Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kiron


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
759 komentarjev na to temo

#676 Tagat

Tagat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 16. februar 2009, 15:56

Strelka, hvala za izčrpnega Kirona.

Veliko premišljujem o njem in :

1) ena od stvari je ta, da čutimo bolečino, krivico, znova, znova in znova. Kot da je v celotnem sistemu nekaj narobe, na tem svetu. V bistvu ni nič narobe, toda mi začenjamo pot, in najboljša lekcija, da zapustimo staro, morda nezavedno življenje, je, da nas začne boleti.
2) da tudi, če se začneš zavestno ukvarjati z njo, jo še vedno čutimo, vedno bolj.
3) da zaradi Kironskih izkušenj lahko gledamo na te zadeve drugače, kot ostali, ki se jim preprosto le dogajajo.
4) torej večja zavest glede določenih stvari in ironija, saj zaradi drugačne zavesti še bolj zavestno doživljamo bolečino. Brez narkoze - ha, ha.
5) toda ker doživljamo določeno temo na kironski način, vidimo življenja drugih skozi drugačne oči. In krasno lahko vidimo rešitve in tudi usmerimo lahko našo zdravilno energijo v druge, prihaja pa seveda iz naše rane. Toda, ali nas to pozdravi? Mislim, da ne. Nam pa olajša zadevo in delno uporabimo kreativno plat rane.
5) kaj pa mi sami? Ali se znamo pozdraviti? Kako se lahko? Kako to izgleda? Kako se občuti? Kaj smo potem? Ali to prinese popolnoma nov način bivanja? In kakšnega?

Ali ima kdo kakšne odgovore ali razmišljanja ali doživetja na zadnjo točko?

Vem, da je Kiron nekakšno potovanje iz enega stanja v drugega. Vem, da neha boleti. In vem, da je potem super.
Besede imajo vrednost.
Kar pa je v besedah vrednega, je misel v njih.
Misel nekaj zasleduje, toda stvari, katere zasleduje, ni mogoce preliti v besede in predati potomcem.

#677 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 16. februar 2009, 16:52

Lahko pa se (enostavno) na razlicne nacine ucimo brezpogojne ljubezni.

#678 Tagat

Tagat
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 99

Objavljeno: 16. februar 2009, 20:27

Free, to pa itak spada zraven, sploh če je Kiron povezan s tisto čustveno dimenzijo, ko se moramo popolnoma odpreti, popolnoma sprejeti življenje in se spojiti z njim.
Besede imajo vrednost.
Kar pa je v besedah vrednega, je misel v njih.
Misel nekaj zasleduje, toda stvari, katere zasleduje, ni mogoce preliti v besede in predati potomcem.

#679 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 26. februar 2009, 18:31

A to je res:
Chiron in the 11th house: The problem areas are friends, hopes, and wishes. On the one hand, there could be difficulty having or holding on to friends, or a fear of crowds or groups. On the other hand, one may compulsively seek out friends (or join groups, especially groups that want to change society) in order to compensate for inner fears of loneliness. You might get more than your share of "friends" who take advantage and drain you. More often, you give to friends whether they want it or not because this gives you a feeling of control (Saturn). But you could be the drainer here, always asking things of friends in order to compensate for a psychological neediness that never seems to be filled.

Kr mal zoprno.
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#680 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. oktober 2011, 15:36

ah Kiron.
jaz ga imam pa na Marsu (med osjo IC in med marsom). :o|o:
(kar pomeni tud da je v opoziciji s plutonom)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#681 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 10. november 2011, 13:29

Lep pozdrav,

Nisem zasledila - kako pa je z retrogradnim kironom? A to pomeni, da velja nasprotno? (vem, naivno vprašanje, a zagovarjam se, da sem blondinka... na noter)
pri meni je čisto v začetku 11. hiše, v ovnu, meji pa na 10. hišo, kjer je v neposredni bližini še Jupiter...

Sicer imam pa tako ali tako en kup praznih hiš pa en kup tehle ritenskih zadevščin... Pismo, menda naj bi bilo za začetek najlaže brskati po svoji karti... meni se ne zdi tako :/

Za vsak namig - magari k nadalnjemu brskanju - zelo hvaležna
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#682 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 10. november 2011, 17:44

Lep pozdrav,

Nisem zasledila - kako pa je z retrogradnim kironom? A to pomeni, da velja nasprotno? (vem, naivno vprašanje, a zagovarjam se, da sem blondinka... na noter)
pri meni je čisto v začetku 11. hiše, v ovnu, meji pa na 10. hišo, kjer je v neposredni bližini še Jupiter...

