Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

kako greva skupaj?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 1 x ocenjeno
909 komentarjev na to temo

#76 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 23. avgust 2005, 06:34

<{POST_SNAPBACK}>Eh, poznam osebo, ki ima Mars, Uran in Pluton v steliju v 12.hiši, vsi trije tudi v konj. u Asc (vse v Devici), pa je mil, plašen, nežen. Laže, no recimo rajši-izmišljuje si-kot pes teče :o|o:

Hm, ali se zanj tudi lahko reče, da "vse počne skrito", da "pretirava z analizami" ali da "je skrivanje/skrivnostnost zanj "nekaj več""?

Samo zanima me, tkole profesionalna deformacija. (Če človeka dobro poznaš, seveda ...)

x:)x

#77 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. avgust 2005, 06:38

Tale moj je en čudn dvojčk (xNNx) k iz njega ne zvlečeš enga pametnga stavka. Če pa že ga pa ne udejan, tko da se tut ne pogovarjava več x:Dx .
Na osebni mu piše, da je rojen 11.6.1972 v Lj. Moj datum pa mogoče še veš k sm ti že morila (5.11.1978 ob 12:20 v Lj.). x:Ix


Tale tvoj je pa totalno dvojcek- ma v dvojckih stelij(merkur, sonce, luna, saturn). Je pa zelo mozno, da je netipicen dvojcek, se pravi da so te energije blokirane...to bi se dalo razloziti s tem, da bi bil rojen popoldne..tko da luna pride blizje merkurju in tako tvori T-kvadrat venera-luna-merkur-sonce-saturn na enem kraku, jupiter v kozorogu na drugem kraku in pluton na vrhu T-kvadrat, ki lepo vseskupi zafrustrira do amena... Amen!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#78 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 24. avgust 2005, 08:39

Ali ni tako da z leti začne prevladovati ascendent? xrolleyesx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#79 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 24. avgust 2005, 08:46

<{POST_SNAPBACK}>Ali ni tako da z leti začne prevladovati ascendent? xrolleyesx


Naj bi od rojstva ...x:)x x;)x

#80 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 24. avgust 2005, 13:21

UUUU Robida, a ti mas pa beaucerona... jest bi ga tut mel, ce bi mel cas!
xyesx xyesx
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#81 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 24. avgust 2005, 13:25

<{POST_SNAPBACK}>Tale tvoj je pa totalno dvojcek- ma v dvojckih stelij(merkur, sonce, luna, saturn). Je pa zelo mozno, da je netipicen dvojcek, se pravi da so te energije blokirane...to bi se dalo razloziti s tem, da bi bil rojen popoldne..tko da luna pride blizje merkurju in tako tvori T-kvadrat venera-luna-merkur-sonce-saturn na enem kraku, jupiter v kozorogu na drugem kraku in pluton na vrhu T-kvadrat, ki lepo vseskupi zafrustrira do amena... Amen!

Še bolj zanimivo dejstvo bi bilo, če bi rojen tik po zori in bi se vsa ta svojat nahajala v dvanajsti hiši. V takem primeru bi se tudi skrival vase in ne dal nič od sebe.
(Če bi bil pa še Rak v ascendentu (kar sicer ni nujno), potem bi bil šele križ ...)

x:)x

#82 Tynca

Tynca
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 5

Objavljeno: 25. avgust 2005, 09:32

Cao,

tudi mene zanima, kako greva skupaj:

On: 26.7.1973 ob 6.44, Ljubljana
Ona: 7.5.1969 ob 15.19, Celje

Hvala za odgovor in lep pozdrav, Tynca
[FONT=Arial][SIZE=7][COLOR=orange]

#83 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 25. avgust 2005, 22:18

<{POST_SNAPBACK}>UUUU Robida, a ti mas pa beaucerona... jest bi ga tut mel, ce bi mel cas!
xyesx  xyesx

xsrcx Ja. Ali poznaš to pasmo? Za psa res moraš vzeti kar nekaj časa. xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#84 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 26. avgust 2005, 00:00

<{POST_SNAPBACK}>xsrcx Ja. Ali poznaš to pasmo? Za psa res moraš vzeti kar nekaj časa.  xsrcx


Poznam... ko sem bil se mulc, sem taX mel eno knjigo o psih in v beaucerona sem se zaljubil na prvi pogled... od taX sem fan.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#85 trixi

trixi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 29. avgust 2005, 08:04

Tudi mene zanima moja veza, ki se še lovi...

jaz 5.9.65 10.21 Ljublj.
on 28.8.62 0.20 Ljublj.

