Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Gobe, glive...


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
682 komentarjev na to temo

#101 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 22. avgust 2005, 22:20

<{POST_SNAPBACK}>Jst jih sploh ne nabiram. Kako pa nej začnem, če nevem kje... Sploh pa mam noro paranojo na klope (še tamal ga je zanč fasu) in ta mi unič vse užitke v gozdu.


Hja no če imaš strah pred klopi, potem res nima smisla, da greš v gozd, jaz grem tudi zaradi tega, da srečam kako srnico, lisičko, mogoče medveda.. mislim a veš... ne gre samo zato, da nabereš 10 kil gob.. gre za to, da si v naravi.. z naravo... narava pa so tudi klopi in mravljice....

#102 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 22:23

<{POST_SNAPBACK}>Gobarji ste men tok hudo smešni k te svoje gobarske lokacije ful skrivate. Ta gobarski teritorij je bolj varovana skrivnost od vsake vojaške tajne :shsh:  xokx

x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#103 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 22:24

<{POST_SNAPBACK}> lisičko....

x:Dx x;)x

obe (lisicki) maram - tako zivalsko kot gobjo. xDDx

videla jo na carini, prisla jim iz roke jest cokolado. res cist oranzna. majhna, cokata, a plasna, ful lustna!!!!! :2src:
cist shizim!!
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#104 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 22. avgust 2005, 22:25

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx


Hja sorry Marsa , ti nisi taprava gobarka ker si svojo lokacijo (Mercator) razkrila.....

#105 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 22. avgust 2005, 22:27

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x;)x

obe (lisicki) maram - tako zivalsko kot gobjo. xDDx

videla jo na carini, prisla jim iz roke jest cokolado. res cist oranzna. majhna, cokata, a plasna, ful lustna!!!!!  :2src:
cist shizim!!

¸
Hmm ja lisičke so letos prav čudne.. meni se je prejšen teden ena motala okoli hiše, vsak večer je prišla, sem poslikal jutri sledi fotoreportaža...(aja o gobjih lisičkah pa ne duha ne slike)

#106 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 22:36

<{POST_SNAPBACK}>Hja sorry Marsa , ti nisi taprava gobarka ker si svojo lokacijo (Mercator) razkrila.....

x:Dx :palec:

saj je nimam... 2x kupila tam... 1x cist sveze, bila zadovoljna, drugic pa poop*****!!!
ker, je bilo se vec kot teden do roka, pa je blo ful vode not pa cist take so ble... zmahane videt pa tko, zdrizaste, so se mi kar mal grauzale pa sem vse skupaj vrgla stran.
na trznici to kupim prav od enega gobarja, ki sem ze veckrat pri njem kupila, sicer pa imam poln zmrzovalnik gob od 'tasta'. :)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#107 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 22. avgust 2005, 22:43

<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  :palec:

saj je nimam... 2x kupila tam... 1x cist sveze, bila zadovoljna, drugic pa poop*****!!!
ker, je bilo se vec kot teden do roka, pa je blo ful vode not pa cist take so ble... zmahane videt pa tko, zdrizaste, so se mi kar mal grauzale pa sem vse skupaj vrgla stran.
na trznici to kupim prav od enega gobarja, ki sem ze veckrat pri njem kupila, sicer pa imam poln zmrzovalnik gob od 'tasta'. :)


Mah jaz praktično takoj ko se vrnem iz gozda, tudi pripravim, recimo za zajtrk (jurčki z jajci) ali najkasneje za kosilo (recimo ocvrte marele...) Takole, da bi kupoval in ... hmmm

Hmm ja zakaj pa potem kupuješ, če imaš poln zmrzovalnik.. pa ti si kot una Imelda Marcos...

#108 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 22. avgust 2005, 22:48

no ja, poln...
ja niso lisicke... pa ne maram zmrznjenih gob, ne pridem pa do tega, da bi pametnjacila tastu naj jih da susit. :8):
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#109 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 23. avgust 2005, 09:47

mogoce jih lahko dobis, ko so se sveze in jih sama posusis x;)x

aja, sem hotela omenit-trznica pri BTC-ju ima dosti svezih gob, vsakodnevno.
je nekaj prijaznih gospa, ki jih nabirajo...so res sveze ( preverjeno).
pa se ostale so zraven, ce se rabi-shitake, ostrigarji, gojene pac...

vsekakor so bolj sveze, kot tiste v supermarketu, to je bistveno.
ne glede na nacionalno pripadnost...


(ko sem bila na nizozemskem, so uvazali lisicke iz slovenije v najvecji
verigi supermarketov tam :wOOt: :wOOt: :wOOt:
mater se mi je zdelo x^x x^x x^x )
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#110 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:01

xDDx xyesx jasno... ko si 'zunaj', ratas ful patriot, tud ce sicer nisi ne vem spet kaksen (clo jaz)...

jaz sem gobe v meckatorju xDDx kupila 2x.
so pa tud v kosezah na trznici gobarji.
v mest se mi pa ne da lazit zato...
vcas grem v btc, ker lohk parkiram pa ker je najdlje odprto.
sam mi ni tolk vsec kot v centru...
taka... brezosebna se mi zdi, ta v centru je pa ful simpaticna, prava trznica.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#111 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:02

<{POST_SNAPBACK}>Gobarji ste men tok hudo smešni k te svoje gobarske lokacije ful skrivate. Ta gobarski teritorij je bolj varovana skrivnost od vsake vojaške tajne :shsh:  xokx

:palec: x:Dx tko sem se jaz zadnjič počutila, ko sem lezla na Trdinov vrh, mi je blo kar malo skeri xrolleyesx


<{POST_SNAPBACK}>x:Dx  x;)x
obe (lisicki) maram - tako zivalsko kot gobjo. xDDx
videla jo na carini, prisla jim iz roke jest cokolado. res cist oranzna. majhna, cokata, a plasna, ful lustna!!!!!  :2src:
cist shizim!!