Sicer imam pa tako ali tako en kup praznih hiš pa en kup tehle ritenskih zadevščin... Pismo, menda naj bi bilo za začetek najlaže brskati po svoji karti... meni se ne zdi tako :/

Za vsak namig - magari k nadalnjemu brskanju - zelo hvaležna


Evo namig. Objavljena slika

Retro Kiron na kratko pomeni, da se lahko celo življenje pojavlja vprašanje Kironske rane. Again, and again......
In sicer na področju, ki ga pojasnjujeta enajsta hiša in oven.

Kar bi pol lahko pomenlo, da so tu lahko problemi z izražanjem filingov do drugih, da so blokade pr kazanju pravih čustev. Mogoče je problem dobit prave besede da se pravilno izraziš. So pa upi in želje zlo močni.
Lahko pride do problemov v prijateljstvu, od tega, da se težko izbere res prave prijatelje, do tega, da se lahko nabasa na prijatelje ki ti drastično vplivajo na lajf. Posledica je lahko tut občutek osamljenosti ali izigranosti.

Ker je zraven tazga Kirona še Jupi, so pol lahko tut kompleksi večvrednosti, lahko se počutiš ful drugačna od prijateljev. Mogoče z leti ugotoviš, da se dost boljš počutiš ko si v okolju, ki ti ni poznano, daleč stran od doma. A kljub temu, dokler svoje Kironske rane ne rešiš, tudi drugje prej al slej naletiš na probleme.

Če se enkrat naučiš, da določenih napak ne smeš več delat, pa da zbereš hrabrost in se poskusiš vklopit v različne skupine, tebi zlo blizu, bo mogoče dost lažje vse skupi.

Astrološko je tko nekako.

#683 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 11. november 2011, 11:10

Se strinjam z Omarjem, bi pa dodala to, da Kiron v enajsti lahko pomeni tudi tisto tipično Kironovo zgodbo, ker vemo da je Kirona po nesreči ranil njegov dober prijatelj in učenec Herakles in sploh ker je oven zraven ( orožje, bitka,junak, tako kot v mitični zgodbi) gre lahko za to, da si deležen nehotene rane prijatelja, ali pa tudi obratno, potrebno je pogledati celo karto, da si ti tisti, ki raniš svojega prijatelja, nehote, po nesreči, seveda. odvisno je od Marsa, koliko je mars povezan s tabo in koliko s prijatelji, v tem primeru, ker je oven v enajsti je bolj povezan s prijatelji, razen če ga imaš v prvi ali v aspektih z vladarjem prve.

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#684 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 14. november 2011, 19:01

Huh, hvala vam... Veste.. se tolko pokriva z dejanskm stanjem.. Res hvala!

Glede blokad pri izražanju čustev.. ja, sem jih imela.. a zdaj s tem ni več težav (itak mi je pa moralo par lepih let življenja uit, da sem se naučila tega, sigh)...
Tisto glede prijateljev... Povsem drži...
In po moje so se tudi druge nebeške žogice postavile tako, da sem jaz tista, ki rani.. edno z dobrim namenom, a ranim... :(

Mars je prav tako v 11. hiši, ma na drugi strani in pade v dvojčka (nobenega planeta ni v biku)... Itak imam pa še Jupiter, Venero in Neptun v "rikvercu", tako, da ja, je pestro... Pa še prazne hiše (mislim samo glede planetov): 2/lev, 7/kozorog, 8/vodnar, 9/ribi in 12/dvojčka(skoraj pol pa jo je že v raku, kjer je pol v prvi hiši Saturn) - mi je lepo, a ne, hihihi :)

Me pa zanima.. kako je, če imam retrogradne planete v rojstni karti... pa potem spet pridejo v to smer? Mislim.. vsem drugim delajo težave - a si lahko vsaj domišljam, da so potem zame malo bolj prijazni? Da so lekcije malo bolj blage? Naivka pač :D
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#685 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 14. november 2011, 19:40

Huh, hvala vam... Veste.. se tolko pokriva z dejanskm stanjem.. Res hvala!

