Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Geniji in nadarjenost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
189 komentarjev na to temo

#126 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 6. maj 2005, 13:46

Lep aspekt med merkurom in urano - premorem tudi sama..sicer samo sekstil pa ipak.
Merkur v strelcu(1) -uran v tehtnici(11) - torej - moja laična razlagica - hipna ideja, ki pa ni vedno ravno udejanjena. Strelec se že spomni...toda tehtnici se glih ravno v tistem momentu ne da...ker mogoče bo pa še kaj boljšega ali drugačnega padlo :vragec:
Ampak ko pa je pravi hipec...pa ni hudir, da ne bi kaj pametnega ven prišlo x;)x in potem presenečam samo sebe( da o vseh ostalih niti ne govorim x:Dx )

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#127 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. maj 2005, 13:59

Hm... zdele sm gledal Einsteinovo karto in ugotovil, da je imel clovek merkur in uran celo v inkonjunkciji...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#128 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 6. maj 2005, 14:34

Jaz pa imam Urana v strelcu (9.) v kvadratu z Merkurjem v ribah(12.)... tale Uran pol najbrž močnejši od Merkurja...

Samson, inkonjunkcija naj bi bil ogromen intelektualni potencial, ampak neuravnotežen... xnckrivx

What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#129 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 6. maj 2005, 17:59

Aja???Mhm.. sem v teh vodah sele dober mesec-prej nism vedu niti kaj sem po ascendentu. x:Dx
Jaz mam namrec uran trikotnik merkur pol pa se uran v inkonjunciji z venero, merkur pa v inkonjunkciji z neptunom, pa se venera opozicija neptun. Pol mora biti to kar zanimivo, a?
Dost takih zanimivih planetov v zanimivih kombincijah.Ce vsaj ne bi mel tistga saturna tam...jao... :xx!:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#130 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 6. maj 2005, 18:30

Samson, hitro napreduješ! Zelo dobro dojemaš stvari, če sodim po tvojih objavah! :palec:

#131 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 6. maj 2005, 18:48

kaj pa pomeni merkur (v levu)kvadrat uran(skorpijon)?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#132 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. maj 2005, 22:06

No, danes sem govoril z cisto resnicnim genijem!!! - dr. Patrick Flanaganom.
Clovk je dejansko poklican zato, kar je storil, pomoje! :palec: :palec:

pri 14 letih je naredil detektor nuklearnih glav, ki mu ga je zaplenil pantagon, saj je tako izvedel strogo zaupne podatke o izstrelitvah nukleranih glav, etc... x:Dx x;)x
no, kmalu je naredil tudi NEUROPHONE, ki omogoca gluhim, da slisijo, preko kosti, zivcevja, etc... :O: in to pri menda 14 letih.
kot 17 letnik je ze delal v pentagonu med najecjimi svetovnimi strokovanjaki in geniji.
tako mu nobelov nagrajenec dr. Henri Coanda predal njegov nedokoncan zivljenjski projekt o raziskavah dolgo zivecih ljudstev na zemlji (hunza, gruzija, etc... )..
nakar je dr. Patrick Flanagan potreboval se dodatnih 20 let, da je dokoncal in ustvaril identicno vodo kakor je tista, ki tece na severu pakistana, kjer zivijo stoletniki - ljudstvo hunza, najdlje zivece ljudstvo na svetu.

Dr. Henri Coanda je povedal, da nisi to kar jes, temvec to kar pijes!
Dr. Patrick Flanagan pa je raziskoval tudi mnogo drugih voda po svetu...
(med to, ki jo pije ljudstvo Hunza, so se 4 najmocnejse in zdravilne: v mongoliji, peruju, in se nekje (pozabu kje)).

povedal je tudi to, da sploh nimajo vse vode vrelisce pri 100 stopinjah, da se resnicno zelo raziskujejo med seboj.
odkril mineral, ki ima zeta potencial. ko je vodi odvzel minerali, je voda izgubila zeta potencial. antioksidantske moci.
minerali so negativno nabiti (gore kjer zivi ljudstvo hunza oz. kjer priteka in nastaja voda). minerali z visokim elektricnim nabojem!
prav tako je poizkusal z kristali (quartz, rubin, etc... ) in ugotovil da imajo minerali v vodi, ki jo pije ljudstvo Hunza podoben naboj kakor povrsina kristalov (quartz...). delal je poizkuse. ugotovil, da tudi kristal naredi antioksidantsko vodo, toda cim bomo tisto vodo malo prevec rukali (turbulenca), bo v trenutku postala spet navadna voda (se vrnila v prejsnje stanje).


