Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Indigo otroci


  • Prijavi se, če želiš komentirati
* * * * - 2 x ocenjeno
1916 komentarjev na to temo

#201 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 25. oktober 2005, 16:17

z eno besedo povem vse

Lepo. :palec:
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#202 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 15. november 2005, 22:51

danes na CNN: 'indigo kids, do they see dead people?

x;)x x:)x

#203 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 16. november 2005, 00:11

Nekaj podobnega sem videl v Scary movie! x:Dx
Si videla ta film? Zakonodaja na področju parodij.
A pustimo to. Glede fenomenologije "indigo ljudekov" sem skeptičen. zanekrat mi še jnihče ni preedočil verodostojnega dokaza, da obstajajo "upgrade" ljudeki. Preveč dreka leti v ventilator, da bi lahko verjel kaj takšnega. Sicer pa... TV in papir vse preneseta, čeprav oči izskočijo...
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#204 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 16. november 2005, 00:25

:inocent: tam nekje je vas in v tisti vasi en Fonzi, dela čudovite lesene jaslice...

ker ti nisi srečal Fonzija in nisi videl lesenih skulptur zate to ne obstaja x;)x x:Dx

*

zrasla sem na celini...svoj živ dan nisem videla škampov....

potem sem slišala za škampe,

potem sem brala o škampih

in ko so mi jih prvič v odrasli dobi dali na mizo so se mi gravžali...

ko sem jih prvič jedla so bili tako , tako....

zdaj jih jem za sladico x:px

*
najprej sem slišala za indigo...

pol sem brala o njih...

in če jih nisem srečala za svojo domačo mizo, ne morem reči da jih ni :o|o:
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#205 devica

devica
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 719

Objavljeno: 16. november 2005, 00:42

Lepo si tole spelala :palec:

Dear Human,
You've got it all wrong. You didn't come here to master unconditional love. That is where you came from and that is where you will return. You came here to learn personal love. Universal love. Messy love. Sweaty love. Crazy love. Broken love. Whole love. Infused with divinity. Lived through the grace of stumbling. Demonstrated through the beauty of... messing up. Often. You didn't come here to become perfect. You already are. You came here to be gorgeously human. Flawed and fabulous. And then to rise again into remembering. (unknown)


#206 nols

nols
  • Legenda Foruma
  • Št. objav: 1 714

Objavljeno: 16. november 2005, 00:49

js sem jih pa ze vidu sam sem jih mev za cist navadne rake (skampe namrec) x;)x

#207 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 16. november 2005, 01:25

js sem jih pa ze vidu sam sem jih mev za cist navadne rake (skampe namrec) x;)x


hehe

#208 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 16. november 2005, 10:56

in če jih nisem srečala za svojo domačo mizo, ne morem reči da jih ni

Zapisal sem samo, da sem skeptičen glede obstoja nadljudi (kot sem omenil, baje imajo indigo dodatne DNK nize). Nikoli mi ni dišala možnost, da je nekdo nekaj več že po rodu. Ljudje smo bolj ali manj nadarjeni za to ali ono. Vsakdo ima pač nekaj in svoje sposobnosti je treba razviti.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#209 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 16. november 2005, 11:39

Zapisal sem samo, da sem skeptičen glede obstoja nadljudi (kot sem omenil, baje imajo indigo dodatne DNK nize). Nikoli mi ni dišala možnost, da je nekdo nekaj več že po rodu. Ljudje smo bolj ali manj nadarjeni za to ali ono. Vsakdo ima pač nekaj in svoje sposobnosti je treba razviti.


..mah u ta dnk jajca se sploh ne spuščam ker me boli ku....Vsi pa mamo različno dnk to je dejtvo.Sej veš Kabalist da so včasih mislil da un k ma velike možgane tut najbolj pametn pa lahk okol sebe pogledaš velik glavonj k zase ne vejo x;)x

dnk, indigo, vijolčna, bla, bla, bla, ...........jebem ti predalčkanje

#210 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 17. november 2005, 14:08

Natanko to sem zasledil... nekaj o dodatnih DNK verigah. Torej pravi pravcati X-men v živo.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#211 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 27. november 2005, 13:38

skupina The indigo pleše eno čist posebno zvrst trebušnega plesa ~ tribal belly dance ~ x;)x :vio: x:)x

** meni je fascinantno, kolk so ti mladi ustvarjalni, kaj vse počnejo in kakšne izjemne kreacije dajejo od sebe in to medtem, ko nekatere zavzeto skrbi ali so to res indigo ali niso
x:Dx

#212 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 27. november 2005, 22:12

** meni je fascinantno, kolk so ti mladi ustvarjalni, kaj vse počnejo in kakšne izjemne kreacije dajejo od sebe in to medtem, ko nekatere zavzeto skrbi ali so to res indigo ali niso [/color][/i] x:Dx



hehe tos dobr povedala x:Dx x:Dx x:Dx

#213 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 28. november 2005, 16:02

