Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Astro Sola


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
1919 komentarjev na to temo

#226 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 12. junij 2005, 10:06

hehe če bi kdo ocenjevau tele komentarje kart, bi jst za tvojga dobila komi eno 2 xrolleyesx , sam tvoja karta je ena od tistih, kjer morš še posebi velik povezvat, da dobiš vn neki konkretnga, skor nč ni čist tko z enim aspektom nakazano, saj men se tko zdi :inocent: :8):

#227 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 10:12

<{POST_SNAPBACK}>hehe če bi kdo ocenjevau tele komentarje kart, bi jst za tvojga dobila komi eno 2  xrolleyesx , sam tvoja karta je ena od tistih, kjer morš še posebi velik povezvat, da dobiš vn neki konkretnga, skor nč ni čist tko z enim aspektom nakazano, saj men se tko zdi :inocent:  :8):



Ah dej no.Sej si dobr ocenla!!! :palec:

Ce je za moj chart se Bern reku: Uf jah tle je pa res tok tega, da je zlo tezko predvidt kako bo kaj deloval... zdaj pa bodi pameten gospod astrolog!!

Men se zdej ni vse jasn pr mojmu chartu pa ga ze 2 mesca zulim.

Bom probu jaz tvojga zdele, da vidim kok bom jaz dobu.
Tvoj tut ni kaj dost easy chart.

Aishahin chart..here I go!!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#228 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 10:42

Ok greva... riba-tehtnica-asc. bik.
Sama venera in neptun... reku bi da izjemno privlacna zenska. Mogoce mas samo malce tezav s tezo-zarad vzhajajocega jupitra.

Kariera ti je zelo pomembna(vecina planetov na sev. hemisferi)... mozno, da te vlece na podrocje psihologije( vladar 1. in 5. v 12., luna na vrhu 5., polna 8. hisa-zivljenja drugih, MC v ribah).Pa se trigon sonce pluton vmes pa tista tvborba iz 8.-po mojem bos pri svojem delu vsekakor regenrirala zivljenja drugih bodisi skozi psihologijo, kirurgijo, kaj rahlo misticnega ali pa zgolj financno.

Dobre regeneracijske sposobnosti.

Tista konunkcija saturna in marsa, sicer pove da traja nekaj casa preden se spravis kaj poceti, toda ko se spravis stvari tecejo(mars je 2. v konj., pa se mocna volja-uran conj. saturn).

Privlacijo te skrivnostni moski(vladar 7. pluton), s katerimi mas tut precejsnjo sreco(podpira jih tudi sonce), mogoce se tezave pojavljajo na podrocju komunikacije in ali vprasanje tvoje kariere, drugac pa mislim da bi to mogl bit dost OK, ce se ni!!

Oce bi rekel, da mora biti zanimiv patron, malce cudaski mogoce-amapk mas z njim precej dober odnos!!!

Mamam je po mojem prevec natancna, organizirana za takega oceta-po mojem da je vajin odnos precej slabsi kot odnos z ocetom, pa tudi oce in mati med sabo se ne razumeta ravno najbolje.

A smo kaj zadeli???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#229 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 12. junij 2005, 10:53

samson a mi ti kej lahko poves o mojem kironu?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#230 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 12. junij 2005, 11:04

<{POST_SNAPBACK}>Ok greva... riba-tehtnica-asc. bik.
Sama venera in neptun... reku bi da izjemno privlacna zenska. Mogoce mas samo malce tezav s tezo-zarad vzhajajocega jupitra.

-ne vem nč posebnga, kokr za koga nejbrž  x:Dx  kakšnih posebnih težav s težo nimam

Kariera ti je zelo pomembna(vecina planetov na sev. hemisferi)... mozno, da te vlece na podrocje psihologije( vladar 1. in 5. v 12., luna na vrhu 5., polna 8. hisa-zivljenja drugih, MC v ribah).Pa se trigon sonce pluton vmes pa tista tvborba iz 8.-po mojem bos pri svojem delu vsekakor regenrirala zivljenja drugih bodisi skozi psihologijo, kirurgijo, kaj rahlo misticnega ali pa zgolj financno.

finančno nejbrž ne, me ne zanima to področje, kirurgija mi tud ne leži, za psihologijo bi mogoče rekla, sam to tud glih ne (itak še nimam pojma kaj bi šla študirat, glih kej velik cajta za premišlevat pa nimam več), me pa fascinira vse kar je povezan z mističnim, prejšnjim lajfom.

