Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Moj partner - moje ogledalo


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
237 komentarjev na to temo

#101 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 9. november 2005, 18:30

x:Ix kwa je neki vroce kle na forumu dans no... :switz: a je res, da unarava letosnjo zimo preskucila, oz. se je ze kr pomlad zacela!? x:Dx x:Dx x:o)x

#102 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 18:35

x:Ix kwa je neki vroce kle na forumu dans no... :switz: a je res, da unarava letosnjo zimo preskucila, oz. se je ze kr pomlad zacela!? x:Dx x:Dx x:o)x

x:px xsuperx x:Dx

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#103 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. november 2005, 18:54

Cigančica :sori: ..tečno takole, poznam to... :xx!:

z leti sem skužila, da je velikokrat problem ravno v tem, ker smo moški in ženske drugačni.Ženske bi rade vse v nulo predebatirale...po možnosti ene 50x, da je ja ziher...moški bi tole skrajšali.Tvoj molči, moj pa je zginil od doma, ko je bila taka scena.Ali pa je buljil užaljeno in mulasto v Tv...mene pa pustil, da sem si pulila lase in skakljala okoli.

In iskala pot do njega...bolj sem silila, slabše je bilo... :xx!: ..bolj sem želela razčistiti, manj se je bil pripravljen pogovarjati.

Ne vem, univerzalnega nasveta ni...počasi pa pozabi, da ga boš spremenila...to so iluzuje, ki jim pogosto zapademo.Saj poznaš...sicer je res alkoholik, samo jaz ga bom spremenila...never, ti povem.

V zvezah je pogosto treba vzeti...take it or leave it...v paketu.

Moj nasvet?...Sprosti se, na silo ne boš dosegla ničesar, pa če se ti zdi ravno zdaj, V TEM TRENUTKU....to najbolj pomembno.že Selene ti je rekla, posveti se sebi, poskušaj se ne vdajati badu...počni kaj kreativnega, če lahko..ali pa idi ven, na drink s frendi.

Pomembno je...da prenehaš dajati TEŽO stvarem...

Uff, upam, da sem bila vsaj malo razumljiva...

Sicer pa...kako že...???...tudi po najdaljši noči pride jutro. xsrcx

Astra
Per aspera ad astra

#104 cigancica

cigancica
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 809

Objavljeno: 9. november 2005, 18:59

hvala.
jaz nocem nobenega spremeniti,niti njega,lahko se bo ce bo hotel,do sedaj se je sam kar precej spremenil....
....in ne silim sploh vanj,ko je tkole,pocakam da gre mimo,da je pripravljen na debato.....
tolk o tem,ne da se mi vec razglabljat,sploh pa nisem tip,ki bi drugim napletal neki probleme.....sama morm z njim reshit in to je to.....
hvala vsem...

vec svetlobe spustis vase,
svetlejsi postane svet v katerem zivis

shakti gawain


#105 astra

astra
  • D član
  • Št. objav: 5 187

Objavljeno: 9. november 2005, 19:04

Eh, ne sekiraj se, nimaš pojma, kako včasih pomaga, da se mal izliješ nekje...

Kul.

Dobro bodi. xsrcx

Astra
Per aspera ad astra

#106 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 10. november 2005, 07:56

ceprav sploh ne maram velik govort ali splog govort



a ne me basat :fiju: x:Dx x:Dx x:Dx
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#107 Robida

Robida
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 10. november 2005, 10:32

Sem brala tole cigančica, pa me vse skupaj spominja na naju v določenih trenutkih. Mogoče bi ti rekla samo to da včasih tudi če sedita v tišini eden zraven drugega in se držita za roke ali pa tudi ne, se energije umirijo. Res smo ženske včasih take da kar glodamo in glodamo in vrtamo in hočmo počistit do konca, ampak mogoče pa to tudi ni dobro. Mogoče je dobro da se zadeva malo skulira, je potem vse skupaj lažje predebatirati, kot pa v napeti situaciji. Takrat se šele vidi kaj je na stvari in vse bolj vidimo.
xsrcx
Preteklost obstaja le v mislih in na način, za katerega se v mislih odločimo.
Živimo v sedanjem trenutku. Čutimo v sedanjem trenutku.
Doživljamo sedanji trenutek.
Kar počnemo v sedanjem trenutku, ustvarja temelje za jutrišnji dan.
Torej se odločimo v sedanjem trenutku. Jutri ne moremo storiti ničesar in tudi včeraj ne.
Samo danes lahko delujemo.
Pomembno je, kaj se odločimo misliti, verjeti in reči sedaj.

