Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4., 8. in 12. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
337 komentarjev na to temo

#251 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 30. marec 2007, 08:25

čeprav luna pomeni, da je tisto področje precej pomembno. x;)x

aja :inocent: x?x
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#252 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 30. marec 2007, 08:41

xrolleyesx Ne, ne, to ni samo smrt, je tud seks, saj veš, pri vsakem orgazmu je nekaj smrti. Predstavlja tudi denar od drugih, operacije in še bi se našlo, sploh, če povezujemo vladarja osme.



xcivx eh to sem enkrat prjavila v pogovoru z enim znanim astrologom, da je osma seks, pa me je kr takoj zasul še s tisoč drugimi faktorji....

še peto hišo pa kaj jst vem kake vse aspekte :o|o: :sori:

še šesto, če ni zdravja tud seksa ni x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#253 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 30. marec 2007, 09:07

Na finance kaže tudi druga hiša.


2, hišo imam v dvojčkih in nobenega planeta notr. Kaj pa to pomeni? Bolj slabo s financami?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#254 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 30. marec 2007, 09:42

js ma enako...s tem, da jo mam v kozorogu x:px
področja hiš ki so prazne, nam niso toliko pomembne :palec:
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#255 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 30. marec 2007, 09:58

seveda so pomembne x:)x vsaka hiša ima tradicionalnega vladarja in ker druga pripada biku je to venera......in pol je treba še gledat vladarja znamenja v katri je določena hiše, aspekte ki jih tvori itd x;)x
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#256 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 30. marec 2007, 10:06

2, hišo imam v dvojčkih in nobenega planeta notr. Kaj pa to pomeni? Bolj slabo s financami?


Ni nujno, prazna hiša ne pomeni, da denarja nimaš, poglej vladarja merkurja, kako je aspektiran v primeru prazne hiše. Sicer pa dvojčkasta hiša v drugi pomeni, precej spremenljivo situacijo, odvisno od tranzitov, sploh kakšnih počasnih.

#257 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 30. marec 2007, 10:57

seveda so pomembne x:)x vsaka hiša ima tradicionalnega vladarja in ker druga pripada biku je to venera......in pol je treba še gledat vladarja znamenja v katri je določena hiše, aspekte ki jih tvori itd x;)x

aja :inocent:

Venus in the Twelfth House 12th hs
Venus in Scorpio
Sun Conjunct Venus
Venus Conjunct Mars
Venus Trine Saturn
Venus Trine Jupiter

Saturn in the Eighth House 8th hs
Saturn in Cancer
Mercury Square Saturn
Sun Trine Saturn
Venus Trine Saturn
Saturn Sextile Midheaven


pa da čujem x:px x:Dx
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#258 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. marec 2007, 11:10

xcivx eh to sem enkrat prjavila v pogovoru z enim znanim astrologom, da je osma seks, pa me je kr takoj zasul še s tisoč drugimi faktorji....

še peto hišo pa kaj jst vem kake vse aspekte :o|o: :sori:

še šesto, če ni zdravja tud seksa ni x;)x

Tole sigurno. Bolanemu človeku nekak ni do seksa. x;)x

Moja druga hiša -v kozorogu - je prazna. Toliko o bogastvu kakšnem. Nema.

Četrta -v ribah - prazna.

Osma - v raku - prazna - nema bogatega soproga, ali umiranja med seksom. Nema posojanja keša.

Dvanajsta v sco - prilično polna - jupiter in venera v konjunkciji pa opozicijo s saturnom v 6.bika tvorita. Nema keša -šparanje na vrsti. Ima pa zato kar sreče tu in tam v lajfu..tik pred zdajci se nekak izvlečem..
Pa ne vem, če to ne odtehta ves tisti primanjkljaj s kešem..

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#259 nelika

nelika
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 419

Objavljeno: 30. marec 2007, 11:11

Ni nujno, prazna hiša ne pomeni, da denarja nimaš, poglej vladarja merkurja, kako je aspektiran v primeru prazne hiše. Sicer pa dvojčkasta hiša v drugi pomeni, precej spremenljivo situacijo, odvisno od tranzitov, sploh kakšnih počasnih.


