Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Vesoljni dnevnik LNF 16


  • Ta tema je zaključena Ta tema je zaključena
- - - - -
2700 komentarjev na to temo

#51 ribica Katja

ribica Katja
  • D član
  • Št. objav: 2 491

Objavljeno: 10. februar 2005, 23:24

Evo, za vse ribice na LNju! x;)x

RIBA je praviloma nežen, topel, čustven in zelo pogosto tudi privlačen človek in prav tako predan in čuten ljubimec, ki je vedno dojemljiv za želje in potrebe svojega partnerja in mu skuša ugoditi. Svojih odnosov često ne vidi povsem jasno, nagnjen je k idealiziranju, po drugi strani pa razume vse in vsakogar in nima predsodkov.
What you resist, persists.
What you can't be with, won't let you be.

#52 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. februar 2005, 23:36

ja, itak x:Dx
pa se lastnosti podznakov zravn pa smo the best! :palec:
potemtakem to o idealiziranju dejansko drzi x:Dx x;)x

#53 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 10. februar 2005, 23:45

x:Dx x:Dx x:Dx

free, a si ti lep?
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#54 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 11. februar 2005, 00:15

:eek: Aleluja, Tinka pa to ti je pravi lev! :palec:
A jih nisi kak mesec prav iskala tele leve? Evo prilike...


:eek: še en pravljični dan :eek:

....danes hvalimo Boga, da smo ga preživeli...v krogu svojih najdražjih družinskih članov in sodelavcev...

Navsezgodaj smo ugotovili, da je eden izmed najmlajših članov, zapustil hišo že ob petih zjutraj, božja roka ga je varno vodila skozi mraz in temo nastajajočega jutra naravnost v hišo prijaznih ljudi, ki so pohvalili zgodnje vstajanje svojih in naših, z ugotovitvijo da so sončni vzhodi nekaj najlepšega....Pa ne samo to, dobri Bog je poskrbel, da je ta ata še uspešno rešil šolske angleške zagate...Po temeljitih preiskavah, ki so sledile v popoldanskih urah, smo ugotovili po dolgem mučenju zaslišanih prič, da zgodnjemu vstajanju niso krive šolske obveznosti devetletke ampak feromoni, ki v pubertetniških glavah sprožajo evforična stanja, ki tem ubogim mladim dušam ne dajo spati...

Vsaka podobnost z Aakhutovo nespečnostjo je zgolj naključna,prav tako podobnost z razcvetom druge pubertete, ki razsaja pri predabrahamovcih..... x:Dx

Vsekakor je dobri Bog tako postavil planete, da nam dobričina Uran, krepko meša štrene...Nenavadno obnašanje ptic, otročadi in moških v tem podnebnem pasu je na skrajni meji tolerance ženske pameti. Torej, tem sinicam se je zrolalo totalno....v dveh dneh so izropale sončnična semena v loju....Cel naš brlog je bil obkrožen s tifligerji razno raznih velikosti, letele so nizko in hitro....

Protipažarna obramba hvala bogu, danes ni zalaufala....In kar je najvažnejše centralna kurjava po tvoji milosti dobri Bog še dela.Vse duše so varno spravljene v svojih embalažah pod odejami...Samo ti veš, kakšna so tvoja pota ,o, Gospod...

Ne samo, da se moramo bati:Mora, bure i brkate cure.....
tudi hormonov naj nas obvarje x:Dx x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#55 santos

santos
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 927

Objavljeno: 11. februar 2005, 00:18

<{POST_SNAPBACK}>Evo, za vse ribice na LNju!  x;)x

RIBA je praviloma nežen, topel, čustven in zelo pogosto tudi privlačen človek in prav tako predan in čuten ljubimec, ki je vedno dojemljiv za želje in potrebe svojega partnerja in mu skuša ugoditi. Svojih odnosov često ne vidi povsem jasno, nagnjen je k idealiziranju, po drugi strani pa razume vse in vsakogar in nima predsodkov.


Drži ! :palec:
Moja ljubezen je Ribica...joj, kako jo pogrešam ! :wub: x:Ix
Bojevnik ima čas le za brezhibnost; vse drugo namreč izčrpava njegovo moč - brezhibnost pa jo povečuje.

#56 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2005, 05:27

<{POST_SNAPBACK}>
Oven
Oven praviloma slovi kot dober in strasten ljubimec, ki zelo rad osvaja. Ponavadi je zelo neposreden in direkten in ni ravno najbolj potrpežljiv, tako od njega tudi na področju ljubezni ne pričakujmo potrpežljivosti in plahega, romantičnega in vdanega dvorjenja, pač pa dinamiko, strast in silovitost.


kje pa je to? tale tekst, enkrat si ful obljubljala tole :D no sej še mal pa bodo
vsa znamenja gor :D hihi hja zadnje čase sem vsepreveč oven.... :vragec: kaj pa tehtnica x:Ix ?
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#57 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. februar 2005, 06:08

no tole pa je neki... da je nino pred mano pisu!!!
tle pa tud vse dočakaš.

