Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vladarji hiš,


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
178 komentarjev na to temo

#26 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 12. november 2004, 21:23

Trinity, seveda je možno, potem imaš podobno kot jaz, vladarja 6. hiše v 12. hišo in to je pri nama sonce, lahko je srce, ampak pri meni je bolj hrbtenica, pa tudi v tej 6. hiši, ki se nadaljuje v devico imam Plutona, ki pa ni najboljši za vse, no ti pa celo stelij omenjaš tam, kar pomeni socialno ali medicinsko stroko, lp.

#27 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 13. november 2004, 01:54

Medicinka nisem ,tko da ... x:Dx

Borism - HVALA za pomoč x:Xx x:Xx

#28 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. november 2004, 09:12

1-3
2-3
3-1
4-4
5-9
6-2
7-3
8-3
9-3
10-3
11-10
12-4
a sem jaz tole prav gledala?Torej jasno ko pasulj, na udaru moja tretja hiša... Borism sej sem prav gledala ane?

#29 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. november 2004, 09:21

Trinity, saj ni nujno, da si, lahko pa imaš te kvalitete v sebi x:)x


Selene....tvoj vladar 6 hiše je v tretji hiši, dokaz temu je tako, da čudovito pišeš, ker je to le takšen planet, naprej ....vladar sedme ti je tudi v tretji, saj imaš vrhova 6 in 7 hiše v istem znamenju!!!!
Vladar 11. hiše ti je pa v 4. hiši in vladar 12. hiše 3. hiši!!!
Malce zamika je, jaz sem imel uro rojstva ob 23:40, pa Placida, ti imaš očitno še en drug čas. Želim vam lepo soboto, lp, B. x:)x :palec:


#30 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. november 2004, 09:25

hm, ja jaz gledam 23.22, sem se z mami pogovarjala pa ne ve točno, tko da uporabljam kar čas na r. listu, ne glede na to, da so šele čez čas ugotovili da jim ura ne dela

#31 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 13. november 2004, 09:37

Sem si mislil, potem so tvoji tile podatki pravilni, jaz sem pa upošteval uro, ki si mi jo najprej zaupala, to je pa bilo 23:40, potem se pa ne čudim, da si me čudno gledala, če sem ti kaj napisal pa ni šlo v sklop x:Ix ....tukaj so se namreč spremenili vrhovi hiš, ker štiri minute pomeni 1 stopinjo, lp, B. x;)x

#32 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 13. november 2004, 10:30

sej sem ti povedala potem, kateri čas upoštevam ;)

#33 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. november 2004, 15:27

zelo bi bila vesela, če bi se kateremu mojstru dalo kaj pokomentirat moje vladarje in njihove pozicije ( s prejšnje strani).....

:flower:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#34 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. november 2004, 16:10

Amis zate!

vladar 1 hiše je v 3....intelektualna oseba si Amis, pa tudi zelo vezana na sestro ali brata...
2 v 4....tu se vidi lahko kakšno nasledstvo, pa tudi privatno delo,kako je uspešno, je odvisno od aspektov....
3 v 1....še en dokaz o inelektualni osebi, ki ve, kaj hoče x:)x
4 v 8....ponavadi je "težja" 1 / 2 življenja, potem steče...
5 v 6.....od zabav celo denar, lahko bi te veselilo delo z otroci, pa ljubezen v službi...
6 v 1....to so zelo disciplinirani ljudje, možno kdaj kakšen glavobol....
7 v 3....tudi partner je intelektualen, lahko pisec ali nekaj v povezavi s tujino se vidi....
8 v 4....dobro za nasledstvo in za dom....
9 v 4......če bi že odšla v tujino bi se gotovo rada vrnila domov...
10 v 3....ugodno za prodajalce, tu je veliko novinarjev in pisce, ipd....
11 v 10....imaš prijatelje na visokih položajih, obenem tudi tebi takšen položaj...
12 v 3....če te bo kdo ogovarjal si ga najdi v svoji soseski...

Upam, da sem ti delno odgovoril, lp, B. x:)x


#35 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 17. november 2004, 16:40

:2src:

1 se strinjam. povezava s sestro, vendar ni omejujoča. lahko se nekaj mesecev ne vidiva ali slišiva, ker štekava, da im vsaka svoje življenje in da je čist ok tako.
2 od tega ne bo kaj posebnega, razen če se mi življenje drastično spremeni x:Dx ...bolj bi bilo zanimivo privatno delo, ki sem ga že imela. in trdno verjamem, da mi bo uspelo, le zmodificira bo treba in vse ob svojem času x:)x
3 ja, za ene stvari res vem. sploh dolgoročno.kakšen dan pa tud mal škripnem x^x
4 torej imam še nekaj let fore, pol pa štart brez zategnjene ročne...komaj čakam x:px
5 hm, nekaj malega drži, drugače mi je pa malo tuje
6 glavoboli ob vetru...zelo smiselno...preveč zraka...na srečo so redkejši kot burja
7 hm
8 :palec:
9 in zelo gotovo bi rada šla tudi v tujino...je pa res, da bi mi najbolj pasala kombinirana varianta....malo tukaj-malo tam
10 pisanje bi šlo, če se dam na to imam čisto spodoben čvekalni faktor, besedni zaklad, celo nekaj slovnice obvladam pa dovolj domišljije x:Dx ...in v nekaterih primerih popolno pomanjkanje skromnosti
11 mogoče v drugi polovici življenja....zaenkrat nekaj znancev ali pa mogoče tega ne jemljem za pomembno...
12 maj ko vem, kaj si mislijo in govorijo o meni, bolje mi je x^x

hvala xsrcx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#36 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. november 2004, 16:54

kaj pa jst :sori:

#37 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. november 2004, 17:34

<{POST_SNAPBACK}>kaj pa jst :sori:


A ti bi tudi želela takole napisano? x:Ix

#38 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. november 2004, 17:41

lahko na os x:Dx

#39 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 17. november 2004, 18:00

<{POST_SNAPBACK}>1-3
2-3
3-1
4-4
5-9
6-2
7-3
8-3
9-3
10-3
11-10
12-4
a sem jaz tole prav gledala?Torej jasno ko pasulj, na udaru moja tretja hiša... Borism sej sem prav gledala ane?


Ojla Selene!

Takole je pri tebi:

1-3= podobno kot pri Amis, seva inteligentnost na vsakem koraku, tudi tukaj je prisotna navezanost na sestro ali pa na brata...
2-3=ko oddide vladar vladar finančne hiše v naslednjo je to ob dobrih aspektih ugodno za trgovino, za intelektualno delo, če se gre za denar sodeluj z sestro...
3-1=tudi ti veš kaj sama najbolj želiš, tukaj je res treba gledati kako je postavljen planet, ker lahko v nasprotnem napačno odločaš...
4-4=najbolje je doma takšni osebi...
5-9=tvoji otroci bodo srečni in dostikrat lahko oddidejo tudi v tujino, užuvaš na potovanjih...
6-2=znaš zaslužiti s svojim delom, nisi odvisna od drugih osebm pazi pa tudi na svoje grlo...
7-3=partner je inteligenten....
8-3=tule se vidi, da se znaš kdaj tudi nestrinjati z drugimi, včasih imaš temačne misli, zato te prosim ne misli v to smer, ampak pozitivno, zaradi takšnega položaja ima lahko težave tudi tvoja sestra ali brat....
9-3=tudi vladar te hiše je odšel v komunikacijsko hišo, ki je pri tebi najmočnejša, si oseba, ki znaš svoje znanje sprevesti v prakso, toje pokazatelj, da dobro in lepo pišeš, kar sem se že lahko prepričal, s tem položajem bi se morala dost gibati, jaz bi tule omenil tudi, da boš imela dober tuj avtomobil....
10-3=rojena za novinarko, pisateljico, trgovko, pa saj znaš vse početi istočasno...
11-10=prijatelji ti zanjo biti tudi iz višjih krogov, pa še dober vpliv imajo nate, zavedaj se, da lahko dosežeš visok položaj svoji humanitarno , socialno ali delo v družbi...
12-4=verjetno boš na "stara leta" hotela biti nekje na usamljenem mestu, če imaš slučajno občuteš da nikomur ne pripadaš, to vsekakor odmisli, da te ne obremenjuje po nepotrebnem.

Upam, da boš zadovoljna s to razlago Selene?!

Tebi pa hvala Amis, ko si poleg komentirala, je bilo prav zanimivo prebrati, lep pozdrav, B. x;)x


#40 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 17. november 2004, 18:06

spljoh ni slabo tole...
samo tudi jaz nisem pretoirano vezana na sestrico... sicer pa imam filing da sem neko pretirano navezanost na oseb že predelala... čeprav nikoli ne reci nikoli...
ostalo moram pa še prežvečiti x;)x
hvala ti...