Luis L. Hay - Moč je v tebi

#108 Pinka

Pinka
  • D član
  • Št. objav: 3 716

Objavljeno: 10. november 2005, 12:08

Ko brezpogojno ljubiš vse drugo več ni pomembno. x;)x
What lies behind us and what lies before us are tiny matters compared to what lies within us. - Emerson

#109 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. november 2005, 12:29

ce me primerno zaposlis, ze ne maram! x:Dx x:Dx :vio:
sicer pa, sej zato pa tukaj vec pisem in raje na tak nacin (meni blizji) komuniciram.
--------

a ne me basat :fiju: x:Dx x:Dx x:Dx



#110 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 10. november 2005, 12:33

Iz biblije: v bolecinah bos rojevala, hrepenela bos po svojem mozu, on pa bo gospodoval nad teboj...

:eek:


eee, men ne rata, začetek še nekak,...zadnji del mi pa dela težave...
x^x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#111 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. november 2005, 12:39

a da rojevas v bolecinah x:Dx

#112 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 10. november 2005, 13:09

Cigančica...

Izgleda, da je res nekaj takega v zraku/na nebu x;)x , mnogi imajo zdaj probleme z odnosi, tudi jaz sem pred kratkim v eno fejst sra*** zabredla (sem tudi jamrala na lnf, ste mi pomagali x:Ix x:Xx )... Sem tudi jaz mlada žena, skupaj pa sva že 10 let, vsega je že bilo...
Kar ti želim povedat - tudi to bo minilo. Tudi midva imava večno težave s komunikacijo, ampak v zadnjem času sva se oba "unesla" - jaz malo manj tiščim (ker vem, da se potem počuti stisnjenega v kot), on je pa tudi sprevidel, da se je v odnosu RES treba pogovorjat, sproti pucat stvari... :palec: Najina kriza je šla mimo, po svoje je prišla prav, ker sva se fejst zrukala, pomenila, in imava zdaj najbrž še lepši odnos kot prej. Najbrž se bo tvoj tudi kmalu omedil, pa saj tudi on sigurno trpi v tem, pa se mu ne bo več ljubilo... Se mu bo preveč po tebi tožilo. x;)x

Glede tega ogledala sem se pa kar zamislila... Recimo, glede nazvestobe in tega. Ženske smo bolj premetene - se v glavnem ne podajamo kar tako v afere in to, imamo pa nekaj drugega - čustveno se hitro navežemo, pa flirtamo, pa kot mačka okrog vrele kaše... v bistvu se rade zaljubljamo. Ampak fizičnega pa nič ne naredimo, da smo "lepe in dobre" na zunaj. Moški pa hitreje podležejo tem čisto spolnim energijam, pa so oni potem grdi in prešuštniki in tako. Ni čisto fer, ne?

To so samo moja razmišljanja in opažanja, ne mislim, da smo vsi taki... Da ne bo kdo hud name. xflirtx

Lep dan vsem skupaj! x:Xx
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#113 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. november 2005, 13:16

ja, ampak to tut zenske pocnejo! x:Dx
--------

Ma ne resno, zenske si skoz nekaj zelijo, komunikacijo in da i bilo vse v redu, moski pa jim tega ne dajo. In molk jer oblika najhujsega nasilja.In oni odlocajo, molcijo, in 'gospodujejo', oz. odlocajo. Slisano stokrat od drugih zensk, da se partnerji obnasajo, kot da one ne obstajajo.
Lp



