Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4., 8. in 12. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
337 komentarjev na to temo

#226 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 19. marec 2007, 13:03

Jst mam pa luno v 12. hiši (sem prebrala zgornji komentar o tem - kr drži ;)).

V 8. hiši nisem našla nobenega planeta, samo znamenje Vodnar.

4. hišo mam pa očitno zelo polno:
Jupiter Skorpijon 02°45`52 4
Saturn Tehtnica 20°05`26 4
Pluton Tehtnica 26°14`23 4
Sem prebrala, da ta hiša predstavlja družinsko življenje, izkušnje itd. Kaj pa pomeni, da so v njej trije planeti?

Lp in hvala

#227 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 19. marec 2007, 13:11

[quote name='amarilis' date='19. Mar 2007, 13:04' post='819420']
Jst mam pa luno v 12. hiši (sem prebrala zgornji komentar o tem - kr drži ;)).

V 8. hiši nisem našla nobenega planeta, samo znamenje Vodnar.

4. hišo mam pa očitno zelo polno:
Jupiter Skorpijon 02°45`52 4
Saturn Tehtnica 20°05`26 4
Pluton Tehtnica 26°14`23 4
Sem prebrala, da ta hiša predstavlja družinsko življenje, izkušnje itd. Kaj pa pomeni, da so v njej trije planeti?

Precej zasedena 4.hiša kaže, da ti je to področje v življenju precej pomembno. Opisuje tudi enega od staršev, oz. kaže energije enega izmed njih glede na planete v njej. Jupiter daje blagostanje v tej hiši, saturn malo blokira, mogoče je tudi pokazatelj, da je eden od staršev odsoten, plutona pa daje v domu neko karmičnost. Seveda poglej vse aspekte teh naštetih planetov z drugimi.

#228 amarilis

amarilis
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 154

Objavljeno: 19. marec 2007, 13:20

Hvala, bom pogledala še ostale aspekte - čeprav mi gre to bolj slabo od rok (se še učim, ampak bo).

Družina - ja je pomembna, oziroma nekako igra zelo pomembno vlogo - včasih preveč. Nobeden izmed staršev ni dosoten, je pa res, da je bil oče (kot figura) dolgo časa nejasen - vedno postavljen nekako v ozadje - nisem nikoli pravzaprav imela nekega odnosa z njim - zdaj se tud to spreminja. Samo nekaj bi vprašala - karmičnost v kakšnem smislu? Da je treba na tem področju nekaj razčistiti, se naučiti al kako?

#229 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 20. marec 2007, 15:34

Vidi se, da pluton (osnovni vladar 8 hiše) v osmi hiši kaže na veliko možnost transformacije. Če bi bila mogoče operirana ali pa imela kakšno hudo nesrečo bi ti pluton sigurno pomagal pri močni transformacji. Tak položaj močnega plutona je precej vpleten tudi pri spolnosti. Venera je sicer v opoziciji z njim, kar bi lahko kazalo na seksualna razmerja, ki bi lahko bila obarvana z zelo močnim erotičnim nabojem. x;)x
Luna v škorpionu ti daje precej intuicije, zato jo izkoristi v ta namen. Opozicija venere in lune pa kaže, da ne moreš popolnoma čustno uživat, če psihično nisi čitsto fit. x;)x



:palec: x:)x

lunca..vse kar si napisala drži...no operirana še nisem bla,tako,da ne vem kako in kaj glede tega...
Intuitivna sem dost,mogoče preveč,kar mi po eni strani ni tako všeč...včasih čutim tudi tisto,kar bi blo bolje ,da ne bi...
Sexsualna razmerja...ja do zdj še vedno nabita z močnim erotničnim nabojem..sj drugač pri men ne more bit.. :inocent:

Ja..pa tole full drži ,da ne morem čustveno uživat,če nisem psihično čisto fit...To je pa tolk res.... x;)x

Pluton tvori še tudi sledeče aspekte:

pluton trigon mars(1.hiša)-to si mi že enkrat napisala,da mi daje full močno energijo-moč...Kaj pa druga dva aspekta??
pluton sextil saturn(7.hiša)
pluton sextil neptun(10.hiša)
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#230 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 21. marec 2007, 07:58

[quote name='Lisbona' date='20. Mar 2007, 15:35' post='819939']
:palec: x:)x

lunca..vse kar si napisala drži...no operirana še nisem bla,tako,da ne vem kako in kaj glede tega...

x;)x Karta drži do smrti, zato imaš čas, mogoče operacija pri osemdesetih ti prinese precejšnjo transformacijo. :palec:

[quote name='amarilis' post='819426' date='19. Mar 2007, 13:21']
Samo nekaj bi vprašala - karmičnost v kakšnem smislu? Da je treba na tem področju nekaj razčistiti, se naučiti al kako?
[/quote]

To se bo šele pokazalo z leti, ko bo ta isti pluton v določenem aspektu s katerim koli drugim slabšim planetom in plutona povezujemo, da nam vleče na dan tudi kakšne skrite stvari.

