Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Geniji in nadarjenost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
189 komentarjev na to temo

#151 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 30. maj 2005, 09:38

<{POST_SNAPBACK}>Mihela-kako bi pa tole pokomentirala:
-22.st. strelca neptun(1. hisa)
-23.st. sco. uran v konj. s asc. na 22. st.
-22. st. raka (8.hisa) merkur
-23. st. dvojcka ( 8.hisa) venera

In to seveda tvori naslednje aspekte:
uran/asc. trigon merkur
venera opozicija neptun
merkur inkonjunkcija neptun
uran/asc. inkonjunkcija venera
Pa me zanima kaj bi ta konfiguracija v grobem povedala, ali tele inkonjunkcije in opozicija motijo trigon ali trigon omili moc opozicije in inkonjunkcij??

Aja pa tista opozicija neptun-venera, tvori se T-kvadrat s konjunkcijo mars-saturn-pa me zanima, ce dejstvo da je konjunkcija v sekstilu tako z uranom, kot tudi z merkurjem kaj omili moc T-kvadrata?





No ja iskreno povedno imam najraje karto pred seboj ko nekaj razlagam, toda bom vseeno poskusila.
Prvo ni vse povezano z intelektualnim področjem , opozicija Venere in Neptuna iz 7. v 1. hiša, veliko in največ sporoča o partnerksih odnosih, o odnosih z drugimi, vsekakor nam da bolj romantično osebo in osebo, ki težje ustvarja konkretne ljubezenske odnose, nekoga , ki več sanjari, to da je vse skupaj z inkonjunkcijo in polsekstilom vezano na ascendet in Uran, nam govori, da ta tvoj ljubezenski ideal ni uskaljen s tabo in s tvojo naravo, ki je precej svojstvena in resnično rabiš biti samostojan, drugačn, nenavaden, tu je videti, da je samostojnost in svoboda, veliko pred ljubeznijo in da se ideali ljubezni ne skladajo s tvojo naravo, torej, da boš težje te ideale urseničil.

Intelektualno, pa je to kar si rekel, zelo spodbudno, že sam uran na ascendetu, nam pogosto, dajajo genialce, ljudi, ki so res dobri v logiki, šahu, ker imajo hitro dojemanje, , da je vse skupaj povezano z Merkurjem, še bolj sporoča, da imaš genialen intelekt, da hitro dojemaš, ker so povezana vodna znamenja, ne gre za nek abstraktni intelekt, temveč za zelo globok, nagnjen k raziskovanjem, predvsem ga zanimajo čustva, psiha, človek. Vsekakor si človek, ki ima hitre uvide o tem kaj se dogaja globoko v človeku, torej vidiš stvari, in dojemaš stvari, ki so v glavnem ljudem skrite. Dober instinkt imaš tudi za finančne transakcija, močna intuicija v tem pogledu. No če je Mars v konjunkciji s Saturnom v devici , potem je to v seksitlu z Merkurjem in Uranom, torej je najverjetnjeje v 9. hiši. To v osnovi kaže, še dodatne mentalne moči, ta konjunkcija umiri Uranovo hitrost, ter ji doda koncentracijo in moč, ter naredi, da je intelekt tudi konkretno uporaben in da se ideje, da konkretno uresničiti, včasih se zdi, da je treba za te ideje veliko delati, tudi fizično, vendar so koristi velike. Ker je dispozitor Marsa in Saturna Merkur , ki je z njima v dobrem aspektu, to vsekakor govori o trudu, ki prinaša velike sadove, tudi na finančno področje, ker je vpeta tudi 8. hiša. Tu je bolj problematična ljubezen kot pa posel in intelekt, kajti Mars konjunkcija Saturn je v kvadratu z Venero in Neptunom. Kar kaže, da prihaja do bolečih konkretnih situacij v partnerskem odnosu, veliko jeze zaradi razočaranja. Možne tudi seksualne zavore, frustracije. Najverjetneje, da močno omejuješ svojo seksualno bit, zaradi česar se težje izraziš v ljubezenskem odnosu.
Na vparšanje če sekstili izboljšajo te kvadrat, bom rekla delno, ker je Mekrur dispozitro Venere, pa tudi Marsa in Saturna, dobro bi bilo pogledati kaj dela Jupiter, kot dispozitor Neptuna. . V glavbem pa govorimo o govori o različnih področjih. Na enem bolj deluje merkur, mars, Saturn, Uran, na drugem bolj Neptun Venera Mars , Saturn.

Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#152 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. maj 2005, 09:47

Mars in saturn sta v 10. hisi

Jupiter je pa v konjunkciji z luno in MC-jem tudi v devici, oba v 9 hisi. Jupiter razen konj. z luno, pa polkvadrata s plutonom(vladar asc. v tehtnici, 11. hisa)) in sibkega pokvadrata z merkurjem sploh ni apektiran. Aja...jupiter je se v ekzaktnem kvintilu z venero.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#153 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 30. maj 2005, 09:55

sam kaj ko je tolk tega... kokr en 7-letnik, ki je cez noc pomotoma zakljenjen v slascicarni...

Ej, tale ti je pa taboljša!!

x:Dx x:Dx x:Dx (zaklenjen v slaščičarni x:Dx )

:palec:

#154 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 30. maj 2005, 10:26

<{POST_SNAPBACK}>Mars in saturn sta v 10. hisi

Jupiter je pa v konjunkciji z luno in MC-jem tudi v devici, oba v 9 hisi. Jupiter razen konj. z luno, pa polkvadrata s plutonom(vladar asc. v tehtnici, 11. hisa)) in sibkega pokvadrata z merkurjem sploh ni apektiran. Aja...jupiter je se v ekzaktnem kvintilu z venero.



To je res dobro za posel, preko poslovnih uspehov, ki mogoče pridejo malo kasneje zaradi vpliva Saturna in Marsa, vendar sigurno pridejo se bodo razrešili tudi odnosi. Po moje bo tako, da boš zaradi neke težje ljubezeske zgodbe, mogoče tudi ločitve, izgubil ogromno energije za posel, vendar boš hkrati preko te krize še bolj jasno vedel kaj hočeš poslovno.
Ne si izbirati poslovne partnerje, ti te lahko na nek način prevarajo, bodi raje samostojen, lahko pa dobiš finančno podporo pri ženskah, materi.
Težaven T-kvadrat ima kar dobre dipozicije, kar govori, da se iz težav lahko stvari še zelo dobro razvijejo. Kljub vsemu pa bo veliko stresa povezanega s tem.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#155 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. maj 2005, 10:31

Hvala MIHELA!!Kaxn posel bi mi pa priporocala ce ne bi nic vedla o meni, glede na chart?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#156 Mihela

Mihela
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 156

Objavljeno: 30. maj 2005, 10:52

<{POST_SNAPBACK}>Hvala MIHELA!!Kaxn posel bi mi pa priporocala ce ne bi nic vedla o meni, glede na chart?



Jojhala bojhala, tu bi najraje zbežala, povedati en konkreten posel , uf:

Bova poskusila malo drugače. Torej imamo Devico ma MC, oseba mora delati nekaj kar je usluga drugim, uslužna dejavnost, najpogosteje. Lahko tudi v zdravstvu, ker je Merkur , ki je vladar 10. hiše v osmi v raku, to potrjuje. Lahko je ta uslužna dejavnost tudi precej nenavadna (trigon Uran), lahko je povezana z zobmi ( Mars Saturn) , zobozdravnik, ali s kostmi ( kiropraktik), z okultnizmom, ker je 8. hiša in je Merkur v kvadratu s Plutonom.
V službi se nekaj raziskuje, in spreminja, zaradi 8. hiše.



