Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

4., 8. in 12. hiša


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
337 komentarjev na to temo

#101 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 8. november 2005, 14:37

:ermm:
isus,...v 8, nič, v 12. nič,....nimam duhovnih potencialov niti od kje črpat moč :sori:
saturna pa v 4.bajti :switz:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#102 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 8. november 2005, 14:40

Amis, daj mi na OS oošji tvoje podatke (sem jih že zbrisu)

Valkira, tvoja karta nakazuje, potenciale v smislu intuicije, notranje moči in globokega poguma. Intuicija bi lahko s časoma prerasla v jasnovidnost, seveda pa je tu strah pred tem, kar se ti dogaja, kajti lažje nekatere stvari potisneš v podzavest, kot pa se odločiš in jih daš iz sebe. Moraš biti ženskain se izraziti skozi žensko energijo, vse ostalo pa je krinka, ki hromi ranjeno dušo. Občutke zapisuj in bodi ustvarjalna skozi barve: Ne boj se ničesar, ampak vse ozavesti in tako ti bo mnogo lažje...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#103 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 8. november 2005, 14:42

:ermm:
isus,...v 8, nič, v 12. nič,....nimam duhovnih potencialov niti od kje črpat moč :sori:
saturna pa v 4.bajti :switz:


Kaj delaš paniko, saj so potem še vladarji teh hiš... A misliš da je duhoven tisti, ki bere knjige, hodi na delavnice in doma prižiga sveče. Prav gotovo ne, ampak tisti, ki živi življenje in iz dneva v dan ustvarja v dobro sebe in skozi to drugih.
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#104 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 14:43

:ermm:
isus,...v 8, nič, v 12. nič,....nimam duhovnih potencialov niti od kje črpat moč :sori:

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#105 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 8. november 2005, 14:45

plehkost, plitvost in materializem ti ne ginejo... za svečenico nisi ustvarjena... x;)x



Madona scorpi, kok sme hiter prečitala!
x:Dx :xx!:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#106 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. november 2005, 14:55

...kdo si bo pa še upal..... :OO!:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#107 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 8. november 2005, 14:56

naravni talent... astrologinja da je kej x^x
... a bi še kdo kej... x;)x


jaaa, sam še tole,....eee,..neptuni v 1.scorpi,.....a neda pomen kak že, no mirno pa ne preveč senilno starost??? :sori:
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#108 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 8. november 2005, 14:58

No sedaj pa še za našo Amis...

V sebi imaš globoko moč, ne delaj nič proti sebi, ampak delaj za sebe in se sprejmi. Še vedno tavaš, begaš in nočeš priznati določenih reči. Imaš moč, tam kjer je volja, tam je pot - ni to brez smisla, ampak to delaj iz dneva v dan. Imaš močan ego in tako te stvari prizadenejo in zanimivo je, da le s težavo odpuščaš, kar se ti je zgodilo nosiš v sebi in svojemu srcu, moč najdeš da delaš na sebi, da verjameš vase in da zapisuješ vse, kar se ti dogaja in potem pozabiš. Zate je daleč najpomebenši pogovor in da se naučiš, da vse mine in da se zato ne jeziš, ne po tihem in ne na glas.
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#109 Cat

Cat
  • D član
  • Št. objav: 485

Objavljeno: 8. november 2005, 15:31

Še jaz, še jaz x:Dx
v 4.hiši pluton, uran in jupiter, v 8 hiši merkur v 12 hiši nič, no oziroma lilit.
lp
Cat

O boh, pa še vsi ti planeti so retrogradni :OO!:

Ponavljam vajo???

#110 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. november 2005, 15:34

[quote name='Marsa' date='8. Nov 2005 ob 12:59' post='567239']
a je to tvoj sin Pinka?quote]

x:Dx Ne Marsa ni moj sin, je kr partner. x:Dx Ko sem zvedla, da je 12. hiša obravnavana kot bolj slaba sem se res mogla pozanimat kaj to pomen, zato če kar kol več veš oziroma veste kar na dan z informacijami.

Hvala vsem. x;)x

What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#111 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 15:41

aja saj sem bla v dilemi (ker pojma nimam kaksnih let si sama), vedla pa sem da ne mores bit ti - prvic ne bi mogla met merkurja v dvojckih, 2. pa tud ne bi mogel biti v 12., ker vem da si po ascendentu kozorog.
pol sem pa napacno ocenila (morda delujes resnejsa zarad kozoroga, pa me je to 'zmedlo'). Sory! :sori: x:Ix :o|o:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#112 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. november 2005, 15:52

aja saj sem bla v dilemi (ker pojma nimam kaksnih let si sama), vedla pa sem da ne mores bit ti - prvic ne bi mogla met merkurja v dvojckih, 2. pa tud ne bi mogel biti v 12., ker vem da si po ascendentu kozorog.
pol sem pa napacno ocenila (morda delujes resnejsa zarad kozoroga, pa me je to 'zmedlo'). Sory! :sori: x:Ix :o|o:


Ja pa še res delujem bolj resna in verjamem da je kozu glavni krivec. lp xDDx
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#113 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. november 2005, 17:43

Ola spet me neki zanima kaj pa pol pomen vrinjeno znamenje (Devica) v 8. hiši, pa še severni vozu in saturn sta tuki. :xx!:
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#114 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. november 2005, 21:45

beli vran...najlepša hvala.... :palec:
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#115 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 8. november 2005, 21:50

beli vran...najlepša hvala.... :palec:


in tvoj komentar
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#116 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 8. november 2005, 21:55

Tudi ti Saturna v 8. hisi, Pinka :o|o: Tale pa res daje moc ja, se posebej neg. povezan z Venero pa Jupitrom... Samo da je moj v Raku.