#231 Tonks

Tonks
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 160

Objavljeno: 24. marec 2007, 20:36

Od astrologije zaenkrat še komaj kaj vem. Če ima kdo cajt, se že vnaprej zahvaljujem za odgovor.

Kaj bi lahko pomenilo, če imaš v osmi hiši sonce in merkur in v deseti hiši luno? Isto kombinacijo imam jaz in nekdo s katerim se "dobro" zastopim, čeprav sva drugače zelo različna. Je to čist premalo podatkov?

LP
gore so fajn

#232 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 25. marec 2007, 11:16

[quote name='Tonks' date='24. Mar 2007, 21:37' post='821820']
Od astrologije zaenkrat še komaj kaj vem. Če ima kdo cajt, se že vnaprej zahvaljujem za odgovor.

Kaj bi lahko pomenilo, če imaš v osmi hiši sonce in merkur in v deseti hiši luno? Isto kombinacijo imam jaz in nekdo s katerim se "dobro" zastopim, čeprav sva drugače zelo različna. Je to čist premalo podatkov?


x:Dx x;)x Ja na vsak način premalo podatkov, mogoče za kakšno šlogarco dovolj? x;)x
Sonce in merkur v osmi hiši sicer lahko tolmačin, vendar tudi ni jasno v katerem znamenju. Sicer pa obstaja na internetu razlaga pomena sonca v 8 hiši, zato si lahko vsak prebere tak položaj.
Luna v 10.hiši pomeni, da je oseba precej občutljiva na področju kariere, službe, precej vlaga na tem področju, verjetno opisuje tudi značaj enega od staršev. Poglej pa, kako je ta luna aspektirana.

#233 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 25. marec 2007, 12:20

sem šla čekirat svoje hiše.....in prvič opazla, da so vse tri (4, 8, 12) v ognjenih znamenjih...... :0: :huh: ....v 4h venera in mars.....v 8h jupiter....12h je na srečo prazna, je pa njen vladar v 3h......ah.....ogenj in voda v bistvu.....4 in 8 začneta v vodi in nadaljujeta z ognjem.....12h, ki pa je samo ognjena (lev) ima pa za ravnovesje vladarja v vodni 3h (sco)........tole zanimivo deluje.......... :P
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#234 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 27. marec 2007, 17:39

:palec: x:)x

Intuitivna sem dost,mogoče preveč,kar mi po eni strani ni tako všeč...včasih čutim tudi tisto,kar bi blo bolje ,da ne bi...


Čist tko bi omenla neki o intuitivnosti, ker si tako dobro napisala...da bi bilo včasih bolje, da ne bi...jz tud vse bolj to mislim, ker sem ugotovila, da se potem enostavno kr zaprem pred folkom, ker me to tolk zamori k pač vem kaj kdo misli in kdo totalno blefira, k se neka pretvarjana hi hi hi pa ha ha za hrbtom se ti pa prov hinavsko smeji ipd. Včasih tok hitr pogruntam folk, da mi je ful smešn kok so pol drugi začudeni k mu je to naredu in da se mu je zdel ful uredu ipd. Jz jim pa že od začetka govorim, da je on tak in tak, da če realno pogledaš ful čudn zgleda kako jz kr ene "dignoze" o folku postavljam, seveda mi skoraj noben tudi ne verjame.

Lp x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#235 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 27. marec 2007, 17:56

Čist tko bi omenla neki o intuitivnosti, ker si tako dobro napisala...da bi bilo včasih bolje, da ne bi...jz tud vse bolj to mislim, ker sem ugotovila, da se potem enostavno kr zaprem pred folkom, ker me to tolk zamori k pač vem kaj kdo misli in kdo totalno blefira, k se neka pretvarjana hi hi hi pa ha ha za hrbtom se ti pa prov hinavsko smeji ipd. Včasih tok hitr pogruntam folk, da mi je ful smešn kok so pol drugi začudeni k mu je to naredu in da se mu je zdel ful uredu ipd. Jz jim pa že od začetka govorim, da je on tak in tak, da če realno pogledaš ful čudn zgleda kako jz kr ene "dignoze" o folku postavljam, seveda mi skoraj noben tudi ne verjame.

