Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moj partner - moje ogledalo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
237 komentarjev na to temo

#76 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 16:34

free
bi pa rada ,da kej komentirash moj post,ker mi delujesh vchasih tko kot moj mozh.....
...ceprav se on z besedami she zdalech ne znajde tko kot ti....ena podobnost pa je med vama,pa bi rada videla kaj pravish ti na moj post :sori:
a si ti tud se mi zdi tko kot on z znamenji....riba,oven,devica...a nisi ti tud neki tazga?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#77 El Nino

El Nino
  • Lunatik
  • Št. objav: 10 745

Objavljeno: 9. november 2005, 16:36

Hm, ;) z mojo sva pa kot dan in noč... :P in glede na to sva si presenetljivo podobna ;)
:D Rad bi se z vami družil tudi v živo, povejte mi če se kdaj mudite v moji okolici LJ, Moste.

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2005, 16:39

ker mi delujesh vchasih tko kot moj mozh.....

x:Dx saj sta oba ribi.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 16:40

x:Dx saj sta oba ribi.

in mislim ,da ma tud free neki v ovnu al kaj zhe....

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#80 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2005, 16:41

aha luno.

(in asc v levu)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#81 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 16:43

moj ma pa luno v devici....
sam pismu jst res ne vem...cist me ubija zhe ta situacija :xx!: jeb**** ponos! :xx!:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#82 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 9. november 2005, 16:47

moj ma pa luno v devici....
sam pismu jst res ne vem...cist me ubija zhe ta situacija :xx!: jeb**** ponos! :xx!:


ja kaj pa mata, če lahko vprašam?

ej sam si se pa dost mlada uženila, ne?

nehi bit ponosna, boš obema uslugo nardila...
mene je minil...dobesedno minil, ker sploh več ne vem kdaj sem nehala bit "ponosnabrezrazloga"
enkrat k bi se blo kao treba strmat in nos vihat in ne priznat, takrat se mi kar ni dalo...pol pa konc

pa tut oprosti in prav imaš sem se naučla rečt...je biu blazen napredek to zame...


:vio:

jaz imam tudi baje tudi luno v devici (kot da vem kaj to pomen, ampak se mi zdi smotrno to sm pripopat x^x)
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#83 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 16:48

ja kaj pa mata, če lahko vprašam?

ej sam si se pa dost mlada uženila, ne?

nehi bit ponosna, boš obema uslugo nardila...
mene je minil...dobesedno minil, ker sploh več ne vem kdaj sem nehala bot "ponosnabrezrazloga"
enkarat k bi se blo kao treba strmat in nos vihat in ne priznat, takrat se mi kar ni dalo...pol pa konc

pa tut oprosti in prav imaš sem se naučla rečt...je biu blazen napredek to zame...
:vio:

sej ti pravim ,da ni moj ponos problem,ampak njegov,jst delam zmeraj prve in druge in desete korake,on pa ni sans,ker mu lahko krona z glave pade :xx!:
porochila sem se pa 24-ih

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#84 Mana

Mana
  • D član
  • Št. objav: 1 857

Objavljeno: 9. november 2005, 16:50

ajaaaaaa...on pol da je problem...
aha...nism vedla

hja, pol si ga pa nasrkala x!x

:sori:

ker to je pa res čist grozno in sploh blajk :xx!:
Vsako jutro se v Afriki zbudi lev. Ve, da mora teči hitreje kot gazela, da jo ujame, sicer bo umrl od lakote.

Vsako jutro se v Afriki zbudi gazela. Ve, da mora teči hitreje kot lev, sicer bo ob življenje.