Cist noro!
clovek je bil nekje leta 1957, zmozen prebrati vec kot 1.500 besed z 99% memorijo v samo 1 minuti!! :O: :O: tako je na noc prebral od 12 do 15 knjig.

v glavnem ve o vodah zlo velik... zato vas se 1x vabim na jutrisnje predavanje v hotelu Union v ljubljani ob 13. uri.
kjer bo slovesna otvoritev slovenskega trga podjetja GOH z govorom dr. Iztok Ostana in dr. Patrick Flanagana - genija.

vec na: - forum GOH Slovenija -
o izumu NEUROPHONE, pa napisem kdaj durgic!! :palec: x8Dx

#133 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 6. maj 2005, 22:18

Je bil na dnevniku. Simpatično izgleda. Škoda, da imam druge plane, drugače bi ga morda res šel poslušat in mu postavit kakšno vprašanje.
Kje ste pa v nedeljo popoldan?

#134 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 6. maj 2005, 23:05

who knows, kje bo on :inocent:
v glavnem so plani za rpihodnost zgleda kr veliki!! :O: :eek: :vio: :palec: x8Dx
morda elo za vso clovestvo!! :palec:
konec koncev je ze sam produkt FHES eden izmed cudezev in darilo clovestvu!! :palec: :palec:

#135 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 6. maj 2005, 23:19

Free, si si že privoščil Himalajsko vodo ( v kapsulah) ?

#136 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 7. maj 2005, 09:22

jst jo uzivam ze vec kot 4 leta... x:px x:px x8Dx
sej pravm, clovestvo se sploh ne ve dobr kaj mamo!!! :palec: :palec: :palec:

#137 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 7. maj 2005, 09:22

In kaksni so bli ucinki te vode pri tebi??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#138 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 8. maj 2005, 14:20

ne bom se tukaj pisal o tem, ker je to tema za genije... ceprav je prav genij izumil 'Zivo Vodo', si lahko vec o mojih izkusnjah in sploh zivi vodi ali FHES preberete na - forum GOH Slovenija -
in moji spletni strani - cokolada.net
pod zavihkom Literatura, FHES.

Tako. vceraj sem bil in smo bili s tem genijem.
Moram rect, da je verjetno eden od najbolj zanimivih ljudi, ki sem jih spoznal v svojem lajfu.
Podrobnosti na forumu ne bom objavljal. Lahko pa recem in ponavljam:
Ne veste kaksno darilo ste dobili!! = FHES!

#139 lilija

lilija
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 368

Objavljeno: 10. maj 2005, 10:36

..genij... genijalnost..... :eek: x;)x x:Dx :palec:

#140 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 14. maj 2005, 09:07

glede na to,da je dobro videti,vedeti nekako za doloceno nadarjenost otroka ,bi prosila ,ce bi lahko mi malo kdo pogledal naslednje podatke.podatki so od sodelavkine hcerke.puncka je zelo trmasta ,ampak simpaticna.
zgleda zelo mocen karakter.sodelavka bi rada malo vedela za njene nadarjenosti in pri cem naj jo bolj spodbuja recimo,kateri igri naj daja prednost in podobno.sicer sem ji sama malo brskala po astradamusu,ampak bi bilo dobro,ce bi se kdo pomagal.
datum pa je 15.4.2003 ura:14:39 koper.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#141 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 16. maj 2005, 19:39

bern,glih ,ko si gor...a bi lahko ti kej povedal za to puncko?bi ti bila res hvalezna,sodelavka pa se bolj...

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#142 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 18. maj 2005, 13:10

Ta je pa dobra. Ne vem, če sem bil v petek več kot deset minut gor, pa me je nekdo že zašacal ... (Potem me pa spet ni bilo malo.)

Bo moralo biti jutri kar dovolj dobro, ker se zdajle selim z neta dol, pa nisem tega prej opazil.

Štima?

x:)x

#143 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 18. maj 2005, 14:55

<{POST_SNAPBACK}>Ta je pa dobra. Ne vem, če sem bil v petek več kot deset minut gor, pa me je nekdo že zašacal ... (Potem me pa spet ni bilo malo.)

Bo moralo biti jutri kar dovolj dobro, ker se zdajle selim z neta dol, pa nisem tega prej opazil.