Dobre regeneracijske sposobnosti.

Tista konunkcija saturna in marsa, sicer pove da traja nekaj casa preden se spravis kaj poceti, toda ko se spravis stvari tecejo(mars je 2. v konj., pa se mocna volja-uran conj. saturn).

-ja, ko se spravim...  :inocent: 

Privlacijo te skrivnostni moski(vladar 7. pluton), s katerimi mas tut precejsnjo sreco(podpira jih tudi sonce), mogoce se tezave pojavljajo na podrocju komunikacije in ali vprasanje tvoje kariere, drugac pa mislim da bi to mogl bit dost OK, ce se ni!!

-glede kariere res ne vem kaj bom počela, ja maš prov skrivnostni, introvertirani čudaki :o|o: , sreče pa tle ni (še blo).

Oce bi rekel, da mora biti zanimiv patron, malce cudaski mogoce-amapk mas z njim precej dober odnos!!!

-oče je dost zanimiv, mava dobr odnos ja


Mamam je po mojem prevec natancna, organizirana za takega oceta-po mojem da je vajin odnos precej slabsi kot odnos z ocetom, pa tudi oce in mati med sabo se ne razumeta ravno najbolje.

-tole si pa dobr zadel
A smo kaj zadeli???



ti je šlo precej bolš kot men pr tvojem chartu xDDx

#231 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 11:28

A gremo zdaj koncno na cigancicinega moza, ko ze tko dolg caka???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#232 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 12. junij 2005, 11:29

xyesx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#233 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 12. junij 2005, 12:02

kaj zdej,ste zaspal mal al kaj x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#234 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 12:08

Hm.. okej se pravi Ribi-devica-asc. oven pa se merkur na asc.-reku bi da gre za zelo inteligentnega cloveka, ki pa ima hkrati tudi zelo bogat custveni svet(veliki trigon v vodnih znamenjih). Izredno izviren, topel clovek ima tudi smisel za motiviranje drugih...

pa kaze da ima clovek tezave z motiviranjem samega sebe, da se tezko spravi kaj poceti, mogoce je umetnik???

Verjetno je imel precejsnje tezave z materjo-vladar 10. v inkonjunkciji z venero in merkurjem, mati ga ni razumela, zato je imel on obcutek, da ga ni imela rada??
Tako mama kot tudi oce pa sta imela tezave z izbiro njegovega poklica(luna in saturn v opoziciji z marsom v ribah).

V partnerstvu mu je pomemben poleg fiz. privlacnosti tudi intelekt partnerja(sextil merkur) vajina zveza bi morala biti precej v redu(ceprav se vseakakor pojavljajo tezave(venera inkonj. saturn) povezane z njegovim poklicem ali pretiramo devisko "poreglcanostjo," ki tebi mogoce ni tak oblizu kot njemu.

Kok smo pa pr njemu zadel??Vec kot pri tebi??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#235 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 12. junij 2005, 12:25

<{POST_SNAPBACK}>Hm.. okej se pravi Ribi-devica-asc. oven pa se merkur na asc.-reku bi da gre za zelo inteligentnega cloveka, ki pa ima hkrati tudi zelo bogat custveni svet(veliki trigon v vodnih znamenjih). Izredno izviren, topel clovek ima tudi smisel za motiviranje drugih...

pa kaze da ima clovek tezave z motiviranjem samega sebe, da se tezko spravi kaj poceti, mogoce je umetnik???