ja nč morm rečt da se dons ful fajn počutim. in sem pripravljena it novim zmagam naproti... sam tko mi je smotan k mam šolo. zakaj nam morjo dat ob petkih zvečer šolo... sej ma teden dost dni da bi blo ker drug dan... no ja... tud to bomo prežvel...
spet se mi je na bolš poslabšal

#58 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2005, 06:11

;) hihi js sem prvi, zadni, anything inbetween

u pa vidim da so škorpice že pokonci... :D hihi x:Ix x:px joj js bom mogu počas it na cesto :D wum wum, al pa kot pravi bobnar x:Dx rrr rrr rrr
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#59 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. februar 2005, 08:04

dan evribodi... x:Dx ...kaj vse bo tale preljuba zblojenost še nardila, nimam pojma...ampak ok, živim...pa saj ni slabo, sam je vse na neki meji med svetovi...negde između :vragec: x^x

mucmac...lepo...si me prav potolažila...da ne bom padla v kakšno samopomembnost in mislila, da se sam men dogaja... :switz:

lia...tele svetopisemske zgodbe so prva liga, polepšano jutro s smehom x:Dx x:Xx

aiwa...jutrček xsrcx ...pa vsem ostalim tudi.... x:Xx

mejte se.... :palec: x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#60 triple x

triple x
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 521

Objavljeno: 11. februar 2005, 10:31

Hehehehehe,kok so ene muce predvidljive,de je kr hudo! x:px x:Dx Glih prov zame! x:Dx :vragec: Dons delam kt f.knen,dela se je kr dost nabral,k sm haru po Franciji! xrolleyesx Kva češ,tud to bo mim! x:Dx
Baby don´t forget my number!

#61 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. februar 2005, 11:25

amis xwizardx pa bo mal bolš; x:Xx pa bo še mal bolš; xvrtcx :detelca: pa že nav mogl bit več bolš...

triplčk... kr lepo pridno deli... k to je edin tempo k nam je všeč... gužva xokkx
spet se mi je na bolš poslabšal

#62 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2005, 11:46

Ahoj!! xDDx :palec:

Bila na fitnesu in vse zivo.
Danes imam se bolj brezvezno frizuro in pol manj las. :eek:
Cist kratke kar naenkrat in ze so se pojavili razni rozhichki pa taksno... :o|o:
no ja, saj je vseeno... lasje pac. :)

Nekam sem nemirna in nervozna, vse tolk hlastno pocnem....
Joj zakaj ne znam bit umirjen clovek jaz? :xx!: x:Dx x:o)x :mad2:

Dons je en pred mano vozil 45 (po celovski, kjer je 60) s kapco na glavi...
Ga ravno kolnem, aha, s kapco pa to, da tip kapco dol... x:o)x
Kao - da bom jaz zdaj mislila, da je pa ok voznik, ko ni s kapco. x:px

Kaj imam enga dela, kaj se mi nic ne da! :||
Drugac pa - plavica pri plavici... dons sem se ene 3x ornk udarila na fitnesu, ze zjutraj ko sem mal prevec energicno mahala z roko, ko sem oblacila jopico, sem s komolcem butnila v spico totalno, da se mi je kar zabliskalo in sem morala pocepnit...

pa vreme se bo (se je ze) spremenilo. je vohat... mal drugac... :)

Mejte se! :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#63 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. februar 2005, 12:07

ja vreme je ful čutit. men mal zmankuje energije. no sej zmankal mi je ne bo ker se ne dam enmu vremenu... je pa čutit spremembe... pa luna je v praznem teku....

pralni stroj so nam prpelal. komi čakam da pridem domov in ga vidm. baje ga je mogla mami boga z šoferjem gor vlačit... da je sam pršu in sta pol onedva nesla tega gor po štengah pa tastarga dol.. ona pra revca vsa bolana... >_> in zato smo plačal 4 jurje??!! :angry:
spet se mi je na bolš poslabšal

#64 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2005, 12:13

tole tud mene razp***!! :xx!:
Se je tud men ze kaj podobnega zgodilo, caplji!!
Ja, in placas lepo posteno, zanje pa pomeni to dostava do vhoda bloka..
No lohk bi se vsaj pozanimali, to je pa res shit, pa se bolna pravis da je! :sori:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#65 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2005, 13:07

hm... jao jao, neke čudne zadevšne mi gredo po glavi, hja, 1/4 današnjega plana sem že izpolnil, pravzaprav 2/5 k je še neki pršlo vmes, zdaj pa še tehnični, striženje, in joga.. ahja pa še zvečer se neki obeta vmes :D hjao dolg dan, js sem pa že zaspan... :D grem mal počivat :P da se prpravim za drugo rundo...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#66 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2005, 13:54

xDDx vem... sam vcasih pa ni... x:o)x x;)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#67 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 11. februar 2005, 14:39

Lia milost božja naj te spremlja še naprej :palec: x:Dx in tudi nam polepšaj dan.
Danes že navsezgodaj odkrila nov dan, brez pomoči budilke. Se odpravila v hladno jutro in se presenetila, ker je bilo prav prijetno toplo.
Malo manj vesela sem bila gneče na busu, smo se držali kar drug za drugega skoraj x:Dx .
Po ljubljanskih ulicah pa tak vrvež, da je že kar malce nadležno. Danes nisem uspela videti, čednega frančiškana, katerega dostikrat srečujem x;)x

Vmes obležala za 2 ure, zdaj sem pa spet bp. Hoh....pa še vikend je pred nami.

