Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Progresije


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
346 komentarjev na to temo

#101 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 31. marec 2007, 14:32

hmmmmm xscratchx
Mene pa tole zanima pri progresijah...
:palec: Sem si dober ogledala svojo progresivno karto in ugotovila sledeče aspekte z natalnimi planeti:

Progresivni mars je v ribah in je v tesni konjuciji z mojim natalnim soncem x?x (1.hiša)
Progresivni mars je tudi v tesni konjukciji z mojim natalnim merkurjem x?x (1.hiša)
Progresivno sonce je v konjukciji z natalno venero(2.hiša)
Progresivni uran konjukcija natalna luna(8.hiša)


Lunca,bi mi lahko prosim razložla te aspekte..Kaj mi prinašajo??

Me res zanima..sam o progresijah pa res nimam pojma,pa tud nič uporabnega nisem našla na netu..

Hvala! xsrcx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#102 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 4. april 2007, 16:41

hmmmmm xscratchx
Mene pa tole zanima pri progresijah...
:palec: Sem si dober ogledala svojo progresivno karto in ugotovila sledeče aspekte z natalnimi planeti:

Progresivni mars je v ribah in je v tesni konjuciji z mojim natalnim soncem x?x (1.hiša)
Progresivni mars je tudi v tesni konjukciji z mojim natalnim merkurjem x?x (1.hiša)
Progresivno sonce je v konjukciji z natalno venero(2.hiša)
Progresivni uran konjukcija natalna luna(8.hiša)


Lunca,bi mi lahko prosim razložla te aspekte..Kaj mi prinašajo??

Me res zanima..sam o progresijah pa res nimam pojma,pa tud nič uporabnega nisem našla na netu..

Hvala! xsrcx



:palec: upam,da mi bo kdo na tole odgovoril.. xsrcx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#103 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 4. april 2007, 18:02

komi čakam, da mi progresirana luna gre čez natalno sonce in venero x^x
baje se mi obetajo lepe stvari xrosex če jih bom znala videt, seveda x:o)x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#104 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 4. april 2007, 20:00

Sem sicer rekla, da se vec ne grem, ampak moram prelomit, ker ne vem, ce ima Lunca tvoj rojstni datum...dala si napanco informacijo. Ti progresirani aspekti niso v tesnih konjunkcijah, torej zaenkrat so povsem brez delovanja, ker pri progresijah je lahko orbis samo 1 * gor ali dol, oz. celo 45 ' samo ! Torej noben od nastetih natalnih planetov ni v nobeni konjunkciji s kaksnim progresiranim, ker deluje samo egsaktna konjunkcija, oz. egsakten VSAK aspekt (pri progresijah) oz. le z 45 ' razlike gor ali dol...

Ampak bojo pri tebi, cez nekaj let, same konjunkcije Venere, Sonca, Marsa, Venere celo veckrat tako v progresiji kot tudi v solarnem loku, kjer ti pade se mi zdi da 2009. leta celo na natalni Jupiter, velik ljubezni kao v najbolj preprostem povedanem nacinu (solarni lok oz. solar arc NI isto kot solarni horoskop, napoveduje pa konkretne dogodke še bolj kot solarni horoskop), vse v istem casu. skup z Marsom na Soncu, ma vse pomesano, vse v konjunkcijah--- Moski, kaj pa drugega, ljubezen, materinstvo verjetno... Najbrz. Na kupu v istem casu polno takih vplivov, a še vedno seveda le vplivov in moznosti...ki brez dejanj seveda grejo mimo. In tako imas 2009, 2010, 2011 ---mogoce še kaj prej oz. kasneje. Strasno zanimivo, rada bi vedla, kako bo tole slo skoz takrat...