Verjetno je imel precejsnje tezave z materjo-vladar 10. v inkonjunkciji z venero in merkurjem, mati ga ni razumela, zato je imel on obcutek, da ga ni imela rada??
Tako mama kot tudi oce pa sta imela tezave z izbiro njegovega poklica(luna in saturn v opoziciji z marsom v ribah).

V partnerstvu mu je pomemben poleg fiz. privlacnosti  tudi intelekt partnerja(sextil merkur) vajina zveza bi morala biti precej v redu(ceprav se vseakakor pojavljajo tezave(venera inkonj. saturn) povezane z njegovim poklicem ali pretiramo devisko "poreglcanostjo," ki tebi mogoce ni tak oblizu kot njemu.

Kok smo pa pr njemu zadel??Vec kot pri tebi??

si kr zadel,ja :palec:
ponavadi ga moram jst motivirat mal,ker hitro popusti pri zastavljenih ciljih.
on ima se 3brate in eno sestro in je najmlajsi in pri mami je bil kot najmlajsi mal bolj priljubljen(vsaj tako on pravi)je pa tudi res,da mu manjka samozavesti ravno zarad tega ,ker mu niso starejsi bratje pustili do besede,ces kaj bo tamali govoru....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#236 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 12. junij 2005, 12:27

kaj se vidis v njegovi karti?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#237 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 12:30

A da z mamo je mel pa drgac v redu odnos???Hm to je pa res cudno... :eek:

Edino ce ni bil slucajno 14 minut prej kokr v rojstnem listu pise rojen... potem bi to postekal... pr temle chartu zdele mi pa res ni jasno kako... :o|o:
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#238 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 12:33

Drgac bi pa to, da ma premalo samozavesti zaradi bratov/sestre lahko razlozu s tem, da ma vladarja 3.-merkurja na asc.-se pravi ga se posebej oznacuje v inkonjunkciji s saturnom.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#239 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 12. junij 2005, 12:38

<{POST_SNAPBACK}>A da z mamo je mel pa drgac v redu odnos???Hm to je pa res cudno... :eek:

Edino ce ni bil slucajno 14 minut prej kokr v rojstnem listu pise rojen... potem bi  to postekal... pr temle chartu zdele mi pa res ni jasno kako... :o|o:

mozno je tudi to ,da je bil mal prej rojen.kolkr on ve je 6,30....
ceprav je bil pa tudi dosti tepen od mame.sam nikoli ni rekel ,da je ne mara al kej podobnega.zadnjic je v hecu rekla,da ga je se premal tepla,pa se je smejal.je bil ful problematicen otrok,odrezav ,trmast.... xrolleyesx pravzaprav je se zmeri tak,zna bit zelo nesramen.neki si vbije v glavo,si dela kr ene tripe v glavi in sam sebe preprica ,da je to tko...pa recimo sploh ni.
sicer pa mislim,da ga je neki ziher v otrostvu fajn zjebalo,ker je res tezek clovk,ki se nikakor ne more sprijazniti s tem,da ga nekdo ljubi.brani se ljubezni,pa ne vem zakaj.veckrat omenja ,da si ne zasluzi,da je idiot in kaj vidim na njemu....ni lahko z njim ziveti,res ne.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#240 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 12. junij 2005, 12:45

kako pa drugache kazhe pr partnerstvu pri njemu?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#241 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 13:09

<{POST_SNAPBACK}>kako pa drugache kazhe pr partnerstvu pri njemu?


kar se vidi iz tega ni slabo, bi blo pa fajn vidt se tranzite-sam tega jaz ne znam.

mantis?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#242 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 14:34

<{POST_SNAPBACK}>Samson, ves kako : daj si sprintaj karto od nekoga ven in poglej, kje ima planete, v kerih znakih in na kerih stopinjah.
Pol pa vzemi efemeride v roke, jaz imam knjigo efemerid od 1900 do 2000 in se ene efemeride od 2000 do 2050, dobis jih v knjigarni na Copovi in za tisto leto, ki te zanima, npr 2005 pregleduj, kje se nahajajo veliki planeti jupiter, saturn, uran, neptun in pluton, pa tudi na sev. lunin vozel ne pozabi.
(prehod hitrejsih planetov- marsa, venera, sonca) ne prinese vecjih vplivov, itak trajajo samo kak dan in ni nujno da so izazeni (govorim iz izkusenj)
.