En zmešan dan se mi zdi, sirene stalno tulijo. Naj se že neha!
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#68 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. februar 2005, 16:53

Ja, skoz sirene...

Ful bila pridna danes, pa nic se mi ni dalo! x^x

Ze celo napoved sem skor do konca napisala, sam se mal popravkov pa del nasveta. x8Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#69 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 11. februar 2005, 19:26

he he...vsi neke delovne napade danes... x^x ...recimo, da sem za danes končala... x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#70 Aliana

Aliana
  • D član
  • Št. objav: 9 772

Objavljeno: 11. februar 2005, 20:22

Jaz tud sfrizirana :) Sem kar temeljito, 15 cm skrajsala.. Grozen obcutek, ko pol zacnes cesat, pa kar zmanjka.. Ampak OK, je blo treba, sem imela cist scufane... Pa barvo sem si kupila, tko da grem zdajle se pobarvat se.. tko, mal rdeckast odtenek..

Bil zdajle bratec na kavi, sva mal pocvekala.. Ful not padu v eno racunalnisko igrco x:Dx

Ja, tak pospravljalni dan bil.. Vse pometla, pomila, oprala.. (tolk sem neki gospodinjska postala tale mesec, ko sem sama.. no saj, se dobro, da samo se do ponedeljka.. da me ne prime tole prevec resno... x:o)x )

Iiii, posnela sem si en kup pesmic od Hazarda.. Ma tko so mi lustkane, une stare slovenske.. moje mladosti :) Ni cvetja brez trnja, Marie, ne pisi pesmi vec xsingx
WHEN LIFE PUTS STONES IN YOUR WAY
BUILD SOMETHING NICE OUT OF THEM


loesje


Spet nazaj - Cats & bikes

#71 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 11. februar 2005, 20:27

hi hi hi aliana to :palec:
jz pa domov prišla z ene ful d bestične pijačke in čweke... zdej pa ne vem kaj nej počnem... na tvju ni nč... filma se mi ful ne da nobenga gledat... it se mi ne da nikamor.... hm xscratchx že vem... kšno igrco bom igrala pa še kej pametnega prebrala...
kewl... xrosex
spet se mi je na bolš poslabšal

#72 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 11. februar 2005, 20:38

Grozna tale luna v ribah..točno tako patetična včeraj bila. Po napadu besa, prejokala pol noči. Ne maram laži - še manj, da se mi kdo zlaže v obraz(z nasmeškom na ustnicah)..Nič ni pomagalo, da me je Š. miril, pa zatežil, da nič ne pomaga panike vzganjat..ampak poiskati rešitev. Čeprav oba strelca reagirava čisto drugače. On popeni prvih deset minut...to je pravi ognjeni napad...jaz tistih deset minut s široko odprtimi usti(nejeveren Tomaž) buljim in poskusim stvari postaviti v red...on se pomiri...potem pa privre moje na plan..vse možno ji zmetala v obraz(ptiči iste baže skup letijo......ipd)..proti jutru se pomirila. Ok. Nobena juha se ne poje tako vroča kot se skuha. Ter končno zaspala..
Torej - mali otroci - male skrbi...veliki otroci - velike skrbi..
In danes me bolela glava(logično).
Popoldan pa sem zaspala kot ubita.

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#73 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 11. februar 2005, 23:45

grem pančat :D kako dolg dan pismu da bi vsak dan tolk časa počel "pametne stvari" bi hitr kaj dobrga naredu hm hm hm misel vredna dnevnika, longer the day, shorter the nigth...
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#74 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 12. februar 2005, 08:19

jutro vsem skupaj.... zgleda da še vsi spite... no pa sej je prov, k je sobotkica x:Dx x;)x

men dons fotr gume prpelje. Bomo vidl če bomo lohk že dons kej uštimal... z mojim brum brumom... pol ga bom mogla itak spet sto let kurblat da bo vžgal k je tok časa stal revček moj...

pralni stroj laufa k nov hi hi hi x;)x :palec: mogoče zato k je nov... mami je čist zadovoljna non stop pere... jo skoz zafkavam če je pred tvjem, pa ker program zdej gleda in kaj vrtijo.... hi hi hi :palec:

čist smo zadovolni z novim ročnim pranjem... nam ni treba nč več ročno prat... hi hi ful dobro.
lep dan vam želim, predvsem pa mirno jutro... da bo lep dan :flower:
spet se mi je na bolš poslabšal

#75 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 12. februar 2005, 09:24

ahja... gledam novo jutro :D mal sem okno odpru, da se mal prezrači, hjaja, zgodovina se ponavla... :P še zmer se nisem vsega naučil na istih napakah hm xnckrivx someday i suppose... :)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0