturn Trigon Aszendent 5°14
Venus Trigon Saturn 
Saturn Trigon Medium Coeli 


me bo kdo še dodatno pomiril?

... hvala in lep pozdrav! x:)x

t.

Ni čisto jasno, katere aspekte navajaš. Aspekte tranzitov na natalno karto ali aspekte, ki jih imaš v karti. Za prihodnost vedno gledamo, kako tranzitni planet vpliva na natalnega. x:)x
Dum spiro, spero.

#235 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 26. januar 2005, 22:41

Imam tudi jaz "slab" saturn...opoz z venero... :xx!:

Samo...dela pa tut sekstil z jupitrom, ta pa trigon z venero...in se mi zdi, da se potem energije mal prenesejo...

Astra
Per aspera ad astra

#236 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 26. januar 2005, 23:24

Oona.. navedeni aspekti so iz natalne karte..

bodi dobro
t.
[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#237 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 27. januar 2005, 07:49

Samo tolikoi, Tanit, tisti zapis o Saturnu je precej star, saj govori o "Saturnu, ki se ravnokar vrača v znamenje Dvojčkov".

Odtlej se je tudi že vrnil v Raka in ga največji del že preveslal, julija gre pa že v Leva naprej. Se pravi, vsaj dve leti stara zadeva.

Ampak zaradi nečesa se je pa vseeno v tvojem mailboxu pojavil ravno zdaj.

x:)x

#238 Tanit

Tanit
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 79

Objavljeno: 27. januar 2005, 10:01

Hvala ti Bern... res...

Naključij ni, ja!!! Gotovo se je pojavil z namenom.
Pojavil se je verjetno zato, da sem šla raziskat, kako mi je Saturn postavljen in morda zato, da si me ti lahko pomiril.

In res sem imela pred dvema letoma neke saturnovske vozle..
do julija, ko bo prešel v leva, pa naj se še malo greje ob našem ognjišču in naj dobro opravi svoje poslanstvo. Zdaj ga poznamo (vsaj na videz!) Je že tako treba...
Veliko je pa že opravil, hvala bogu...

ja, in hvala tudi tebi, Bern..
LP... bodi dobro!
t.
[COLOR=green]

Actas: carpe diem, quam minimum credula postero
(Horac: Odes, I, 11)

#239 Gost_SaTurNina_*

Gost_SaTurNina_*
  • Gost

Objavljeno: 27. januar 2005, 14:35

Ja joj no... jst mam Saturn na Mcju v Devici , pa tud v trigonu z Luno v 2 hisi, pa nc ne kaze da sploh kej..use skup en kurc..
Sm glih gledala...da mam Luno pizitivno aspektirano z 4 planeti, ta luna je clo v 2 hisi...pa je tud kurc...ubistvu mam vec pozitivnih aspektov v karti kukr negativnih pa je se zmer en kurc....
a dej ce bi blo to kej res v zvezi s tem nebi jst uzivala u gledanju u steno ...ampak bi mela en uredu job...in ljudi na jobu, k bi bli mal na nivoju ne pa te gnide po sluzbah, k nimajo pojma zakwa zvijo k se sam za dnar grebejo.

to se prav Saturn v 10 hisi tud ce je dobro aspektiran NE drzi, saj pr men ne. x!x

lej to folk.se tko zahvaljuje k da bi mu bog neki reku..đizs....

ja Bern ti si jo pomiril... xrolleyesx to bo to...pa saturnovi vozli x:Dx x:Dx a dej k me kr na smeh sil no.. , tle te majo k za eno božanstvo ()
..ma no comment

#240 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 27. januar 2005, 14:50

<{POST_SNAPBACK}>Hladilnik je Saturn.



kaj pa če gre za nov hladilnik...a dobi potem aspekt z Jupitrom x:Dx x:Dx x:Dx

Kakorkoli.Hvala ti za odgovor.Vsaj vem,da imam v kuhinji Saturna :o|o:
Kaj pa pomivalni stroj in električni štedilnik? Spadata pod kakšen vroč planet ...recimo Mars ?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#241 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 27. januar 2005, 15:40

<{POST_SNAPBACK}>Samo tolikoi, Tanit, tisti zapis o Saturnu je precej star, saj govori o "Saturnu, ki se ravnokar vrača v znamenje Dvojčkov".

Odtlej se je tudi že vrnil v Raka in ga največji del že preveslal, julija gre pa že v Leva naprej. Se pravi, vsaj dve leti stara zadeva.