Hvala !!!!! :2src:
......Jaz sem tu za vas....

#86 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 1. september 2005, 13:24

<{POST_SNAPBACK}>Cao,

tudi mene zanima, kako greva skupaj:

On: 26.7.1973 ob  6.44, Ljubljana
Ona: 7.5.1969 ob 15.19, Celje

Hvala za odgovor in lep pozdrav, Tynca

Hm, takšna vprašanja so mi zmeraj zanimiva.

Ker če STA skupaj, bi potem astrolog moral vprašati "kako gresta skupaj" anede. Če pa še nista, potem navadno ljudje vprašajo "Kako bi šla skupaj". Zdaj pa vedi vrag, kaj je tu na stvari ... x:Dx

Ja, kaj reči o "vaju" (ki sta ali pa nista)?

A ti človeka nekako financiraš ali pa morda s tvojo prisotnostjo ful dobiva na egu? Nekaj od tega mora biti ... Zato sta tudi skupaj. (Ali pa pač bosta. Torej ČE bosta, bosta zaradi tega. - Čeprav zanj to ne pomeni rešitve, ampak samo "lažjo možnost".)

Zanimivo je, da oba drug drugemu poudarjata deseto hišo, hišo statusa. Lahko bi se reklo, da SKUPAJ lahko naredita veliko. Kako pa delati SKUPAJ, je pa že malo bolj umetnost anede, nekateri tega ne zmorejo tudi po pol stoletja ... :xx!:

On je Lev s Soncem v 12. hiši, torej Lev brez zob, poleg tega mu Saturn sedi na začetku 11. hiše - kaj je bodočnost? kaj bo jutri? a je vse že danes? Venera mu daje veliko mero samoljubja, s tem bi se bilo dobro pozabavati, da ne bo samo ždel v senci grma in čakal na hrano.

S tvojo Tehtnico v ASC si želiš umirjenosti in si mu pripravljena pomagati, ga vleči ven - poskrbi tudi zase, to bi znal biti problem.

Tvoj Mars je pa v tretji hiši - več reče kot naredi. Kako gre to skupaj z močnom Plutonovim principom, ki zahteva učinkovitost, pa ne vem, to mora biti ful špon. Učinkovitost na besedah :eek: x:Dx ?

Tista tvoja 12. hiša je na prvi pogled kar zanimivo srhljiva, potem se pa da videt, da ni tako hudo, samo na živce pazi - ne samo enkrat v življenju, ampak večkrat. Res pa je, da je tam tudi Jupiter, ki te zna izvleči iz hudega. Na koncu Uran - na stara leta boš čudaška in zaprta vse (butli naj ostanejo zunaj tvojega sveta anede). Morala bi napraviti red v svojem življenju, pa je vprašanje, če ga boš. :xx!:

V medsebojnih aspektih manjka malo akcije - ta zveza bi lahko šla naprej brez velikih pretresov, a tudi brez pozitivnih. "Kr tkole dobr nama gre če praw pomislim ... eee ... lohk bi bilo bolš ... eee ..." Nekaj takega. Poklala se ravno ne bosta, ne bi pa me niti čudilo, če bi šla enkrat mirno vsaksebi.

Držita se!

x:)x

#87 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 1. september 2005, 13:48

<{POST_SNAPBACK}>Tudi mene zanima moja veza, ki se še lovi...

jaz 5.9.65 10.21 Ljublj.
on 28.8.62 0.20 Ljublj.

Hvala !!!!! :2src:

A lahko v enem stavku? Pusti to, dokler se ne začne zares! Sorry.

Sama si letnica '65, se pravi tista "klasična" nemogoča opozicija SA, PL, UR. Bljać. Z Marsom v SC na ASC si strašansko močna (če ti ne nagaja Luna v Kozorogu, ki prinaša kar nekaj frustracij). Premočna?