Ko se jutro za jutrom prebujaš, se ne sprašuj, ali si lev ali gazela, temveč začni teči.

afriški pregovor

#85 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 16:53

sej ni on problem,njegovo obnasanje pa zna bit....zadnje dni sem zhe tko izchrpana,da ne vem vech kaj bi s seboj..
pizda je to brezveze,tu mach,no... :V:

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#86 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 9. november 2005, 17:02

nasvet - vzemi si čas zase xsrcx

#87 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. november 2005, 17:05

mozh mozh mož mož ... probi rect besedo MOŽ tako, da reces crko Ž na trdo. MooooŽ. :xx!: :xx!: :xx!: bruham, grdo, bueeee x:Dx x:Dx x:Dx moŽ in Žena ... :o|o: :xx!: :sori: ze sami besedi sta grozni kaj sele zares x:o)x
ampak, se ne nanasa nate , da naus misla, ks lih lev, pa ponavad levi misljo (pa tut skrpjoni se bol) , da itak sam u njih govorimo x:Dx

ja pa sej sem tvoj post kumentiru. - dami je brezveze ce se prekine dialog, se prekine komuniciranje, ker se da enostavneje resit.
je pa jasno, da mora vsak pri sebi in da je vcasih it bols mal narazen da se zbistri glava ali celo custva.
sam je pa to tko jeb.no.. ker jaz recimo ugotavljam, ceprav sploh ne maram velik govort ali splog govort, da najvec ozavescam skozi pogovor. ko nekaj razlagam drugemu, dejasnko govorim in ozavescam sebi.
v primeru, da cez mene tece drugacna energija pa v bistvu pomagam drugim. veckrat pa je vzajemno; saj vodniki verjetno ne pocnejo nekaj neekonomicno kakor clovek; in ce ze ozavescajo oklico potem se meni kaj pameenga povejo x:Dx sicr pa ponavadi k sebi pritegnemo ljudi ki se ih ticejo podobne zadeve. x;)x

jat mam dobro aspektiranega merkurja, zato mi besede malo bolj ... sicer pa sem sonce - riba, asc - lev, luna - oven
.... kwa zdej, a mam kej sans x:px x:Dx

- vids taki pa smo ovni.. v luni.. iz nekega resnega ali custvenega stanja pademo v prav nasprotno situacijo. morda je to celo zaradi moje opozicije sonce - asc (oz. riba - lev), ki stasi precej nasprotna pravzaprav.

tko. v glavnem sporoc, ce mam kej sans x:Dx x:Dx
x:o)x

-----

free
bi pa rada ,da kej komentirash moj post,ker mi delujesh vchasih tko kot moj mozh.....
...ceprav se on z besedami she zdalech ne znajde tko kot ti....ena podobnost pa je med vama,pa bi rada videla kaj pravish ti na moj post :sori:
a si ti tud se mi zdi tko kot on z znamenji....riba,oven,devica...a nisi ti tud neki tazga?



#88 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2005, 17:07

aja sory ker sem v tvojem imenu govorila, free (se mi ni zdel nic tacga, ker saj si veckrat objavil to tu, pa sem bila 'sam v pomoc' - zdaj ko sem te pa zagledala, sem pa postekala, da bi cist komot sam povedal xDDx x:px)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#89 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 17:07

nasvet - vzemi si čas zase xsrcx

thanks selene...sem si tud ga zhe vzela,vcheri shla v izolo na divjo plazho meditirat...pa kopeli,pa clo zhurat shla vcheri zvecher.....vse pet ,sam ko sem domov prishla ,v tistih 30 kvadratov se je vse spet porushilo ....
.....ima slika ,nema tona ..in v tako majhnem prostoru taka situacija ubija...pa se znam ponavadi spravt k sebi,sam ..
...nevem..hudo mi je,ker nisem clovek zamer,hodobije,nesramnosti,kreganja....trpim zdej ko svinja :V:
in z nikomer,razen tule se o tem ne pogovarjam,ker ne maram morit s svojimi problemi,sam tuki si privoshchim in upam ,da mi kdo napishe kako lepo besedo ,nasvet....
thanks.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#90 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 9. november 2005, 17:12

..in v tako majhnem prostoru taka situacija ubija...

vem ja... to je res... velik tega srranja lohk komot kar temu obesis..
jaz tud rabim velik placa zase in me tud tesni prostor...
se mas lohk se tolk blazno rad - to ubija, ce se skoz drenjas skupy na mini mini...

