Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Zanositev in nosečnost


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
51 komentarjev na to temo

#1 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 12. julij 2005, 06:26

Astrološki signifikatorji za zanositev.

Čas nosečnosti.

Vaši primeri?

Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#2 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. julij 2005, 06:46

<{POST_SNAPBACK}>Astrološki signifikatorji za zanositev.

Čas nosečnosti.

Vaši primeri?


Moj osebni primer, saturn prišel v peto hišo, bolj resen odnos do ljubezni, otrok, saturn čez natalnega urana v peti hiši, saturn 90 na sonce precej težek porod.

Za samo zanositev ogromno primerov: jupiter preko ASC, sonca ali lune, prihod jupitra v peto hišo, no pri meni osebno saturna.

#3 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 12. julij 2005, 07:14

Moja mama: karta solarnega povratka za čas zanositve in nosečnosti:
asc v Devici -kjer je moj natalni asc
Luno v Ribah v 7.hiši -kjer je moje natalno Sonce
Jupiter v Vodnarju v 5.hiši -kjer je moja natalna Venera

karta njenega solarnega povratka za naslednje leto, ko sem se rodila:
krizno leto, po dveh mesecih mislim, da je že morala iti nazaj v službo,
asc v Škorpijonu- Mars v 8. hiši hkrati vladar 5.hiše


in če gledam njeno progresirano Luno:
ko je zanosila je bila v Strelcu na MC (Luna je njej vladar 5.hiše)
nato ko je rodila je bila pr.Luna v Kozorogu
in se tudi tako nakazuje kriza in Kozorog-da je morala v službo.
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#4 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. julij 2005, 07:29

Sem pa se za mojo mami pogledu solarni povratek za leto zanositve in rojstva...
1.desc. v sco v konjunkciji z uranom=moj ascendent
2.sonce v 3. hisi, jaz pa dvojcek po horoskopu
3.luna na MC-isto v moji natalni karti
4.v peti hisi saturn v devici, ki je tut v mojem chartu na zelo mocnem mestu(vrh T-kvadrata)... hm samo a ni ze samo dejstvo da je saturn v 5. hisi na leto, ko je dobila 1. otroka malo "cudno"??
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#5 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. julij 2005, 07:42

a ni ze samo dejstvo da je saturn v 5. hisi na leto, ko je dobila 1. otroka malo "cudno"??


Ogromno žensk zanosi, ko jim saturn pride v peto hišo, al je to tranzitno al solarno.
No v mojem solarju zanositve sta jupiter in venera v peti hiši, prima, a ne?

#6 Samson23

Samson23
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 173

Objavljeno: 12. julij 2005, 09:12

:8): Lunca bo mami!!! :8):

Pr meni sta pa kriticni leti za kaxno neumnost uspicit 2008(jupiter v 5.) in 2010(sonce v 5.).

Kaj pa pluton v solarcu v 5. pomeni?
You can't be a real country unless you have a beer and an airline. It helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer.
Frank Zappa

#7 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 12. julij 2005, 09:18

:eek:

Pogledala karte za mojo mamo;
leta, ko sva se z bratom rodila, je imela mama v solarju vsakokrat Saturn v 5. hiši.
Leta 1972, ko sem se rodila jaz, je imela MC v ško, leta 1976, ko se je rodil brat pa Desc v ško.
Z bratom sva rojena na isti dan, s tem, da sem jaz dvojna voda in z Luno v Devici :fiju: , brat pa trojna voda :wOOt: , sonce/asc ško, Luna pa v Ribah, Merkur, Uran in Sonce v konj. 12. hiša; vsi trije v konj. Marsom v ško v 1.hiši :bomb:
:eek:

#8 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 12. julij 2005, 11:47

[quote name='Ruby72' date='12. Jul 2005 ob 09:19']
<{POST_SNAPBACK}>:eek:

vsakokrat Saturn v 5. hiši.
Leta 1972, ko sem se rodila jaz, je imela MC v ško, leta 1976, ko se je rodil brat pa Desc v ško.

:palec: :palec: :palec: Pokazatelji tako saturn v peti, kot tudi zenit in DESC v škorpionu, kar vidva sta, res dobri pokazatelji.

