Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
346 komentarjev na to temo

#76 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. avgust 2006, 10:50

Saj boš preživel! x;)x x:px
Me pa zanima, kako se je izpolnila moja zadnja napoved? Če se je še spomniš seveda. Govorila sva o kombinih. x:Ix

...se traja in cezdalje boljs je... sicer sva mela zdele ob teli moji lunci enih par kregov... sam smo sli cez... :palec: :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#77 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 10. avgust 2006, 11:11

...zanima me kaxne izkusnje imate s progresijami v sinastriji???
...cez dober mesec imava jaz in moja:
-moja progresirana luna konjunkcija njen progesiran mars
-njena progresirana luna trigon moj progresiran mars
...me zanima kako bo to izpadlo... zna bit strastno... bom porocal...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#78 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 10. avgust 2006, 11:56

...zanima me kaxne izkusnje imate s progresijami v sinastriji???
...cez dober mesec imava jaz in moja:
-moja progresirana luna konjunkcija njen progesiran mars
-njena progresirana luna trigon moj progresiran mars
...me zanima kako bo to izpadlo... zna bit strastno... bom porocal...


:palec: :palec: Na vsak način maš ti boljši izid, če se slučajno spravi nate tko al pa tko. x;)x

#79 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 10. avgust 2006, 14:07

:palec: :palec: Na vsak način maš ti boljši izid, če se slučajno spravi nate tko al pa tko. x;)x



x:Dx
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#80 de-sa

de-sa
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 19. september 2006, 20:20

Glede na to, da sem pri sebi gledala progresirano karto za cca. 10 let vnaprej in je skoz vse enako (razen lune) npr. jupiter imam celih 10 let v 5.hiši, kar pa ne pomeni, da bom 10 let imela povečane možnosti za npr. nosečnost ampak samo takrat, ko bo tudi v solarnem polna peta hiša ali pa tranziti v njej. Ker solarni pa je vsako leto drugačen.
Kako pomembno vlogo imajo planeti, ki so v progresijah več let v isti hiši?

Kdo ve?

Vem, da Lunca ve x;)x

#81 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 20. september 2006, 09:54

:palec: :palec: Na vsak način maš ti boljši izid, če se slučajno spravi nate tko al pa tko. x;)x



:lol: :lol: :palec: :palec:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#82 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. september 2006, 09:56

:lol: :lol: :palec: :palec:




:palec: :palec: Samo, da si dobre volje Silki, sem vesela, da si borka. x;)x :palec:

#83 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 11. oktober 2006, 20:37

Že 12 let imam progresirani Asc v Biku. Pa se dobrih 6 let bo. Zelo prelomen je bil prehod iz Ovna v Bika. V bistvu zelo na boljše.

Kaj pa prinese pAsc v Dvojčkih?



Kako pa veš kje imaš progresiran ascedent??Kako se to izračuna??In kaj pol to pomeni,če imaš progresiran ascedent npr.v biku????
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#84 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. oktober 2006, 20:45

http://www.astro.com...CCy-u1160397618

potem pa izbereš možnost nathal and progressed chart
al pa sam progressed chart
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#85 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 11. oktober 2006, 20:49

http://www.astro.com...CCy-u1160397618

potem pa izbereš možnost nathal and progressed chart
al pa sam progressed chart

ooo,hvala klarus xsrcx

Kaj pa napišem v polje za chart style in house system xnckrivx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#86 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 11. oktober 2006, 20:52

js to pustim pri miru...pozneje pa lahak spreminajš in opazuješ kak se kaj spremeni :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#87 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 11. oktober 2006, 21:00

js to pustim pri miru...pozneje pa lahak spreminajš in opazuješ kak se kaj spremeni :palec:


xsrcx xsrcx

No,sem vse drugo pustila na miru ,sam svoj datum rojstva sem vpisala in progresiran ascedent imam v škropijonu... :eek:
Kaj kj to pomeni?? xnckrivx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#88 Saiya

Saiya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 20. december 2006, 02:23

Imam progresirano luno v biku v začetku 4. hiše, natalno pa ribi v 2. hiši. Kaj se mi obeta? xrolleyesx
Kaj pa ascendent progresiran v vodnarja v 1. hišo, natalno v kozorogu?

To temo je popravil/a Saiya: 20. december 2006, 02:28


#89 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 20. december 2006, 10:14

Imam progresirano luno v biku v začetku 4. hiše, natalno pa ribi v 2. hiši. Kaj se mi obeta? xrolleyesx
:palec: Progresirana luna zamenja znamenje vsaki dve leti in pol, verjetno z luno v četrti hiši precej drugače funkcioniraš kot z natalno luno, ki je precej orientirana na lastno in finančno vrednost? V tej progresivni karti je bolj osredotočena na dom, veliko energije, čustev usmerjeno na to področje.

