Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

LNF Astro Sola


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * * 1 x ocenjeno
1919 komentarjev na to temo

#176 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:40

prjatlca lohka počaka, sem ji tko al tko rekla, da mogoče ne bo kmal še na vrsto pršla k mamo tako gužvo x:Dx x:px

#177 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:42

<{POST_SNAPBACK}>Tale chart je pa s5 eden tistih v katerem lahko to da je cas za samo par minut netocen pomeni OGROMNO razliko!!!In mozno, da se dosti tega kar ti bomo povedal ne drzi, ce je tako je mozno, da je cas rojstva netocen!!!


ja vem, vse ma neki na 0° stopinjah... no sej bomo vidl

#178 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:43

kr aishino prjatlco prej,jst sem mojo ze zbrisala,bom drugic spet prpopala gor x;)x

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#179 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 19:47

<{POST_SNAPBACK}>kr aishino prjatlco prej,jst sem mojo ze zbrisala,bom drugic spet prpopala gor x;)x


okej, samson začni x:Dx , jst sm že neki probavala interpretirat, me zanima še kako bi kdo drug to komentiru x:)x

#180 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:10

No pa poizkusimo.

Ogromno zemlje, mocan kozorog, 8 planetov v zg. hemisferi, planet asc. v 10., s5 zmaj-neverjetno!!! Ta oseba je zelo ambiciozna in bo tudi zelo nadarjena, velika moznost uspeha... ker pa je vladar 6. v opoziciji z jupitrom v 11. se lahko zgodi, da bo trpela kariera zaradi samega polozaja v druzbi, partnerja(jupiter=dispozitor 7. hise), zaradi partnerjeve slave mogoce(merkur kvadrat tista tvorba v 7. hisi)???

Finance-vladar 2 hise v 4. hisi-priahja iz premozne druzine in/ali dolgo casa jo bodo oni futral!!???

Odnosi s starsi:odnosi med starsema niso roznati, niso pa niti slabi... neki povprecnega, je pa ona v slabih odnosih z obema.
Mama izjemno slab odnos:
-luna opozicija dispozitor 4. hisa in se v T-kvadratu s saturnom in uranom-VELIKE tezave, ki se pojavijo kar iznenada...
Oce:
-sonce kvadrat saturn , sonce kvadrat neptun, sonce kvadrat uran... tudi zeelo slabi odnosi!!!
Ker je vpletena 6. hisa mozno, da prihaja do teh soglasij zaradi njenenih partnerjev(vidi se nenavadnost partnerjev, ki starsema niti pod razno ne bodo povseci!!!).

Kar se tice partnerjev je razvidno, da ima precej visoke kriterije za partnerje in tako zelo tezko najde takega, kot si zeli((veliko da na zunanji videz!!) sanjskega-vladar 5. v 12-venera), ko pa ga bo dobila bo to nekdo nenavaden mozno, da umetniski tip, ki bo tudi imel status v druzbi(vladar 7.-jupiter v 11.!!). Nadlje x:Dx

No za zacetek je nekaj, a sm kaj zadel???
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#181 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:22

-nadarjena je zlo za petje,
-velik planetov v zgornji hemisferi kaže na ekstrovertiranost, družabnost, to bo kr držal zanjo (sama sploh nism bla pozorna na to)
-z mamo ma še kar dobre odnose, kokr pride pomoje, očeta v bistvu sploh ne pozna oz. nima stikov z njim, drgač pa ne živi sploh več doma.
-tisto o visokih kriterijih tud zlo drži ja (tud sama prav zase, da jih ma)



je blo neki kr prov xDDx , veš kaj me zanima, kje se vidjo odnosi z očimom v karti ( bi blo možno, da je treba gledat aspekte, ki bi jih drugače gledal za očeta, sam tega itak ni že dolg? ker tist kar si napisu o razumevanju z očetom, bi prej držal za njenga očima... :xx!: )

#182 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:36

<{POST_SNAPBACK}>-nadarjena je zlo za petje,
-velik planetov v zgornji hemisferi kaže na ekstrovertiranost, družabnost, to bo kr držal zanjo (sama sploh nism bla pozorna na to)
-z mamo ma še kar dobre odnose, kokr pride pomoje, očeta v bistvu sploh ne pozna oz. nima stikov z njim, drgač pa ne živi sploh več doma.
-tisto o visokih kriterijih tud zlo drži ja (tud sama prav zase, da jih ma)
je blo neki kr prov xDDx ,  veš kaj me zanima, kje se vidjo odnosi z očimom v karti ( bi blo možno, da je treba gledat aspekte, ki bi jih drugače gledal za očeta, sam tega itak ni že dolg? ker tist kar si napisu o razumevanju z očetom, bi prej držal za njenga očima... :xx!: )


Zanimivo...

