Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Večje dojke?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
76 komentarjev na to temo

#26 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 25. marec 2005, 17:50

Joj joj kake debate x:px
Ena znanka je imela full velike pa je hujšala da bi se jih znebila in so ostale iste, meni so bile pa moje čist všeč pa sem enkrat shujšala in od takrat so čist čudne, male pa nič jih ni :o|o: pa zmeri je treba kak push-up nosit da so pošlihtane kot morajo bit samo kaj, moramo bit zadovoljni s stistim kar smo dobil oz. kar imamo, še zmeri bi bilo lahko huje, lahko jih sploh nebi imel x^x :vragec:
Sicer pa mislm da bi jst tut kako tako masažo probala če bi vedela da deluje, kar tako v tri krasne se pa ne mislim masirat, bom raje koga drugega za to našla pa še uživala zraven x:px x:Dx
Aja pa telovadba tut ne pomaga, vsaj meni ni pa sem orenk telovadla, čist odvisno od posameznikove konstrukcije bi prej rekla x;)x

Tako da punce, ne zapravljat denar za tist "do večjih v enem mesecu" hehe, boste vidle nakonc se vam ne bodo samo povečale, boste še kake dlake začele dobivat po bradi ali pa kaj podobnega, bog si ga vedi na kaj vse še vplivajo tisti hormončki not oz. karkoli je že v teh tabletkah x:Dx x:px


**
Oh hudiča, spet sem svojo špekedravsko ljubljanščino udarila, včasih mal pozabim da smo iz cele Slovenije natreseni skupaj, evo že popravjam in je popravljeno!
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#27 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 25. marec 2005, 17:51

vis tko ja, prestrasit, dlake boste dobile!

:OO!:

x:Dx x:px
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#28 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 25. marec 2005, 17:52

<{POST_SNAPBACK}>vis tko ja, prestrasit, dlake boste dobile!

:OO!:

x:Dx x:px

jst jih mam zhe itak,sem ko opica,he he x:Dx x:Dx x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#29 5rca

5rca
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 532

Objavljeno: 25. marec 2005, 17:56

Ziher bo kaka potem rekla, ja sej na isti strani prodajajo tut tabletke ki ustavijo rast dlak x:Dx x;)x :palec:
No joke, tut to baje obstaja :inocent: hja hmmm samo tistemu se reče kontracepcijske tabletke x:Dx in zavira x;)x
5rca Objavljena slika
A charioteer fights alone; it moves from one place to the next, water to land and back again - conscious and unconscious, Earthly and spiritual. The Chariot indicates loyalty and faith and motivation; a conviction that will lead to victory no matter the odds!

#30 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 27. marec 2005, 11:05

A pozna kdo kako foro za zmanjsanje prsi??
Mogoce sklece al kaj?
:vio:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#31 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 27. marec 2005, 14:58

<{POST_SNAPBACK}>Povečajte in učvrstite si prsi - Breast Success
Zanima me. če ima kdo kake izkušnje?
http://www.popestrit...?products_id=35


Kriza x8Dx
Velikokrat sem bila fous bejbam, ki so lahko cist brez modrca hodile in tekle ( brez da bi jim joske v celo butale x:o)x x:Dx ).
Jaz pa vedno v trgovini po eno uro iskala modercek, ki bi mi bil prav tako cez hrbet kot kosarice, ampak takih ne prodajajo :xx!: x:Dx
V glavnem, jaz delam ene vaje za ucvrsitev, k sm jih od enga iz fitnesa dobivam, samo jaz jih hocem MANJ! x!x
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#32 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 27. marec 2005, 15:37

Jst sm s vojimi zadovoljna...k sm bl amlajša nism bla...sm mislila, da niso lepe, pol sm pa na fitnes začela hodit in so se v garderobi vse nage sprehajale in je blo kaj za videt...vse povešeno, malo in sm si rekla...božanske maš, bejba! x:Dx

#33 Michelle

Michelle
  • D član
  • Št. objav: 10 200

Objavljeno: 27. marec 2005, 15:39

Super. Ni je cez dobro samozavest :palec:
Knowledge of what is possible is the beginning of happiness.

#34 Pika Pikica

Pika Pikica
  • Lunatik
  • Št. objav: 16 659

Objavljeno: 27. marec 2005, 15:46

Itak...močno priporočam moj recept. Boste vse zadovoljne! :palec: x:Dx x;)x

#35 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 27. marec 2005, 16:00

Michelle, kake vaje so to?