Če bi šla na logiko Marsa in Saturna v 10. hiši, bi rekla, da gre za moško službo, državno službo, vojska , policija ali kaj takega, toda mislim, da Uran na ascendentu tega ne more sprejeti, ker kaže osebo, ki je nenavadna, taki ljude zelo težko padejo v sisteme, kot so vojska ali policija, z nekim redom.



Nakazuje pa se tudi talent za delo s financami drugih.



Eto vidiš, veliko težje izreči eno konkretno stvar, kot pa splošni oris stvari.


Vse dobro,

Mihela

astrologija ni za to na svetu, da bi strašila...niti ne za to, da bi določala...sam za to je, da nam da vpogled, kako stvari so...

dnevni horoskop

začetek študijskega leta na AI

17. in 18. 9., karmična sinastrija in prognostika v Postojni

 

 


#157 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 30. maj 2005, 10:56

Nakazuje pa se tudi talent za delo s financami drugih.


Pol sem pa kar dobro izbral!! :palec:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#158 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. junij 2005, 15:16

a kdo ve kaksne aspekte je imel leonardo da vinci?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#159 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. junij 2005, 15:32

Evo:Leonardo da Vinci

Je pa tle vprasljivo najprej:
1.Ali je podatek o uri rojstva tocen
2.Ali gre za podatek po gregorijanskem koledarju
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#160 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. junij 2005, 16:36

hvala,samson.
sem mal pochekirala in videla da si deliva z da vincijem-
neptune sekstile pluto in mercury trine neptune
mogoce se kej ,sam nimam tolk cajta zdej gledat.
konc koncev mi itak zdej ne pomaga kej dost to,itak se ne znam interpretirat kaj ta dva aspekta pomenita xnckrivx
a ves ti?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#161 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 3. junij 2005, 17:44

Ok, tole je sicer Da Vinci, ampak a ni ena fora, da sta Pluton in Neptun tko počasna, da sta po celo stoletje (ali malo manj) v sekstilu? :inocent: Tko da imamo vsi v današnjem času ta aspekt? x?x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#162 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 3. junij 2005, 17:55

ti,katja res ne vem xrolleyesx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#163 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. junij 2005, 19:10

<{POST_SNAPBACK}>Ok, tole je sicer Da Vinci, ampak a ni ena fora, da sta Pluton in Neptun tko počasna, da sta po celo stoletje (ali malo manj) v sekstilu? :inocent: Tko da imamo vsi v današnjem času ta aspekt? x?x


Itak, sej ta aspekt niti ni bistven, bolj je kaj druzga pomembnga.Lahko je pa tut ta aspekt poudarjen in pomembnejsi, ce se znajdeta oba v v pravih hisah...(moje ugibanje).
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#164 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 3. junij 2005, 20:12

<{POST_SNAPBACK}>Ok, tole je sicer Da Vinci, ampak a ni ena fora, da sta Pluton in Neptun tko počasna, da sta po celo stoletje (ali malo manj) v sekstilu? :inocent: Tko da imamo vsi v današnjem času ta aspekt? x?x


Pluton naredi za deset let = 21, 24 stopinj ali letno 2, 08.( v strelcu bo tja do leta 2008)

Neptun je malo bolj spreten, ampak čist malo ( v vodnarju bo do leta 2011).
x;)x

#165 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 3. junij 2005, 20:37

<{POST_SNAPBACK}>hvala,samson.
sem mal pochekirala in videla da si deliva z da vincijem-
neptune sekstile pluto in mercury trine neptune
mogoce se kej ,sam nimam tolk cajta zdej gledat.
konc koncev mi itak zdej ne pomaga kej dost to,itak se ne znam interpretirat kaj ta dva aspekta pomenita xnckrivx
a ves ti?


Pluton sekstil neptun pomeni spet kreativni potencial, hkrati pa pomeni tudi boj proti nepravicnosti na svetu... ker je generacijski, razen ce ni koten ali drugace poudarjen niti ni bistven.