#114 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. november 2005, 13:22

:palec:
zenske SE podajajo v afere, sam ponavadi na drugacen nacin!
MORDA se statisticno pac tipi prej dalo dol sicer pa zenske carajo 100x bolj kot tipi!! zenske drgac vlecejo moske nase in v tem je vas kiron. da, kakor macka okrog vrele kase, potem pa ko je cas se samo se ovijete okoli x;)x znam ja tebe pusko kad si bila metak. sam zenske poznat je tko kt ... xrolleyesx se dobr da sm mal bl zenski tip nakak x^x
da, ni fer, ker za flirtsta vedno potreba 2, in ne sam tip x;)x
itak pa v vecini zenske izberejo tipa in NE tip partnerice!

vglavenm smo full hudi zdej nate! skregani do konca x;)x

enako! x:Xx

-----------

...da se je v odnosu RES treba pogovorjat, sproti pucat stvari...
Glede tega ogledala sem se pa kar zamislila... Recimo, glede nazvestobe in tega. Ženske smo bolj premetene - se v glavnem ne podajamo kar tako v afere in to, imamo pa nekaj drugega - čustveno se hitro navežemo, pa flirtamo, pa kot mačka okrog vrele kaše... v bistvu se rade zaljubljamo. Ampak fizičnega pa nič ne naredimo, da smo "lepe in dobre" na zunaj. Moški pa hitreje podležejo tem čisto spolnim energijam, pa so oni potem grdi in prešuštniki in tako. Ni čisto fer, ne?

To so samo moja razmišljanja in opažanja, ne mislim, da smo vsi taki... Da ne bo kdo hud name. xflirtx

Lep dan vsem skupaj! x:Xx



#115 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. november 2005, 13:33

ja, naum zdej svojga primera kle razlagu! x:Ix
sej sm povedu zakaj: ker zenske se sporazumevajo in razumejo in ozavescajo skozi pogovarjanje, pogovor;
moski pa skozi mental! torej custva + mental ? zenska + moski
men je ta logika cist bliz; sicer pa ZLO poenostavljena

lahko pa o pogledami tudi drugace:
sex - moski da zenski spodaj, da ogenj, da vrocino; ona njemu zgoraj, da hlad in da modrino... (menda naj bi bilo pac tako; ceprav je dan dans ze vse zmesan x:Dx )
in ce zenska ne da zgori ven, potem full klepeta kt branjevka (oz. skor tolk kt jest pa se ene par kle na forumu, kar je razvidno iz postov xcivx x:Dx x:px ), moski pa se zapira vase, v svojo spolno energijo, ipd... oni ze vejo kako x;)x
oboji lahko to energijo ali usmerijo konstruktivo - torej v kreativnost, ali pa jo pac ne usmerijo konstruktivno. nadaljni primer je v umetnost - zdravljenje samega sebe, nato tantro in duhovnost (meditacijo, transmeditacijo, ipd...), skrajni v bolezen.
men je to nepoglobljeno, povrsno sprejemljiva teorija; da ne kompliciramo kej dost kle okol tega ne x:Dx x:Dx x;)x

v glavnem so tipi eni veliki pra.ci x:Dx ha haha hah zenske pa so svetnice ane! x;)x
dejansko pa se vsi ukvarjamo le z energijami, vsak na svoj nacin in z doloceno mero zavesti. xcivx
bla bla bla ....

in naposled ce povezem moje nakladanje vsaj malo z naslovom, je tukaj ogledalo, prav v tem, ko si drug drugemu kazemo moski in zenski aspekt. tisti del, ki je drugemu tezje sprejemljiv. in zato pravijo, da imamo v sebi vse in moskega in zensko, ter da iscemo harmonijo v sebi. biti moski in zenska hkrati, ker to v osnovi tudi smo, saj dejansko ni med moskim in zensko na nivoju duse verjetno prav nobene razlike ipd... nekje smo pac enaki, imamo le fizicno telo, ki se loci na spole.
-------

