Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vladarji hiš,


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
178 komentarjev na to temo

#101 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 14. maj 2005, 17:31

Boris.... kaj te lahko prosim, če mi poveš kaj je s temi vladarji.... od mojega xsrcx ....

1. v 9.
2. v 10.
3. v 10.
4. v 11.
5. v 4.
6. v 11.
7. v 2.
8. v 5.
9. v 5.
10. v 6.
11. v 10.
12. v 11.

Najlepša hvala! x:Xx x:)x

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#102 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. maj 2005, 17:41

Ojla Ribica Katja, sedaj šibam na basket tekmo z vašimi zmajčki, bom pa napisal kasneje ali pa jutri, če ne bo prepozno, lep večer in lepo nedeljo tebi in tvojim... xsrcx x:Xx

#103 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 14. maj 2005, 18:04

Ja, seveda, ni panike... če boš utegnil pač... x:)x

Lepo nedeljo tudi tebi in tvojim! xsrcx x:Xx x:Xx xDDx

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#104 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. maj 2005, 20:47

Ribica Katja, takole okvirno bi bilo pri tebi:


1. v 9........našla bi se v tujini ali visok duhovnosti boš navezana na svoje vnučke;
2. v 10.......kar dobro za posel in finance, denar ti kar veliko pomeni;
3. v 10......če imaš brata ail sestro je lahko ta bolj ukazovalen;
4. v 11......ker je to tudi dom, vse deliš s prijatelji;
5. v 4.........prijeten dom, kjer rada prebivaš;
6. v 11.......delo in prijatelji torej sodelavci ti bodo tudi dobri frendi;
7. v 2.........iskala boš partnerja, ki bo dobro situiran;
8. v 5.........če poznaš obe hiši kaj pomenita, si strastna oseba, ampak ne biti ljubosumna;
9. v 5.........rada potuješ in še boš, če je ta vladar dobro postavljen, si lahko celo oseba s turistično agencijo ali pa pedagog....šanse za ljubezen v tujini;
10. v 6......v zdravstvu bi lahko dosegla visok položaj;
11. v 10......rada se družiš s prijatelji na položajih, mogoče malce starejšimi od tebe;
12. v 11.....pa vseeno preveri s kakšnim prijatelji se družiš, ker vsak prijatelj ni vedno pravi prijatelj ali pa e zasluži tvoje pozornosti.

To je sedaj po tem ključu.....kjer so dobri planeti in dobri aspekti, kjer pa manj dobri, bo pa potrebno več truda vložiti, lep pozdrav, B.


#105 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 14. maj 2005, 21:03

Ojla,Boris..tole si pa tako dobro napisal...a te lahko prosim,če bi še meni,če boš imel čas x;)x

Lep večer ti želim,D xDDx x:Ix :palec:

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#106 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 14. maj 2005, 21:11

Pozdravljena Dadika!

Hvala za mnenje, ampak ni rečeno, da bo všeč Ribici Katji, upam da bo xDDx x:Ix .

Lahko jutri napišem zate, pri tebi bo lahko več, ker poznam še podatke za znamenja, tolk mi le sporoči ali lahko tu ali na OS, lepe sanje in lepo nedeljo, LAHKO NOČ xsrcx xDDx
:palec:

#107 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 14. maj 2005, 22:37

Ojla,Boris...sem pozna,ker sem imela eno delo...lahko mi napišeš tukaj ali pa na OS..,sam presodi kam lahko ...ti zaupam x;)x :palec:

Ribica Katja upam ,da nisi užaljena... xDDx x;)x :palec:


Lepo nedeljo vsem skupaj,D x:Ix xDDx :palec:

LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#108 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 09:58

