Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 16


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2700 komentarjev na to temo

#26 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 10. februar 2005, 18:49

O, lej, super, nisem vedla, da si to ti naredila! (dobila pošto od Abanke.... x:Dx ) Meni je blo ful všeč, me je spravlo v dobro voljo, se mi je zdelo ful smešno, ful posrečeno. xDDx x^x xsrcx Moram povedat dragemu (ki je uslužbenec Abanke x:px x8Dx x:Dx ).
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:10

kako da nisi vedla? :o|o:... x?x

Saj - a ni moj stil pa to?

... hehe,

Oven
Oven praviloma slovi kot dober in strasten ljubimec, ki zelo rad osvaja. Ponavadi je zelo neposreden in direkten in ni ravno najbolj potrpežljiv, tako od njega tudi na področju ljubezni ne pričakujmo potrpežljivosti in plahega, romantičnega in vdanega dvorjenja, pač pa dinamiko, strast in silovitost.


x;)x x:px

Tkole zgleda... xDDx

cist kratko, saj je ze zdaj bilo mal stlaceno, so se 'ugodni dnevi' pa taksno... :D
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:13

uuuu marsa dej še za škorpjone... k nimam nč na a banki x;)x x:px

lepo plosim...

grem pa mal ven... pogledat če so ljudje še živi
spet se mi je na bolš poslabšal

#29 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:15

Škorpijon
Škorpijon je znan po tem, da je strasten in silovit človek in prav takšen je kot ljubimec. Četudi ne ustreza nujno nekim lepotnim merilom, je za druge praviloma zelo privlačen in mnogi posedujejo poseben erotični naboj. Ljubezenske zveze doživlja globoko in predano, je pa tudi ljubosumen in zahteven partner in ljubimec.
x;)x x:px xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#30 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:19

zdaj si pa lohk mislite... kar cte...
da je to nadvse strokovna studija, xDDx, raziskovalno delo, prezheto z lastno izkusnjo x:o)x x;)x x:Dx xcivx... ali pa pac... kar cte...
Morda sem pa sam tam z enega nemskega al italijanskega al uzbekistanskega... sajta... prepisala... :P x:Dx

x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#31 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:20

tole bi moral bit zraven:

Astrološka znamenja in ljubezen

Ljudje smo si, tako kot povsod, tudi pri doživljanju ljubezni med seboj zelo različni, vseeno pa tudi tu opazimo nekatere splošne značilnosti, ki jih lahko pripišemo posameznim znamenjem, seveda pa se moramo ob tem vedno zavedati, da ni vsakdo tipičen predstavnik svojega znaka.
Poleg Sonca (to je to, kar 'smo po horoskopu') se je tako priporočljivo seznaniti vsaj še s položajema Lune in Ascendenta, ko pa govorimo o ljubezenskih doživetjih in sploh o odnosu do ljubezni, pa seveda ni odveč poznati še položajev Venere in Marsa.
Obstaja pa torej nekaj splošnih meril oz. vzorcev, ki kažejo, kakšen odnos imajo do ljubezni predstavniki posameznega astrološkega znamenja.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#32 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:33

marsa :palec: ...dobro tole... x:px

zdaj pa končno mal miru, drugač bi mi prekurlo sistem...vsaj upam, da bo zdej mir, ker dneva še ni čist konc, pa raj vidim, da ne pride na spored tisto o zarečenem kruhu... :vragec: x:Dx
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#33 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:37

Mhm, Marsa. Saj se mi je kar zdel tko..... B)
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#34 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:40

xDDx x;)x :

Strelec
Strelec je praviloma navdušen in topel človek, ki k vsemu pristopa optimistično in strastno, rad širi svoja obzorja, rad ima eksotiko in prav takšen je tudi kot ljubimec. Ne mara omejitev in predpisov in rad eksperimentira. Je sproščen in dinamičen, tako lahko sprosti tudi najbolj toge posameznike.

Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#35 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:42

Ribi? :inocent: x;)x
Dones sem nekomu za vrat skočila....se je revež kar malo ustrašil,heh,ni pričakoval,da bo riba to naredla.... x:Dx :vragec: x:Dx x:Dx x;)x
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#36 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:45

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:
skalo dostavm?

Dostavis? ma ne vem, ne pricakujem cesa taksnega od tebe... bom ze zmigala svojo montenegro tazadnjo do centra, ki sem itak vsak dan... no recimo...
se bova zmenila, hvala, ker skrbis... sam da je na broju... kaksen dan komot se potrpim...

priletim 1x, te poklicem, al pa zvrcni, pa te klicnem nazaj. :) :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#37 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:45

aja saj res, mal sem se postrigla dons
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#38 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:49

<{POST_SNAPBACK}>Ribi? :inocent:  x;)x

e,,, tega pa ne povem. :P ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#39 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:57

<{POST_SNAPBACK}>xDDx x;)x :

Strelec
Strelec je praviloma navdušen in topel človek, ki k vsemu pristopa optimistično in strastno, rad širi svoja obzorja, rad ima eksotiko in prav takšen je tudi kot ljubimec. Ne mara omejitev in predpisov in rad eksperimentira. Je sproščen in dinamičen, tako lahko sprosti tudi najbolj toge posameznike.

Kako to pašeeeeeeeeeeee....
Marsa: upam, da zadovoljna v "vseh pogledih"...in da ti nova frizura ugaja :palec:

#40 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 10. februar 2005, 19:59

<{POST_SNAPBACK}>e,,, tega pa ne povem. :P ;)


Pol pa nič....
:cry: >_> xppx :frog: :frog:
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#41 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 20:05

Tihareka, saj ves kaksna si v ljubezenskih zadevscinah... :D
zakaj ti moram jaz zdaj to povedat... jaz se sama ne vem, kaksna sem... :D
poleg tega je bila pa se fora... x:px
a ni no? :D ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#42 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 20:08

ne, enja, zal mi moja nova frizura 'ne ugaja'... :||
sem tocno taka, kot sem tezila, da naj ne bom... :D

po eni strani pa se mi zdi nekako... 'duhovito'... pa tud... zakaj moram bit vedno 'najbolj pametna', pa tud ce gre za mojo frizuro?... se pac 'prepustim' strokovnjakom.. saj vidi.. moj las in vse... kaj zdaj nekaj... komandirat, vodit... pa to.. ce se ze 'prepustim v tuje roke'... takorekoc...
nekak... tam so predolgi, tam prekratki, kaj pa ce bi tlele rajs... xscratchx..
kar pa je vse prepozno... ker... je ze...
Itak se pa ne obremenjujem z lasmi, to mi je tazadnja pomembnost zdaj...
a nekak... se mal 'presvezhit'...

mal se pa sam oskubljeno pocutim... :\
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#43 Gazelca

Gazelca
  • Lunatik
  • Št. objav: 1 731

Objavljeno: 10. februar 2005, 20:09

Hm....a da vem :inocent: ....ja če pa tko praviš pol pa ok. x:Dx x:Dx x;)x
Love takes off masks that we fear we cannot live without and know we cannot live within.

#44 enja

enja
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 225

Objavljeno: 10. februar 2005, 20:24

<{POST_SNAPBACK}>ne, enja, zal mi moja nova frizura 'ne ugaja'... :||
sem tocno taka, kot sem tezila, da naj ne bom... :D

po eni strani pa se mi zdi nekako... 'duhovito'... pa tud... zakaj moram bit vedno 'najbolj pametna', pa tud ce gre za mojo frizuro?... se pac 'prepustim' strokovnjakom.. saj vidi.. moj las in vse... kaj zdaj nekaj... komandirat, vodit... pa to.. ce se ze 'prepustim v tuje roke'... takorekoc...
nekak... tam so predolgi, tam prekratki, kaj pa ce bi tlele rajs... xscratchx..
kar pa je vse prepozno... ker... je ze...
Itak se pa ne obremenjujem z lasmi, to mi je tazadnja pomembnost zdaj...
a nekak... se mal 'presvezhit'...

mal se pa sam oskubljeno pocutim... :\

Marsa, torej prespi novo frizuro xDDx ; če si se prepustila..ja kaj sedaj, oni te vidijo pač tako....