Merkur trigon neptun pomeni velik umetniski talent za igro, glasbo...oseba je tudi rojen prodajalec saj zna ustvarjati umetnine z besedami-zelo dober govornik!!


Haha, jaz mam pa merkur inkonjunkcija neptun, kar naj bi pomenilo tut en totalno odpiljen umetnsiki potencial, hkrati pa se stalno nezadovoljstvo s temi idejami... pa kar drzi!! x:Dx x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#166 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 4. junij 2005, 06:30

<{POST_SNAPBACK}>Pluton sekstil neptun pomeni spet kreativni potencial, hkrati pa pomeni tudi boj proti nepravicnosti na svetu... ker je generacijski, razen ce ni koten ali drugace poudarjen niti ni bistven.

Merkur trigon neptun pomeni velik umetniski talent za igro, glasbo...oseba je tudi rojen prodajalec saj zna ustvarjati umetnine z besedami-zelo dober govornik!!

:palec: jp x^x to sem jaz.tokrat s pa zadel. :palec: x:)x napredujemo
vse to kar si napisal-umetniski talent imam,rojena prodajalka tud in govornik do tilta-klepetulja na kvadrat,ampak znam tud obracat besede vcasih se hujs ,ko milosevic v haagu x:Dx x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#167 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 4. junij 2005, 06:38

<{POST_SNAPBACK}>:palec: jp x^x to sem jaz.tokrat s pa zadel. :palec:  x:)x napredujemo
vse to kar si napisal-umetniski talent imam,rojena prodajalka tud in govornik do tilta-klepetulja na kvadrat,ampak znam tud obracat besede vcasih se hujs ,ko milosevic v haagu x:Dx  x;)x


Jah teli so na easy-rabs samo dober spomin. xDDx

T-kvadrati, steliji... tist je pa ze mal bl zaf****. x:Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#168 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 4. junij 2005, 06:43

aha,kolikor sem zdej jaz razumela,naj bi bil neptun umetniski planet.jaz ga imam v 6.hisi v strelcu in v se nasl.aspektih-
mercury trine neptune 5'08
mars opposition neptune 1'29
jupiter trine neptune 2'28
neptun sekstile pluto 1'27
kako zdej interpretiram recimo ta neptun z posameznim planetom v aspektu in kaj mi povejo stopinje?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#169 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 4. junij 2005, 06:54

Neptun v 6. hisi pomeni (odvisno sicer od tega ker palent je se v 6. hisi) tvoj poklic in glede na to, da je noter neptun, poklic skorajda MORA biti zelo ustvarjalen!V strelcu... zelja po osebni svobodi, mentalno raziskovanje, gibanje... po mojem bi ti najbolj kako igralstvo al rezija sedla (glede na merkur trigon neptun in pol se neptun v STRELCU v trigonu z JUPITROM!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#170 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 4. junij 2005, 06:55

<{POST_SNAPBACK}>:shsh: nadarjenost z druge strani:
to je nekaj groznega, ce pride otrok nadarjen na svet. V soli slisi in zna, se mu ni treba ucit, mu je dolgocasno, ko se vedno srecuje z drgacnimi  x:Ix Tak mora it studirat psihologijo, ker se mora mnogo naucit o sebi in drugih, drgac, ja... saj vidmo nezadovoljstvo tistih *velikih*, katerih dela mnogi tako slavijo, pa so vecinoma neki samomorilci, resignirani, depresivni, crnogledi, ja tudi homoseksualci... valjda jim je manjkal kar velik koscek ljubezni, da bi lahko tolerirali nepopolnost okrog sebe  x;)x 
Mimogrede sem slisala, da bodo zdaj zaceli ze v vrtcih takim pomagat, da se bi iz teh lahko res razvijali pravi geniji x;)x .  Jaz ce bi imela vnucke, bi zacela od "vsega zacetka" ze z njimi igrati sah  x:Dx  x:Dx  x:Dx