Bom to naredu, sam za1X je to se outofmyleague... bom najprej se mal podaje vadu, preden se driblanja lotim...

A te lahko samo vprasam, ce si se kaj poglabljala tut v karmicno astrologijo-aspekte z vozli, vrnjena znamenja, retro planeti???Ker tam mam sam s sabo po mojem se najvec za razcistiti.
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#243 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 12. junij 2005, 14:59

<{POST_SNAPBACK}>mozno je tudi to ,da je bil mal prej rojen.kolkr on ve je 6,30....
ceprav je bil pa tudi dosti tepen od mame.sam nikoli ni rekel ,da je ne mara al kej podobnega.zadnjic je v hecu rekla,da ga je se premal tepla,pa se je smejal.je bil ful problematicen otrok,odrezav ,trmast.... xrolleyesx pravzaprav je se zmeri tak,zna bit zelo nesramen.neki si vbije v glavo,si dela kr ene tripe v glavi in sam sebe preprica ,da je to tko...pa recimo sploh ni.
sicer pa  mislim,da ga je neki ziher v otrostvu fajn zjebalo,ker je res tezek clovk,ki se nikakor ne more sprijazniti s tem,da ga nekdo ljubi.brani se ljubezni,pa ne vem zakaj.veckrat omenja ,da si ne zasluzi,da je idiot in kaj vidim na njemu....ni lahko z njim ziveti,res ne.



nikjer nism zasledila, če sta pokomentirala kej njegovo sonce, sonce ma namreč v 12h, glede na to, da je sonce v ribah in v svoji hiši, še nekak bolj privzema vse značilnosti tega znamenja, vseskozi rabi neka potrjevanja, da ve da ga ma kdo rad, pa se mu še vseen zdi nasprotno oz. kot si rekla misl tud da si ne zasluž ljubezni. Tud vladar prve hiše (oven-trmast) gre v 12h, možno, da velikrat sploh ne veš zakaj je kdaj slabe volje, ampak morš vlečt iz njega? :inocent:

#244 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 12. junij 2005, 15:05

<{POST_SNAPBACK}>Maja karta je pa precej dolgočasna, ker ni veliko aspektov,... planeti so pa razpršeni naokoli,... tako da ni nobeno področje posebej poudarjeno. Poleg tega se že na prvi pogled vidi introvertiranost in neambicioznost,...
Mogoče bo boljše v prihodnjem življenju,...


bela vrtnica, dej raj prpopi karto, ki uporablja drugačen sistem hiš (Placidus po možnosti) tole je sistem enakih hiš pa še zdi se mi, da splon niso vsi aspekti vrisani (opozicije). na www.astro.com si lahko zračunaš karto po placidu

#245 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. junij 2005, 15:14

<{POST_SNAPBACK}>Najprej naj še povem, da moramo pri lezbijkah in gejih gledat seveda drugace :
-torej tranzite velikih planetov na natalno venero pri OBEH spolih
- pri moskih pa tranzite velikih planetov predvsem na njegovo sonce (tudi marsa)
-pri zenskah pa tranzite na njeno lnatalno luno (in venero) Zagotavljam ti, da ni nobenega driblanja pri spremljanju tranzitov :)

A LAHKO PROSIM POVES KAKO SE V CHARTU VIDI DA JE NEKDO GAY/LEZBIJKA OZ., DA IMA VSAJ VEC MOZNOSTI, DA TO POSTANE???? SLABI ODNOSI S STARSEM ISTEGA SPOLA, RETRO VENERA, URAN V 5. AL PA 7. AL VRH 5. AL PA 7. V VODNARJU... KERI SO SE INDIKATORJI TEGA??

NE JEMLJITE PRERESNO, KER SEM LAIK!


