Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Večje dojke?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
76 komentarjev na to temo

#51 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 1. april 2005, 21:35

:palec: dobro si ga tegale cvičkarja...Diana x:Dx

..dodajam še: trg skoz deluje x;)x
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#52 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 1. april 2005, 21:38

<{POST_SNAPBACK}>ti kar govori.

ne vidiš da sem rdeča, glup.o

a da bo pomanjkanje povpraševanja? glej,če ponudbo zmanjšaš povpraševanje raste- to so osnove x:Dx


Punca, ti se men pa res že nmav smilš. zgleda da si vse pomešala. Midva ne govoriva o ekonomiji, pa še tam ni vse čist tako. Jst vidim, da maš res velik problemov, se mi kar smiliš. Kar je pa še najtežje, sploh ne boš nkol vedla, če moja teorija o povečanju jošk deluje. x?x x?x Umrla boš nevedna in neuka x:Dx seveda maš pa še čas da se spremeniš, če boš mene poslušala :vragec: :vragec: :vragec:
GOVORIL SEM

#53 Misty

Misty
  • ŽeČistoDomači
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 237

Objavljeno: 4. april 2005, 13:55

DIANA:) Ne se razburjat :angry:, škodi lepoti :flowerface: xflowx
Cvičkar je verjetno dal dobesedni komentar na tole mojo izjavo.

Pa tole z masažo, bi tud rekla da deluje  , ker jih moj pogosto masira in res deluje. .... 


Cvickar, ti se pa tud ne spravlji na drugače misleče.

xsmx xsmx Nasmeh na usta želim vsem. xDDx xDDx
V sili se človek prelevi v genija.

Yann Martel

#54 mushi

mushi
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 376

Objavljeno: 4. april 2005, 14:04

diana je pa men full ušeč! Kaki odgovori! xzobkox xokx
Mushi

#55 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 6. april 2005, 20:48

<{POST_SNAPBACK}>js pravim fotke gor pol bomo pa že lunatki presodili kaj je prav kaj ni kaj je dost veliko premalo prevelko :D hehe :P in kaj je just rigth :D :D


Jest sem za :eek: x:Dx

#56 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 6. april 2005, 23:00

A zdajle se boste pa vsi na mene revčka spravl in me tlele napadal. Jaz točen vem, da če prava roka masira, da se nelaj povečuje. Nisem nč druzga reku. x:o)x x:o)x Kaj me mate vsi za enga butelna. :sori: Ti Diana pa ne bodi preveč pametna in me ne ignoriraj kar tako v tri dni. Saj še lagat ne znaš. :vragec: :vragec:

#57 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 7. april 2005, 06:03

hehehe a d se povečuje? x:Dx x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#58 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 7. april 2005, 07:40

<{POST_SNAPBACK}>šta se povečuje, Aiwi? Pamet? x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx ........


ne sprašuj mene, če vidš da že jz sprašujem x:Dx x:Dx x:Dx

misti
ja to bi reku tripl x:Dx x:Dx x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#59 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 7. april 2005, 09:24

Je enkrat en kolega pravu...mislim da crkneš x:Dx ...uglavnem, je mev eno bejbo k je mela vlke joške...je reku da se je ful butl počutu, k ni glih vedu ka nej z njimi počne x:Dx x:Dx je reku da če so bol mejhne, take normalne, pač ok, mal pobožaš, polubčkaš...to je to...da pr uni se mu je pa zdelu da bi ful neki več mogu...pa ni mel pojma ka točno...sam zdel se mu je da si zaslužjo eno ekstra pozornost k so ble tk impresivne.... x:Dx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#60 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 7. april 2005, 09:43

hehehe... bošček... a se je zdej navadu pa nauču kaj z njimi delat? x:px x:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#61 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 7. april 2005, 09:45

mislim da se je kr na eno srednjo velikost osredotoču.....ma drugo bejbo....sam ne vem če sam zarad jošk x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#62 cvickar

cvickar
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 937

Objavljeno: 7. april 2005, 12:01

<{POST_SNAPBACK}>:vragec:  :vragec:  :vragec:  hahahaha
ja, ampak tista roka mora masirat moški del telesa ... tu ni govora o tem.  :vragec:  x:px
potem pa postanejo hlače pretesne, bi reku tripl x:px

To kratkoročno maš sigurn prav. Ampak dolgoročno pa je moja teorija sigurn ta prava xDDx xDDx . Moraš pa vsak dan vsaj dvakrat, pa z isto roko. x^x x^x x^x Se lahko zmenva, ne bo glih drago, samo da ne boš prehitro obupala xDDx xDDx xDDx Govoril sem

#63 redkvica

redkvica
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 107

Objavljeno: 7. april 2005, 22:19

<{POST_SNAPBACK}>Je enkrat en kolega pravu...mislim da crkneš x:Dx ...uglavnem, je mev eno bejbo k je mela vlke joške...je reku da se je ful butl počutu, k ni glih vedu ka nej z njimi počne x:Dx  x:Dx je reku da če so bol mejhne, take normalne, pač ok, mal pobožaš, polubčkaš...to je to...da pr uni se mu je pa zdelu da bi ful neki več mogu...pa ni mel pojma ka točno...sam zdel se mu je da si zaslužjo eno ekstra pozornost k so ble tk impresivne.... x:Dx  x:Dx

jaaa!!!! ampak ves da ni edini.... x!x x!x x!x x!x
men je en prjatu reku da bi bila jst zanj popolna zenska ce bi imela manjse joske! xrolleyesx dobesedno tko... ti mas pa prevelke joske...
pa da ne bi kdo mislu da mam ne vem kaj... ampak njemu so fajn "puding" joske... to so po njegovo take, da ko zenska zacepeta z nogami, da se pol joske tresejo kot puding!
Življenje je lepo, če ga živiš...