Mars tvojega solarnega loka ti je bil recimo ze v konjunkciji okrog leta 2004 (pol leta ali leto gor ali dol) in je tud vnasal moske energije.
Ko sem sama imela pred 2 leti solarno Venero na natalnem Soncu, ni blo nic posebnega, ampak so bli tranziti v istem letu zame zelo tezki...zgleda da tranziti rulajo.. pa meni itak nikol ne deluje nic od tega



:palec: waw..mantis... xsrcx Najlepša hvala ,res.... x:)x

Aja...tako to deluje pri progresijah..samo ena stopinja orbisa velja...Nisem vedla..no,pa zdj vem... x;)x

Lepo prihodnost mi nakazujejo tele progresije... :2src: Mislim najbrž bo veliko možnosti takrat..takšnih in drugačnih...in najbrž bo tudi energija prava..ponavadi je tako... x:)x x;)x

Drugač pa za leto 2004 drži.Bilo je veliko lepega v tem letu..zaljubila sem se usodno... x:px v enga bikca in on v mene..Veza je trajala sicer samo od aprila do oktrobra 2004,vendar je bila zelo intenzivna in drugačna od drugih..Ob tem moškem sem spoznala nov svet..od takrat naprej gledam na sebe čisto drugače.... x;)x x:o)x

:palec: uživi mantis... xsrcx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#105 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. april 2007, 09:48

[quote name='Lisbona' date='4. Apr 2007, 21:01' post='827391']
:palec: waw..mantis... xsrcx Najlepša hvala ,res.... x:)x

Aja...tako to deluje pri progresijah..samo ena stopinja orbisa velja...Nisem vedla..no,pa zdj vem... x;)x


Punce, nikol ne glejte samo progresij kot samostojno karto, vedno je potrebno vključit tudi solar in tranzite na natal, potem lahko trdimo določene dogodke.

#106 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. april 2007, 16:02

upam, da ga boš še v mojem imenu pospravla x:px x^x :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#107 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. april 2007, 17:08

pri progresijah gre za naš notranji razvoj in čisto nič drugega
Recimo ko Luna progresira v znamenje Bika ne pomeni,da bomo sedaj dobili nek denar ali kaj
podobnega,po načinu omenjene hiše, pač pa samo to,da se bomo pričeli za finance malo bolj
zanimati in posledično,prišli do denarja.
Res pa je,da je prehod Lune iz enega v drugo znamenje večjega pomena,saj nam pove
na področju katere hiše se bo,miselno,odvijalo naše življenje.

Mantis zanimiv mi je tale solarni lok...nikol ga nisem čekirala tako,da sem prav vesela,da
si temo načela.Grem na astro.com,da malo prečekiram ker ravno delam na rektifikaciji mojega
ascendenta.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#108 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 6. april 2007, 17:14

:inocent:
Zdajle ko imam tvojo podporo, sem se šele orenk zavedla, kaj govorim. To bo moj Mars v dvojckih al kaj. Vec rece kot naredi.
Nocem tezav. Ce pa bi blo vprico mene, pa nema milosti :o|o:

js sem bol ciljala , da ga boš verbalno pospravla x;)x :vio:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#109 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. april 2007, 17:16

sem bila na astro.com-u in iščem solar arc...ne najdem ničesar razen v kombinaciji
z natalom,progresijami ....
Mi lahko prosim poveš ,kje točno najdem solar arc?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#110 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 6. april 2007, 18:54

js sem bol ciljala , da ga boš verbalno pospravla x;)x :vio:



našla na solar fairu tako,da hvala lepa.
Prosim te če o solarnem loku poveš kaj več.Kot sem opazila se v bistvu spreminjajo hiše.
Planeti so podobni tistim v progresijah.Ker jih SF izriše ko kliknem na sek.progresije bo
verjetno tudi solarni lok spadal mednje.

Vem pa ne :o|o: :inocent:
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#111 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 8. april 2007, 09:54

Progresija meni pride nekak najbolj prav v sinastrijah, ko grem gledat, kateri vplivi so ju skup pritegnili.. ce se nista samo razumsko zmenla, da bosta skuo okol rajžala, ja tud taki cudaki so : dolgocasijo se sami s seboj in se nekega dne pac odlocijo, da se bojo odlsej raje dolgocasili v dvoje :eek:



xsmx

sorry,sam tole mi je full smešno in tolk zelo resnično... x:Dx x;)x
Tud take budale obstajojo............