Mene tudi ne, takisto laik x:Dx ... z 2-mesecnim stazem(2 mesca od taX ko sm prvic chart vidu)... ti mantis imas vsaj obilo prakticnih izkusenj!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#246 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 12. junij 2005, 15:44

<{POST_SNAPBACK}>kokica po mojem imaš talent za zdravljenje z bioenergijo. in s to konjunkcijo saturn venera mars energija mora ven,  se razporediti na druge... (nakladam? xDDx )
...šesti čut mi pravi, da ko imaš ful ognja v chartu, kot jaz naprimer, moraš "zdraviti", imam še jupiter uran in neptun v šesti hiši (strelec).... :inocent:


No, ja talent za zdravljenje? Ne vem ravno, morda res in ga še morda nisem odkrila....
Res pa je, da v okolico zlivam veliko pozitivne energije in ponavadi ni nikoli dolgčas tistemu, ki je z menoj. Se mi zdi, da imam vseeno neko energijo, ki pritegne ljudi...., ponavadi mi rečejo, da se dobro počutijo v moji družbi, a ne znajo natančno opisati zakaj....Morda pa kaj oddajam x?x x;)x x:)x :palec:

Smisel življenja je največja sreča

#247 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 12. junij 2005, 15:59

<{POST_SNAPBACK}>sam karto od kokice je pa dost težko interpretirat, spet ful povezovanja; jst sm tole vn poteglna:

Kokica:
Ti pa pretirano čustvena sigurno nisi, mogoče tud ne preveč realna in praktična (1 planet v zemlji, samo AC v vodnem znamenju), si pa zato izredno intelektualna, imaš dobre komunikacijske sposobnosti, veliko idej, katere verjetno tud znaš uresničit in izpeljat oz. Se vsaj trudiš zelo, da bi jih pa ti mogoče vseeno ne uspeva vedno in se od nekod pojavljajo neke težave (imaš namreč dva zmaja v karti) mogoče ti kljub vsemu ognju v tvoji karti kdaj zmanjka energije (mars konj. Saturn). Imaš pa pomoje velik talent, kar se komunikacije tiče, najbrž delaš kje kjer je pomembna komunikacija.

Stalnega partnerja si si najbrž našla v prijateljskem krogu, možno, da je dosti starejši ali pa ti od njega, luna v 7h kaže na zgodnjo poroko, je zelo dobro aspektirana, kar kaže tud na dobre odnose z mami, samo tista opp. Med venero in uranom me moti (je mogoče zatirala tvojo ustvarjalnost ali pa se ni strinjala s tvojim odnosom do zabav in tipov?? :inocent: )

Neptun v 5h kaže na zanimivo ljubezensko življenje
Saturn v 11h pomeni malo ,a  zelo dobre prijatelje.
Negativno aspektiran jupiter v 6h bi lahko kazal na pretirano zagnanost (mogoče bi celo pomenil, da kar se dela, službe tiče, se velikrat ne izteče tko kokr bi ti hotla)

Partnerstvo in nasploh družabništvo ti je najbrž dost pomembno. Rada tud potuješ.

Kok sm tole zadela? x:Ix


Najprej ti hvala za tvoj komentar. grem kar po vrsti:

-čustvena- no ja, včasih sem preveč, včasih pa premalo.Odvisno od situacije same in na koga se to čustveno izražanje sploh nanaša. Do neznancev ponavadi delujem hladna in nedostopna, do tistih, ki me pa obkrožajo in jih imam rada pa čustev ponavadi ne zmanjka-a vseeno ima vse svojo mejo (ni neke pretiranosti, to je pa res). xDDx

-moje komunikacijske sposobnosti so zelo dobre, včasih se v tej smeri s kom še preveč trudim in na koncu razočarana ugotovim, da sem se čisto preveč razdajala in da je bil moj trud popolnoma zaman. Takrat nisem zadovoljna in moj ogenj in zagon za nekaj časa kar malo usahne.
Tudi zaposlena sem na takšnem delovnem mestu kjer je komunikacija zelo potrebna in bi me kaj bolj umirjenega ubijalo.....xrolleyesx