#9 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 12. julij 2005, 13:09

Meni je oba prinesel Pluton ko je tranzitiral VII.hišo in naredil konjunkcijo z Merkurjem sicer vladarjem III.hiše in Soncem (vladar VII hiše)
(natalni se nahaja Pluton v V.hiši)

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#10 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 13. julij 2005, 06:02

<{POST_SNAPBACK}>Meni je oba prinesel Pluton ko je tranzitiral  VII.hišo in naredil konjunkcijo z Merkurjem sicer vladarjem III.hiše in Soncem (vladar VII hiše)
(natalni se nahaja Pluton v V.hiši)  :palec:  :palec: Na vsak način povezan s peto.

LP



#11 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 25. julij 2005, 08:33

Harmoničen aspekt med Luno-Jupitrom tudi značilno za čas zanositve.
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#12 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 25. julij 2005, 10:23

<{POST_SNAPBACK}>Harmoničen aspekt med Luno-Jupitrom tudi značilno za čas zanositve.



Zelo lep in ploden aspekt tudi za spočetje dvojčkov .

LP.
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#13 Bern

Bern
  • D član
  • Št. objav: 3 106

Objavljeno: 25. julij 2005, 10:33

... samo še vpletenost kakega od principov dvojnosti v astrologiji mora biti, pa bo.

Ker če sta tadva v Ovnu in Levu ali pa v Ovnu in Vodnarju, je vprašanje, če bi bila lahko dvojčka ... recimo ...

x:)x

#14 Ruby72

Ruby72
  • D član
  • Št. objav: 2 284

Objavljeno: 25. julij 2005, 13:14

Stanka:Harmoničen aspekt med Luno-Jupitrom tudi značilno za čas zanositve.

<{POST_SNAPBACK}>Zelo lep in ploden aspekt tudi za spočetje dvojčkov .

LP.



Joj zamudila vlak! :O:
Lani sem imela Jupitra čez natalno Luno, pa še v Devici je, tako da bi lahko bila dva. V enem šusu rešen problem x;)x . Čez 11 let bo pa prepozno xrolleyesx x:Dx
Mah, morda pa čez 2 leti, ko bo debeli Jupiter na Mc-ju, v sekstilu z Luno. Deca pa res spremeni status, pa v širino tudi :O: :sori:

Je bila pa na nek način res plodna ta konjunkcija. V vseh treh rukih (tranzitih x:Dx ) so padli z neba soldi :eek: :palec: :switz: x^x

#15 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 25. julij 2005, 18:46

Vse sem že preverila. Predn bom imela Saturna v 5. bajti ali pa Jupitra čez Luno bo minilo 20 let, takrat pa več ne bom plodna, tako da si lahko oddahnem. Ko pa mi gre Jupiter čez ASC, se pa itak zredim in to bo čez dve leti in ni šans, da bi se zgodila kaka nesreča. Vsem, ki pa načrtujete in si želite, želim veliko sreče in potrpljenja.

#16 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 25. julij 2005, 18:53

<{POST_SNAPBACK}>Vse sem že preverila. Predn bom imela Saturna v 5. bajti ali pa Jupitra čez Luno bo minilo 20 let, takrat pa več ne bom plodna, tako da si lahko oddahnem. Ko pa mi gre Jupiter čez ASC, se pa itak zredim in to bo čez dve leti in ni šans, da bi se zgodila kaka nesreča. Vsem, ki pa načrtujete in si želite, želim veliko sreče in potrpljenja.



ravno včeraj sem brala,da je svojega prvega otroka rodila ženska pri 66.letih.Menda
namerava imeti drugega v 67.letu starosti.

Nikoli ni prepozno in kaj vemo zakaj, nikoli ni prezgodaj x:Dx
Vse se dogodi, natanko, ob pravem času.

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#17 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 26. julij 2005, 10:25

<{POST_SNAPBACK}>Vse sem že preverila. Predn bom imela Saturna v 5. bajti ali pa Jupitra čez Luno bo minilo 20 let, takrat pa več ne bom plodna, tako da si lahko oddahnem. Ko pa mi gre Jupiter čez ASC, se pa itak zredim in to bo čez dve leti...


Si pogledala trigone sekstile Jupitra do natalne Lune in
si preverila progresirano Luno?

Kaj pa Saturnov aspekt do planeta v 5.?