Glede blokad pri izražanju čustev.. ja, sem jih imela.. a zdaj s tem ni več težav (itak mi je pa moralo par lepih let življenja uit, da sem se naučila tega, sigh)...
Tisto glede prijateljev... Povsem drži...
In po moje so se tudi druge nebeške žogice postavile tako, da sem jaz tista, ki rani.. edno z dobrim namenom, a ranim... :(

Mars je prav tako v 11. hiši, ma na drugi strani in pade v dvojčka (nobenega planeta ni v biku)... Itak imam pa še Jupiter, Venero in Neptun v "rikvercu", tako, da ja, je pestro... Pa še prazne hiše (mislim samo glede planetov): 2/lev, 7/kozorog, 8/vodnar, 9/ribi in 12/dvojčka(skoraj pol pa jo je že v raku, kjer je pol v prvi hiši Saturn) - mi je lepo, a ne, hihihi :)

Me pa zanima.. kako je, če imam retrogradne planete v rojstni karti... pa potem spet pridejo v to smer? Mislim.. vsem drugim delajo težave - a si lahko vsaj domišljam, da so potem zame malo bolj prijazni? Da so lekcije malo bolj blage? Naivka pač :D


Kolkr vidim, si ti ena taka prikupno zmedena levinja. Zato maš vsekakor pravico, da si domišljaš marsikaj. Še posebi, ker najbrž zlo rada gledaš na svet z očalci, na katerih so narisane lušne rožice. Si hkrati naivna in prebrisana lisička. Pa zlo idealistična in s konstantno borbo v sebi med intuicijo in filingi. Zato so itak vse tvoje lekcije blage, dost bl blage, ku za koga zraven tebe dejva rečt. Objavljena slika

Tvoji rikverc planeti pa pomenijo zgolj to, da so vse tvoje aktivnosti, akcije, dejanja obrnjeni navznoter, da so manj očitne, da mogoče upočasnjujejo tvoje dozorevanje, pa da te je težje pogruntat. Objavljena slika

Wan tu vej.........nekako. Objavljena slika



#686 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 14. november 2011, 22:01

Omar, kapo dol! (sem iskala smejkota, ki bi se priklanjal.. pa ga med temi, ki so na forumu ni - al pa se skriva)

Del napisanega si upam zase trdit sama, del napisanega o meni pravijo drugi... ma nisi zgrešil niti pike na i! Car! (pa dejstvo, da se imam še veliiiik za naučit - ma, če gre pri meni na počas... pol itak to pomeni veliiik let življenja, pa bo še dost časa, za predelat :) )

Tisto o rikvercanju pa... Iskrena hvala! Me je potolažilo, da to ne pomeni najhujših možnih scenarijev, ampak da imam pač na noter obrnjeno kožo (sicer sem pa itak tudi blond - kadar mi ustreza - na noter, tako, da bo to kar ok :) ). To pa, da me je težko pogruntat... madoniš, pa sej še sebe ne razumem, kako me bodo drugi ;)

Zdaj grem pa prec iskat blazine, ki si jih bom okrog sebe nabasala - da bom druge rajši skoz povštrčke butala, revčke moje, ki gredo z mano skozi življenje... Takoj zatem pa te moje pisane nebeške žogice naprej študirat... da vam bom lahko kmalu spet kako blazno pametno vprašanje postavila... Ker je tolk fajn imet priliko se učit od pravih mojstrov :love:

(aja, blond moment... wan tu vej - bi lahko lepo prosila za podnapis? priti priti pliz..)


Še enkrat iskrena hvala. Že res, da se v pisanju hecam, a v hvaležnosti se ne! Res ste fajni, hvala!
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#687 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 14. november 2011, 22:39

Omar, kapo dol! (sem iskala smejkota, ki bi se priklanjal.. pa ga med temi, ki so na forumu ni - al pa se skriva)....
...
Še enkrat iskrena hvala. Že res, da se v pisanju hecam, a v hvaležnosti se ne! .

no sej obstaja kakšen načinček za izrazit vse to na forumu... v obliki plusa recimo...

......

res ne štekam tega... nekdo se nekomu ful posveti, pa mu slednji še plusa ne more pritisnit... :\
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#688 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 14. november 2011, 23:41

(aja, blond moment... wan tu vej - bi lahko lepo prosila za podnapis? priti priti pliz..)


Ma ni nekih pametnih prevodov za wan tu vej. Te mora burja zadost prepihat, pa pol pride samo od sebe. Objavljena slika

Bo že.........je še dost cajta, kr boš res ful dolgo živela. Objavljena slika

#689 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 15. november 2011, 08:27

no sej obstaja kakšen načinček za izrazit vse to na forumu... v obliki plusa recimo...

......

res ne štekam tega... nekdo se nekomu ful posveti, pa mu slednji še plusa ne more pritisnit... :\




plus... plus... Kje je? To mišljeni ti palci?
Priznam, spregledala, me je sram in grem popravljat!
(če pa je plus kje drugje, pa prosim za smerokaz.. če ga ne najdem sama)


Še enkrat iskrena hvala!
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#690 Gordana

Gordana
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 62

Objavljeno: 15. november 2011, 08:37

Ma ni nekih pametnih prevodov za wan tu vej. Te mora burja zadost prepihat, pa pol pride samo od sebe. Objavljena slika

Bo že.........je še dost cajta, kr boš res ful dolgo živela. Objavljena slika


xsrcx
Hihihi, se grem postavit na burjo, prec, kuj :)

In še enkrat hvala!
Gordana
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------<3<3<3
Vse je dobro!