#64 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 7. april 2005, 22:43

Hehehe....še se nism srečal s tolk malimi, da bi jih blo treba povečat...... x^x Tud mickene so fajn, če je bejba sicer fajn, tak da zarad mene si nbena jih neb večala, pa upam, da zarad sebe tud ne... x:o)x No, če je ravna čist, ajde, to je skor tko pol k da še mickenga.....nimaš.... x8Dx x:Dx Pa še vedn ne čist tk.... x^x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#65 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 7. april 2005, 23:06

<{POST_SNAPBACK}>. Mora bit ta prava moška roka in to bolj velika. Po možnosti od kakšnga kmeta al pa zidarja, da ima nmav raskave dlani.  x:Dx  x:Dx  x:Dx  x:Dx


Bemti, kaj neki pol gledam drag peeling od Chanela, če pa lahko skočim čez cesto, kjer mrgoli zidarjav..... :xx!: :xx!: Škrip, škrip, škrip

#66 Primavera

Primavera
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 185

Objavljeno: 7. april 2005, 23:11

<{POST_SNAPBACK}>js pravim fotke gor pol bomo pa že lunatki presodili kaj je prav kaj ni kaj je dost veliko premalo prevelko :D hehe :P in kaj je just rigth :D :D



hm, bi mal meril GRAVITACIJO, ne? :vragec:

#67 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 8. april 2005, 08:25

x^x :palec:

Pokaž........................rit x:px :2src: :vragec: x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#68 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. april 2005, 08:40

sm mela u srednji tri kolgice k so ble vse bol obdarjene od mene...sm se že skor zasekirala....pol smo ble pa na morju enkrat skup, se zgoraj brez sončle pa to....pa sm si misla hvala bogu....fejn je to zgledal k so ble oblečene...pol pa vse nekam čudno...že pr tistih letih....jaz sm zdej čist zadovolna, fajn zgledajo, sploh iz profila x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#69 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 8. april 2005, 08:42

Mah prlečka xsrcx , mi2 z mickenim sva mal nora na ženske ritke x:px , te pa sm pač probau..... x:Ix :inocent: x:Dx

Mah, men je končno uspel večinoma se ne ukvarjat več z mojmi fizičnimi lastnostmi, za katere bi sicer raje videl, da bi bile drugačne. Toliko manj se potem ukvarjam tudi z njenimi, njihovimi :vragec: :inocent: Tako da, jst moje bejbe ne bi "pustu" na operacijo joškic, tud če bi bile precej micene. Mogoče pa to zato, k se bolj na ritke palim..... x:px x^x x:o)x
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#70 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. april 2005, 08:46

<{POST_SNAPBACK}>Aha, aha, so ble povešene, a nje? Hihi, je bl oblika pomembna in čvrstost.


jka res, u bistvo sploh ne tolk velke, ampak dooolge x:Dx pr 17-ih..... me je minilo do večjih prsi za zmeri....sej ko to v modrc natlačiš zgleda nekak, sam gdaj ga morš tud dol dat.... x:Dx a smo zlobni x:Dx x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#71 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 8. april 2005, 08:52

x:Dx x:Dx ....sm pa že tud take vidla k so mele velke(ne gromozanske, ampak tko..) pa je to krasno zgledal...takrat se ti pa kar stoži malo.... x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#72 aiwa

aiwa
  • Lunatik
  • Št. objav: 11 494

Objavljeno: 8. april 2005, 09:08

hehehe kaj sta face... xg:Dx xg:Dx
spet se mi je na bolš poslabšal

#73 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 8. april 2005, 09:28

<{POST_SNAPBACK}>Aha, in če bi rekla, da mam lepe noge, bi že palil na noge in tako naprej... Jaz pa ne bi bila zadovoljna z enimi malimi bradavičkami in nobenih hribčkov, če bi bla pubec. Če bi bla tip, bi bla na žalost mačo men in pozer. x8Dx  :o|o:


:eek: ...sicer mi ni čist jasno zakaj si moj komentar projicirala čist nase, sam itak tud tko ne drži tvoja ugotovitev. Reku sm kaj sm mislu, kot vedno tukaj. x^x Men so ritke pač bl rajcig x:px in s tem nekako bl "pomembne" od jošk. Seveda imam raje, da so hribčki kot ne, sam sem že nekje omenu, da se ne zaljubljam v bejbe po tem, ko jih precenim po velikosti jošk, lepoti nog, konec koncev pa tud po privlačnosti ritke ne. Ponavad nič od tega niti ne uspem videt, ko sem že :inlove: In pol se zarad ugotovitve bl micenih jošk zagotovo ne odljubim. x^x

Mam neki znancev mačo menov in pozerjev. Večinoma plehkobe. x;)x :o|o:
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#74 anka

anka
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 36

Objavljeno: 8. april 2005, 19:46

He he, kaj bi pa z mojimi delal :2src:

To temo je popravil/a anka: 8. april 2005, 19:46


#75 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 9. april 2005, 02:31

Res maš. :palec: Tudi jaz to večinoma počnem. x^x x:Ix
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0