#41 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. november 2004, 11:09

Ojla Ruby72 :palec:

Tule je možnost podjetja s partnerejm, ki prinaša dobičke, če je Venera dobro položena itak prihaja cvenk od partnerja, ali pa od partnerstva....če je pa prisoten kakšen slabši aspekt ti bo partner trošil cvenk po nepotrebnem.....Venera v dotiku s stričkom Plutonom, uh, znaš pa biti zelo strastna :inocent: xDDx , ljubezen v nevarnih situacijah te privlači, ampak takšne strasti lahko tudi uničijo pravo ljubezen....mogoče si že imela kakšne ginekološke težave, lepo nedeljo. x:)x


#42 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 21. november 2004, 11:32

Eno vprasanje imam: ko gledate vladarje vodnarja, ribe in skorpijona, ali poleg urana, neptuna in plutona gledate tud tradicionalne vladarje - saturn / vodnar /, jupiter / ribe / in mars / skorpijon / ? Ja ih velikokrat gledam oba, posebaj ce moderni vladarji z svojim polozajem ne daju dovolj informacija. Vase izkusnje ? xDDx

#43 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 21. november 2004, 11:39

PS!

Vidim, da ti pa bi dala večino za prijatelje, lepo in pohvaln :palec:
[/quote]



Ojla Borism,

anede da iz same karte tko zgleda x8Dx .... A ker je ta 11hiša v inkonjunkciji z Luno, sama nimam vedno takega filinga, da bi bilo to tako..... Je pa res možno, da me lahko pripravijo do tega, da marsikaj storim za njih... za tiste ta PRAVE prijatelje seveda x;)x


#44 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. november 2004, 11:45

<{POST_SNAPBACK}>
anede da iz same karte tko zgleda  x8Dx .... A ker je ta 11hiša v inkonjunkciji z Luno, sama nimam vedno takega filinga, da bi bilo to tako..... Je pa res možno, da me lahko pripravijo do tega, da marsikaj storim za njih... za tiste ta PRAVE prijatelje seveda  x;)x



Če pa imaš še toliko energije za lažje prijatelje, te pa prav občudujem, lp. x;)x

#45 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. november 2004, 12:27

<{POST_SNAPBACK}>Ojla Ruby72 :palec:

Tule je možnost podjetja s partnerejm, ki prinaša dobičke, če je Venera dobro položena itak prihaja cvenk od partnerja, ali pa od partnerstva....če je pa prisoten kakšen slabši aspekt ti bo partner trošil cvenk po nepotrebnem.....Venera v dotiku s stričkom Plutonom, uh, znaš pa biti zelo strastna :inocent:  xDDx , ljubezen v nevarnih situacijah te privlači, ampak takšne strasti lahko tudi uničijo pravo ljubezen....mogoče si že imela kakšne ginekološke težave, lepo nedeljo. x:)x



Hvala Borisim, lepo nedeljo tudi tebi.

Kaj pomeni, da sem morda ŽE imela kakšne ginekološke težave??? :O: :O: :O:

NOBENIH do sedaj, a me čakajo? :O: :O: :C:

#46 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 21. november 2004, 12:56

Če se paziš ti ne more nič do živega, meni lahko tudi rečejo, da bom lopov, pa to nočem biti, niti postati, lp. x:)x

#47 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 21. november 2004, 15:25

Kakšen močen odgovor, Borism !!!Hvala. LP.

Ti nočeš biti lopov, isto si je verjetno rekla moja pokojna sorodnica: nočem raka na rodilih, potem ko so ji ga diagnosticirali, je rekla:nočem umreti. Morda se ni dovolj pazila???? :o|o: :xx!:

#48 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 21. november 2004, 15:33

Ruby72 :palec:

#49 Stardragon

Stardragon
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 456

Objavljeno: 21. november 2004, 16:04

<{POST_SNAPBACK}>Kakšen močen odgovor, Borism !!!Hvala. LP.

Ti nočeš biti lopov, isto si je verjetno rekla moja pokojna sorodnica: nočem raka na rodilih, potem ko so ji ga diagnosticirali, je rekla:nočem umreti. Morda se ni dovolj pazila???? :o|o:  :xx!:


Ce se pravocasno odkrije, rak maternice in maternicnega vratu se zelo uspesno leci. To pomeni - redne kontrole pri ginekologu, posebaj ce je v druzini ze bilo taksnih primerov. Sama se ne bi upala astroloski prognozirati raka na rodilih, namrec videla sem zelo razlicne primere horoskopa kod oseba, ki so mele raka maternicnega vratu ali zacetne spremembe, napr. in nisam uocila neki poseban aspekt, ki bi bio znacilan za vse. Tudi sem videla horoskope z taksnimi aspekti, ki jih neki autori navode kot mozno znamenje za raka, pa nic ni bilo iz tega. xDDx

#50 konj

konj
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 21. november 2004, 16:43

<{POST_SNAPBACK}>Če pa imaš še toliko energije za lažje prijatelje, te pa prav občudujem, lp. x;)x



x:Dx x:Dx ne me hecat x:o)x x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0