Kaj pa ascendent progresiran v vodnarja v 1. hišo, natalno v kozorogu?

x;)x Kot vidiš in verjetno sama opaziš, sploh pa drugi, da si precej drugačna, kot ti narekuje natalni ASC. Sama resnost se počasi spreminja v bolj svobodnega duha, nekonvencionalne ideje in podobno. Mogoče pri samem prehodu to še ni tako zelo čutiti, vendar bo to vedno bolj razvidno. x;)x Sicer pa bolj precej bolj prijateljska, odprta za novotarije, boš videla.

#90 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 20. december 2006, 18:03

Imam progresirano luno v biku v začetku 4. hiše, natalno pa ribi v 2. hiši. Kaj se mi obeta? xrolleyesx
Kaj pa ascendent progresiran v vodnarja v 1. hišo, natalno v kozorogu?


Tko k ti je Lunca rekla zelo veliko boš vlagala v dom...verjetno boš želela tudi biti več doma..tud jz jo mam zdej v biku in v 4. hiši pa me more folk skor vlečt ven....Lp x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#91 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. december 2006, 14:28

v moški karti - kaj pomeni prog. Sonce v konj. z nat. Venero? pa prog. Luna v sekstilu z nat. Venero? obe progresiji se zgodita skoraj istočasno ... :inocent:

..bodisi se bo porocil, ce je zdaj v neki zvezi... al bo pa zacela lovestory njegovega zivljenja... :8):
..lahk pa tut do dnarja pride... dobr bi blo tut pogledat dispozitor kerih his je venera... v keri hisi je itd.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#92 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 25. december 2006, 14:44

u madona, najprej bo prog. Luna v sekstilu z nat. Venero, nato bo Jupiter tranzitiral nat. Venero (konjunkcija) in nato Sonce progresiralo nat. Venero. :eek: očitno bo poroka. :eek:
natalno ima ta oseba Venero v Kozorogu v 5. hiši. Venera je dispozitor 10. hiše v Biku. Tehtnica je pa vrinjeno znamenje sicer v 2. hiši (vrh je še v Devici), ma pa v 2. hiši Jupitra, Urana in Mars. hm, res je dvoumno ... ali bo poroka ali kariera in denar. hmmm.

...tist MC je lahko oboje... al dobi velik boljso sluzbo pa se mu zato status spremeni al pa se ozeni pa zato... druga je tut lahko pr poroki aktivirana... ce se dobro poroci seveda... tezko rect iz tega... a se se kaksen tezji tranzit, lok progresija v tem obdobju zgodi???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#93 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 27. december 2006, 11:47

xrolleyesx Mogoče tudi kakšna ljubezen v službi, ampak glede, da je natalna venera v kozlu, bi mogoče pomenilo, da bi čustva pričel bolj kazat navzven, mogoče bo ratal bolj softy. x;)x

#94 Saiya

Saiya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 28. december 2006, 21:52

Tko k ti je Lunca rekla zelo veliko boš vlagala v dom...verjetno boš želela tudi biti več doma..tud jz jo mam zdej v biku in v 4. hiši pa me more folk skor vlečt ven....Lp x;)x

Nedvomno drži. Res sem raje doma kot kdaj prej.

#95 Saiya

Saiya
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 34

Objavljeno: 28. december 2006, 22:06

Potem imam progresiran merkur in mars v škorpijonu v 9. hiši, sonce in neptun v strelcu v 9. hiši, venera v strelcu v 10. hiši, jupiter v ribi v 1. hiši, Uran v škorpijonu v 8. :eek: , Saturn v raku v 5. , pluton v tehtnici v 7., kiron v ovnu v 2., S vozel v strelcu v 10.,

#96 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. januar 2007, 08:44

js mam pa asc, venero, sonce, severni vozl, merkur, neptun v prvi hiši v strelcu...letos pa še pride mars v strelca ..mi lahak ker to en mal razloži :inocent:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#97 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. januar 2007, 09:17

js mam pa asc, venero, sonce, severni vozl, merkur, neptun v prvi hiši v strelcu...letos pa še pride mars v strelca ..mi lahak ker to en mal razloži :inocent:

..mars je pr teb vladar 4. ne? vladar 4. menjanja znamenje in se tr. luna pride na sonce... a se bos preselila al pa nimam pojma kaj... :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#98 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. januar 2007, 09:21

preselila al pa kupla stanovanje x:px x^x

kaj pa ko se menja asc ?
zdej ga mam v strelcu...drugo leto pa bo prišu v kozla...
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#99 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. januar 2007, 09:27

preselila al pa kupla stanovanje x:px x^x

kaj pa ko se menja asc ?
zdej ga mam v strelcu...drugo leto pa bo prišu v kozla...

..rahlo bolj resna, ambiciozna in odgovorna bos postala... mozno da bos tut mal shujsala, zacela bolj skrbet za sv. telo...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#100 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 3. januar 2007, 09:31

o kul..zadn cajt je, da se en mal zresnem x^x skor bi blo to lahka že letos x:o)x x^x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0