Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Kaj najraje jemo?


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
452 komentarjev na to temo

#101 skwo

skwo
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 430

Objavljeno: 9. februar 2004, 16:58

xDDx kremšnite
x:Dx princeske mljc ,mljac

#102 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. februar 2004, 08:26

pa repincl

Kaj pa je to zaena zadeva Mick, za nas Neštajerce? :eek: x:Dx

#103 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 10. februar 2004, 08:35

x:Dx ....he-he.....sploh nisem vedel, da je to štajerska beseda..........motovilec x;)x x:px ....he-he.....in na mizi je bila skleda za 4 osebe.....njamsi x:px Ja, kako pa vi rečete repinclu?
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#104 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. februar 2004, 09:09

Kar motovilec.... je tudi ena mojih najljubših solat, sicer itak obožujem solate vseh vrst, ta je pa še posebej okusna, je pa dosti dela s čiščenjem, tako da te tvoja draga zelo ljubi, če ga je celo skledo sčistila zate xsrcx :2src: :inocent: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#105 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 10. februar 2004, 16:20

ne bom več jedel čokolado z mandeljni, dobim res mozoljčke ( pa vseeno jo jem naprej) :V: :palec:

#106 Mick

Mick
  • D član
  • Št. objav: 18 126

Objavljeno: 10. februar 2004, 16:24

je pa dosti dela s čiščenjem, tako da te tvoja draga zelo ljubi, če ga je celo skledo sčistila zate  xsrcx  :2src:  :inocent: .

Ja....to pa res......čiščenje repincla :xx!: ......Hm.....sam ga nekam redko jeva zadnje čase :vragec: x;)x x:Dx

Čokolada z mandeljni :2src: ..........ni mozolja, ki bi mi preprečil, da jo zmažem x:px x:Dx
Nikogar ne obrekujem, samo govorim, kar mislim.
K. Čapek

#107 Nymphea

Nymphea
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 74

Objavljeno: 18. februar 2004, 16:43

x:px jagode z našega vrta x:px x:px
:sick: vampi na 1001 način

#108 nadjanadja

nadjanadja
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 4

Objavljeno: 9. marec 2004, 17:21

jaz pa obuzujem krompirjevo pizzo s ful origana(vse iz krompirja), zelenjavne palacinke, andaluzijsko solato, zelenjavne muffine, leco, strocji fizol z drobtinicami, kus kus, od sladkega pa jabolcni strudl, slag peno s sadjem in skutine palacinke.
naravnost ogabno mi je vso meso, se posebej drobovina in vse iz vode. :xx!:

#109 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 9. marec 2004, 17:24

Nadjanadja, dobrodošla med nami! :flower: Kar hitro odšibaj na stran z recepti, pa daj kaj od naštetega gor, da še mi stestiramo! :yumy:
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#110 nosorog

nosorog
  • Lunatik
  • Št. objav: 5 147

Objavljeno: 10. marec 2004, 00:26

:xx!: Ne maram repe,ričeta,kislega zelja(edino če je kot segedin golaž), krvavic,polente,klobas,žabjih krakov in polžev! :xx!:
Vse ostalo, pa odvisno od razpoloženja! x:Dx

Grozljivka. Same dobre stvari Rehabilitira te lohka le še izjava, da si čist nora na vampe! :wOOt: :wOOt: :wOOt:
http://tadej-pretner.com

Možni posledični izgredi so edini razlog, da poimensko ne navedem forumovca, ki ima železen zob!

#111 contesa

contesa
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 659

Objavljeno: 10. marec 2004, 08:51

Ja, pa sem res! x:Dx
Morda potrebuje človek čas enega življenja samo zato, da pridobi vrline, ki izničijo njegove napake iz prejšnjega življenja... Vrline, ki jih pridobimo in ki se počasi razvijajo v nas, so nevidne vezi, ki vežejo med seboj posamezne eksistence-eksistence, ki se jih spominja samo duh, saj materija nima spomina za duhovne stvari.

HONORE DE BALZAC

#112 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:42

Nosorog, Contesa! x:Dx x:o)x :palec:

Jaz pa obozujem redkvice, ful jih pojem, kar same grickam..

JOJ SAJ RES!!!!!!!
Danes se mi je sanjalo o ogromnih, socnih rdecih cesnjah! :wub:
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#113 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:48

Jemo zato, da živimo, a ne živimo zato, da jemo. x^x


Cicero

#114 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 10. marec 2004, 10:55

Jemo zato, da živimo, a ne živimo zato, da jemo. x^x


Cicero

Ja, to je zdaj moje načelo. Pred časom je blo pa drugače... :xx!:
Scio mi nihil scire

#115 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:01

Dobra 50. objava. :) :palec:
Jaz tudi takole furam - nikakor tudi slucajno ne zivim, da jem, jasno...
Tudi nikoli nisem, res pa je, da se je vcasih vec vrtelo okrog hrane.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#116 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:03

:

Jaz pa obozujem redkvice, ful jih pojem, kar same grickam..