Merkur aspekti:
Merkur konjunkcija Sonce
Merkur trigon Luna
Merkur kvadrat MC

Kaj ti aspekti povedo? Glede financ ali pa kaj drugega?
Z življenjem se spopadam: izbrskati hočem slehrni užitek, dobiti vse odgovore, iztisniti iz njega vse, četudi bolečino. Zasledujem in lovim življenje, da ga raziščem.[b] Marita Golden

#260 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 30. marec 2007, 11:18

Jaz imam tudi tale merkurjev kvadrat z MC. Merkur v 1.strelca..pa na splošno divje aspektiran merkur..premore še sekstil z uranom..pa take finte..hitro keš pride, hitro odide..nimaš kaj

Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#261 Phaeton

Phaeton
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 108

Objavljeno: 30. marec 2007, 15:19

da je dobro ce se derzis nazaj.



A to pr seksu? A zarad lune? joj kwa bom še vse zvedu x:)x
Če je v New Yorku ura 3.00 in za nekoga v Lisboni 21.00 je tisti trenutek oboje samo čas, ostalo pa personalna percepcija časa. Enako je z resnico.

#262 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 31. marec 2007, 14:40

Mene pa res zanima ta moja 12.hiša...Je sicer prazna in je v kozorogu... :inocent: Sam vladar te 12.hiše-saturn je pa ravno v moji 7.hiši... :o|o:
saturn kvadrat uran(9.hiša)
saturn trigon neptun(10.hiša)
saturn sextil pluton(8.hiša)
saturn opozicija ASC(vodnar)

x?x x?x x?x
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#263 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 31. marec 2007, 16:31

Saturn je vladar 10. hiše. Vladar 12. hiše je pa Neptun. Neptuna mava pa oba v 10. hiši.

#264 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 31. marec 2007, 18:01

:inocent: 4. hiša v biku, 8. v levu in 12. v strelcu xcivx
planetki v hišah pa tkole: luna v 4., v 8. mam jupiter in saturn, v 12. pa neptun :inocent:

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#265 Trinity

Trinity
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 515

Objavljeno: 31. marec 2007, 18:03

Kako bi komentirali tole karto:
4h - bik - kiron
8h - lev --> devica : saturn, jupiter, merkur, sonce, severni vozelj, venera ( zadnji triej so v steliju v devici )
12h - strelec : luna, neptun

predvsem gre za lepe aspekte med planeti!

#266 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 31. marec 2007, 22:56

Dj še men mal obrazlož..te planete v teh hiškah...plis... x:Dx
4.hiša v dvojčik-prazna-vladar merkur v 1.hiši
8.hiša v tehtnici-pluton,južni vozel,luna(škropijon)
12.hiša v kozorogu-prazna-vladar saturn v 7.hiši...
Za 8.hišo mi je že lunca fajn vse obrazložla...

Bi te pa prosla za 4. in 12.hišo najbolj!!

vladar četrte hiše v 1. hiši kaže na odgovornost, a nenavezanost na dom Rada svobodno letaš po svoje.
Z 12. hišo v kozorogu potrebuješ umik v osamo, kjer lahko v miru razglabljaš o sebi, to tudi potrebuješ, vladar saturn v 7. hiši pa kaže na resen odnos od partnerstva, če si samska ti ni prav, ko si v zvezi pa čutiš breme po drugi strani, mogoče ti ustreza starejša oz. bolj zrela oseba kot partner, ki te nekako spomni na očeta.

#267 taraja

taraja
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 638

Objavljeno: 31. marec 2007, 23:59

:inocent: 4. hiša v biku, 8. v levu in 12. v strelcu xcivx
planetki v hišah pa tkole: luna v 4., v 8. mam jupiter in saturn, v 12. pa neptun :inocent:

Brez dvoma ti veliko pomenita dom in družina(četrta hiša v biku z luno v njej), družini želiš zagotoviti udobje, čustveno in finačno varnost in toplino. Mama je verjetno zelo vplivala nate.
Ker si škorpijonka je zate 8. hiša bolj pomembna. Si čustvena, intuitivna, pomembna ti je spolnost, kakšen odnos imaš do denarja pokaže znamenje Jupitra, mogoče rada tudi tvegaš v denarnih zadevah. Ker imaš notri tudi Saturn, si verjetna v denarnih zadevah zelo spretna in hkrati pazljiva. :palec:
Neptun je v 12. hiši doma, nujno rabiš tudi svojo samoto, odvisno od znamenja kakšno, lahko se zatopiš v glasbo, meditiraš, če je Neptun v negativnih aspektih pa je možno da kdaj bežiš pred realnostjo.

#268 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 1. april 2007, 13:47

vladar četrte hiše v 1. hiši kaže na odgovornost, a nenavezanost na dom Rada svobodno letaš po svoje.
Z 12. hišo v kozorogu potrebuješ umik v osamo, kjer lahko v miru razglabljaš o sebi, to tudi potrebuješ, vladar saturn v 7. hiši pa kaže na resen odnos od partnerstva, če si samska ti ni prav, ko si v zvezi pa čutiš breme po drugi strani, mogoče ti ustreza starejša oz. bolj zrela oseba kot partner, ki te nekako spomni na očeta.