Dadika, bova kar tukaj zate x;)x

V.1 v 7....vezana svojega partnerja včasih si premalo odločna, ker je pa ta vladar odšel v ovna si tudi pogumna, bojevita, želiš, da se uveljaviš, rada ugajaš;
v.2 v 12...malo glej na denar, fnačno stanje ne vidiš vedno jasno, čeprav intuicijo imaš za finance;
v.3 v 11...veliko druženj s prijatelji, imaš svobodno voljo;
v.4 v 7...mogoče se vajini starši vtikujejo v vajine stvari, partner je lahko podoben enemu od staršev;
v.5 v 12...peta hiša je hiša ljubezni, zadnja 12.hiša pa skrivnosti, mogoče na tem področju presenečenja, ker je le vladar najbolj spremenljiv planet;
v.6 v 2...tukaj malo poglej na občutljivo grlo, materialno si neodvisna;
v.7 v 8...dokler bodo prisotne ljubezen in strasti ni strahu za zvezo;
v.8 v 7...življenje brez partnerja si ne moreš zamišljati;
v.9 v 8...odhod v tujini ni vedno uspešen, nasvet-za notranji mir in harmonijo, sebe globoko spoznaj;
v.10 v 10...kariera ti je dosti pomembna, ker je to Luna so lahko prisotne spremembe,
v.11 v 8...prijatelji ti znajo biti kdaj v nevarnostih;
v.12 v 8...do denarja imaš lahko tudi neoseben odnos, na neosvetljenih mestih imej oči odprte.

Toliko v grobem Dadika, lepo nedeljo, B. x;)x :palec:


#109 Dadika

Dadika
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 495

Objavljeno: 15. maj 2005, 10:44

:palec: Najlepša hvala ,Boris..cool si,tudi tebi lepo nedeljo,D xDDx x;)x :palec:
LEPOTA ŽIVLJENJA JE SKRITA V LJUBEZNI DO ŽIVLJENJA.BREZ NJE JE VSAKO ŽIVLJENJE DOLGOČASEN SPREHOD.

#110 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 11:01

Prosim, malenkost....lepo nedeljo xsrcx x;)x :palec:

#111 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 15. maj 2005, 11:41

A bi pogledu se zame???

Vladar 1. v 11.
vladar 2. v 9.
vladar 3. v 10.
vladar 4. v 1.
vladar 5. v 10.
vladar 6. v 8.
vladar 7. v 8.
vladar. 8. v 8.
vladar. 9. v 9.
vladar 10. v 8.
vladar 11. v 8.
vladar 12. v 11.

Poudarjene 8.(vladarji 5 his), 9.(vladarja 2 his), 10(vladarja 2 his ), 11( vladarja 2 his) in 1.(vladar 1 hise).Kaj naj bi to pomenilo?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#112 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 15. maj 2005, 12:36

bi lohka še tole za mojga bratca mal pogledu: :8):

1v11
2v5
3v5
4v5
5v5
6v6
7v10
8v7
9v7
10v7
11v4
12v5

#113 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 14:51

Samson23....

Vladar 1. v 11...pravi prijatelj si saj v prijateljstvu najdeš smisel življenja...
vladar 2. v 9.....če je vladar dober in še ugodno položen bi lahko zaslužil s knjigami, denar v povezavi s tujino...
vladar 3. v 10....intelektualna kariera, če je vl. Luna boš pa res moral napisati knjigo..
vladar 4. v 1....mati ti dost pomeni v življenju, si čustvena oseba...
vladar 5. v 10.....umetnost in lepota ti veliko pomeni, pa šport tudi, šefice so ti še posebej pri srcu, ali pa dame na položaju...
vladar 6. v 8.....spremembe delovnih mest....
vladar 7. v 8.....erotična zveza s partnerjem z mnogo strasti....
vladar. 8. v 8....nekaj nesoglasij glede dediščin, zanimanje za okultizem...
vladar. 9. v 9...dost potovanj in lahko tudi dom tam, z meditacijo lahko mnogo dosežeš
vladar 10. v 8.....lahko da si ali boš aktiven v ekonomiji ali bankirstvu, v glavnem opravek z denarjem drugih ljudi....
vladar 11. v 8....tudi tebi so kdaj prijatelji v nevarnostih, upam, da se ne prepirate...
vladar 12. v 11....tu je pa tako, da lahko prijatelji postanejo neprijatelji ali obrnjeno, ne poznam vladarja in aspektov, to je položaj tajnih organizacij...