- Da, partnerja sem našla iz prijateljskih krogov, se poročila zelo mlada, vendar te moram razočarati, da sva istih let. Odnose z mamo imam dobre in tudi nobenega zatiranja ni bilo čutiti v mladosti, ker sem sama v sebi imela nekakšne ovire (ne vem kako in zakaj), da sem si vedno lahko postavila meje in odločno,rekla NE, ko je bilo treba. x:Dx

-Tudi to je res, da sem zelo zagnana, tako na del. mestu, pri študiju, kot tudi na vseh ostalih področjih....Pri meni mora biti vse 100 % narejeno, drugače raje nič....Ampak samo za stvari, zakatere se sama odločim, da morajo biti postorjene, ostalo zanemarim in ne dajem nobenega pomena. Res je tudi, da moja zagnanost do določenih stvari tudi hitro usahne-torej se hitro ogrejem a še hitreje zmrznem.... x:)x A stvari za katere se odločim, da morajo biti speljane do konca pa to tudi bodo.... :palec: xDDx

-Partnerstvo, zvestoba in dober medsebojni odnos mi veliko oz. največ pomenita in tudi družabništvo mi jezelo pomembno.....Potovanja pa tako in tako, vendar ne v tolikšni meri kot bi si želela zaradi določenih ovir (dom,družina.služba)

Kaj naj rečem, hvala Aishah-zadetek v prvo!!!!!
:palec: x:Dx
Smisel življenja je največja sreča

#248 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 12. junij 2005, 16:02

xDDx

<{POST_SNAPBACK}>Mene pri kokici zanima kaxn je bil njen odnos z ocetom??

Iz charta sodec bi rekel, da ga je mela zelo rada(vladar 10. v konj. z venero)... da pa ga je izgubila(saturn)... lahko, da sta se mati in oce locila, ali pa je oce celo umrl v prometni nesreci ker je vozil v pijanem stanju po zabavi(tista tvorba v 11. v opoziciji z neptunom v strelcu(gibanje) v 5.(5. hisa=zabava)). Samo tole je skrajno spekulativno, samo da vidim kok ga lahko poserjem, ce se res potrudim!


Očeta sem imela in ga imam še vedno rada.
Mogoče se je to v moji mladosti-zaradi pubertete to drugače odražalo in je bilo ničkoliko težav, a danes lahko rečem, da ga spoštujem..... x:)x :palec:
Torej očeta še vedno imam in lahko le upam, da še dolgo in, da tale karta in tvoj pogled ne delujeta tudi za prihodnost......
x?x x?x

Hvala Samson23. Še morda kaj drugega vidiš v moji karti?

Smisel življenja je največja sreča

#249 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 12. junij 2005, 16:33

<{POST_SNAPBACK}>

...Kaj naj rečem, hvala Aishah-zadetek v prvo!!!!!
:palec:  x:Dx


pa glih za tvojo karto sm mislna, da bom največ falila pri vsem tem povezovanju, pa se je izkazal, da sm še najbol zadela x:px xDDx

#250 bela vrtnica

bela vrtnica
  • Vseprisotni
  • Št. objav: 655

Objavljeno: 12. junij 2005, 17:40

<{POST_SNAPBACK}>bela vrtnica, dej raj prpopi karto, ki uporablja drugačen sistem hiš  (Placidus po možnosti) tole je sistem enakih hiš pa še zdi se mi, da splon niso vsi aspekti vrisani (opozicije). na www.astro.com si lahko zračunaš karto po placidu


To je placidus (in tudi na karti se vidi, da niso hiše enake) Bom šla še na astro pogledat...
Non-cooperation with evil is a sacred duty.
Victory attained by violence is tantamount to a defeat, for it is momentary.
Democracy and violence can ill go together. Evolution of democracy is not possible if we are not prepared to hear the other side.
Power is of two kinds. One is obtained by the fear of punishment and the other by acts of love. Power based on love is a thousand times more effective and permanent then the one derived from fear of punishment.
Mahatma Gandhi




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0