so pa tud taki dnevi ves... tedni... mesci... leta... x:Dx x:px xrolleyesx
ne res, je *v zraku* tud tko kaj tacga...

saj bo... xupx
se dobr da si se vedno online! x8Dx :palec:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#91 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 9. november 2005, 17:18

cigancica jst upam da se bo cimprej vse zrihtal, sm mal brala tole temo, pa vem ko se te zmer spomnim po takih pozitivnih postih, ki dajo marsikomu razmišlat, mi deluješ zlo tko naravno pa sproščeno zmer, pa pozitivno naravnano, res ti ne prvoščm tega kar se ti dogaja, sej tega ne bi tko al tko nobenmu. Si lohk predstavlam kok je težko sploh ker gre za osebo ki ti je zlo bliz, jst upam da bosta kmal razčistla karkol je že narobe :8):

#92 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 17:20

mozh mozh mož mož ... probi rect besedo MOŽ tako, da reces crko Ž na trdo. MooooŽ. :xx!: :xx!: :xx!: bruham, grdo, bueeee x:Dx x:Dx x:Dx moŽ in Žena ... :o|o: :xx!: :sori: ze sami besedi sta grozni kaj sele zares x:o)x
ampak, se ne nanasa nate , da naus misla, ks lih lev, pa ponavad levi misljo (pa tut skrpjoni se bol) , da itak sam u njih govorimo x:Dx

ja pa sej sem tvoj post kumentiru. - dami je brezveze ce se prekine dialog, se prekine komuniciranje, ker se da enostavneje resit.
je pa jasno, da mora vsak pri sebi in da je vcasih it bols mal narazen da se zbistri glava ali celo custva.
sam je pa to tko jeb.no.. ker jaz recimo ugotavljam, ceprav sploh ne maram velik govort ali splog govort, da najvec ozavescam skozi pogovor. ko nekaj razlagam drugemu, dejasnko govorim in ozavescam sebi.
v primeru, da cez mene tece drugacna energija pa v bistvu pomagam drugim. veckrat pa je vzajemno; saj vodniki verjetno ne pocnejo nekaj neekonomicno kakor clovek; in ce ze ozavescajo oklico potem se meni kaj pameenga povejo x:Dx sicr pa ponavadi k sebi pritegnemo ljudi ki se ih ticejo podobne zadeve. x;)x

jat mam dobro aspektiranega merkurja, zato mi besede malo bolj ... sicer pa sem sonce - riba, asc - lev, luna - oven
.... kwa zdej, a mam kej sans x:px x:Dx

- vids taki pa smo ovni.. v luni.. iz nekega resnega ali custvenega stanja pademo v prav nasprotno situacijo. morda je to celo zaradi moje opozicije sonce - asc (oz. riba - lev), ki stasi precej nasprotna pravzaprav.

tko. v glavnem sporoc, ce mam kej sans x:Dx x:Dx
x:o)x

-----

thanks free.
mi pomeni tole zdej ,ko si napisal.....
sama sem si kriva...sem zhe pred poroko vedela kdo od naju ima kolk razcisceno v glavi...
z njim je tezko ,ker pred mano ni imel partnerskih izkusenj,oz. kot sam pravi ni nobena z njim zdrzhala vec kot en mesec,ker je res tezak,kot kamen.
v njemu vidim tisto,kar drugi ne in iz njega tud vlechem vse dobro,vse kar v notranjosti skriva...ljubim ga brezpogojno..
in hocem z njim ostati,ampak ne ,ce on ne bi hotel ostati z mano..-normalno.
problem je v tem,da sam sebe zavraca se zmeraj,ful pozornosti dajam,ker sem taka in ker vem ,da to potrebuje..
....vse ok,sam bi bil zhe cajt ,da se tudi on zmehca,priblizha in neha obtozhevati sebe in mene in kr neki.
ves,tezko je ,ko pridesh sam do dolocenega mentalnega nivoja in partner ne.
jst stekam ...to ga zakompleksa,zmeraj govori ,da sem ful pametna in tko...
...sam ,ko je jezen doda k temu she prizvok,ker se on z beseddami ne znajde tko...
in pol moram cakat en teden ,da fant premelje zadeve v sebi in cez en teden ugotovi,da je blo cist brezveze vse skupi.
in en teden beda brezveze,no :sori:
ko bi lahko dojel dolocene stvari velik prej ,ce bi samo hotel normalno komunicirati.
vidish komunikacija ni na tistem nivoju kot bi morala biti,ceprav to poudarjam zhe od zacetka.