Poudarjaš množico vladarjev v teh hišah, tu bo povdarek dogajanj, lahko pa še upoštevaš ostale vladarje, saj če je hiša velika ima lahko tudi do tri hišne vladarje, LP x;)x


#114 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 15. maj 2005, 15:02

<{POST_SNAPBACK}>Samson23....

Vladar 1. v 11...pravi prijatelj si saj v prijateljstvu najdeš smisel življenja...
vladar 2. v 9.....če je vladar dober in še ugodno položen bi lahko zaslužil s knjigami, denar v povezavi s tujino...-GRE ZA JUPITER, TKO DA BI LAHKO RES ZASLUZIL S TUJINO VERJETN
vladar 3. v 10....intelektualna kariera, če je vl. Luna boš pa res moral napisati knjigo.. GRE ZA SATURN, TKO DA???JE PA V ISTI HISI TUT LUNCA.
vladar 4. v 1....mati ti dost pomeni v življenju, si čustvena oseba...
vladar 5. v 10.....umetnost in lepota ti veliko pomeni, pa šport tudi, šefice so ti še posebej pri srcu, ali pa dame na položaju...
vladar 6. v 8.....spremembe delovnih mest....
vladar 7. v 8.....erotična zveza s partnerjem z mnogo strasti....
vladar. 8. v 8....nekaj nesoglasij glede dediščin, zanimanje za okultizem...
vladar. 9. v 9...dost potovanj in lahko tudi dom tam, z meditacijo lahko mnogo dosežeš
vladar 10. v 8.....lahko da si ali boš aktiven v eonomiji ali bankirstvu, v glavnem opravek z denarjem drugih ljudi....
STUDIRAM EKONOMIJO JA, MEDNARODNE FINANCE xDDx
vladar 11. v 8....tudi tebi so kdaj prijatelji v nevarnostih, upam, da se ne prepirate...
vladar 12. v 11....tu je pa tako, da lahko prijatelji postanejo neprijatelji ali obrnjeno, ne poznam vladarja in aspektov, to je položaj tajnih organizacij...
GRE ZA PLUTONA V TEHTNICI

Poudarjaš množico vladarjev v teh hišah, tu bo povdarek dogajanj, lahko pa še upoštevaš ostale vladarje, saj če je hiša velika ima lahko tudi do tri hišne vladarje, LP x;)x
A POTEM SE NE STEJE LE VLADAR VRHA DOLOCENE HISE???


NO POL MAM PA SE VLADAR (DRUGI VLADAR) 3. V 1.
IN VLADAR (DRUGI) 9. V 8.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#115 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 15. maj 2005, 15:03

x:Dx ....zakaj bi bila jaz karkoli užaljena? x?x x;)x xsrcx

Hvala Boris, zelo sem ti hvaležna za tole x:Xx xsrcx ...so pa postavitve mojega dragega in ne mene... najlepša hvala za tvoj čas in predanost! x:Xx :vio:

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#116 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 15:32

Samson23, najpomembnejši je vladar, ki ga pokaže vrh hiše, vmesni vladarji pa tudi niso zanemarljivi, saj ti pokažejo dogajanje v hišah. x;)x

Ribica Katja xsrcx x;)x

Aishah lahko pogledam, čeprav nisem jaz edini pooblaščenec tule, vsak komentar je dobrodošel... xDDx x;)x