A res, Free? Še nikol nisem slisala, da bi ker fant kje jamral, da se ona z njim po par dni skupaj ne pogovarja. Kje pa.
In moski to pocnejo kljub temu, da vidijo, da partnerka trpi. Zakaj torej to počnejo ??



ja kwa ces, eni tipi preaml govorijo, drugi pa prevec x:Dx hhahaahh haa pol pa tko nastane...
-------

saj ne sledim vec...jaz sem izpostavila KAZNOVANJE MOSKEGA ZENSKE Z MOLKOM. In tole bi lahko razvozlali tukaj, osnovni problem Cigancice in mogoce kdo ve, kaj nardit. Iz njenega posta vidim, da je ON tisti, ki je ponosen in ne ONA. Vi ste pa sli v varanje....



#116 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 10. november 2005, 13:33

A res, Free? Še nikol nisem slisala, da bi ker fant kje jamral, da se ona z njim po par dni skupaj ne pogovarja. Kje pa.


NE?? Vprašaj mojega moža! Res!
x:)x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#117 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 10. november 2005, 13:38

saj ne sledim vec...jaz sem izpostavila KAZNOVANJE MOSKEGA ZENSKE Z MOLKOM. In tole bi lahko razvozlali tukaj, osnovni problem Cigancice in mogoce kdo ve, kaj nardit. Iz njenega posta vidim, da je ON tisti, ki je ponosen in ne ONA. Vi ste pa sli v varanje....


Mantis, sem pač napisala, na kar sem pomislila ob naslovu teme. Za ta "osnovni problem" pa sigurno ni "univerzalnega recepta", kaj naredit. Fino je, če človek sam spozna, da tako ne gre, vbit mu pa ne moreš tega v glavo, ker se pač ne da. Ker edini človek, ki ga lahko spreminjaš - ti sam.
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#118 tai-chi

tai-chi
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 332

Objavljeno: 10. november 2005, 13:48

ja, naum zdej svojga primera kle razlagu! x:Ix

adej free, ti pa res nic ne kuzis :o|o: xrolleyesx xrolleyesx
ti pa vse meces v isti kos ... kle se gre pogovor o cist necem drugem ...

drugo je to ko ti koncas s punco in potem se pac ona odalji od tebe in noce s tabo komunicirat, ... pac sam rabi cas, da to preboli ... xcivx xcivx

to je cist nekaj drugega kot to, da sta dva skupaj in takrat pac je normalno da komunicirata med seboj, da vsak pove kaj in kako, kaj ga moti ... to je osnova sploh!! In tipi se ne pogovarjajo tko kot zenske, zenske govorijo in govorijo, tipi pa ne ... oni problem nekak sami skusajo resiti, zaprejo se v svoj svet ... ne vem al se jim zdi, da so sibki ce vprsaajo za nasvet? In tud ko tip pove kaj se mu dogaja ponavadi ne rabi, d amu zenska pove kako pa kaj naprej ... razen ce izrecno vprasa za nasvet ... zenska pa takoj zacne pomagat in mu deli nasvete in to moskega cist zapre, ker ne isce tega. MOSKA NARAVA :vragec: ali pa vzgoja: moski so mocni pa bla bla bla
no tko nekak
x:px
Resnično ne more biti ogroženo.
Neresnično ne obstaja.

#119 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 10. november 2005, 13:49

Mantis, težka je s temi našimi očeti, a? x;)x Ampak najbrž res ni znal drugače, mogoče je bil tudi sam kot otrok čustveno podhranjen? Odloči se, da ne boš pustila, da bi te to tako zaznamovalo za vse življenje, ker on ob tem nič ne čuti in ne razume, da je on kaj kriv, trpiš le ti in tisti, ki te imajo radi. Pa mu ja ne boš pustila, da zmaga - za večno? :vragec: Jaz se naši čustveni pokveki nisem pustila, zdaj lahko rečem, da se sposobna funkcionalnih odnosov. x;)x Tebi želim isto! xsrcx
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#120 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 10. november 2005, 13:49

In moski to pocnejo kljub temu, da vidijo, da partnerka trpi. Zakaj torej to počnejo ??