Ampak zaradi nečesa se je pa vseeno v tvojem mailboxu pojavil ravno zdaj.

x:)x


Jaz imam leva v 6. "delovni" hiši. , Kako naj bi se to odražalo pri meni, ko bo Saturn "zaveslal" v Leva?

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#242 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 28. januar 2005, 00:29

Kakšnega sitnega šefa boš dobila, lahko pa se povrne tudi stara zdravstvena težava. Jaz gledam Saturna tako, da vedno prinese nekaj resnega in če prevedem: resen odnos do dela ali zdravja morda. Tako nekako. x:)x
Dum spiro, spero.

#243 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. januar 2005, 07:42

[quote name='č.v.e.k.a' date='27. Jan 2005 ob 14:51']
<{POST_SNAPBACK}>kaj pa če gre za nov hladilnik...a dobi potem aspekt z Jupitrom x:Dx x:Dx x:Dx

x:Dx x:Dx Jupiter se smatra bolj tisto, kar je v hladilniku. x;)x

#244 Titania

Titania
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 28. januar 2005, 12:02

Tnx č.v.e.k.a. , sem šla prebrat sade sati.

Ja, pa menda se da ublažit negativne Saturnove vplive _(take, ki povzročajo trpljenje - vplivi sami po sebi niso negativni, take jih potem mi čutimo) z darovanjem za reveže - ker bi se naj odpovedovali materialnemu. Kolko sem jaz to razumela, nas Saturn obrne proti duhovnemu. Če se temu upiramo, pol pač trpimo. Če gledamo bolj na široko, pa lahko vidimo, da so v končni vsoti Saturnovi vplivi zelo dobri, ker nas obrne vstran od materialnega. ja, pa menda je dobro tudi kaki post vdarit pa podobne stvari v redu odpovedi x:)x

Lp

#245 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 28. januar 2005, 12:02

[quote name='lunca' date='28. Jan 2005 ob 07:43']
<{POST_SNAPBACK}>[quote name='č.v.e.k.a' date='27. Jan 2005 ob 14:51']
<{POST_SNAPBACK}>kaj pa če gre za nov hladilnik...a dobi potem aspekt z Jupitrom x:Dx x:Dx x:Dx

x:Dx x:Dx Jupiter se smatra bolj tisto, kar je v hladilniku. x;)x[/quote]


a zaradi ekzaltacije ? x:Dx Bi rekla,da drži. :inocent:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#246 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 27. december 2005, 15:55

noro, pa to ni res kolk vi veste o teh stvareh
jaz pojma nimam resnicno!

mam pa eno vprasanje, ne vem al bom cist mim udarla ampak bom poskusila.

Po eni teoriji naj bi sel saturn ze iz raka, po drugi pa sele leta 1007 (iz knjige veličastni saturn-nisem brala sam na hitr pogledala). Ok, kaj je zdaj res?
Ker sem sama rakica me zanima, kako to vpliva? x:Ix
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#247 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 27. december 2005, 16:23

noro, pa to ni res kolk vi veste o teh stvareh
jaz pojma nimam resnicno!

mam pa eno vprasanje, ne vem al bom cist mim udarla ampak bom poskusila.

Po eni teoriji naj bi sel saturn ze iz raka, po drugi pa sele leta 1007 (iz knjige veličastni saturn-nisem brala sam na hitr pogledala). Ok, kaj je zdaj res?
Ker sem sama rakica me zanima, kako to vpliva? x:Ix



Ojla,

Saturn je šel iz Raka in je že na 10.st.Leva pa še redrograden je. Kako pa si se počutila ko ti je prehajal natalno Sonce?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#248 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 18:34

..en primer slabega saturna:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#249 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 27. december 2005, 18:48

hehe in jst z navdušenjem odprem od samsona priponko,da zdej vidm kak je ta slab saturn, in v bistvu pošinm d sm to karto že vidla pa takle saturn tud... xDDx tvoja karta ne? sej je kr zdelan ja tale saturn

#250 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 18:56

hehe in jst z navdušenjem odprem od samsona priponko,da zdej vidm kak je ta slab saturn, in v bistvu pošinm d sm to karto že vidla pa takle saturn tud... xDDx tvoja karta ne? sej je kr zdelan ja tale saturn

..zal je moj, jap... proti temu se tvoj prilicno dobro izgleda, a?? x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0