1v11.....dost pomemben vpliv prijateljev.....
2v5......ne vem za katerin planet se grem, če je to eden od svetil ali pa jupiter naj se vplača kakšna srečka; do denarja na mestih za zabavo, ob slabih aspketih se pa denar tam pušča....
3v5...pametni otroci, dost ljubezni in kratkih poti, zelo intelektualen sestra ali brat...
4v5....s tem položajem je dost SP-jev, torej denar od lastnega dela, eden od staršev je dost premožen...
5v5....takšna oseba ima rada svobodne ljubezni, brez obveznosti....
6v6.....to bo ali je discipliniran uslužbenec, malo poudarka na zdravje, ne vem v katerem znamenju je vladar in nasploh 6 hiša....
7v10....partner je lahko javna osebnost, zakon na očeh javnosti....
8v7....dost strasti v zakonu, kakšen bo/je zakon pokaže tudi venera, vaga in nasploh planeti v sedmi hiši.....
9v7....lahko je to oseba, ki se bolj najde v drugem zakonu, še posebej, če je ta vrh DESC....v ribah, dvojčkih, nasploh v dvojnem znaku....
10v7....dober položaj za javno osebo....
11v4...ob takem položaju dost prijateljev zahaja v hišo...
12v5....skrivnostne ljubezni, ki kdaj niso realizirane, ima pa ta oseba lahko talent za športe povezane z vodo.

Lp, B. x;)x


#117 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 15. maj 2005, 15:41

hvala x:)x

#118 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 15. maj 2005, 17:34

:flower: Super tema Boris, prosim če lahko še meni pogledaš, hvala x:)x

vl. 1 v 2....
vl. 2 v 8....
vl. 3 v 2....
vl. 4 v 2...
vl. 5 v 2....
vl. 6 v 1....
vl. 7 v 1....
vl. 8 v 2....
vl. 9 v 2...
vl.10 v 2...
vl.11 v 8...
vl.12 v 3...

Najlepša hvala x:)x

Lep dan vsem... xsrcx


Popravljeno xrolleyesx , hvala Boris za razlago... x:)x
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#119 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 18:17

MBmetuljčica, pri tebi bi bilo takole:

vl. 1 v 2....usmerjenost k materialnim dobrinam, torej velika pomebnost financ....
vl. 2 v 8.... ...to je denar od drugih in neko nasledstvo, ker je to v devici je to zaslužen denar...
vl. 3 v 2......unovčiš svoje ideje, pa nek trgovski posel na vidiku, znaš socialno razmišljati....
vl. 4 v 2...denar prihaja od hiš, povezavi z njimi in od nepremičnin...
vl. 5 v 2.....lahko se poskusiš v igrah na srečo, ali nasploh tudi zaslužek skozi mesta za zabavo, tukaj se osebna kreativnost unovči, položak umetnikov ali pa dela z umetnostnimi vrednostmi...
vl. 6 v 1....diciplinirana pri delu, vestna, to so vodilni delavci, za vzgled drugim...
vl. 7 v 1....povezanost s partnerjem, sta kot eno, položaj javne osebe je to....
vl. 8 v 2....lahko do denarja in sponzorjev, dediščine....
vl. 9 v 2...denar tudi v vezi s tujino, ker je pa na robu 3 hiše vladar, je tudi da znanje pretočiš v prakso, dosti kratkih portovanj, tvoj osebni avto je tuje znamke....
vl.10 v 2...dost sprememb v karieri, poklicno ukvarjanje z denarjem, kariera se natančno načrtuje....
vl.11 v 8......vsi imate skoraj vladarje te hiše v osmi hiši, spet prijatelji v nevarnostih pogosto, rabiš spremembe pri delu...
vl.12 v 3....lahko imaš kakšnega lažnega prijatelja v ožji soseski ali pa v bližnjem sorodstvu, imaš pa pogum za premagovanje strahov in ovir.

Poudarek je na drugi hiši, kar sploh ni slabo, sicer pa že itak veš kako v življenju delovati, lep pozdrav, B. xsrcx x;)x


#120 Nova

Nova
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 55

Objavljeno: 15. maj 2005, 18:24

Živjo Boris!

Tudi jaz te prosim, če lahko prosim napišeš za sledeče podatke:

vl. 1 v 1
vl. 2 v 12/11
vl. 3 v 11
vl. 4 v 10
vl. 5 v 11
vl. 6 v 11
vl. 7 v 12/11
vl. 8 v 3
vl. 9 v 10
vl. 11 v 4
vl. 12 v 5


Hvala, pa lep nedeljski večer,,,
There is a difference between living and being alive.