Po mojem je bila rojena vsaj 2 minuti prej kot pise v rojstnem listu, tako, da se vladar 4. in MC-ja pomakneta na zadnjo stopinjo prejsnjega znamenja!!!

Ker potem je stvar bolj logicna...potem pade mati pod vladavino leva-se pravi je njen dispozitor sonce..kvadrati s saturnom in uranom(sicer sibki) ostanejo..ampak vsaj opozicije z luno ni vec... se pravi malenkost bolji odnos kot prej.

MC bi v tem primeru padel na zadnje stopinje vodnarja, se pravi bi bil njen bioloski oce urancek, ki pa je v konjunkciji z saturnom(ustavljen, ga ni), drugi vladar MC-ja bi pa bil lahko neptun, za katerega velja vse tisto kar sem prej povedal!!

Pa tudi dispozitor 4. in 2. dispozitor 10. sta v kvadratu-slabi odnosi matere in ocima... to je verjetno botrovalo njenemu odhodu od doma, ker tvori neptun s saturnom kvadrat z luno v 3. je ta njen odhod od doma mogoce razumeti kot custveni beg..

To da je zelo nadarjena se vidi iz zmaja, sicer sem tezko razlocil zakaj samo je pa zelo razvidno, da za neko obliko umetnosti(luna na vrhu, vpletena venera...).
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#183 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:46

<{POST_SNAPBACK}>Zanimivo...

Po mojem je bila rojena vsaj 3 minute prej kot pise v rojstnem listu, tako, da se vladar 4. in MC-ja pomakneta na zadnjo stopinjo prejsnjega znamenja!!!

Ker potem je stvar bolj logicna...potem pade mati pod vladavino leva-se pravi je njen dispozitor sonce..kvadrati s saturnom ostanejo..ampak vsaj opozicije z luno ni vec... se pravi malenkost bolji odnos kot prej.

MC bi v tem primeru padel na zadnje stopinje vodnarja, se pravi bi bil njen bioloski oce urancek, ki pa je v konjunkciji z saturnom(ustavljen, ga ni), drugi vladar MC-ja bi pa bil lahko neptun, za katerega velja vse tisto kar sem prej povedal!!

To da je zelo nadarjena se vidi iz zmaja, sicer sem tezko razlocil zakaj samo je pa zelo razvidno, da za neko obliko umetnosti(luna na vrhu, vpletena venera...).


kok se res spremeni, če odšteješ 3 minute, sej bi blo bolj logično ja...

ej sam kandidatov pa glih ni, ne tistih, ki bi prispeval svoje karte, niti tistih za interpretirat, sam midva neki vztrajava tle x:px upam, da se bo še kdo opogumu, pa prložu svojo karto x:Dx sam dobr dons je itak že pozn ura xDDx

#184 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:51

Saj nas je kar nekaj, sam ura je res mal cudna...

Drgac se jih pa ogromn tut boji delat napake... lahko pa en drugmu chart interpretirava do ju3, ce ze drugih ni???

Poslji mi OS z podatki, ce si za!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#185 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 20:56

<{POST_SNAPBACK}>Dajem svojo karto:


...lahko bi se delu pametnga sam... priznam, da sem prebral ze Bernovo interpretacijo te karte in lahko kvecjemu stestiram spomin na tem primeru, lahko pa kdo drug ce zeli, potem bom pa za primerjavo se Bernov komentar zraven prilmu, da vidte kok ste zadeli, OK????
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#186 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:03

<{POST_SNAPBACK}>Saj nas je kar nekaj, sam ura je res mal cudna...

Drgac se jih pa ogromn tut boji delat napake... lahko pa en drugmu chart interpretirava do ju3, ce ze drugih ni???

Poslji mi OS z podatki, ce si za!



bo mogl počakat, se je že en javu za interpretacijo xDDx , bi blo pa zanimiv to nardit, pa boš karte od obeh objavu na forumu, da bodo drugi vedl kaj komentirava? (sam men ni jasn kako to, da mi noče slikce prlept, sej ni prevelka!)

#187 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:04

<{POST_SNAPBACK}>Dragi tuvariši in tuvarišice, prosim za naslednje odgovore:
1) A je hemisfera delitev charta na zgornji in spodnji del?

ali na spodnji(juzni) in zgornji(severni)-ce potegnes vodoravno crto po sredini karte ali na zahodni(levi) in vzhodni (desni) del, ce potegnes navpicno crto po sredini

2) A planeti na zgornjem delu hemisfere kažejo na ekstrovertiranost, družabnost, planeti na spodnjem delu pa introvertiranost, zadržanost.