Mene otroci vedno fascinirajo s svojo neposrednostjo. Za svojega sina včasih mislim, da mi bere občutke. Včasih potrebujem izjemno spretnost, da uspem otroka primerno vzgajati. Kaj vse si majhna bitjeca izmislijo! Precej zahtevno je biti potrpežljiv in vzgajati brez kričanja, tepeža, podkupovanja in postavljanja ultimatov. Sedaj je v fazi, ko potrebuje močni moralni vzor. Res je zahtevno ustvariti moralnega, vendar pogumnega otroka, ki se ne boji kazni za morebitne napake.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#214 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 28. november 2005, 19:27

Mene otroci vedno fascinirajo s svojo neposrednostjo. Za svojega sina včasih mislim, da mi bere občutke. Včasih potrebujem izjemno spretnost, da uspem otroka primerno vzgajati. Kaj vse si majhna bitjeca izmislijo! Precej zahtevno je biti potrpežljiv in vzgajati brez kričanja, tepeža, podkupovanja in postavljanja ultimatov. Sedaj je v fazi, ko potrebuje močni moralni vzor. Res je zahtevno ustvariti moralnega, vendar pogumnega otroka, ki se ne boji kazni za morebitne napake.



Fino.Pa boš mel svoj izdelk....ki bo tvoj....ne pa on sam....Pol se pa ljudje sprašujejo zakaj so njihovi otroci zgubljeni pa pr 20 tih letih ne vejo kva bi u lajfu.Wey to go kabalist.

#215 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 30. november 2005, 14:38

Pa boš mel svoj izdelk....ki bo tvoj....ne pa on sam....

On ni in ne bo izdelek. Vzgoja pomeni pripravo na samostojno soočenje z izzivi družbe. Če živiš na samotnem otoku, potem ne potrebuješ vzgoje. Kako bi pa ti vzgajal? Samo ne mi trositi puhlic o neki ah in oh duhovni vzgoji, ker tega ni.
Otroci so izgubljeni, ker starši ne porabijo dovolj časa za vzgojo in raje podkupijo, kot bi se potrudili. Moj sin se ni nikoli metal po tleh ali kako drugače izsiljeval. Vzgoja ni sistem palice in korenčka, temveč usmerjanje in dopolnjevanje obstoječega. Tebi se mmoralnost gabi. A kaj je narobe s tem, ko ga učim, da mora varovati šibkejše od sebe, da jim ne sme nagajati, da ne sme krasti ali lagati? Oni dan mi je mama rekla o neki stvari: "Pa se zlaži!" On je takoj reagiral: "Ata pravi, da se ne sme lagati."
Kmalu bova prišla do poglavja, ko mu bom razložil, zakaj se ne sme lagati ali krasti? To so zapletene stvari, ki zahtevajo veliko potrpljenja in časa. Mnogi starši raje čepijo pred TV in otrokom kupijo igračo, kot bi se s tem ukvarjali.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.

#216 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 30. november 2005, 16:11

On ni in ne bo izdelek. Vzgoja pomeni pripravo na samostojno soočenje z izzivi družbe. Če živiš na samotnem otoku, potem ne potrebuješ vzgoje. Kako bi pa ti vzgajal? Samo ne mi trositi puhlic o neki ah in oh duhovni vzgoji, ker tega ni.
Otroci so izgubljeni, ker starši ne porabijo dovolj časa za vzgojo in raje podkupijo, kot bi se potrudili. Moj sin se ni nikoli metal po tleh ali kako drugače izsiljeval. Vzgoja ni sistem palice in korenčka, temveč usmerjanje in dopolnjevanje obstoječega. Tebi se mmoralnost gabi. A kaj je narobe s tem, ko ga učim, da mora varovati šibkejše od sebe, da jim ne sme nagajati, da ne sme krasti ali lagati? Oni dan mi je mama rekla o neki stvari: "Pa se zlaži!" On je takoj reagiral: "Ata pravi, da se ne sme lagati."
Kmalu bova prišla do poglavja, ko mu bom razložil, zakaj se ne sme lagati ali krasti? To so zapletene stvari, ki zahtevajo veliko potrpljenja in časa. Mnogi starši raje čepijo pred TV in otrokom kupijo igračo, kot bi se s tem ukvarjali.


mah sej kul Kabalist...mij blo itak kuj žov da sm sploh kej reku....kej brez veze....