Štima?

x:)x

xnckrivx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#144 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 24. maj 2005, 08:56

da mal osvezim,mogoc pa mi bo bern kej povedu :inocent: x:Ix x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#145 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 29. maj 2005, 07:36

Ma mogoce kdo kako idejo kaj bi pomenila ta dva aspekta?? :eek:
-uran/asc.(sco.) bikvintil sonce(dvojcka)
-venera(dvojcka) kvintil jupiter(devica)

Sem iskal po netu, pa nic nasel.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#146 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 30. maj 2005, 07:03

<{POST_SNAPBACK}>Lep aspekt med merkurom in urano - premorem tudi sama..sicer samo sekstil pa ipak.
Merkur v strelcu(1) -uran v tehtnici(11) - torej - moja laična razlagica - hipna ideja, ki pa ni vedno ravno udejanjena. Strelec se že spomni...toda tehtnici se glih ravno v tistem momentu ne da...ker mogoče bo pa še kaj boljšega ali drugačnega padlo :vragec:
Ampak ko pa je pravi hipec...pa ni hudir, da ne bi kaj pametnega ven prišlo x;)x  in potem presenečam samo sebe( da o vseh ostalih niti ne govorim x:Dx )



Zelo se veže nate, govori, da hitro dojemaš, imaš zanimive ideje, predčasom in , da si tudi precej raztresena ( kot se pritiče za genije). Hkrati pa govori, da rabiš veliko ljudi okrog sebe, sploh družbo , prijatelje, sploh , če je Merkur tudi vladar 7. hiše. Ta kombinacija kaže tudi nadarjenost za ASTROLOGIJO in njeno logiko.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#147 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. maj 2005, 07:30

Mihela-kako bi pa tole pokomentirala:
-22.st. strelca neptun(1. hisa)
-23.st. sco. uran v konj. s asc. na 22. st.
-22. st. raka (8.hisa) merkur
-23. st. dvojcka ( 8.hisa) venera

In to seveda tvori naslednje aspekte:
uran/asc. trigon merkur
venera opozicija neptun
merkur inkonjunkcija neptun
uran/asc. inkonjunkcija venera
Pa me zanima kaj bi ta konfiguracija v grobem povedala, ali tele inkonjunkcije in opozicija motijo trigon ali trigon omili moc opozicije in inkonjunkcij??

Aja pa tista opozicija neptun-venera, tvori se T-kvadrat s konjunkcijo mars-saturn-pa me zanima, ce dejstvo da je konjunkcija v sekstilu tako z uranom, kot tudi z merkurjem kaj omili moc T-kvadrata?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#148 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. maj 2005, 09:23

<{POST_SNAPBACK}>glede na to,da je dobro videti,vedeti nekako za doloceno nadarjenost otroka ,bi prosila ,ce bi lahko mi malo kdo pogledal naslednje podatke.podatki so od sodelavkine hcerke.puncka je zelo trmasta ,ampak simpaticna.
zgleda zelo mocen karakter.sodelavka bi rada malo vedela za njene nadarjenosti in pri cem naj jo bolj spodbuja recimo,kateri igri naj daja prednost in podobno.sicer sem ji sama malo brskala po astradamusu,ampak bi bilo dobro,ce bi se kdo pomagal.
datum pa je 15.4.2003 ura:14:39  koper.

Uh, sorry, tole je pa RES hudo trajalo ... (Ampak v zadnjem času res nisem veliko gor.) :sori:

Praviš "zelo mocen karakter". Ni dovolj MOČNA oznaka - to je RESNIČNO močno!

Najprej ocena, kam sploh spada - namesto k Ovnom jo prištejte k Biku, pa bo. Čvrsto, tudi trmasto, fiksirano. Zlasti Merkur, zelo poudarjen v Biku - fiksirane ideje! (Ko si zamisli, da sok ni dober, jo je nemogoče premakniti! Da se včasih kaka okoliščina spremeni, ona tega ne ve - "kar mislim, to mislim"! Ko bo začela brati, bo recimo "brila" narobe prebrala kot "bila", recimo. Ko jo bodo opomnili, da ni prav, bo ustrežljivo prebrala "bila". In ko ji bodo spet rekli, da ni v redu, si bo pokazala s prstkom in počasi ter odločno prebrala "BI-LA". Boste že videli ... :vragec: (Imam eno s takim Merkurjem doma. Inštrukcije po mailu zastonj!!! x:Dx x:Dx ))
Kar DVA T-kvadrata, džizes! V enem je v fokusu Venera - koristolovstvo po eni (tuj denar, zbiranje, obračanje, mešetarjenje, na primer) strani, metanje puške v koruzo za vsako malenkost (beri: če se je treba za uspeh morda tudi oznojiti!) po drugi strani. (O odnosu z očetom, ki je sestavni del tega T2 in ki je ter tudi še bo problem v njenem življenju, tokrat ne bomo nič. OK?)
Drugi T2 ima Merkurja v fokusu - v VSAKI situaciji je hladna ko špricer in ve, kaj rabi napraviti! ME ima tudi kvadrat z Neptunom - ali že zdaj blefira in po malem laže ali bo to šele prišlo, to je zdaj vprašanje ... :xx!:
Oba T-kvadrata imata izhoda, eden je Sonce v deveti - brihta od formata! Pa "ne me basat" tudi po malem ... Drugi izhod je Luna v drugi hiši, ki je bajdevej prvi element od ASC naprej - denar, cash, denar, cash, potem morda še kaj, intelekt na primer, ampak potem spet denar pa cash ... :vragec: Stalno gladiti po dlaki navzdol pa hvaliti. Lasten denar (žepnina na primer) bo obravnavana kot svetinja. Pazijo naj, kaj ji bodo kupili - do 70.tega leta bo vedela, koliko je stalo ... x:Dx x:Dx
A smo kje rekli, da je trmasta? Smo? Ni čudno - tako močan Bik pa še Mars v Kozorogu. Ja madonca a je kjet kej bl trmastga ne tem svetu ?! x;)x Ni? :eek: A mislite? xDDx Prav mislite. x;)x
Če hočemo iskati nadarjenosti, potem imam jaz malo težave - lovci na talente so drugje, sorry :sori: . Je pa nekaj, timskega dela tukaj ni, razen če ona odreja delo in komandira vsesprek, to bi nekako šlo. Sodelovanje? Forget it!
(Kakšen bo njen zakon? Zna se, kdo bo žvižgal ... (če se bo sploh šla zakon, seveda ... ))