DA. Planeti v zahodni hemisferi kazejo na nekoga, ki se zanasa pretezno nase... na vzhodni pa na nekoga, ki se pretezno zanasa na druge..

3) Kaj pomenijo rdeče črte in kaj modre?

Rdece crte-slabi aspekti(kvadrati, opozicije); modre crte-dobri aspekti(trigoni, sextili)

4) Ali ti liki, ki nastanejo iz črt kaj povedo?

Vcasih ja vcasih pa ne... odvisno x8Dx

5) Kje se vidi partnerstvo iz charta?

Partnerstvo predstavlja 7. hisa, njen dispozitor in aspekti z njim...
Zaenkrat me to zanima... :palec:


You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#188 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:08

<{POST_SNAPBACK}>Dragi tuvariši in tuvarišice, prosim za naslednje odgovore:
1) A je hemisfera delitev charta na zgornji in spodnji del?
2) A planeti na zgornjem delu hemisfere kažejo na ekstrovertiranost, družabnost, planeti na spodnjem delu pa introvertiranost, zadržanost.
3) Kaj pomenijo rdeče črte in kaj modre?
4) Ali ti liki, ki nastanejo iz črt kaj povedo?
5) Kje se vidi partnerstvo iz charta?
Zaenkrat me to zanima... :palec:


1)ja
2)ja
3)modre-ugodni aspekti med planetoma, rdeče- neugodni
4)povejo kako se planeta povezujeta in kako si izmenjavata energijo/kako delujeta skupaj
5)za partnerstvo se gleda 7 hišo

x:)x

#189 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:09

[quote name='Aishah' date='11. Jun 2005 ob 22:04']
(sam men ni jasn kako to, da mi noče slikce prlept, sej ni prevelka!)[/quote]

Kok kb je velka???Ne gre samo za dimenzije!
Jo moras resizeat!!!!!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#190 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:10

nejbrž sva oba naenkrat pisala hehe

#191 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:16

ok zdej je pa prjel se mi zdi



še ti prpopi svojo

#192 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:20

<{POST_SNAPBACK}>Dajem svojo karto:



Mene pa samo zanima,kje si lahko izdelaš to karto?

Hvala za odgovor x:)x

Smisel življenja je največja sreča

#193 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:22

ma evo, pa ste me preskočli :o|o: x:Dx
xrolleyesx oh ta ego x:Dx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#194 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:25

valkira na hitr tole:

morš bi zlo skrivnostn pa nedostopen človk (luna v 12h, v kozorogu+AC, sonce v škorpijonu)

verjetn rada potuješ (stelij v 9h), možna ljubezen v tujini, življenje v tujini (9h v 9h)

zlo močno branš svoje ideje in stališča mogoče včasih mal preveč agresivno (mars konj. merkur, 3h v ovnu)

jupiter in saturn v 7h... hmmm sreča v partnerstvih, mogoče še posebej v kasnejšem obdobju?

ok tkole, mal si ne upam kej več ugotavlat, ker baje ti je že bern tole interpretiru, boš povedala, če kej drži, pa bom jst še kej komentirala xDDx

#195 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:28

<{POST_SNAPBACK}>Mene pa samo zanima,kje si lahko izdelaš to karto?

Hvala za odgovor x:)x


na www.astro.com, če se pa ne boš znajdla pa lohka daš podatke, bomo mi zrihtal xDDx

#196 kokica

kokica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 176

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:30

<{POST_SNAPBACK}>na www.astro.com, če se pa ne boš znajdla pa lohka daš podatke, bomo mi zrihtal  xDDx


Hvala, kakšne podatke pa moram dati? x?x
Smisel življenja je največja sreča

#197 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:30

<{POST_SNAPBACK}>ma evo, pa ste me preskočli :o|o:  x:Dx
xrolleyesx oh ta ego x:Dx



Todika sej tebe smo že pokomentiral (kokr smo znal x:px ) xDDx

#198 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:31

<{POST_SNAPBACK}>Hvala, kakšne podatke pa moram dati? x?x


datum, letnico, uro in kraj rojstva

#199 Todika

Todika
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 677

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:36

<{POST_SNAPBACK}>Todika sej tebe smo že pokomentiral (kokr smo znal  x:pxxDDx

pa bi lohk še kej x:px :vio: xrolleyesx
KO OVDE NE POLUDI, TAJ NIJE NORMALAN....

Bora

#200 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 11. junij 2005, 21:38

Aishah-pluton na 12 st. sco??A ti si se toook mlada?? :eek: :eek:

Evo moj chart!
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0