#45 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 10. februar 2005, 20:32

Marsa, nisem vedela, ker nisem prebrala..... do zdej.... se mi je mudilo ven, pa sem mogla po pošto za mami, pa mi ni blo jasno, kaj hoče Abanka.... odprla, pogledala z enim učem, vidla opise znamenj in koledarček.... how cute..... w:Iw in odbrzela v mesto....zato. x;)x
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#46 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. februar 2005, 20:57

ja saj... x3... ;)

: nova frizura... ? brez veze, ni sploh nova, minus 3mm pa tak... sploh se ne opazi, takorekoc...

: ribe kako in kaj? mah, saj to je bila sam fora... no sam zdaj pa ne mroem pac dat kar tkole... x:px
torej - ze vidis...

: how cute? ja, saj... xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#47 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 10. februar 2005, 21:05

jz se mislim pa v soboto strižt... je že čas za moje špičke...
kwa sm že cel kup računov v dveh dneh dubla... plače pa še od nikjer...

lep večer vsem skupaj, grem jz še mal numerologijo preštudirat pol pa spat...
spet se mi je na bolš poslabšal

#48 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 10. februar 2005, 21:20

<{POST_SNAPBACK}>e,,, tega pa ne povem. :P ;)

Skregana :sniky:... x:o)x

sj kle (amore) itaq nism riba :P


Aja, tudi jaz imam za par mm skrajšano žimo in pobarvan narastek x^x
Prav hecno, kako zmeraj trofim na luno v ribah za take stvari, pa mi čisto paše, ne glede na to, da po nekih teorijah ni ugodno :fiju:

#49 MUCAMACA

MUCAMACA
  • D član
  • Št. objav: 1 056

Objavljeno: 10. februar 2005, 21:35

<{POST_SNAPBACK}>marsa  :palec: ...dobro tole... x:px

zdaj pa končno mal miru, drugač bi mi prekurlo sistem...vsaj upam, da bo zdej mir, ker dneva še ni čist konc, pa raj vidim, da ne pride na spored tisto o zarečenem kruhu... :vragec:  x:Dx



xrolleyesx Hej Amis, midve imava pa dostikrat podobne scene (škorpija, 1,9,6 in slično... x;)x )

ne vem, kako naj sploh še držim tale zmešani tempo, pa sem drugače zelo zdržljiva..
xnckrivx


Bila včeraj na Predinovem koncertu, sedela blizu Kučija...sem kar :eek: sploh nisem mogla verjeti svojim očem...bivši predsednik ..brez kakega bodyguarda ali pa vsaj prostega mesta tam okol, skratka tam med nami običnim folkom.

Aja, koncert mi ni preveč sedel, kje so ble pesmi naše mladosti ala Stari vojak?
Vse je bilo bolj na pop in mainstreamovsko-- :xx!: Sem ugotovila , da sem definitivno bolj za malce altersceno, in si na poti do doma na glas navila Linkin Park.

V službi danes dihanje na škrge.

xsrcx xsrcx xsrcx MucaMaca

#50 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. februar 2005, 22:30

Kwa pa za ribe pise? x:px zih smo najboljsi x:Dx he he... - to je pa moj ASC-lev.
tko da itak :vio:
konc koncev pa je itak brezveze da se neki kacim zdej na 'kwa za ribe pise' x:Dx x;)x
k je kle se luna pa venera pa asc, pa tko.... x;)x pa se kaka karma zmatrano simpaticna. x:Dx

--------------

tole bi moral bit zraven:

[color=navy]Astrološka znamenja in ljubezen






Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0