Vidijo, pa jim ni pomembno, ali pa vidijo, pa se ne morejo soočit s problemom.
Dostikrat molk ni namenjen kaznovanju partnerke, moški premleva problem v sebi z raznimi strahovi, da se ne pogovori je problem tudi ego, (da ne bi partnerka mislila kako je šibek oz.ne-moški), ......
Primer mojga! Vedno v lifu je bil navajen probleme reševat sam. Svoje in probleme od partnerke si je tudi vzel za svoje. Naleti name. Jaz v lifu isto reševala probleme sama, brez tuje pomoči. S tem, da jaz ko imam problem ga sicer res rešujem sama, samo komunikacija pa še vedno obstaja. Pri njemu je bilo ravno nasprotno, zaprl vase,...na zunaj brez razloga,....deluje res kot neko hladno "kaznovanje", nezainteresiranost.......v bistvu pa v sebi trpi.
Ja res je kar sem napisala. Ker drugače ni šlo. Ko se je hladno zaprl, sem jest odstopla na distanco, nisem se šla več bezanja v njega,....samo s tem da je moja distanca trajala tudi ko je on že "prišel nazaj",.....in? res je sicer "svoj" problem rešil,....dobil pa novega (hladnost partnerke).....nakar smo se vsedel pa pogovoril,...pa ne enkrat, večkrat dokler ni dojel pointa!

x:)x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.

#121 freia

freia
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 382

Objavljeno: 10. november 2005, 13:52

Silki :palec:
Življenje se ne meri po številu vdihov, pač pa po trenutkih, ki ti dih vzamejo.

#122 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. november 2005, 13:55

itak!
sam za nekatere je v nekem trenutku boljsi molk. to pa je drugemu v nekem trnutku tezje razumeti, saj ima vsak svoje potrebe.

jst zdej tko gledam mal:

vsaka oseba je svoj svet zase. mi posegamo v svet drug drugega in imamo medebojno prepletene niti drug z drugim...
ko se te nitke na nekih nivoji pretrgajo (recimo da zenska prejema energijo z dolocenih nivojev, moski pa z dolocenih...), t oobcutimo kot pomanjkanje. veckrat je tak, d je moskim dosti tezje po prekinitvi zveze kakor zenskam. vsaj po vecini statistik sodec. tudi niskrivnost, da se sedaj po 2000 letnem obdobju energija ponovo prenasa na stran in prevlado zenskega aspekta in zenske energije. zanikati to je iluzija, saj to dejansko veckrat obcutimo vsi.
zenske ste ocitno vedno mocnejse.
vsak ima svoj nacin poglabljanja in ozavescanja; nekdo skozi meditacijo in tisino, drugi skozi pogovor.

samo fizicno komuniciranje vcasih zahteva veliko energije, ki jo imajo nekateri moski ze tako ali tako malo na teh nivojih; prav zato nabirajo energijo v tisini in skozi krativnosti in predvsem sport ipd..
zenske pa se veckrat med seboj povezujejo in cmerijo druga drugi, se izpovejo in sprejmejo cilj svoje naslednje akcije. moski o tem ne govori, on ponavadi le stori. zenske pa si med seboj dvigujejo pogum za storitev akcije. Zenska se ne pogovarja s kolegico zato, ker ne bi vedela kaj je dejasnko narobe, ker to pac enostavno ve, temvec za spodbuditev k akciji in izlivanje custev ipd... moski pa zato da razumejo.

sicer ap bols dave in vi to sami poveste, pac glede na vase izkusnje ane x:o)x
jst itak sam bluzim kel zdej spet :o|o: :xx!:

#123 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 10. november 2005, 14:03

ce si predstavljamo moskega kot vesolje - siva in zensko kot zemljo - shakti, potem postane ve bolj jasno.
jang in jin - sirjenje in ozanje.