veliko je zhe naredil na tem,ampak tko pocasi gre vse skupi,ker jaz prehitevam misli...on pa jih vklopi sele cez en teden.
sej bo,bomo vidli kaj bo danes.....bom ocitno spet morala kak korak narediti,ker on ziher ne bo.
tko pac je ,upam samo ,da bo kdaj tudi obratno.

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#93 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 17:27

cigancica jst upam da se bo cimprej vse zrihtal, sm mal brala tole temo, pa vem ko se te zmer spomnim po takih pozitivnih postih, ki dajo marsikomu razmišlat, mi deluješ zlo tko naravno pa sproščeno zmer, pa pozitivno naravnano, res ti ne prvoščm tega kar se ti dogaja, sej tega ne bi tko al tko nobenmu. Si lohk predstavlam kok je težko sploh ker gre za osebo ki ti je zlo bliz, jst upam da bosta kmal razčistla karkol je že narobe :8):

:cry: hvala,sploh ne vesh kolk sem rabila neki tazga :palec: xsrcx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#94 Ksenia

Ksenia
  • D član
  • Št. objav: 14 206

Objavljeno: 9. november 2005, 17:31

sej bo xsrcx

#95 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 9. november 2005, 17:48

:cry: hvala,sploh ne vesh kolk sem rabila neki tazga :palec: xsrcx



sm vesela ko vidm kako lepa, iskrena beseda še zmeri vsaj malce pomaga človeku x:)x

#96 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. november 2005, 17:50

no, te besede so mi nekak znane ... x:Dx x:Dx x:o)x :o|o:
sem ih tudi jaz take poslusal...

ves, jaz pac tko mislim, da je prav, das komunicira.

hkrati pa, ima zih tvoj partner druge vrline kot jih mas ti. sta si nasprota v nekih zadevah. verjetno ima veliko kreativnih sposobnosti. nekdo se premika pocasneje kakor drugi, vseeno pa je njegovo premikanje morda trdnejse in stabilnejse.
kadar vidimo nekoga, ki je 'manj pameten' lahko pogledamo sebe, ki smo manj pametni v odnosu z 'pametnejsimi', etc...
..no, kakorkoli pac... ti zelim urejene odnose!! :vio: jst sm zdej tut u enmu takmu situacijskem razmisljanju, d vidm, da je sranje zaradi tega ker se vezemo! vezava, nesvoboda :sori:

sicer pa, mene gres vprasat za nasvet o partnerskih odnosih x:Dx x:o)x x:o)x :sori:

-------

...
z njim je tezko ,ker pred mano ni imel partnerskih izkusenj,....



del teksta iz pozitivk: http://www.pozitivke...051017210855241

...
Kaj je potemtakem ljubosumje? Je posledica sebičnosti ali ljubezni ali obojega? Meni se zdi, da je v največji meri posledica sebičnosti. Zagotovo ste kdaj zasledili kak članek z naslovom 'Zaradi ljubosumja umoril ženo', kar nikakor ni dejanje ljubezni. Res pa je, da je včasih ob sebičnosti na nek način prisotna tudi ljubezen, ki pa se žal izraža zelo popačeno. Za ta popačen pretok ljubezni pa je predvsem odgovorna sebična narava človekove osebnosti. Skozi 'psihološko zmešnjavo', ki bi jo lahko poimenovali sebičnost - strah pred izgubo naklonjenosti ljubljene osebe - sram pred sebičnostjo, posledica katere je manipulacija, se prava ljubezen ne more zares izraziti.
...