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#36 Carol

Carol
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 103

Objavljeno: 29. marec 2005, 14:19

končnoooooo šeee ennnnaaaa aaaannnnkkkkaaa

#37 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 31. marec 2005, 19:50

<{POST_SNAPBACK}>končnoooooo šeee ennnnaaaa aaaannnnkkkkaaa


kaj xrolleyesx

#38 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 31. marec 2005, 21:12

js pravim fotke gor pol bomo pa že lunatki presodili kaj je prav kaj ni kaj je dost veliko premalo prevelko :D hehe :P in kaj je just rigth :D :D
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#39 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 31. marec 2005, 21:16

x:Dx Kaksne debate.
Velka rit pa taksno! :D

Modelinje... xDDx
pa vmes nino mal... navija... :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#40 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 1. april 2005, 05:53

joške... x:Dx x:Dx x:Dx nč se ne prtožujem... čeprov mam tak problem v trgovinah kokr mišelkica... xrolleyesx sam zadnje čase kr precej najdem... sem ugotovila kje morm iskat... pa že v štartu se prpravm, da bo treba iskat in iskat... xnckrivx :flower:
spet se mi je na bolš poslabšal

#41 ESTRELLA

ESTRELLA
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 1. april 2005, 07:05

<{POST_SNAPBACK}>js pravim fotke gor pol bomo pa že lunatki presodili kaj je prav kaj ni kaj je dost veliko premalo prevelko :D hehe :P in kaj je just rigth :D :D

a bi rad, da vsi zbežijo dol

#42 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 1. april 2005, 08:12

hehehhehehehee :fool: xg:Dx xg:Dx xg:Dx

al pa narod navali gor :wOOt: xsuperx xokkx
spet se mi je na bolš poslabšal

#43 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 1. april 2005, 08:57

mišelka... povej kake vaje!? :fiju:
kteri modrci so vam pa ok, vam k mate dost (tko k jst, pa bi mela manjše x;)x ).. bee dees.. še kteri? k je fajn za regulirat zadaj naramnice...
Mushi

#44 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 1. april 2005, 12:26

kwa pa vem, tud u h&m, včas kej najdem xpartyx
spet se mi je na bolš poslabšal

#45 astroMATRIX

astroMATRIX
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 293

Objavljeno: 1. april 2005, 12:36

večje dojke ponavadi niso rešitev

večje dojke nimajo kaj z našim pravim ja

to je propaganda tistega narobe ja
True Zodiac http://www.lulu.com/zodiac True Ascendant

#46 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 1. april 2005, 12:50

ja x?x
spet se mi je na bolš poslabšal

#47 Misty

Misty
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 1. april 2005, 20:05

Mene je tud zmeraj motlo, da mam bolj velike, sploh v sorazmerju z ostalim telesom, ker sem namreč bolj srednje postave (po pravic mam kakih5 kg preveč - verjetn v jeziku xDDx xDDx xDDx ). Zdaj ko nisem več najstnica, so mi pa v ponos. Punce mam idejo x;)x , mal se ti povečajo al pa kar veliko, v nosečnosti. ....Pa tole z masažo, bi tud rekla da deluje :palec: , ker jih moj pogosto masira in res deluje. ....Pa še malo zares x;)x . Drži pa, sem tudi nekje prebrala, da prsa učvrstuje tuširanje s hladno vodo, da pospešiš krvavitev in s tem posledično napneš kožo. Ampak men to ni, ker ne prenesem hladne vode......brrrrrrrrrrr me že ob misli strese, sam za tiste bolj vstrajne pa, good luck.
V sili se človek prelevi v genija.

Yann Martel

#48 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 1. april 2005, 20:15

Ja to pa res pomaga, men verjemte. Sam mora bit ta prava tehnika, pa velik je odvisen od maserja. Mora bit ta prava moška roka in to bolj velika. Po možnosti od kakšnga kmeta al pa zidarja, da ima nmav raskave dlani. Vam povem joški vidno rastejo, če jih taka roka bmasira. Da ne govorim o bradavičkah.
x:Dx x:Dx x:Dx x:Dx

#49 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 1. april 2005, 21:06

<{POST_SNAPBACK}>ecco tko- dojke so znak ženskosti, simbol seksualnosti.....ni važno to kakšne kako zakaj in do kod...gre zato kako jih "nosiš", kot vse drugo... osvoboditi jih brezveznih push upov, naj dihajo, masirati, plavati- kakršnekoli že so naj svobodno dihajo x:)x zavedanje ženskosti. ne tam nekaj prčkat stisnjenih ustnic in nog in ne vem še česa, v krču kaj si kdo misli. pri meni v praksi ni glih tako, sama se blokiram ker bi bilo preveč imam ful tega zavedanja energije, pod popkom, a vse ujeto. no in tako iščem načine, da to pride ven, pa bo kar bo... meni je lažje..... x?x

itd whatever :8):

Nkar se ne sekiraj, ti sam zdrž. Saj veš, dokler srbi se še kr zdrži, ko bbo začel pa žgat, bo treba pa dat. :vragec:

#50 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 1. april 2005, 21:21

<{POST_SNAPBACK}>jaz se tovrstnim dejavnostim strogo odpovedujem...npr danes je en fino zvisel v imenu ljubezni, križam povprek in počez :8):  :vragec:
ko bo začelo pa žgat, pomeni da bo treba menjat x:px


Kaj si ti morda blond, da ne razumeš problema. Ko bo začelo žgat
, ne bo druge rešitve, kot to, kar sem jaz reku. Pa to si nisem jaz zmislil. to piše u učenih bukvah. tako je pač živlenje. Če se pa tem dejavnostim odpoveduješ, pol te pa že dost ne matra. Da pa je eden izvisel, s tem se pa jaz ne bi hvalil. Ker na konc boš sama izvisela. Ker bo pomanjklanje povpraševanja. Govoril sem :vragec: :vragec: :vragec: :onfire: :onfire: :onfire: :onfire:




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0


    Facebook (1)