Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Solarni povratek


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
170 komentarjev na to temo

#126 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 3. november 2005, 17:08

Osuknjen je ... ... Garant.

#127 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. november 2005, 21:29

to "igranje" sem že zdavnaj absolviral, zdaj je treba ugotoviti le najugodnejšo kombinacijo maksimalnega outputa pri minimalnem inputu (beri: najdi babo ki hitro da in malo teži, ker s tem so povezane finance in živci).

JA SEJ TLE TI ASTROLOGIJA LAHKO OGROMN POMAGA... PRVO KOT PRVO PO FIZIOGNOMIJI POTENCIALNE TARCE PREPOZNAS PREVLADUJOCE ASTROLOSKE FIGURE IN NA OSNOVI TEGA IGRAS NA PRAVE NOTE(EROGENE CONE...TKO BIOLOSKE, KOT TISTE V MOZGANIH)... IN SE ZE V NAPREJ, NA OSNOVI PREVLADUJOCEGA FIZIGNOMSKO-ASTROLOSKEGA ELEMENTA, IZOGIBAS DOLOCENIH TEZAVNIH FIGUR, KI SMRDIJO PO PROBLEMIH... x8Dx

glede diskontiranja redke beljekovinske tekočine moškega izvora:
dlje v prihodnost ko gremo, VEČ bo vredna, tu delujejo zakoni narave, ne ekonomije x:Dx
ker je ta stranski produkt povezan s pojavom erekcije , ki pa deluje po zakonu padajočega donosa glede na leta.

KAR SI NAPISAL DRZI, EMPAK ENOTA MERE V MODELU JE UZITEK OB ORGAZMU IN NE SAM MOCEFIT. KER PA JE DOLGOST ZIVLJENJA NASEGA KRATKA IN NE DISKONTIRAMO SAMO ZARADI SORAZMERJA MED NIVOJEM PROSTEGA TESTOSTERONA IN OLAJSANJEM OB IZLIVU, AMPAK TUDI ZARADI TE KRATKOSTI OZ. OBCE NEGOTOVOSTI PRIHODNJIH SPRICOV(SMRT, BOLEZEN...)... JE LOGICNO, DA SO SPRICI V PRIHODNOSTI DANES VREDNI MANJ KOT PA TISTI RELATIVNO GOTOVI NPR. CEZ 30 MIN.
x:Dx x:Dx x:Dx

ho, lej ga, od kdaj pa je dečko postal konzervativc?
:8): xDDx


NISEM KONZERVATIVEC OZ. SEM SAMO V PRIMERU, DA NA KONKRETNEM PODROCJU NE POZNAM BOLJSIH RESITEV...
x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#128 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. november 2005, 21:49

nagradno vprašanje:
ali je užitek ob orgazmu mogoče meriti oz. ga ovrednotiti? x:Dx

...jap, cist biokemicno s sporscanjem endorfinov... ampak v nasem poenostavljenem modelu bomo za merilo uzitka oz. olajsanja predpostavljali, da je uzitek oz. olajsanje od predhodne potrebe, tem vecje, cim vecji je bil nivo prostega testosterona pred klimaxom... x8Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#129 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 3. november 2005, 21:50

:o|o: Fanta (Bob+ Samson) ne bi zavila raje v kakšno 'small talk' temo, temo 'Nabacivanje' ali temo 'Pobožne želje.... :o|o: :sniky:

:bomb: :vragec:

#130 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 3. november 2005, 21:50

nagradno vprašanje:
ali je užitek ob orgazmu mogoče meriti oz. ga ovrednotiti? x:Dx

x:px
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#131 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 3. november 2005, 22:03

Če bosta še dolgo tu bo nastala kakšna nova tehnika solarnih povratkov ali celo veja astrologija
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#132 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. november 2005, 22:04

okej.
ti lepo razišči, jaz bom pa tačas lepo prakticiral izločanje endorfinov in mislil na oportunitetni strošek zamude drugih kandidatk med akcijo.
pa se pol zmenima dalje x:Dx x:Dx

...a si res tolk naiven, da mislis, da tega se nisem raziskal v obdobju pubertete??? x8Dx x8Dx x8Dx
...konkurencnaprednost.press
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#133 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 5. november 2005, 08:24

Najprej ugotovimo pozicijo Sonca. Denimo chez mesec dni je v Ophiucus. Potem ga na 19 decimal izrachunamo. To nam pridobi korekcijo na obichajni izrachun kjer so napake okoli 270 stopinj za solar return. Preveril z NASA Integrator SSD. Efemeride za Sonce so postane na tem forumu pa je približno v Decembru v Ophiucus. Preden hodi v Ophiucus je 6 ali 7 dni v Scorpius.
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#134 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 08:52

jaz tut letos solarni strelc z natalnim neptuno in solarnim plutonom na asc. polna 8. hisa... x:px x:px x:px ..jupiter v 10. kar dobr.. sam tistle neptun v 1.... :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#135 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 6. november 2005, 11:17

mogoče bo moral poslušat nakladače...

:o|o:
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#136 oona

oona
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 969

Objavljeno: 6. november 2005, 11:33

.. sam tistle neptun v 1.... :xx!:

Z Ediksom ga prekrij. x:Ix x;)x
Dum spiro, spero.