... in najdi Natal, progressions and solar arc combined



Sem mal počekirala tole zadevo..in zgleda full zahtevno. :o|o: Tolk lun,sonc in vseh planetov v eni karti...preveč zame... x:Ix x^x

In kako je označen ta solarni lok??Jz nisem opazla solarnega loka v moji karti??? xnckrivx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#112 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 8. april 2007, 18:10

:palec: waw..mantis..hvala 100x za tolk obsežno poročilo. x:Xx x;)x :hepko: :hepko:
Vbistvu sem hotla sam manjšo razlago kje točno se vidi solarni lok in podobno...no pa sem vse dobila+še kaj mi obetajo planeti v prihodnjih letih... :vio: x:Ix

:palec: Sj jz znam delat s astro.com...ga redno uporabljam ,sam ta solarni lok pa še res nisem nikoli uporabljala in pol si nisem znala vse točno razlagat...najbolj uporabljam natalni horoskop in pa natal+tranzite...Včasih pa še pogledam progresije in solar. x:Ix

Morem priznat ,da sem se full nasmejala,ko sem te brala.... :palec: Dober znaš sklepat in sestavljat zgodbe...take in drugačne.. x;)x Bog vedi kaj bo na koncu ratalo iz teh vplivov.. xnckrivx Ta saturn v opoziciji z mojim natalnim soncem zna vse pokvarit..itak... :vragec: Ma skoz mi saturn dela neke omejitve v lifu..itak ga mam v 7.hiši...no..2009 se bo spravil na mojo natalno sonce..pol kmalu bo pa že napadu mojo 8.hišo in natalno luno...Kar je tud full bad ..baje... x:Dx :vragec: x;)x Naj se gre solit.. x:Dx :xx!:

Ne,ne mislim samevat do leta 2009..sam z nekom se pa tud ne bom razumsko zmenla,da bom z njim okol rajžala..Taka čudakinja pa spet nisem,pa tud dolgčas mi je le redkokdaj.... x:Dx x;)x :vragec:

Sicer pa že meseca maja to leto :hepko: ,prihaja tranzitni uran na moje natalno sonce in naslednjo leto spet se mi zdi...Lahk,da bojo kake spremembe(z moškim spolom)... :o|o: al pa tud ne... x^x Če nič drugega mi bo polno nemira serviral tale uran... x;)x xcivx

mantis..res si eno veliko srce...in rada te berem.. x;)x

Zdj ti bom pa res dala mir... x;)x x^x

UŽIVI!!
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#113 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 8. april 2007, 21:17

mantis..ti nikol nisi tečna :O: ,le zanimiva in zabavna.. x;)x

Waw..si se spet razpisala... x:Ix Hvala res..No,fajn ,da maš oz.si mela glih dans čas... x;)x

Tale aspekt Tjupiter kvadrat N sonce,mi je zanimiv..Zadnje čase res opažam povečanje samozavesti,kar je full čudno zame,ker v večini trpim za kroničnim pomanjkanjem le te x:Dx :vragec: Zdj pa kr ono..ja taka pač sem..sem čist ok..celo všeč si postajam..Ja,fak ,kaj mi pa manjka... x:px
Sem šla gledat kdaj mi pride Tjupiter na 18 stopinj strelca...konec tega meseca in na začetku maja bo na 18.stopinjah strelca...potem pa spet konec oktobra... x:px
To mi je pa full všeč...samozavest ,pa ,da dobim boljše mnenje o sebi..To še najbolj rabim..definitivno..bolj kot kakega moškega... x:px x:Dx x;)x


Drugač mi pa ta Tneptun,ki je na isti stopinji kot N mars že kr neki časa nagaja,mi primankuje energije...v večini...Občutno manj jo imam,sam še vedno več kot marsikdo drug...opažam... :inocent: :vio:

Lp tudi od mene... x:Xx xsrcx x:o)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#114 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 22. april 2007, 14:51

pojdite na ta form in se registrirajte prosim http://www.alen.mojforum.si.