Jupiter čez ASC-optimizem in sam sebe imaš takrat rajše, zrediš se še posebaj, če gre za neg. aspekt z Venero (preveč dobrega)

S Saturnovimi aspekti otroci- kot velika nova odgovornost, Saturn kot učitelj kako naj bi bil v starševski vlogi, reče ti: "sedaj se mirno in počasi uči, tu mi ne uideš"
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#18 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 26. julij 2005, 12:16

Trigon Jupitra z natalno Luno bom imela čez dve leti in pol, takrat bom polno zaposlena s študijem, preden pa mi Luna progresira v 5. hišo, bom že v menopavzi. Verjetno šteje tudi kakšna progresija Jupitra čez nat. Luno ali kaj takega? V 5. hiši nimam nič, vrh je v Ovnu, Mars je v 9. hiši v Levu. Mars pa sploh ni aspektiran z nobenim planetom. Imam pa Saturn kvadrat Luna in Pluton kvadrat Luna. To pa ni najbolje ne? Sem brala, da en od teh aspektov lahko pomeni splav ali nič ali zelo malo otrok.

#19 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 26. julij 2005, 12:25

Vrh 5 v Ovnu -Mars v Levu izrazito nakazuje sina

Glej kaj se dogaja z Marsom. Mars je pri tebi zelo povezan z otroci. Tranzit Saturna boš zdaj imela čez Mars-morda zato o tem razmišljaš zdaj nekaj več...
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#20 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 26. julij 2005, 12:41

To pa imaš prav, zdaj bom sicer imela od avgusta naprej Saturn konj. Luno :o|o: :sori: :xx!: , potem pa pride natanko čez eno leto Saturn čez Marsa. Verjamem, da bi se mi rodil fant, tudi bi raje imela fanta.

#21 stankaa

stankaa
  • D član
  • Št. objav: 2 653

Objavljeno: 26. julij 2005, 12:50

Saturn Luna daje ene težke misli, čimbolj da se zavedaš, da je to ta aspekt, manj ta čas rineš v nove stvari. Dober čas za naspat se, poplanirat resne stvari.
Tudi ni čas dobrega razumevanja z mamo. Vem za primer ob tem aspektu skupaj z mamo na morju; dokaj mučno žal.
Luna je čas nosečnosti- s Saturnom so resne-stroge dolgoročne misli o tem in nato še čez Marsa -podobno. Oboje v 9-vezano na čas študija ali s tujino.
Življenje je PLES do nebes...
Imejte se radi med seboj, vedno!
live well, laugh often, love much (as you've never been hurt!)

#22 Gost_mačona_*

Gost_mačona_*
  • Gost

Objavljeno: 26. julij 2005, 12:57

Hvala! Moram povedati še to, da smo bili na morju en teden nazaj in mi je mama šla totalno na živce - mogoče se že čuti vpliv.

#23 Ursha

Ursha
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 26

Objavljeno: 4. avgust 2005, 17:33

sm se js mal "precekirala" kako je slo ob mojem rojstvu xDDx
mami je mela marsa v 5. hisi v trigonu z natalnim soncem, luna in jupiter sta bla pa v konjukciji. Zanima me kje bi se lahko v karti lahko pokazalo, da je bila nosecnost nepricakovana? Gledala sm polozaj urana: je v ekzaktni konjukciji z saturnom v 8. hisi... ce bi to lohk kej pomenil...

#24 gregor777

gregor777
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 149

Objavljeno: 6. avgust 2005, 21:25

No kak bi pa to moski lahko interpretirali, moj saturn tudi sedaj pride v peto hiso ali je ze mogoce v njej, o otroku ni se duha in sluha....
lp
gregor

#25 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 8. avgust 2005, 11:38

[ Imam pa Saturn kvadrat Luna in Pluton kvadrat Luna. To pa ni najbolje ne? Sem brala, da  en od teh aspektov lahko pomeni splav ali nič ali zelo malo otrok.



xrolleyesx xrolleyesx Zaradi saturnovega in plutonovega kvadrata k luni - materinstvo, po moje tako razmišljaš, sicer bi bila temu bolj naklonjena. Sicer pa je tko, nismo vsi za vse in hvala bogu, da je tko, sicer bi bilo vse prev x;)x eč po enem kopitu. x;)x




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0