"On" ima Jupitra na MC, se pravi kar nekaj sreče v poklicu (če si je izigra sam) in tudi velika pričakovanja. Poleg tega ima (nekoliko širokega, a vendarle) zmaja - tudi one je močnejši, kot izgleda. Ima pa tudi neaspektirano Venero - nikoli mu ni zadosti topline in ljubezni. Ali tvoja "Kozorogova" Luna lahko zadostí temu?

Medsebojno on tebi "polni" deseto hišo (prinaša ti status), ti pa njemu četrto hišo - takšno bi rad imel doma.
A to ni vse - Sonce in Pluton sta (medsebojno) skupaj, kar se bo izteklo v pritisku in/ali ljubosumnosti, Mars in Neptun onemogočata skupno smiselno akcijo, MA in Luna govorita o kreganju in iskricah, MA in SA pa tako in tako pomenita "aspekt nesreče" (po Duporju).

Ne prični, če se še ni razvilo v kaj resnega. Tkole čisto zares ...

Drži se!

:palec: x;)x

#88 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. september 2005, 08:12

[quote name='Bern' date='23. Aug 2005 ob 06:32']
<{POST_SNAPBACK}>Huh, na prvi pogled tole izgleda kot "žongliranje á la Viktor", ko pa prebereš dva- ali trikrat, pa kapo dol.

Dobro ima ženska poštudirano, dobro :palec: .

:palec: :palec: :palec: x:Dx Čist zares tko.

#89 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 5. september 2005, 10:54

Jej, a lohka še jest vprašam za par scorpi - vodnar, me zanima kaj boste rekl,
podatki pa so:

ona 31.10.1963 ura 6.00 Split
on 31.01.1962 ura 9.00 Karlovac


lp
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#90 pogumna_s

pogumna_s
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 196

Objavljeno: 5. september 2005, 10:58

Kako greva pa midva skupi???

Jaz 13.4.1984, 6:26, Lj
on 7.4.1977, ure pa žal ne vem :sori:

Hvala za odg xsrcx

#91 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 5. september 2005, 14:25

kaj pa midva? kaj vidiš pri nama?

29.3.1984 1:03- to sem jaz
17.1.1980 23:21- to je pa moj dragi
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#92 trixi

trixi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 6. september 2005, 10:10

<{POST_SNAPBACK}>A lahko v enem stavku? Pusti to, dokler se ne začne zares! Sorry.


Ne prični, če se še ni razvilo v kaj resnega. Tkole čisto zares ...

Drži se!

Živjo, ja pri nama se je začelo zares! In bilo veliko slabega, tudi izguba otroka.
Sedaj živiva skupaj pa ni tako kot bi moralo biti, ker je zadržan v čustvih. Imava plane za prihodnost, tako da sem gleda tvojega odgovora zbegana.... Misliš, da se ne bo izšlo??  :palec:  x;)x


......Jaz sem tu za vas....

#93 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 6. september 2005, 11:06

Eh, punca, napisal sem, kar sem napisal. Na tvoje malo vprašanje na koncu ti bo odgovorila pa šlogarca, ne jaz.

Okej?

x;)x

#94 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 6. september 2005, 11:30

29.3.1984  1:03- to sem jaz
17.1.1980 23:21- to je pa moj dragi

Srečanje dveh egov. Oba želita svobodo in samostojnost - neke hudo pekoče težnje po skupnosti ni videti. Okej, lahko sta skupaj, ampak tako, da sta "vsak svoja še naprej". Je izvedljivo? Pomenita se pri kavici, ali je.

Fant ti polni drugo hišo, izgubljeno oziroma zatolčeno (izberi sama) samozavest, ki so jo starši odkupovali z denarjem. Ti mu v drugo hišo padeš precej grdo, kar pomeni, da te bo zaradi denarja grdo gledal, bodisi da preveč trošiš bodisi da ga preveč staneš.

Oba imata Marsa v dvanajsti hiši - kaj mi delajo? (Kot kaka Janševa volivca ... x:Dx ), On tudi Saturna - drži se bolj zase.
On te vidi kot da ga imaš rada, poleg tega si pridna in delavna (vsaj po njegovem). Lahko bi delala z njim ali pa zanj. (Samo potem bi se kregala zaradi plače.)