Veš, to je lahko iztočnica za učenje, čas je da tudi v astrologiji stopimo korak naprej...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#117 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 8. november 2005, 22:08

Moje osebno razmišlanje:04. hiša je povezanost z domom, koreninami, preteklostjo... 08 in 12 hiša pa ste hiši duhovnih potencialov in iztočnica za osebno rast - človek pa raste v duhu ponižnosti in skozi odrekanje učenosti. Prav zanimivo pa je, da 12 hiša kaže, kje so pasti na tej poti in 08. hiša, kje se oseba lahko razvije in od kod črpa moč. Vsekakor zelo poučna in zanimiva zadeva.

... vedno kakšna taka tema, da vlečem tale svoj čart ven x:Ix xDDx ...
v 4. luna, merkur, venera ~ devica+tehtnica;
v 8. ata saturn ~ v vodnarju;
v 12. mars ~ v raku
(ane, no xrolleyesx :sori: )

... saturn v 8. je moja moč :eek: x?x ...

tumač za moje trenutno astrološko (ne)znanje :sori: xrolleyesx

#118 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 8. november 2005, 22:09

... vedno kakšna taka tema, da vlečem tale svoj čart ven x:Ix xDDx ...
v 4. luna, merkur, venera ~ devica+tehtnica;
v 8. ata saturn ~ v vodnarju;
v 12. mars ~ v raku
(ane, no xrolleyesx :sori: )

... saturn v 8. je moja moč :eek: x?x ...

tumač za moje trenutno astrološko (ne)znanje :sori: xrolleyesx


če te zanima pot duhovnih potencialov, mi moraš na Os poslati podatke...
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#119 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. november 2005, 22:14

... men nisi pa nic napisu... a pol res nimam nbenih duhovnih potencialov??? :o|o: :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#120 Amis

Amis
  • D član
  • Št. objav: 15 191

Objavljeno: 8. november 2005, 22:15

in tvoj komentar


hm...a veš, da sem si vzela čas za razmislek. definitivno drži, da sem mela ful probleme z odpuščanjem, ker so me stvari tako zelo prizadele...zmer sama sebe zj* na čustvih in verjetno nekih svojih filmih. zdej pa čekiram če je kaj tega neodpuščanja ostalo....pa se mi zdi, da nimam več problemov s tem. sprejmem, da so stvari take kakršne so....ne gre zmer čist na izi...ampak tud to je človeško, a ne?

ne delati proti sebi...je huda lekcija. se trudim. zakaj sem bla to vajena počet pravzaprav ne vem. posledično je nekaj kažinov z okolico...ker ne delati proti sebi kar malo odstopa od siceršnjega povprečja in predstave o lajfu.

pišem sicer...ko imam čas in navdih...al pa ko si silki zmisli kakšen fantastiče odštekan naslov x^x ...jezo imam pa raje kot žalost x:Dx ...se jo da ful koristno uporabit za bicikl, čiščenje kopalnice in podobne zadeve....

bo ok?

x;)x
you see things; and you say WHY?
but i dream things that never were; and i say WHY NOT?

#121 beli Vran.

beli Vran.
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 623

Objavljeno: 8. november 2005, 22:15

... men nisi pa nic napisu... a pol res nimam nbenih duhovnih potencialov??? :o|o: :o|o:


kaj se rineš naprej, čiči pa čaki.. :vragec:
Ne glej v tla, v žalost, v obup. Poglej v jutro, poglej v dan, tam je pot. Zastavi znova pogumno svoj korak.

#122 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 8. november 2005, 22:18

kaj se rineš naprej, čiči pa čaki.. :vragec:

..ja sej sm bil ta1. ...jest sm se to, da te vprasam spomnim... oni pa sam ponavlajo za mano... kar poglej nazaj... x^x x8Dx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#123 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 8. november 2005, 22:21

8. hisa - sposobnost preobrazanja v zivljenju in s Saturnom tukaj je to otezeno, tezje napredovanje. V Devici daje deloholika baje.


Mantis a ti maš tud Saturna tam :xx!: Ja sej mam občutek, da se moram včasih kr dvakrat več trudt k drugi. Je nimam v Devici ampak v Levu. Vrinjeno znamenje je Devica.
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 8. november 2005, 22:23

a ti maš tud Saturna tam :xx!:

x:Dx x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 8. november 2005, 22:26

če te zanima pot duhovnih potencialov, mi moraš na Os poslati podatke...

u, madonca, že šibam x:px x:Ix ... hvala, beli vran x^x x:Xx




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0