Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Saturn


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
276 komentarjev na to temo

#76 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 2. december 2004, 08:36

[quote name='Aira' date='30. Nov 2004 ob 18:43']
<{POST_SNAPBACK}>
...
verjetno bom s časom tudi to izvedela. x^x x:)x
...

Natančno tako: S ČASOM!

To je ena od glavnih Saturnovih vlog v sistemu - ČAS.

x:)x x:)x

#77 vanjuska

vanjuska
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 2. december 2004, 09:11

Najprej vsem lep pozdrav, javljam se prvic, ceprav vas berem redno in...hm...razmisljam....tale grdi Saturn....je krivec tudi mojemu razsutemu zivljenju?
Retrogradni,na 9 52 vodnarja, v ekzaktni konjunkciji(2st) z MC, v kvadratu s prav tako retrogradnim Neptunom v skorpjonu v sesti hisi.
Poleg tega pa se par "vzpodbudnih" aspektov kot npr. Luna v devici v cetrti hisi v kvadratu z Marsom v biku v dvanajsti,pa Luna v kvadratu z asc dvojcek, pa Luna v konj z Uranom v cetrti,pa Luna v konj s Plutonom v peti,pa Venera v levu v cetrti v konj z Uranom v cetrti, pa Venera v kvadratu z Marsom v dvanajsti, pa Mars v kvadratu z Uranom v cetrti...
Soncek pa v rakcu na koncu druge hise(ene stiri stopinje pred tretjo) v trigonu z Jupitrom v ribcah v enajsti, v trigonu z Neptunom v sesti, Merkur v dvojckih v prvi hisi v sekstilu z Venero v cetri, moj retrogradni planet srece Jupiter v enajsti pa v kvadratu z asc in Plutonom v peti.....
....kaj zanimivega?


Nic zanimivega? :sori:
Nikoli ne reci nikoli

#78 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 2. december 2004, 12:13

[quote name='Bern' date='2. Dec 2004 ob 08:37']
<{POST_SNAPBACK}>[quote name='Aira' date='30. Nov 2004 ob 18:43']
<{POST_SNAPBACK}>
...
verjetno bom s časom tudi to izvedela. x^x x:)x
...

Natančno tako: S ČASOM!

To je ena od glavnih Saturnovih vlog v sistemu - ČAS.

x:)x x:)x[/quote]


Bern, a bi bil tolk dober, pa nam malo pomagal.
Torej npr. če je Saturn v 1. hiši, bo ta čas kmalu prišel, če pa v 12. , potem se nam bo poblisknilo tam nekje v zadnjih zdihljajih .....ali kako ?

:eek: :eek: :eek: MucaMaca

#79 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 2. december 2004, 12:54

<{POST_SNAPBACK}>
...
Torej npr. če je Saturn v 1. hiši, bo ta čas kmalu prišel, če pa v 12. , potem se nam bo poblisknilo tam nekje v zadnjih zdihljajih .....ali kako ? 
...

Hm, pomagal v čem oziroma s čim?

A s tem, kaj je SA v prvi ali v 12. hiši?

S tem, v KATERI HIŠI je planet, timing nima nobene zveze. Če pa je v začetku neke (KATEREKOLI PAČ) hiše, je kar logično, da se njegov vpliv dogaja kvečjemu prej kot pa kasneje. Če je čisto na koncu znotraj neke hiše, vpliv šele prihaja. Približno tako.

Primer: Milošević ima SA čisto na koncu 12. hiše. Glede na to, da se zafrkava s tistimi tam v Haagu, a bo sploh kdaj prišel ven, če upoštevamo, da je tudi vedno bolj bolan (tudi bolezen je ne nek način 12. hiša, ne samo zapor, pri njem gre pa za oboje)? Lahko da se je skrival vase (SA/12 - samotarstvo) že prej, ampak ne tako intenzivno.

x:)x

#80 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 2. december 2004, 15:06

:O:

Ma ne!
Se pravi, da imam nekako podobno situacijo kot Milošević?
Hja, :o|o: :xx!: , to je pa res krasno ....

Sem kar rada sama s svojimi mislimi (ali pa s kakšno knjigo), tako da se včasih res namerno osamim. In pri tem, priznam, prav uživam v svoji družbi xDDx.
Saturn gor ali dol.