vrba dobr si to povedala,jaz sem bila v vrtcu problem ,ker sem ze zdavnaj pred vrtcem obvladala stvari,mama me je pogruntala,hiperaktivna sem bila in noro hitro sem napredovala.v vrtcu so zame imeli dodatne igre in kasneje tudi v soli.ko sem resila test v 10minutah sem dobila se enega drugacnega,da ne bi motila iz dolgocasja ostalih.od malega sem z mamo igrala sah in ze pri stirih hodila spat s knjigami in jih sred noci pripovedovala in brala svojemu medvedku x:Dx
risati sem zacela se prej in hodila spat sele okrog polnoci,ker me niso mogli prepricat ,da neham risat....zato so me pol tud pustili.
kasneje so vzgojitelji in psihologi v mali soli hoteli da bi preskocila leto in sla direkt v 2.razred,pa mama ni dovolila,se je bala ,da bi kasneje zaostajala.in se je odlocila,da grem po normalni poti iz razreda v razred.
sem pa hvalezna ,ker so to starsi stekali takrat in me niso brenzali ,ampak me spodbujali in mi dajali vse moznosti za prosto pot v napredovanju.
kar se tice psihologije me zelo zanima in se mi vcasih zdi,da sem se ze rodila psiholog.to opazijo tudi ljudje zraven mene in me vcasih tud vprasajo zakaj je nisem sla studirat.enostavno mi ni treba,raje sem samouk.pri petnajstih sem si iz knjiznice sposojala ucno gradivo iz faksa in sama studirala psihologijo,kolikor me je seveda zanimalo.sicer sem pa pol presla raj malo se sirse na metafiziko in se kej-hvalabogu,drugace si res ne predstavljam kako bi v tem svetu prezivela x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#171 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 4. junij 2005, 06:56

<{POST_SNAPBACK}>Neptun v 6. hisi pomeni (odvisno sicer od tega ker palent je se v 6. hisi) tvoj poklic in glede na to, da je noter neptun, poklic skorajda MORA biti zelo ustvarjalen!V strelcu... zelja po osebni svobodi, mentalno raziskovanje, gibanje... po mojem bi ti najbolj kako igralstvo al rezija sedla (glede  na merkur trigon neptun in pol se neptun v STRELCU v trigonu z JUPITROM!

:palec: super samson,a ves da sem hotla it studirat rezijo v novi sad ,v srbijo.
pa sem si pol premislila,me pa se vlece. x:)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#172 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 4. junij 2005, 07:00

Jaz sem bil pa podobno kot ti cigancica v OS tudi dalec pred vsemi... samo sem bil pa extremno len... neverjetno... ker se mi nikol ni blo treba za nic borit... doma se nikoli nism ucil, v soli ne poslusal, pa sem vseen lahko prsu na test in ga resu v tretjini casa namenjenga za to. Sam neverjetno kako nobenga interesa nism mel..mene ni nic zanimalo... :o|o: :o|o: :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#173 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 4. junij 2005, 07:08

<{POST_SNAPBACK}>Jaz sem bil pa podobno kot ti cigancica v OS tudi dalec pred vsemi... samo sem bil pa extremno len... neverjetno... ker se mi nikol ni blo treba za nic borit... doma se nikoli nism ucil, v soli ne poslusal, pa sem vseen lahko prsu na test in ga resu v tretjini casa namenjenga za to. Sam neverjetno kako nobenga interesa nism mel..mene ni nic zanimalo... :o|o:  :o|o:  :o|o:

ja,jaz se tud nikoli nisem ucila pa same petke mela,sam mene je pa ful zanimalo,sem ful poslusala in sodelovala recimo,zato se mi ni bilo treba ucit.
kako pa to ,da tebe ni zanimalo nic?
vidis jaz sem pa srednjo zarukala in se zdej popravljam grehe za nazaj recimo x:)x
pa ne zarad lenobe ali nezanimanja al kajpavem...ne bos verjel-tooolk sem bila zaljubljena in v taki krizi identitete,depresiji,da ti ne morem opisat.cist sem sla v k.
brez volje in o samomoru razmisljala ,cist sem se zaprla vase,pa kompleksi-ajej,ko se sam spomnim....katastrofa.
ampak vazn ,da sem prezivela,se zbrihtala,prsla k seb z velikim trudom in delom na sebi x^x
tko,da mi zdej ni zal,se mam cajta za studij in ogromno moznosti....a ne? :inocent: x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#174 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 4. junij 2005, 07:23

Jah tezko razlozit... ni me nic zanimalo... vec al manj sem skoz veljal za cudaka...skoz v enem svojem svetu svoje fural... no saj me je zanimalo marsikaj...sam mislim ne organizirano...sem bil zelo rad sam...... sem pol na svoje studiru...nikoli z drugimi ljudmi...jaz pa kaxna knjiga... to je blo to

Drugi ljudje me nikoli niso znali motivirat...ker so bli prevec drugacni od mene...

Razen v OS nikoli niti nisem briljiral...no razen ce je blo kaxno vprasanje za 1 oceno vec al pa za 5 cist na easy-takrat se mi je zdel vredno-glede na vlozeno delo in sem v 95% primerov jest te nagradne pokasiru...sam drugac pa... xcivx

No pa sej se spreminjam hvalabogu...

Ti cigancica mas pa se ves cas na svetu in nimas niti pod razno kaj za skrbet!!! :palec:

P.S.:Ko smo ze ravno v forumu astrologija (tale cudastvo gre verjetno pripisat uranu na asc. in retro veneri).
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#175 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 4. junij 2005, 07:44

<{POST_SNAPBACK}>Jah tezko razlozit... ni me nic zanimalo... vec al manj sem skoz veljal za cudaka...skoz v enem svojem svetu svoje fural... no saj me je zanimalo marsikaj...sam mislim ne organizirano...sem bil zelo rad sam...... sem pol na svoje studiru...nikoli z drugimi ljudmi...jaz pa kaxna knjiga... to je blo to

Drugi ljudje me nikoli niso znali motivirat...ker so bli prevec drugacni od mene...

Razen v OS nikoli niti nisem briljiral...no razen ce je blo kaxno vprasanje za 1 oceno vec al pa za 5 cist na easy-takrat se mi je zdel vredno-glede na vlozeno delo in sem v 95% primerov jest te nagradne pokasiru...sam drugac pa... xcivx

No pa sej se spreminjam hvalabogu...

Ti cigancica mas pa se ves cas na svetu in nimas niti pod razno kaj za skrbet!!! :palec:

P.S.:Ko smo ze ravno v forumu astrologija (tale cudastvo gre verjetno pripisat uranu na asc. in retro veneri).

o,cudakec :palec: pozdravljen in dobrodosel med nami,he he x:o)x
jst v os se nisem bila glih tolk cudak,sem pa pol ratala x:o)x x:Dx
casa mam jst cel lajf,se na misel mi ne pride ,da bi se sekirala zaradi tega,ker tocno vem zakaj in kako moj lajf poteka.zaenkrat sem srecna ,da sem ziva in polna volje do zivljenja in ljubezni,ostalo pa sproti.
aha,uran te kao zeza.
meni najbrz tud neki nagaja,ker sem kot pravi lunca ,vcasih sama sebi pravi enemy x:Dx :vragec: to je res
pri meni je uran v trikotniku z ascendentom,pa v 5.hisi ga imam in to v skorpiji.kaj pa je to zdej? xrolleyesx
joj,kolk sem smotana....a ce je v trikotniku naj ne bi bilo tko slabo..al ja?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0