#124 lea

lea
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 328

Objavljeno: 10. november 2005, 14:07

cigancica!
vecni problem med ljudmi na splosno je itak komunikacija. tudi med otroki in starsi pa med sosedi, ki povejo sele potlej, ko so ze cist besni. seveda je pa velik problem lahko tudi med partnerjema. meni, ki sem bolj solo tip, ki stvari v sebi , meljem in mi ni treba stvari predebatirat s prijateljco, da bi samo sebe, problem lazje razumela, tvojga moza kar razumem. ni prav, da se ne pogovarjas, kje pa, da me ne bo kdo narobe razumel. sovrazim *tihe tedne*, ki smo jih imel doma :xx!: v bistvu se mi zdi to se najlazja pot, da uzaljeno umolknes in sedis na prestolu in dajes vedet, da mas problem. so ljudje, ki z veseljem izkoriscajo tako pozicijo in ljudem pijejo kri na tak nacin. taki vampircki so. po sporu z njimi si cist scuzan. dosti tezje je nekomu povedat kar mu gre in sebi povedat kar meni gre. vedno pri konfliktu je potrebno sprejemanje kompromisov, delni umik, priznanje na obeh straneh, ce hoces, da je zadeva res razresena. jaz se tudi tezko pogovarjam, ko sem jezna na nekoga. mislim,...lahko se, samo ni prevec konstruktivno. x:Dx takrat v jezi recem in naredim kaj kar potem obzalujem. preden sem pripravljena na debato, morajo stvari v meni dozoret, jih moram sama predelat, razmislit. da vidim kje sem jaz naredila napako in kje jo je oni drugi in ce so stvari se vedno taksne kot so bile takrat, ko je do konflikta prislo. pac rabim svoj cas. no, jaz sem precej energicna in hitra, tako, da takole *mulenje* ne traja dolgo.x;)x samo ne morem pa se vsa razkurjena nekomu rect, da mu odpuscam, ce pa ni res!! ali pa da sem pripravljena za premirje. vcasih me nekaj jezi pa niti sama ne vem tocno kaj, sele potem, ko zanaliziram stvar lahko vidim ven iz megle *tistih* custev.
cigancica, poskusi na moza pogledat tudi s take strani, da pac rabi cas, da razkadi meglo v glavi, da je raje tiho kot, da bi ti rekel kaj kar bi te se bolj prizadelo, da bi naredil nekaj kar noben od vaju noce. preko njega se bos mogoce tudi ti naucila, da rabis vec pogovora sama s sabo ?!

vsekakor je koristno zate, tako ali pa drugace. drzi se, ne se prevec sekirat, ker, saj ves, smo si zelo razlicni in hvala bogu za to. x;)x in, ce ga bos razumela v tem njegovem molku, te bo imel se rajsi x^x :palec: xokx

#125 silki

silki
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 171

Objavljeno: 10. november 2005, 14:09

Ljudje smo si različni, pravim ljudje in ne moški in ženske. Ravno tako najdeš žensko, ki ne bo razgljabljala s frendami o svojih težavah ampak jih "pregloda" v sebi (moj primerek), kot moškega, ki potrebuje tovrstno komunikacijo.
Ni problem v obračanju navznoter, ali če hočete zapiranju, ampak v NAČINU le-tega.
Jest konkretno zase povem, imam problem (o njem še ne bi govorila),...ali nisem razpoložena (ni nujno da povem vzrok),....lahko sem utrujena (psihično ali fizično, vseeno).....ampak bistvo je da partnerju nakažem, da se ne čuti ogroženega, da ga s tem ne zapostavljam, da sem še vedno "tam" če me potrebuje,.....da ga še vedno maram,......samo to da rabim malo energije zase,....sicer sem še vedno TU,....tudi za njega.
x:)x
Samo šibki se ne upajo biti pravični.

Svoboda je odgovornost, zato se je večina v bistvu boji.

Your vision will become clear only when you look into your heart ... Who looks outside, dreams. Who looks inside, awakens.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0