#137 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. november 2005, 11:37

Z Ediksom ga prekrij. x:Ix x;)x

..rastrelil bi ga, ce na njem ne bi tolk gospodarstva sponel... ne morem vse vinogradnike, pa celo farmacevtsko industrijo na cesto spravit... pa z mafijo bi mel pol probleme... x;)x
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#138 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. november 2005, 09:50

samson....kako pa kaj kaže moj solarni povratek za letos.... :inocent: .....da se ne boste sam s hormoni preganjali.... x:o)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#139 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. november 2005, 10:48

samson....kako pa kaj kaže moj solarni povratek za letos.... :inocent: .....da se ne boste sam s hormoni preganjali.... x:o)x

...sej bi povedu, ce bi vedu...sam sm cist nekompetenten... boljs da Berna:inocent: vprasas...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#140 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. november 2005, 10:54

ti nekompetenten...pih...ko se pa učiš 100nauro.... :o|o:

sej bi vprašala berna....sam k je skoz tolk zaseden...
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#141 ananta

ananta
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 518

Objavljeno: 7. november 2005, 11:11

Zapleteno pa lahko z solarom in astrokartografijo nekaj naredimo. A imate O5nove? Solar ni lahko narest, kartografija je nekaj bolj dO5topna... Jaz imam Juno na Sejšelima, hahaha!

#142 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. november 2005, 11:20

ne vem, kje imam juno...bi pa bila na sejšelih.... x:Dx x:o)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#143 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. november 2005, 12:18

ti nekompetenten...pih...ko se pa učiš 100nauro.... :o|o:

sej bi vprašala berna....sam k je skoz tolk zaseden...

Vprašaš lahko vseeno. Se ti mudi? Sedaj odgovarjam malo po malo, kolikor imam časa, tistim, ki so me svoj čas prosili kaj po OS, zdaj sem pri oktobru xDDx . To se na LNF ne vidi.

(Nekateri se bodo še načakali, ker se zajebavajo. Bodo že vedeli, kdo so.)

Pol je pa še v temah nekaj malega ...

Vse ob svojem času, je rekel Saturn. Res pa je, da pripravljam dve predavanji pa projekt za ZG, pa še Mavrične so tu pa številka revije po drug teden pa je treba kaj spesnit pa tako.
Če bi tule odgovarjal vse sproti, bi lahko počel samo to pa izprosit bi si moral čas za lulat ... Malo morgen.

x;)x

#144 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 7. november 2005, 12:40

bern, sej vem....se sploh nisem zaj* ko sem napisala, da si zaseden. mi je jasno, da ma vsak od nas poleg ropotanja na lnf tud 3d lajf.

sicer pa: se mi ne mudi....in ne gori voda....ko/če boš imel voljo in čas, bi pa bila vesela, če malček pokukaš....

thx.... x:)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#145 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 24. november 2005, 18:02

Zdajle sem prvič v lajfu malo pokukala za solare - kriva pa itak ti Ruby kaj pa napišeš, naj se mi naredi lep solar..

Hmm..po mojih neznalskih predvidevanjih, sem naredila karto za 23,11,2005 ob 74,15 kraj Ptuj
Če sem tole pravilno naštudirala..ker če je tole tako...mi neke finančne sile ne bo..Venera v kozorogu - 2 hiša..nič pa ne vem kaj si naj začnem z marsom v biku 5. hiša...kaj...bi deco delala ali kaj x:px

Asc v strelcu(zanimivo) sonce v strelcu in kup solate v strelcu xDDx

Mah..leto za preživet očitno x;)x
če je seveda to..kak jaz mislim xrolleyesx

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#146 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 26. november 2005, 20:00

-Nataly xrolleyesx , hm,
na osnovi tvojih rojstnih podatkov in kjer si praznovala rd x;)x ....meni se pokaže začetek tvojega SP 22/11/2005 ob 19,05:46
Asc. Rak in nabasana druga hiša... xrolleyesx
Če hočeš, objavim čart sp, seveda brez vsakršnih podatkov

x:)x

#147 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 28. november 2005, 12:05

-Nataly xrolleyesx , hm,
na osnovi tvojih rojstnih podatkov in kjer si praznovala rd x;)x ....meni se pokaže začetek tvojega SP 22/11/2005 ob 19,05:46
Asc. Rak in nabasana druga hiša... xrolleyesx
Če hočeš, objavim čart sp, seveda brez vsakršnih podatkov

x:)x


Po dogovoru:

#148 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 28. november 2005, 12:57

Ti Ruby - tole nič simpatično ne zgleda.
Kaj hudiča naj pomenita saturni in luna v 02...
Da bi nekaj varčevala ali kaj..pa jupiter v 5..pa neptun v 8..pa kup kvadratov in opozicij..pa uan v 9..ok v peti sta še sonce in merkur...
Nekam prazno glavo imam...bi mi namignila - vsaj malo?? Zgleda, da bom imela pravo leto :vragec:

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#149 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 28. november 2005, 13:11

Eh, Nataly, še premalo obvladam, da bi se javno kaj izrazila.... :sori:

Vem, da ti ne bo v uteho, ampak Velikan je praznoval v soboto... in ima podobno reč kot ti, v obilju rdečih velikih kvadratov.... :xx!: (pa jaz tudi...da ne bo pomote :V: )

Š. je osma hiša, njegov zaslužek(vajin keš) je deveta, tujina...

No, Saturn v drugi nikoli ne pomeni, da boš kupovala to leto Chanelovo kozmetiko, Pradine torbice, Rossijeve šuhe in Bugarijev nakit x;)x x:Dx :fiju:

Ma bomo preživeli, smo že kaj hujšega! x^x

#150 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 28. november 2005, 13:40

ruby, kaxn se ti zdi pa tale solar(moj letosnji)...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0