#121 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 18:47

Mogoče nekaterim ni povsem kasno zakaj so spuščeni nekateri planeti, ali vladarji, če je katero znamenje vkleščeno, potem pri teh vladarjih in tej temi ni tolk upoštevan upam, da razumete, lep pozdrav, B. x:)x

#122 MBmetuljcica

MBmetuljcica
  • D član
  • Št. objav: 503

Objavljeno: 15. maj 2005, 19:04

Poudarek je na drugi hiši, kar sploh ni slabo, sicer pa že itak veš kako v življenju delovati, lep pozdrav, B. xsrcx x;)x
[/color][/quote


Hvala Boris, za razlago, ja druga hiša in z njo povezane finance so v odspredju x:)x super, me veseli x:)x

Lep večer ti želim Boris in še enkrat hvala za razlago in posebej še za razlago vladarjev in hiš, kar sem jaz čisto po svoje razumela... in sedaj spoznala, da vem, da nič ne vem x:)x

:flower:
Objavljena slika

Ljubezen je ključ do življenja. Nosiš ga v sebi.

#123 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 19:14

Nova, tvoja situacija:

vl. 1 v 1-močna osebnost, ki se niti ne oziraš kaj dost na druge....
vl. 2 v 12/11-bolje je, če je v 11, ker takrat bo dobra penzija, pa še denarna pomoč ali sodevanje s prijatelji na tem področju, lahko kdaj podariš v dobrodelne namene....
vl. 3 v 11-nemirnega duha z svobodno voljo, pa spet tesen stik s prijatelji ...
vl. 4 v 10-si iskrena, pa tudi vse poveš, kar pomeni, da ne sme biti zamer, lahko da si ali boš sama svoj podjetnik, posmrtna slava....
vl. 5 v 11-spet prijatelji, še partner je lahko iz teh krogov...
vl. 6 v 11-delo s prijatelji ali za njih, možno delo v socialnih ustanovah....
vl. 7 v 12/11-če je v 11 je to svoboden zakon, ob slučaju ločitve ostane prijateljstvo...če je v 12 pa oseba ne vidi jasno svojega partnerja, lahko je oseba duhovni vodja(TI)...
vl. 8 v 3-mogoče kdaj kakšen prepirček v soseski, po pameti na cesti, spoštuj omejitve...
vl. 9 v 10-kariera je možna v tujini, rada se pa učiš, še posebej, če je to Merkur....
vl. 10-MANJKA!!!
vl. 11 v 4-spet polno prijateljev v hiši, kakšni bodo, ti bodo pokazalo znamenje....
vl. 12 v 5-skrivnosti v ljubezni, ne umikaj se pred življenjem, talent za vodni šport.

Dost bo, lep pozdrav, B. x;)x


#124 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 15. maj 2005, 19:18

<{POST_SNAPBACK}>Poudarek je na drugi hiši, kar sploh ni slabo, sicer pa že itak veš kako v življenju delovati, lep pozdrav, B. xsrcx  x;)x
[/color][/quote
Hvala Boris, za razlago, ja druga hiša in z njo povezane finance so v odspredju  x:)x super, me veseli x:)x

Lep večer ti želim Boris in še enkrat hvala za razlago in posebej še za razlago vladarjev in hiš, kar sem jaz čisto po svoje razumela... in sedaj spoznala, da vem, da nič ne vem x:)x

:flower:


Prosim MBmetuljčica, saj veš sedaj kako se gleda na vladarje hiš....vrhovi 12 hiš pokažejo kam so potem odšli naprej po hišah, njihova postavitev znamejih, aspekti pa pokažejo kakšno vlogo bodo pa igrali, lep večer tebi in tvojim, B. xsrcx x:)x :palec:

#125 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 15. maj 2005, 20:00

Bi lepo prosila,če še meni kdo razloži... x:Dx x;)x

Sonce in Luna v Ribah,ASC v Biku.

v.2 v11
v.3 v 11
v.4 v 11
v.5 v 12
v.6 v 11
v.7 v 6
v.8 v 8
v.9 v 8
v.10 v 6
v.11 v 8
v.12 v 9

Hvala. x:)x
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0