Lp x;)x


:palec: jz sem ista.. :eek: :inocent: x;)x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#236 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 28. marec 2007, 13:09

Pa se ti zdi, da ti folk verjame ko jim poveš kakšen ja ta pa ta. Men se zdi, da že mislijo, da mal preveč pametujem. Čeprav dve kolegici me zadnje čase skoz sprašujete kakšn se mi zdi kdo, ki ga na novo spoznam. Verjetno sta mal pokapirali, da ne govorim kr tja v tri dni.

No ker vem, da je ta tema pač o določenih hišah bom rekla sam to, da je ta moja intuicija nakazana z 12-sto hišo, kjer je Neptun v konj. z Merkurjem.

Lp
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#237 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 29. marec 2007, 15:07

Jest mam pa Sonce v 12. hiši v vodnarju. Aspekti so pa Sonce kvadrat Mars (2., bik) in Sonce kvadrat Pluton (8., škorpijon). Vladar 12. hiše Neptun, je pa v 10. hiši v kozorogu v konjukciji z Saturnom in Uranom. A kdo ve kako nej to interpretiram?

#238 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 29. marec 2007, 15:29

Jaz imam tudi 4., 8. in 12. hišo ognjeno. Kaj pa to pomeni? Ali sploh kaj?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#239 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 29. marec 2007, 15:55

Kakšne planete imaš v teh hišah?

#240 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 29. marec 2007, 18:54

Pr men so pa mešana znamenja. 2. hiša je zemlja, 8. je voda in 12. je zrak.

#241 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 29. marec 2007, 19:46

Kakšne planete imaš v teh hišah?


V 4. hiši imam Jupiter, v 8. hiši pa Neptun. V 12. hiši nimam planeta.
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#242 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 29. marec 2007, 21:11

Jupiter je v četrti hiši daje osrečujoč odnos v družini, v svojo družino človek vnese veselje in toplino, otroke vzgaja v filozofskem duhu.
Neptun v osmi hiši pa kaže na bogato spolnost in zapeljivega, magnetno privlačnega človeka. xokkx Kar se financ tiče pa ni v redu.

#243 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 29. marec 2007, 21:14

Jupiter je v četrti hiši daje osrečujoč odnos v družini, v svojo družino človek vnese veselje in toplino, otroke vzgaja v filozofskem duhu.
Neptun v osmi hiši pa kaže na bogato spolnost in zapeljivega, magnetno privlačnega človeka. xokkx Kar se financ tiče pa ni v redu.


Vse drži. :palec: Bemti finance...
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#244 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 29. marec 2007, 21:27

Na finance kaže tudi druga hiša.

#245 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 29. marec 2007, 21:52

Na finance kaže tudi druga hiša.


Dj še men mal obrazlož..te planete v teh hiškah...plis... x:Dx


4.hiša v dvojčik-prazna-vladar merkur v 1.hiši
8.hiša v tehtnici-pluton,južni vozel,luna(škropijon)
12.hiša v kozorogu-prazna-vladar saturn v 7.hiši...


Za 8.hišo mi je že lunca fajn vse obrazložla...

Bi te pa prosla za 4. in 12.hišo najbolj!!
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#246 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 29. marec 2007, 21:52

Kaj pa pomen luna v 8. hiši v raku?

To temo je popravil/a Phaeton: 29. marec 2007, 21:53

Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#247 ZVEZANI

ZVEZANI
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 179

Objavljeno: 29. marec 2007, 23:21

da je dobro ce se derzis nazaj.

#248 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. marec 2007, 07:25

da je dobro ce se derzis nazaj.





x:Dx x:Dx x;)x Na ta pravem področju, hahahahaa, čeprav luna pomeni, da je tisto področje precej pomembno. x;)x

#249 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 30. marec 2007, 07:35

x8Dx a ni osma - smrt
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#250 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. marec 2007, 07:41

x8Dx a ni osma - smrt



xrolleyesx Ne, ne, to ni samo smrt, je tud seks, saj veš, pri vsakem orgazmu je nekaj smrti. Predstavlja tudi denar od drugih, operacije in še bi se našlo, sploh, če povezujemo vladarja osme.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0