:o|o:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#115 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 22. april 2007, 18:06

mantis...direkcije (oz. sekundarne progresije oz. solarni loki) v sinastriji... mhm... jaz sem to vcasih gledal sam se mi zdi da ni lih efekta... sekundarne prog. pa delajo woreng(govorimo o sinastriji... v prognostiki pa se mi zdi da loki boljse delajo)... bom mal gledal loke v sinastriji...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#116 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. april 2007, 17:31

se strinjam

V prognostiki pa loki ja, ampak traziti še dost bolj in še nekaj - velika strokovna napaka je moja trditev, Maconi sem jo enkrat govorila, da dokler traja R tranzit Saturna ali Urana na zenskino Sonce npr, da NE more zadrzat umirjenega partnerstva. Oz. ce je moskega spoznala v tem casu ali po tem casu, vmes sredi delovanja, da bo kriza vsekakor tu - to ni nujno res. Je lahko kriza zarad drugih stvari ali pa kake druge njune ločenosti, čemur ne botruje njuno nerazumevanje. Res se ne sme gledat ozko. Nic ni ziher. Itak pa gre le za vplive. Kljub temu je tej punci tranzitni Uran res odnesel njeno Sonce... Ampak to je bil slucaj. Ne bi vec govorila o vplivih na nacin, kot da so ze dogodeni in bi kdorkoli imel obcutek, da sam ne more nic storiti. Ce ne mores prek astro gledanja dat upanja pa dobre volje za naprej, potem je bolje, da ne delam s tem in imam res le za lastno buljenje. x8Dx

..men se zdi, da tranziti delujejo zgolj bolj NATANČNO, ne pa močneje... oz. samo sprozajo tisto kar s sirsim casovnim orbisom napovedujejo loki in sek. progresije... so samo neki timerji... ce ni tega(loki/sek. prog./vcasih tudi mrk ki je se aktiven) uzadi nimajo tranziti sploh kaj sprozati...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#117 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 24. april 2007, 17:44

Samsič, jaz bi mela eno vprašanje oz. tvoj komentar.
Zdaj mam prog. Luno v 7. hiši v Dvojčkih. Najprej mi naredi sekstil na nat. Mars, nato konj. na nat. Severni vozel in nato še sekstil na nat. Venero. x?x

#118 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 26. april 2007, 19:11

Samsič, jaz bi mela eno vprašanje oz. tvoj komentar.
Zdaj mam prog. Luno v 7. hiši v Dvojčkih. Najprej mi naredi sekstil na nat. Mars, nato konj. na nat. Severni vozel in nato še sekstil na nat. Venero. x?x

...when love comes to town... :palec: :palec: :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#119 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 9. junij 2007, 16:57

ahaaa. :palec:

#120 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 27. junij 2007, 14:26

Pri men bo pa dalnjega leta 2012 progresiran mars na N soncu in progresirano sonce na N veneri.. :inocent: :2src:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#121 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 28. junij 2007, 12:38

Pri men bo pa dalnjega leta 2012 progresiran mars na N soncu in progresirano sonce na N veneri.. :inocent: :2src:


xrolleyesx Saj to pa sploh ni slabo. x;)x Energije, fizične mislim, na pretek, ljubezni in sončka pa tud ne bo manjkalo.

#122 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 28. junij 2007, 16:35

xrolleyesx Saj to pa sploh ni slabo. x;)x Energije, fizične mislim, na pretek, ljubezni in sončka pa tud ne bo manjkalo.


:palec: Super .... :2src:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#123 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 28. junij 2007, 22:59

Gulp .... Men bo pa Merkur kmaaaalu progresiral MC. :2src: Uuuuuuu. x8Dx Trenutno pa je točno na sredi med nat. Soncem in nat. Merkurjem. :2src:
Pa nekoč, nekoč, bo prog. Jupiter naredil trigon na nat. Mars. Kaj, če se tako počasi premika, da bogve, če bom doživela še trigon prog. Jupitra na nat. Venero. :o|o: Zato mam pa enkrat letos tranzit Jupitra - trigon na nat. Venero ... Dinarčki bodo padali. x:px

#124 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 15. julij 2007, 13:46

Ko sem bil star 12 let, mi je na morju progresirana Venera podrla Sonce v razliki za 4 sekunde. Dobro vem kaj je bilo takrat. B)

#125 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 16. julij 2007, 10:00

kaj? si zgubil nedolznost? :inocent: x:Dx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0