#97 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. november 2005, 18:00

jst mam tocko srece v devici x:Dx

aja, sm pozabu napisat se tole: da veckrat zenske hocjo vse predabatirat, prekomentirat, .. ozavescajo skozi pogovor.
zato pravjo da zenske velik govorijo, custva in obcutke izrazajo skozi besede. moski pa zadeve raje bolj mentalno probajo doumet. veckrat je tako. :inocent:
-------

moj ma pa luno v devici....
sam pismu jst res ne vem...cist me ubija zhe ta situacija :xx!: jeb**** ponos! :xx!:



skregan :o|o:

x:o)x
-------

aja sory ker sem v tvojem imenu govorila, free (se mi ni zdel nic tacga, ker saj si veckrat objavil to tu, pa sem bila 'sam v pomoc' - zdaj ko sem te pa zagledala, sem pa postekala, da bi cist komot sam povedal xDDx x:px)



#98 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 18:05

no, te besede so mi nekak znane ... x:Dx x:Dx x:o)x :o|o:
sem ih tudi jaz take poslusal...

ves, jaz pac tko mislim, da je prav, das komunicira.

hkrati pa, ima zih tvoj partner druge vrline kot jih mas ti. sta si nasprota v nekih zadevah. verjetno ima veliko kreativnih sposobnosti. nekdo se premika pocasneje kakor drugi, vseeno pa je njegovo premikanje morda trdnejse in stabilnejse.
kadar vidimo nekoga, ki je 'manj pameten' lahko pogledamo sebe, ki smo manj pametni v odnosu z 'pametnejsimi', etc...
..no, kakorkoli pac... ti zelim urejene odnose!! :vio: jst sm zdej tut u enmu takmu situacijskem razmisljanju, d vidm, da je sranje zaradi tega ker se vezemo! vezava, nesvoboda :sori:

-------
del teksta iz pozitivk: http://www.pozitivke...051017210855241

...
Kaj je potemtakem ljubosumje? Je posledica sebičnosti ali ljubezni ali obojega? Meni se zdi, da je v največji meri posledica sebičnosti. Zagotovo ste kdaj zasledili kak članek z naslovom 'Zaradi ljubosumja umoril ženo', kar nikakor ni dejanje ljubezni. Res pa je, da je včasih ob sebičnosti na nek način prisotna tudi ljubezen, ki pa se žal izraža zelo popačeno. Za ta popačen pretok ljubezni pa je predvsem odgovorna sebična narava človekove osebnosti. Skozi 'psihološko zmešnjavo', ki bi jo lahko poimenovali sebičnost - strah pred izgubo naklonjenosti ljubljene osebe - sram pred sebičnostjo, posledica katere je manipulacija, se prava ljubezen ne more zares izraziti.
...

free,on ima ,normalno,svoje vrline in to lepe ,sem pa izpostavila komunikacijo ,ker se mi zdi nekak nujna v nekem odnosu....pameten je tudi zelo,ampak zakompleksan,da ni.....glih zaradi tega ,ker je vzkipljiv in uzaljiv,pa se mu zamegli realnost in preprostost ,ki se jo da resiti s pogovorom,drgach je bister in kreativen in pozoren in priden,marljiv,ja in se in se... :palec:


kar se tice ljubosumja free,vidim ,da te zdej muci ljubosumje....