Tudi jaz, pa črna redkev v solati je zakon - samo z oljem pripravljena, nastrgana, pa repa, kar surova, pa koleraba, to so same fajn zadevce, obožujem x:px .

#117 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:14

V debelem telesu se duša posuši. :sori:

Perzijski




PS! "Se opravičujem bolnim!"

#118 Larsy

Larsy
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 088

Objavljeno: 10. marec 2004, 11:17

Njami... jaz imam pa najraje krompirjevo juho z veliko začimbami (majaron,...) :palec:
Scio mi nihil scire

#119 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2004, 17:48

Prej sem omenjala redkvice ravno... ves teden sem ze 'brez' (*"ze tri dni brez njuhanca koprnimo na tem otoku" - P. Nogavicka xDDx)... ker nisem prisla do trga... sem si jih pa ful zelela.
Pridem prej domov, pa so me cakale redkvice, ki mi jih je prinesla frendica, medtem ko me ni bilo doma!! :2src:
A ni nad? xsrcx :vio:
Ker "ve, kolk shizim"... Celo jih sebi sploh ni kupila, samo zame. xsrcx
Njami. Gric gric. x:Xx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#120 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 10. marec 2004, 18:28

Bobnar! :eek:
jaz sem tudi priblizno takole z rizevim narastkom... nekako ne pridem do njega ze 30 let... x:o)x xDDx
In res - bogve, ce bi mi bil sploh kul?
Hehe... ;)
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#121 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 10. marec 2004, 18:34

Kakih dvajset antipast, spomladi, nekje na italijanski obali Jadrana, k vsaki pa deci dobrega vina x:px x^x x:px

#122 aakhut

aakhut
  • Lunatik
  • Št. objav: 19 138

Objavljeno: 10. marec 2004, 19:47

:vragec:

kakih 20 dcl dobrega vina z mislijo na POLNE FOJBE x:Dx

666 zlomkou...tralala
tut che pisker okol obrnesh pa se nanga vsedesh.....she zmeri sedish na dnu piskra

#123 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 11. marec 2004, 08:56

ze tri dni brez njuhanca koprnimo na tem otoku" - P. Nogavicka xDDx

Marsa, s tole Piko Nogavičko ustvarjaš ornk prepih na mojem xsrcbumx , Pika je ta glavna, takoj za teboj x;)x x:)x :palec: .
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.

#124 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 11. marec 2004, 09:13

Hehe, poznas potem - jaz jo znam na pamet - pocez, podolgem od spredaj in odzadaj. :)
... Toda Pika, saj ne mores reci, koprnimo... Kako da ne? Mar imas njuhanec? xDDx
Ful dobra logika, skratka, meni kar blizu... x;)x (v bistvu pa je logicno, da sem se tako navdusila, prvic ker je to revolucionarna pripoved in je recimo to bilo tedaj nekako tako, kot je zdaj Hary Potter ali kaj takega, pac junak, ki cara in vse zivo... :D Drugic pa zato, ker je Astrid Lindgren Skorpijon z Luno v Ribah. Torej je 'Pika skorpijon z Luno v ribah'). ;)
Docim logika Kljukca s strehe pa me je vedno spravila ob zivce (pa ceprav je jasno zelo podobna Pikini) - Ce Kljukec ponudi, bo Bratec vzgojeno vzel manjsi kos in slabsi.
A ne pa Kljukec! :xx!: x:o)x x:Dx x;)x
Ce bo Bratec ponudil, bo Kljukec vzel vecji in boljsi kos. Ko bo Bratec imel kako pripombo, bo kljukec to utemeljil:
'saj ce bi ti izbiral, bi itak vzel manjsega in slabsega, ker si lepo vzgojeni Bratec, torej bi vsekakor ostal vecji in boljsi kos zame'. x:o)x x:Dx x:Dx x:px
Ma... da se ne zacnem spominjat (v neprimerni temi :o|o: x!x ).,.. x;)x xDDx
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#125 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 11. marec 2004, 09:25

Neprimerna tema, sam si me skurila - ko sem bila še šolarka, sem znala prvo poglavje celo dobesedno na pamet.

Stanujem čisto sama, kar je pravzaprav imenitno, kajti nikogar ni, ki bi me silil piti ribje olje x;)x , ko pa raje ližem bonbone x;)x .

No vsaj tole na temo hrana... x:Xx
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0