#691 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. januar 2013, 00:38

študiram to temo in sem jo izvlekla iz naftalina.

 

Če ste za to, seveda ?


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#692 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. januar 2013, 08:53

novga je težko kej napisat, ker je blo že tolk napisanga

 

mogoče lahko stvari pogledmo malo bolj iz duhovnega vidika :

- v duhovnem smislu je Kiron kot pot osvobajanja ( Uran) trdovratnih vzorcev ( Saturna), ker je Kiron v orbiti med njima in je nek ključ, ker je Kironov simbol podoben ključu, ki odpira vrata v svet svobode... vendar, osvobodimo se lahko le, ko se soočimo s primarno bolečino, kar Kiron je, na ta način nas lahko Kiron kot notranji učitelj vodi na duhovni poti, toda potrebna je velika moč spuščanja in osvobajanja in pripravljenosti soočiti se s tistim, pred čimer bežimo večji del svojega življenja

 

 

ponovno sem očarana nad njim

res... imam ogromno kart, katerih zgodbo ljudi poznam in me je spet popolnoma fasciniral...


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#693 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 17. januar 2013, 17:08

Zelo poenostavljeno za Kirona velja, da predstavlja trpljenje. Običajno človek na področju, kjer ga ima položena tudi trpi. Npr. v karti znanega podjetnika sem ga videla v 5. hiši otrok in res njegov prvi otrok ni preživel in ta rana se nikoli ni zacelila.



#694 omar

omar
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 821

Objavljeno: 17. januar 2013, 17:45

Zelo poenostavljeno za Kirona velja, da predstavlja trpljenje. Običajno človek na področju, kjer ga ima položena tudi trpi. Npr. v karti znanega podjetnika sem ga videla v 5. hiši otrok in res njegov prvi otrok ni preživel in ta rana se nikoli ni zacelila.

Hm......mogoče bi še bol poenostavljeno lahko rekli tut, da predstavlja Kiron pot zacelitve rane in istega momenta hkrati možno pomoč drugim, da svojo rano zacelijo. whistling.gif

 

Podobna analogija kot pr kozarcu, k je lahko res na pol prazen, a tut po drugi strani na pol polhen.

 

Zato zanj lahko tut rečemo, da je zdravilec, ki pomaga drugim zacelit rane in hkrati s tem zaceli tut svoje.

 

Na konc koncev, Kiron se je odpovedal statusu polboga in s tem hrati privilegiju brezsmrtnosti. Zato zanj še najbolj poenostavljeno lahko rečemo, da predstavlja odpovedovanje.



#695 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. januar 2013, 18:59

Zelo poenostavljeno za Kirona velja, da predstavlja trpljenje. Običajno človek na področju, kjer ga ima položena tudi trpi. Npr. v karti znanega podjetnika sem ga videla v 5. hiši otrok in res njegov prvi otrok ni preživel in ta rana se nikoli ni zacelila.

Ja imaš prav, zelo velikokrat Kiron v peti prinaša zdravstvene ali kake druge težave z otroci. Lahko neplodnost, ali smrt otroka. Ampak ravno skozi to ti je dana možnost pridi do jedra lastne ranljivosti in skozi to narediti korak dalje.

Ko si pripravljan spustiti, kot je rekel tudi Omar, se nekaj v tebi zgodi, in se stvari obrnejo drugače, je konec le nov začetek, simbolični preporod

 

Še ena lastnost je, ki je povezana s Kironom, to je pretiravnje, v eno ali drugo stran. Manjko ravnotežja.

In pa konflikt med kultiviranim delom v človeku in instinktivnim.

ogromno je tega... in če pogledamo od daleč... vidimo neko pristo človeškost v tej primarni rani

ki nam je vsem skupna, le vsak se z njo sreča na svojem področju


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#696 light

light
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 468

Objavljeno: 17. januar 2013, 19:27

Ja, sej trpljenje vodi v odpoved. Imaš nekaj in se moraš temu odpovedati, čeprav nočeš. Kiron se je odpovedal nesmrtnosti zaradi trpljenja, izguba otroka je tudi neke vrste odpoved, hočem reči, da si ostal brez, kar povzroči trpljenje.