Sicer pa horoskop sploh ni slab. Potenciali za veliko napraviti so dobri, kvadratov in tega je k'o boga, lepih aspektov tudi kar nekaj. Jupiter v 12. bi moral biti nekaj debestičnega (zaščita pa to), a ne bo, ker bo mala dejstvo, da se ji vse nekako pokrompiri in da se vedno izvleče, orenk izkoriščala oziroma se na to zanašala. Škoda.
Ampak Sonce je v lepem aspektu tako s Plutonom (120) kot s Saturnom (60) - če bo HOTELA, ji nihče ne bo prišel na kraj ...
Usmeritev (še vedno?) - nekaj intelektualnega, šah, nekaj, kjer se ne prešvicaš, nekaj, kjer ni treba reagirati na hitre spremembe (Saturn minira vse poskuse -> stari dobri stasus quo oziroma "kako je fino, če vse vemo, kako je prav" story). Nekaj, kjer bo lahko edina, glavna, kjer jo bodo lahko hvalili.
V ljubezni tesnobe in težave (o nečem ne bomo, smo rekli?). Ključen trenutek v prednatalni dobi - sredina tretjega meseca nosečnosti, takrat je bil drenj, a ne? (Ali je mami morda malo manipulirala z nosečnostjo, morda niti ni dobro vprašati, odvisno pač od tega, kakega karakterja je, anede.) Luna na tisti poziciji tam tako in tako kaže, da punčko formira MAMI in ne oba starša (tudi če sta morda oba prisotna :xx!: ).

Toliko za izhodišče za klepet.

Malo sem oddelal dolg. "Malo pozno, vendar od srca iskreno," so imeli navado reči svoj čas ob nedeljah opoldne pri čestitkah in pozdravih x:Dx ...

Živijo!

x:)x x:)x

#149 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. maj 2005, 09:29

<{POST_SNAPBACK}>Ma mogoce kdo kako idejo kaj bi pomenila ta dva aspekta?? :eek:
-uran/asc.(sco.) bikvintil sonce(dvojcka)
-venera(dvojcka) kvintil jupiter(devica)

Sem iskal po netu, pa nic nasel.

Fant Samson23, saj ne da bi ti kaj zelo hudega hotel, ampak šibaš tako naprej, da se bojim, da boš vse to lepo pomešal in od vsega tega znanja nič kaj dosti imel. Postoj, junak, postoj, utrdi malo! Najprej znamenja, potem planeti pa hiše pa glavni aspekti - kaj pa boš z bikvintilom?
Najprej dobro loči Strelca in Vodnarja - dobro, pravim. Večina jih pade na tem, da se "oba zavzemata za svobodo" ... :xx!:

Na primer.

Vse dobro!

x:)x

#150 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. maj 2005, 09:35

<{POST_SNAPBACK}>Fant Samson23, saj ne da bi ti kaj zelo hudega hotel, ampak šibaš tako naprej, da se bojim, da boš vse to lepo pomešal in od vsega tega znanja nič kaj dosti imel. Postoj, junak, postoj, utrdi malo! Najprej znamenja, potem planeti pa hiše pa glavni aspekti - kaj pa boš z bikvintilom?
Najprej dobro loči Strelca in Vodnarja - dobro, pravim. Večina jih pade na tem, da se "oba zavzemata za svobodo" ...  :xx!:

Na primer.

Vse dobro!

x:)x


Sej se trudim pa se bremzam, pa vem da mas prav, ker tut en del mene tko misli (ta del se je tut zmenu s Astrotalismanom za instrukcije x:Dx, da je najbolj pomembno), sam kaj ko je tolk tega... kokr en 7-letnik, ki je cez noc pomotoma zakljenjen v slascicarni...
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Facebook (1)