ja to je zajeb**,sam jaz nekako furam zmeraj brez ljubosumja,mi je skoraj nezanano to podrocje.
v zivljenju sem bila ljubosumna tko malokrat,glih tolk ,da sem videla kaj je sploh to...
mislim,da je ljubosumje odraz nekega straha,niti ne egoizem,niti ljubezen...strah,bi rekla.
strah pa izvira iz nesigurnosti vase,mislim...vsaj pri meni.
ljubosumje ,ki prihaja i strahu povzroca bolecine obema partnerjema.
pri meni ga ni v najinem odnosu,pri njemu ga je kanchek,ampak mi nikoli ni moril,raje razciscuje to s seboj,hvalabogu...
ljubezen ne boli,boli lahko samo strah...ljubosumje je po moje res posledica neke nesigurnosti v sebi,strahu....
...po moje cist nepotrebno.ce si clovek v sebi razcisti pojme in najde tisti strah,tisto nesigurnost in se o tem pomeni,razmisli,razcisti,potem po moje ni razloga za ljubosumje,pa cetudi te partner recimo vara...
jst tko razmisljam,tud ce recimo moj parner gleda drugo ...kurc,sej ma oci ,sej lahko gleda...nocem ga prikrajsati za to...ce si zeli tko,naj uziva,zakaj bi pa bila ljubosumna,potem se on ne bi vec pocutil svobodnega ob meni in ne jaz ob njem.
tako sva pa lahko oba svobodna,brez strahu,brez neumnosti in kreganja.
ne maram ljubosumnosti sploh. :xx!:
sicer je pa ljubosumje kot nekaksen znak,da morash she delati na sebi,opozorilo,da ti znotraj nekaj ne shtima glih.
in ce razmislis,se vprasas...ali si zelis,da bi bil tvoj partner srecen...potem pusti ljubosumje,karkoli se zgodi bos zmeraj srecen ,ce bo on srecen...sej ga vendar ljubis,a ne?

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#99 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. november 2005, 18:17

a da me ljubosumje... ma niti ne no. sam sm napisu zato ker sva z tai-chi nekaj o ljubosumlju debatirala.
a ves.
no, mal pa me, priznam. ampka jst kr raj grem drgam, pa me pol ne. x:o)x brezveze je bit ljubosumen.
je pa res, da je to morda nekako celo neko primarno custvo!! zakaj: ljubosumnost velkokrat izvira do partnerja s katerim imamo spolne odnose, in ko se le ti preusmerijo drugam potem lahko osebe postanejo ljubosumne. morda morda. spolna energija je nekako primrna in v tem svetu je primarna energija se morda najveckrat najbolj resnicna.
vsekakor pa stanje ljubosumnosti verjetno ni glih iz ljubezni x:Dx x;)x

strah pa izvira iz nesigurnosti vase,mislim...vsaj pri meni. - se strinjam! :palec:

pri meni ljubosumje ni tako... ker se ga zavedam, in potem nima sans spljoh. x:o)x
sam je pa tako, da me kar nekaj oblije, kot da bi ena energija stekla cez mene, ce pomislim... in potem samo sem. kar praneme, moj um prazne nekako. v bistvu mi daje adrenalin, verjetno me adrenalin oblije, hkrati pa me prav to pomiri :inocent: cudn no. mogoce mi je celo mal fajn ratal x:Dx

aja, sem prej se dodal tole gor v text:
aja, sm pozabu napisat se tole: da veckrat zenske hocjo vse predabatirat, prekomentirat, .. ozavescajo skozi pogovor.
zato pravjo da zenske velik govorijo, custva in obcutke izrazajo skozi besede. moski pa zadeve raje bolj mentalno probajo doumet. veckrat je tako. :inocent:

#100 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 18:22

pri meni ljubosumje ni tako... ker se ga zavedam, in potem nima sans spljoh. x:o)x
sam je pa tako, da me kar nekaj oblije, kot da bi ena energija stekla cez mene, ce pomislim... in potem samo sem. kar praneme, moj um prazne nekako. v bistvu mi daje adrenalin, verjetno me adrenalin oblije, hkrati pa me prav to pomiri :inocent: cudn no.

:inocent:




mogoce pa tebe ljubosumje rajca x:Dx

adrenalin pa to..... xDDx x;)x
sej pravim ..tezko jaz o tem ,ker ljubosumje bolj malo poznam...

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0