:palec: Hvala taraja!!



Saturn je vladar 10. hiše. Vladar 12. hiše je pa Neptun. Neptuna mava pa oba v 10. hiši.



:palec: ja sem opazla...pa plutona tud oba v 8.hiši... x;)x


A ti si ASC ribi/sončno znamenje pa vodnar???Ker jz sem pa ASC vodnar/sončno znamenje pa ribi.. x:)x x;)x


Kje maš pa luno?? :inocent:
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#269 klarus

klarus
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 165

Objavljeno: 1. april 2007, 13:48

da se še js prislinim x:o)x

4. v ribih (neptum v 1.) 8. rak(luna v 9.) 12. v sco(pluton v 10.)
There is
One Mind,
One Truth,
One Source in the Universe,
and I AM ONE with ALL there is."

#270 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 1. april 2007, 14:37

:palec: Hvala taraja!!
:palec: ja sem opazla...pa plutona tud oba v 8.hiši... x;)x
A ti si ASC ribi/sončno znamenje pa vodnar???Ker jz sem pa ASC vodnar/sončno znamenje pa ribi.. x:)x x;)x
Kje maš pa luno?? :inocent:


Ja sem vodnar in ASC ribi. Plutona mam tud v 8h v škorpijonu. Luno mam pa tam, kjer je Pluton, samo, da nista v konjukciji.

#271 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 1. april 2007, 14:39

Ja sem vodnar in ASC ribi. Plutona mam tud v 8h v škorpijonu. Luno mam pa tam, kjer je Pluton, samo, da nista v konjukciji.


:eek: jz mam tud luno v škropijonu v 8.hiši.... x:Dx
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#272 ScorpioGirl

ScorpioGirl
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 332

Objavljeno: 1. april 2007, 14:47

Brez dvoma ti veliko pomenita dom in družina(četrta hiša v biku z luno v njej), družini želiš zagotoviti udobje, čustveno in finačno varnost in toplino. Mama je verjetno zelo vplivala nate.
Ker si škorpijonka je zate 8. hiša bolj pomembna. Si čustvena, intuitivna, pomembna ti je spolnost, kakšen odnos imaš do denarja pokaže znamenje Jupitra, mogoče rada tudi tvegaš v denarnih zadevah. Ker imaš notri tudi Saturn, si verjetna v denarnih zadevah zelo spretna in hkrati pazljiva. :palec:
Neptun je v 12. hiši doma, nujno rabiš tudi svojo samoto, odvisno od znamenja kakšno, lahko se zatopiš v glasbo, meditiraš, če je Neptun v negativnih aspektih pa je možno da kdaj bežiš pred realnostjo.

hvala, Taraja :palec: xDDx
Jupiter v vagi :inocent: odnos do denarja :inocent: neodločen x:Dx

How will we ever know
if we never try ...

P.M.


#273 Optimist 10

Optimist 10
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 1. april 2007, 14:52

:eek: jz mam tud luno v škropijonu v 8.hiši.... x:Dx


Ja hudiča, kdaj maš pa rojstni dan? :eek:

#274 Lisbona

Lisbona
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 566

Objavljeno: 1. april 2007, 15:02

Ja hudiča, kdaj maš pa rojstni dan? :eek:

Sem ga že mela...9.3... x:Dx

Sam glede na planet pluton,ki ga imava oba v 8.hiši,bi rekla ,da sem kr par let starješa od tebe...Moj je namreč v tehtnici....


Kaj pa saturn??V katerem znamejnu ga imaš,pa v kateri hiši??
Nikoli ne verjemi tistega, kar ti govorijo oči.Kažejo ti samo omejitev.
Richard Bach

#275 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 6. april 2007, 11:23

Včeraj sem gledala karto od sodelavke pa mi nekaj ni jasno...ona ima na vrhu 4. hiše Saturna, ki naj bi predstavljal stroge, zaprte starše vendar pravi, da niso...potem sem pogledala Luna, ki predstavlja tudi njeno mamo, ki pa je v konjukciji z Jupitrom kar je zelo dobro oz. je zelo širokosrčna gospa...to mi je tudi potrdila...v bistvu me zanima kako se še lahko interpretira saturna na vrhu 4. hiše...verjetno kot resen dom...

Lp in hvala
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0