Moj oči je imel lisico za domačo žival. Našel jo je nekje v gozdu in čisto majčkeno prinesel domov in skrbel za njo. No potem je beštija malce zrastla in je imela čisto svoje fore, ni bila navaden kuža. Ni spustila ljudi k sebi, razen očita, mene in enega soseda, ki je bil lovec. Ko jo je oči peljal na sprehod, ni hodila po asfaltu, čist se ji je strgal od asfalta :vragec: Več se pa ne spomnem :inocent:


<{POST_SNAPBACK}>(ko sem bila na nizozemskem, so uvazali lisicke iz slovenije v najvecji
verigi supermarketov tam  :wOOt:  :wOOt:  :wOOt:
mater se mi je zdelo    x^x  x^x  x^x )

Ma Tinka, to je blo ziher iz Slovakie, samo so se zmotili x:Dx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#112 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:08

<{POST_SNAPBACK}>:palec:  x:Dx  tko sem se jaz zadnjič počutila, ko sem lezla na Trdinov vrh, mi je blo kar malo skeri  xrolleyesx
Moj oči je imel lisico za domačo žival.

Heeej! Pri moji mami so jo doma tud imeli za domaco zival, ko je bilA Otrok, pa vse zive zivali so imeli...
a niso super lisicke? :2src:

Ma Tinka, to je blo ziher iz Slovakie, samo so se zmotili 

x:Dx x:Dx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#113 tinka

tinka
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 486

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:14

cosmic x:Dx x:Dx x:Dx

ja verjetno....
Variety is the spice of life.
Kdo lahko spremeni svet?

#114 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:23

Lisičke... sooo....

#115 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:25

Definitivno so.....

#116 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:26

o Glej!!!! x8Dx :palec:
kdaj jo bomo v jajc naseckal? :P

*se peljeva s timom 1x z gorenjske, pa pravim ja ker midva bova itak lisicke z jajci, ti bos pa jajc... pa mal cudno gleda... pa nic ne rece... pol pa recem, da ni fajn tolk pozno jest gob... se je pa zacel ful smejat, da aja, on je pa mislil da lisicke pac. :P :P
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#117 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:28

<{POST_SNAPBACK}>o Glej!!!! x8Dx :palec:
kdaj jo bomo v jajc naseckal? :P

*se peljeva s timom 1x z gorenjske, pa pravim ja ker midva bova itak lisicke z jajci, ti bos pa jajc... pa mal cudno gleda... pa nic ne rece... pol pa recem, da ni fajn tolk pozno jest gob... se je pa zacel ful smejat, da aja, on je pa mislil da lisicke pac. :P :P

A misliš tole, sam probiiii!!!!

#118 coccinelle

coccinelle
  • D član
  • Št. objav: 2 633

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:35

<{POST_SNAPBACK}>Lisičke... sooo....

:palec: xDDx

#119 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:38

<{POST_SNAPBACK}>A misliš tole, sam probiiii!!!!

pajade. x:o)x

ne skrbi, tega filma ne bus videl. xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#120 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:47

<{POST_SNAPBACK}>pajade. x:o)x

ne skrbi, tega filma ne bus videl. xDDx


Hja kaj pa vem... ker nekatere ženske... bi za pelc montl ali pa ovratnico nardile ekhmm dobesedno vseee....

#121 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:52

se ti zdim taka da bi si lisico v jajc seckala pa rep njen okol glave nosila? x:px x:Dx x:o)x
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#122 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:53

<{POST_SNAPBACK}>
*se peljeva s timom 1x z gorenjske, pa pravim ja ker midva bova itak lisicke z jajci, ti bos pa jajc... pa mal cudno gleda... pa nic ne rece... pol pa recem, da ni fajn tolk pozno jest gob... se je pa zacel ful smejat, da aja, on je pa mislil da lisicke pac. :P :P


:O: Ubogi otrok x:Xx
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)

#123 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:56

x:Dx x:Xx
(ima pa dbest smisel za humor, se tolk prerezhiva)...
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#124 Ebor

Ebor
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 643

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:57

<{POST_SNAPBACK}>se ti zdim taka da bi si lisico v jajc seckala pa rep njen okol glave nosila? x:px x:Dx x:o)x


Hehehehe... NE Marsa ne zdiš se mi taka, ekhm tako samo mimogrede sem navrgel...... da vidim, če bo kera reagirala...

#125 cosma

cosma
  • D član
  • Št. objav: 5 694

Objavljeno: 23. avgust 2005, 10:59

Ja imaš zlatega sinka, ko bi le bilo še več takih otročajev x:Xx

*of kors dedna zasnova nekaj šteje+zelo vzgojna ata+mama
Jas te mam tak rada
I am feeling very olympic today
Is time the only thing you are waiting for?
Ni nujno, da si nor, da pišeš tukaj - pomaga pa!

Old friends pass away, new friends appear. It is just like the days. An old day passes, a new day arrives. The important thing is to make it meaningful: a meaningful friend - or a meaningful day.
Dalai Lama
Majhne usluge prijateljstva so tisočkrat vrednejše kot bleščeča darila, s katerimi nas poniža nečimernost darovalca. (Goethe)




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0