:inocent:
Ko je ravno tema Saturn, slab, sem pa res razmišljala, da sem letošnje leto precej drugačna kot običajno.. ni mi preveč do druženja, žurk, kolegov, sploh do komaj česa, pač pa sem letos zelo družinska in se posvečam otrokom (Saturn mi gre ravno čez 5 hišo natalno v raku...). Sem prav sklepala, se učim?? xDDx


xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#81 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. december 2004, 07:24

<{POST_SNAPBACK}>
...
Sem prav sklepala, se učim??
...
Sem kar rada sama s svojimi mislimi (ali pa s kakšno knjigo), tako da se včasih res namerno osamim. In pri tem, priznam, prav uživam v svoji družbi xDDx.
Saturn gor ali dol.
...


Čisto dobro sklepaš.

Toda če že imaš Saturna v 12., a ni torej bolje, da ti to paše, kot pa da trpiš? Mogoče je oboje. In če ta SA nima samo kvadratov, opozicij ali inkonjunkcij, niti ni tako slabo. Konec koncev se vsi tisti, ki so se kdaj osamili (šli na samoten otok, v samostan ali kaj takega), niso nujno tudi kaznovali. Lahko so se samo umaknili, si zaželeli miru, razlag je veliko. Nekateri gredo na stara leta živet v vikand v hribe, kjer še štroma ni. Ker imajo vsega poln kufer. Zelo tipičen primer.

Slabše pa je, če te "umaknejo" drugi - torej da je proti tvoji volji. Tisto je pa že kriza. Ampak potlej tudi Satrun v karti ni dobro aspektiran, ampak kaže na nek način nesrečo. Običajno zapor ali ludnica ali kaj takega. :xx!:

Drži se!

x:)x

#82 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. december 2004, 07:32

<{POST_SNAPBACK}> Nekateri gredo na stara leta živet v vikand v hribe, kjer še štroma ni. Ker imajo vsega poln kufer. Zelo tipičen primer.

Slabše pa je, če te "umaknejo" drugi - torej da je proti tvoji volji.


Tole pa res, nekateri se čist izolirajo na stara leta :inocent:

#83 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. december 2004, 07:45

se pravi, da bi morala pogledat kje bo moj saturn tam od 70-90 leta, da bom vedela al bom v gozdu al med folkom?
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#84 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. december 2004, 07:49

Ojla Amis xsrcx

Saj to se že vidi iz natalne karte x;)x ...lep petek in vikend, B. xsrcx x;)x :palec:


#85 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. december 2004, 07:50

Se pravi, ne kje bo takrat, ampak kje JE.

x:)x

#86 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 3. december 2004, 07:57

a tako...v tem je fora...ups, sem verjetno slabo sledila temule. moram doma pogledat, ker nisem ziher, sam men se zdi, da je v 6. hiši. v vodnarju je pa zihr.
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#87 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. december 2004, 12:29

Čisto druga štorija.

:palec:

#88 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. december 2004, 17:16

<{POST_SNAPBACK}>a tako...v tem je fora...ups, sem verjetno slabo sledila temule. moram doma pogledat, ker nisem ziher, sam men se zdi, da je v 6. hiši. v vodnarju je pa zihr.


Pa ga imaš res v 6. hiši, kar pomeni, da imaš veliko moč za dolgo trajajoče delo, kar ti je trenutno še v pomoč, po mojem si šefova desna roka x;)x

#89 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 3. december 2004, 21:13

<{POST_SNAPBACK}> Saturn čez 12.hšo je sploh težek,... se človek sooča z frustracijami, strahovi, mogoče se včasih še bolj izolira, počuti osamljeno...

jap, zagamano obdobje :xx!: ... med drugim sem se enga nič kej lepga dne znašla na intenzivni na kardiološki, priklopljena na vse tiste mašince...

<{POST_SNAPBACK}> "Saturn v osmi" bolj na kratko? - Ne živi od kreditov in odpiši dediščino alias Zanesi se na lastni zaslužen denar, ne pa na rento, delnice in finančne špekulacije alias Uzdaj se u se i u svoje kljuse alias Ne izposojaj si denarja, ker ga ne boš mogla vrniti in ne posojaj več denarja kot toliko, kolikor ga lahko mirno pogrešiš.

a ja, pol nima smisla, da računam na loto (tete itak nimam u Imeriki :sori: ) xrolleyesx x:o)x xDDx

<{POST_SNAPBACK}> SATURN NIČESAR NE UNIČI, KER NI UNIČEVALEC. To nalogo ima v astrologiji Pluton. 

