Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
276 komentarjev na to temo

#251 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 27. december 2005, 19:05

..en primer slabega saturna:



ja,Samson-...tole je pa aspekt,kteremu pravimo gas-bremza :o|o:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#252 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 27. december 2005, 19:12

..zal je moj, jap... proti temu se tvoj prilicno dobro izgleda, a?? x:Dx x:Dx


no ja zgelda že, mislm ni tok rdečih črt pr mojmu x:px , sam saturn s še tremi planeti v konjukciji v 8 hiši... ne vem kaj je tle dobr, v bistvu dobesedno ne vem kaksna je razlaga, po moje prov izziv za astrologa tale moj saturn, se sploh ne da razbrat kako se izraža (no pa sej pr teb pr vseh teh aspektih tud ne glih, domnevam x:Dx )

#253 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 19:13

no ja, sej v smislu kariere tale aspekt niti ni tko zlo slab...kokr je na intimnem podrocju... :xx!: :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#254 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 27. december 2005, 19:16

ker aspekt to? :inocent:

#255 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 19:18

ker aspekt to? :inocent:

...cel T-kvadrat s saturnom in marsom na vrhu...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#256 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 27. december 2005, 19:21

aja, sm mislna, da gre za mars konjukcija saturn aspekt sam

#257 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 19:25

aja, sm mislna, da gre za mars konjukcija saturn aspekt sam

...sej gre tut za to...ce bi bil mars sam na vrhu T-kvadrat bi verjetno energijo razmetaval pa nic kaj dosti dosegel...tkole s tem saturnom tam gor bo pa ta energija bolj verjetno konstruktivno uporabljena...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#258 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. december 2005, 19:32

Ja Samson morm rečt, da ta tvoja karta je pa res kr precej zanimiva....kr 2 T-kvadrata in ena zrahljana opozicija, pa tale Venera, Mars in Neptun v T kvadratu-res za ljubezen (sploh Mars kvadrat Venera) ni kaj preveč dobr a ne? A ta Venera v Dvojčkih ti kej nagaja? Sploh veš kaj pomen stalnost v zvezi? Pa totaln individualc a ne? Poklicno maš kar prov ni tok slabo, kr zagnan sam khrati gre vse bolj počas.

Lp x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#259 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 19:37

Ja Samson morm rečt, da ta tvoja karta je pa res kr precej zanimiva....kr 2 T-kvadrata in ena zrahljana opozicija, pa tale Venera, Mars in Neptun v T kvadratu-res za ljubezen (sploh Mars kvadrat Venera) ni kaj preveč dobr a ne? A ta Venera v Dvojčkih ti kej nagaja? Sploh veš kaj pomen stalnost v zvezi? Pa totaln individualc a ne? Poklicno maš kar prov ni tok slabo, kr zagnan sam khrati gre vse bolj počas.

Lp x;)x

...stalnost???ne bi vedu iz glave... poleg tega pa se uran na asc. v inkonjunkciji z venero... ne stalnost mi ne gre lih najboljs... x8Dx x8Dx ...uspeh zagotovo pride(na podrocju kariere) sej mam luna konj. jupiter na MC-ju-slaven bom... x8Dx x8Dx x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#260 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. december 2005, 19:39

a lahko dobim že zdej tvoj avtogram, da bom prva x:Dx x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#261 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 20:07

a lahko dobim že zdej tvoj avtogram, da bom prva x:Dx x;)x

..lahko ga dobis... ne bos pa taprva... sem se spomnu to ze pred pol leta... ze od taX namrec zadevo prodajam na eBayu... x:Dx x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#262 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. december 2005, 20:09

..lahko ga dobis... ne bos pa taprva... sem se spomnu to ze pred pol leta... ze od taX namrec zadevo prodajam na eBayu... x:Dx x;)x

x:Ox x:Ox x:Ox :cry:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#263 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 20:11

x:Ox x:Ox x:Ox :cry:

..kwa se pa cmeris... sej teb ga bom senkal, no... :sori: :sori:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#264 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. december 2005, 20:15

..kwa se pa cmeris... sej teb ga bom senkal, no... :sori: :sori:


:hepko: :hepko: :hepko: x^x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#265 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 20:18

:hepko: :hepko: :hepko: x^x

...pa je baby le dubu cucelj... x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#266 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. december 2005, 20:37

...pa je baby le dubu cucelj... x:Dx x:Dx


no in kje je zdej moj obljubljeni avtogram..... xrolleyesx
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#267 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 20:40

no in kje je zdej moj obljubljeni avtogram..... xrolleyesx

..jah a se bos kar z navadnim zadovoljila... zate mam Special Edition... vgraviranga v ebenovino... x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#268 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 27. december 2005, 20:42

Tako ja. V temi Saturn takole...