Luna in Uran sta med sabo skregana (kvadrat), kar pomeni zvezo "vroče-hladno". Precej je v primerjavi horoskopov aspektov in konjunkcije, se pravi potrebnih je veliko prilagoditev.

Pod črto, zveza ni slaba ali "nemogoča", vseeno pa se je zanjo treba kar truditi in se dobro dogovoriti, kako in kaj. Čimbolj jasen dogovor, tem bolje.

Vse dobro!

x:)x

#95 astrotalisman

astrotalisman
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 137

Objavljeno: 6. september 2005, 12:02

<{POST_SNAPBACK}>Tudi mene zanima moja veza, ki se še lovi...

jaz 5.9.65 10.21 Ljublj.
on 28.8.62 0.20 Ljublj.

Hvala !!!!! :2src:


Vse najboljše za rojstni dan, trixi.
Prepričan sem, da bosta zmogla. Vajin dom je resda izpostavljen preizkušnjam, vendar takim, ki hočeš nočeš utrjujejo. Ti moraš včasih malce obrzdati jeziček. Če bosta zmogla, vaju bomo čez dobro leto videvali kar dobre volje. Srečno xsrcx
Reges subjacent legibus stellarum - kralji so podrejeni vladavini zvezd!

#96 trixi

trixi
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 80

Objavljeno: 6. september 2005, 12:37

Hvala za čestitke. Rojstni dan sem lepo praznovala in res si želim, da nama uspe. Konec koncev sva dala oba veliko skozi in je že čas da si urediva življenje.
Bom se potrudila, da nama uspe. :palec:
......Jaz sem tu za vas....

#97 cvet

cvet
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 461

Objavljeno: 6. september 2005, 12:41

Bern :palec: ,
tvoji odgovori so zelo udarni.....in mi je to všeč x:Dx

Mantis mi je že odgovorila, kako bi z astrološkega vidika zgledala tale kombinacija:
ONA: 25.6.1970, 1h 34min
ON: 24.5.1966, 18h 9min
....me pa zanima še, kaj praviš ti, če se ti da seveda malo poglobiti; veza je šele na začetku razvoja....se pa zdi kot, da je to to.

C,
xrosex
"Ljubezen ja stanje Bitja.
Tvoja ljubezen ni nekje zunaj, je globoko v tebi.
Nikoli je ne moreš izgubiti in ne more te zapustiti.
Ni odvisna od nekega drugega telesa ali kakršnekoli zunanje oblike."

#98 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 6. september 2005, 13:27

muchy tenkju x:px



veš,pr ns nikol nismo mel nevemkok dnarja,še v srednji šoli sm mela žepnino jurja na mesec veš,sm šla vedno kej delat,da sm mela kej dnarja zase.
karkol, je pa res,da mi dviguje samozavest,ko mi jo tastari tolčejo

tudi tebi vse dobro x;)x
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#99 child

child
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 553

Objavljeno: 6. september 2005, 20:03

mene pa zanima kako se skladata moja starša

mami - 8.11.1961 09:50
oči - 20.2.1957 01:40

tenkju spenkju
Ne prosite toliko,rajši rečite hvala za tisto,kar imate.

#100 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 7. september 2005, 06:02

<{POST_SNAPBACK}>mene pa zanima kako se skladata moja starša

mami - 8.11.1961 09:50
oči - 20.2.1957  01:40

tenkju spenkju

x:Dx , Child, če bi imel časa dovolj, bi jaz kot astrolog TEBE vprašal, kako se skladata starša s takim horoskopom. x:Dx

Ker ti veš, jaz pa ne, jaz lahko samo natalne karte študiram, potem pa kljukamo "kolk je dons zadew" anede.

Jaz bi rekel, "naj se mata kok se mata", ker če se nimata dobro, je to itak njuna karma in vse manj tvoja. Tale odgovor bo ostal pa na prašni polici za čas, ko ga bova potegnila ven, če bo že glih treba. (Pa še dost drugih je tle ane.)

:xx!:

Ampak pozdrav na koncu ti je pa neviđen. Napiši ga po angleško, prav hecno izpade!

x:Dx x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0