... ko je saturn ružil po moji 12.h (kjer imam tud marsa :o|o: ), mu je mal pomagal tud pluton, ki te čase 'uničuje' ravn 6.h... pa še v inkonj. sta natalno...

jeh, toj gutou za neki dobr xnckrivx :unsure: >_> :)

#90 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 4. december 2004, 09:27

He, ka pa Saturn u 11 bajti Lev? x:Ix
Baby don´t forget my number!

#91 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. december 2004, 09:32

Premalo iskrenih prijateljev, pa še kakšen problem zaradi njih, si pa na izgled pošten... x;)x

#92 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 4. december 2004, 09:35

To si pa full zadel Boris :palec: preveč je takih k se motajo okol zarad keša! :o|o:
Baby don´t forget my number!

#93 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 4. december 2004, 09:37

Na sebe boš pa menda ja pazil, saj s tem nikomur ne škoduješ, lp x;)x

#94 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 4. december 2004, 09:51

Sej pazm Boris x;)x sam včas se kaka smet izmuzne nadzoru! x:Dx x;)x
Baby don´t forget my number!

#95 Aurora*

Aurora*
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 20

Objavljeno: 8. december 2004, 14:39

Na kateri internetni strani pa lahko ugotoviš kako je saturn potoval skozi tvoje življenje?

#96 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. december 2004, 15:28

<{POST_SNAPBACK}>Pa ga imaš res v 6. hiši, kar pomeni, da imaš veliko moč za dolgo trajajoče delo, kar ti je trenutno še v pomoč, po mojem si šefova desna roka x;)x 


uf...šele zdej vidla odgovor. vseeno prav pride. hvala!!!!!!!

x:)x :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#97 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 8. december 2004, 22:28

<{POST_SNAPBACK}>Na kateri internetni strani pa lahko ugotoviš kako je saturn potoval skozi tvoje življenje?

To lahko ugotovis z efemeridami. x:)x
Dum spiro, spero.

#98 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 9. december 2004, 08:54

... sem šla prejle čekirat, kje je bil saturn v enem mojem 'zanimivem' obdobju... ko je vstopil v bika, sem jaz 'stopila' v zvezo (hmmm... kakšne lekcije so to bile x!x ) z bikom... točno, ko je saturn zapustil bika, sem se tudi jaz razšla z njim ...

#99 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 9. december 2004, 11:05

... kar je Saturn v najboljši maniri: srečaš se z nekom, ki te bo nekaj naučil (ali pač ti njega), in to takrat, ko sta pripravljena za to. Saturn samo reče ČAS JE.

Boljši primer težko najdeš.

***

O času (čeprav ne čisto direktno o Saturnu) pa še tale zgoda:

Nekaj tednov nazaj sem se za pogovor zmenil z eno gospo nekje zunaj LJ. Prišla je na pogovor, a ni imela točnih podatkov o rojstvu. Oskrbela me je z informacijami o pomembnih dogodkih v njenem življenju in zmenila sva se, da jaz malo pogledam in da se slišiva. Od partnerja je imela samo rojstni dan in v skladu s tem sem ji povedal določne stvari, kolikor se je dalo, zato mi je kasneje dostavila tudi njegovo uro rojstva.

Potem se je vleklo - ali jaz nisem imel časa ali pa je bilo kaj drugega (tudi štroma je zmanjkalo, če je bilo treba) - in kar nekajkrat je urgirala. Pa ni šlo.

A tisti dan, ko sem jo zaradi zasedenosti poklical že pozno zvečer, češ da ne bom natezal ženske, je imela pa tajnico na mobilcu. - ?? - OK, pustim sporočilo, da sem pozen itd., pa me gospa pokliče nazaj krepko čez deseto pa se opravičujeva drug drugemu zaradi tega, na koncu pa pove, da se ni mogla oglasiti, ker je ravno govorila s tem svojim prijateljem in da jo je ravno v tem pogovoru skenslal!

Zato se tudi NISVA MOGLA pogovarjati prej. Čisto enostavno.

Pozdrav vsem!

x:)x

#100 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 9. december 2004, 12:42

Saturn samo reče ČAS JE.

Boljši primer težko najdeš.

***

:palec: Res drži pregovor "učitelj pride, ko je učenec pripravljen" in v življenju je tudi tako.

Ko sem pred leti prebrala Deseto spoznanje, me je knjiga zelo navdušila, vendar očitno ni sedlo čisto na plodna tla. Pred dvema letoma, mi je ta točno ista knjiga padla iz police na glavo in točno sem vedela, da je to znak, da jo v roke primem še enkrat. Očitno je bil pravi čas. Šele takrat sem pokapirala bistvene stvari.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0