Kiron je pač tisto - karkoli narediš povzroči bolečino, čeprav lahko iz te tvoje bolečine marsikaj dobrega vzklije za druge (medtem ko eksperimentiraš s različnimi stvarmi, da bi si omilil bolečino in potem s odkritji pomagaš še drugim). Včasih imaš sicer izbiro, a so vse možnosti boleče. Vem iz lastnih izkušenj. V moji karti je še posebej močen. Tega res ne maram, zato mu nikoli nisem hotela dati pomena, vendar šele Kiron zares razjasni stvari.

 

Tudi pri tranzitih in progresijah je Kiron tisti, ki še največ pove. No ja, zato pa imam tako življenje. Kar je pri Kironu pomembno je tudi to, da smo si največkrat za to trpljenje krivi sami, čeprav se tega takrat sploh še nismo zavedali npr. zaradi nezrelosti (Kiron je to rano dobil po nesreči od svojega učenca).



 



#697 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. januar 2013, 19:41

Se strinjam light, sem bla  naučena, da ni pomemben, da se gleda le ozke orbise

 

in je ko je bil  koten, ko sem mogla videti samo sebe in kaj moj Kiron pomeni, užas

 

mi je postalo jasno, da ne moreš horoskopa razumeti, vsaj ne tistega, kjer je njegova pozicija močna, če ga ne poznaš


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#698 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 17. januar 2013, 20:13

Se mi zdi, da ko vas tkole berem, da je tudi moj Kiron zelo močan in sicer kar nekako preplavlja celo karto. Kaže mi bolečino doma. Oba starša sta v življenju kar precej pretrpela in to se odraža tudi na meni. Vsaj otroštvo ni bilo preveč fletno, vsaj tako sem ga doživljala. Tko da te Light čist razumem o čem govoriš. Sam kakor koli in koliko krat sem se ranila, mi je tudi zelo veliko to prineslo. Zdaj, ko vidim bolj jasno je vse tok lažje. Mogoče sem tudi zaradi njega tok sočutna kokr sem (sicer sem tud precej vodna tko, da bi lahko bilo dejansko tud sam to), vsaj tko ga dojemam.  


What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#699 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. januar 2013, 21:05

Se mi zdi, da ko vas tkole berem, da je tudi moj Kiron zelo močan in sicer kar nekako preplavlja celo karto. Kaže mi bolečino doma. Oba starša sta v življenju kar precej pretrpela in to se odraža tudi na meni. Vsaj otroštvo ni bilo preveč fletno, vsaj tako sem ga doživljala. Tko da te Light čist razumem o čem govoriš. Sam kakor koli in koliko krat sem se ranila, mi je tudi zelo veliko to prineslo. Zdaj, ko vidim bolj jasno je vse tok lažje. Mogoče sem tudi zaradi njega tok sočutna kokr sem (sicer sem tud precej vodna tko, da bi lahko bilo dejansko tud sam to), vsaj tko ga dojemam.  

Se strinjam da se razvija sočutje skozi lastno bolečino. Hkrati pa je njegova narava taka, da ko išče rešitev zase, drugim pomaga... in pogosto je tako, da določenih svojih ran preprosto ne moremo rešiti, jih mora sprejeti, vendar ravno zaradi lastne ranjenosti lahko pomaga drugim. Hkrati pa moramo vedeti, da je tudi modrec, je učitelj in svetovalec, torej ni vedno samo ranjeni.

 

Nikoli ne bom pozabila svoje velike kironovske rane, vendar ko sem jo sprejela in se zavedala, da nič ne morem, je izgubila del svoje energije, in me ne obremenjuje več tako kot včasih.


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#700 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 17. januar 2013, 21:20

Nima nobenih aspektov Lili Mai?

 

Največji problem s šesto je problem kontrole, ali je te preveč ali je te premalo.... manjka ravnotežje... če je zraven še bik, je zna biti preveč in se jo poskuša ohranjati s pomočjo finančne moči in zelo fiksnih predstav kako naj bi naš dan zgledal, kako mora biti.   Perfekcionizem je lahko problem, neko pretiravanje, ki poje veselje. Lahko celo v odnosih pride do tega, da misli človek s to pozicijo da bolj ve kaj je prav za njegovega partnerja kot on.

 

Velikokrat pobegnemo od težav kjer je Kiron, v nasprotno hišo, ker vemo da bi bili lahko pretirano perfekcionistični in togi, potem se gremo ribjo boemskost :)  in se nam ni potrebno soočiti z lastnimi težavami, ki se skrivajo za tem obnašanjem.  Včasih prevlada eno , drugič drugo.

 

Težave z grlom, ščitnico?

 

Težave na delovnem mestu, s podrejenimi, kdo resno bolan ( pogosto konično)?


astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0