:o|o:

..ce ne bo uran(ovec) saturna mal odpel, kdo ga pa bo??? x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#269 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. december 2005, 21:36

..jah a se bos kar z navadnim zadovoljila... zate mam Special Edition... vgraviranga v ebenovino... x:Dx


No jaz sem drugač tud z navadnim zadovolna ampak če si se pa že tok potrudu pa prav no..... x:Dx x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#270 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. december 2005, 07:48

sej uranovc ni glih tak razsposajenc kt ga češ ti predstavlat... lahko skače kokr če, sam ata saturn bo sam enkrat s palco zamahnu pa se lahk kujaš...

x:Dx

..heh..cist odvisno...za kaxnega vodnarja z mocnejsim saturnom, kot uranom, to vsekakor drzi... :vragec: x:Dx x;)x ...za enga z uranom na asc. pa malo manj... x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#271 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 28. december 2005, 10:52

Ce si Rakica, imas najbrz kak planet tud v Levu in ti bo delal tranzitni (tekoči) Saturn konjunkcijo na ta planet, ki je v Levu, sel bo preko njega, ce ti ze ni.


saturna imam v 4 hisi (v dvojckih)
kwa bi to pomenilo? sem sla brat vse za nazaj in ni bilo takega primera :o|o:
pa se to je mogoc pomebn: Saturn Trine Uranus 0°09

no potem imam pa merkurja in marsa v levu (oba v 7 hisi)

plutona pa imam v 8 hisi (devica ampak cist na meji s tehtnico)

ma kwa se bom mogla ucit se itak se ze cel lajf :vragec: potrpezljivosti?? x:Ix
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#272 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 28. december 2005, 13:06

resne dogovore, resne odlocitve, morda na podrocju partnerstva ali zakona, pa tudi na splosno za tvoj um. Ko gre Saturn skozi 7. hiso, kot sedaj tebi recimo, jemljemo partnerstvo zelo resno. Ne vem kako ti bo vplival. (morda pa ga imas še v 6. hisi).

hvala ti za odgovor x:)x

ja, to se je ze zgodilo, glede partnerstva namrec ... zanimivo in bo to zlo drzalo

ma kaj pa vem kaj naj napisem, katere podatke, ce o tem pojma nimam x:Ix :inocent:

Dominanten planet je tisti, ki najbolj vpliva na nase izrazanje in osebnost in to ni nujno znak Sonca
a se to da razbrati iz natalne karte al kako? ali sklepas nekak?
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#273 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 28. december 2005, 16:52

mah, to ze vem odtipkat svoje podatke na astro.com, sam potem naprej pa megla

Ascendant Capricorn 26°27'25
2nd House Pisces 16°58'02
3rd House Aries 27°09'23
Imum Coeli Taurus 23°55'55
5th House Gemini 14°27'21
6th House Cancer 03°37'09
Descendant Cancer 26°27'25
8th House Virgo 16°58'02
9th House Libra 27°09'23
Medium Coeli Scorpio 23°55'55
11th House Sagittarius 14°27'21
12th House Capricorn 03°37'09


Sun Cancer 13°50'21 06 direct
Moon Taurus 06°02'42 03 direct
Mercury Leo 09°35'20 07 direct
Venus Gemini 18°26'43 05 retrograde
Mars Leo 04°31'14 07 direct
Jupiter Capricorn 02°03'49 11/12 retrograde
Jupiter is technically near the end of house 11 and is interpreted in house 12.
Saturn Gemini 14°26'18 04/5 direct
Saturn is technically near the end of house 4 and is interpreted in house 5.
Uranus Libra 14°16'49 08 direct
Neptune Sagittarius 02°52'30 10 retrograde
Pluto Virgo 29°30'09 08 direct
True Node Capricorn 26°04'25 12/1 retrograde
True Node is technically near the end of house 12 and is interpreted in house 1.

a bo to dovolj? x:Dx
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#274 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 29. december 2005, 22:33

moja venera:
VENERA Lev 09°56`24 V 12. HIŠI (VLADAR 12. HIŠE JE RAK, ASCEDENT PA LEV)

SATURN NA 31.12.2005 pa je v LEVU na 09°59`


KAJ BI LAHKO TO POMENILO ?? PROSIM ZA KAK KOMENTAR


oKROG 15 OKTOBRA JE BIL ŽE ZASTUR NA PODOBNEM POLOŽAJU KOT SEDAJ.

#275 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. december 2005, 10:29

xrolleyesx Pri tej konjukciji poznamo primere, ko so se čustva precej ohladila, mogoče partnerstvo prekinilo, v drugih primerih, kjer partnerja ni bilo, je oseba srečala starejšega, zrelega partnerja, kar ponazarja saturn. Opazuj in napiši, kaj se ti dogaja. Če si v vezi, kakšna čustva se ti porajajo? x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0