#217 matjazz

matjazz
  • Nepogrešljivi
  • Št. objav: 1 203

Objavljeno: 1. december 2005, 08:18

Vzgoja more biti brez pritiskov in nasilja in z čimveč ljubezni.

x:)x

#218 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. december 2005, 10:24

Otroka morš pustit da raste sam, glede na njegove impulze in njegovo unikatnost, ne pa da mu na zečetku poti že zastavljaš kakšen bo in česa se more naučit.Vse to pride samo od sebe pri vsakem, brez pritiskanja(pa sej kakšne stvari mu prepoveš itak, ampak generalno gledano), ker v nasprotnem primeru pride do krize identitete.To je lepo vidno pri maminih sinčkih, in sinčkih bogatih fotrov ko naj bi prevzel njihov biznis čeprav ni iz tega testa, bil bi pa naprimer super slikar,mizar pa še fino bi živel ker mu je tok kul to.Pride do tega da otrok enostavno potisne svoj pravi jaz v ozadje zarad česa mu celo življenje nekaj manka in ni nikoli srečen.Svoje težave najprej lajša z seksom, in alkoholom, drogami.Tle potem pridejo na račun tudi različni alternativci in duhovni vodniki ki take reveže zdravijo in kasirajo mastne pare ne da bi pozdravili temelni vzrok-najdenja njega samega v tem nezavednem pretvarjanju zaradi staršev-ampak pozdravijo samo površinske rane.

Za otroke se ne smemo bati, ker so veliko bolj trdi kot si mislimo in pravila ki niso v skladu z barvo njihove biti jih samo bremzajo zarad česa bojo celo življenje reveži.

...duhovna vzgoja je že to da zečne hitro hodit svojo pot....ne tvojo

....sicer pa kva ti bom jest to govoru k še otrok nimam...a ne Kabalist...

#219 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. december 2005, 20:25

...tole sicer ni ravno za v to temo... danes sem dobila mail od Jamesa Twymana, da je umrla njegova žena in mamica male Angele... ker je James Twyman, skupaj z Nealom Donaldom Walschom in Stephenom Simonom posnel dva filma INDIGO in THE INDIGO EVOLUTION, dajem to žalostno novico v to temo... x:(x xvrtcx xrainbowx

#220 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. december 2005, 22:03

...tole sicer ni ravno za v to temo... danes sem dobila mail od Jamesa Twymana, da je umrla njegova žena in mamica male Angele... ker je James Twyman, skupaj z Nealom Donaldom Walschom in Stephenom Simonom posnel dva filma INDIGO in THE INDIGO EVOLUTION, dajem to žalostno novico v to temo... x:(x xvrtcx xrainbowx



Gadno.Zdele v teh dnevih je tok enga folka umrl da sploh ne morm vejet.Med njim tudi moj dobr kolega.Ampak življenje gre naprej, so v naših srčkih in nikoli ne bi hoteli da trpimo zaradi njih.

katera bi naj bila taka pravila, ki jih bremzajo?



Tista ki niso v skladu z njihovo naravo, njihovo energijo oziroma tista:" če sosedov Janez to dela in je uspešen boš ti tut".Štekaš x;)x

#221 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. december 2005, 22:28

Gadno.Zdele v teh dnevih je tok enga folka umrl da sploh ne morm vejet.Med njim tudi moj dobr kolega.Ampak življenje gre naprej, so v naših srčkih in nikoli ne bi hoteli da trpimo zaradi njih.

xsrcbumx xrainbowx

#222 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. december 2005, 22:30

Aha, to se je stelo za napako tud v tud casu nasega otrostva, ko še ni nihce slisal za indigovce.



Ma pust indigo...govorim na splošno...štelo, se je zmeraj pa malkrat nardilo.Kokrat sm slišov:veš Klemen Mitja ma pa same petke ti pa nč.Aleš je pa razred preskoču.....Alenka pa vsak dan pove kej lepga.....dobr jest sm dobr vedu kvaj prov, sam vem da bi se večina otrok v mojem primeru zgubil, zlomil in danes živel lažno življenje namest da bi jih pustil na mir, forsiral v tem v čem so talenti, v čem uživajo.Ne pa da se počutijo slabo ker niso to kar hočejo njihovi starši da so.To počnejo podzavestno čeprav pravijo da ni tko in da majo svoje otroke naj raj na svetu.Ampak to si komplicirane stvari ker velik staršev to dela iz razloga ker hočejo otrokom naj naj pri tem ga pa uničujejo...mah sej...moji otroc bojo že tapravi in nasledne moje generacije tut...vem da se sliš arogantno, ampak ni tko mišlen...sam razočaran sm nad tem kar vidim okol sebe pa kuko teško je enmu nekej svetovat da bi vsaj maaaaaal razmislu....mah

Teško je učit starega psa nove trike...

#223 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. december 2005, 23:13

Ce te stalno primerjanje s tvojimi "boljsimi" vrstniki ni zamorilo in ti ni vzelo samozavesti, pol si mocna oseba.



Mah kva sm jest nima veze.Govorim za druge....

#224 Indy

Indy
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 744

Objavljeno: 1. december 2005, 23:32

To sem jaz tud poslusala celo otrostvo in v vse to sem se tud spremenila


In kako se danes počutiš....

#225 Kabalist

Kabalist
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 279

Objavljeno: 2. december 2005, 10:44

Svoje težave najprej lajša z seksom, in alkoholom, drogami.Tle potem pridejo na račun tudi različni alternativci in duhovni vodniki ki take reveže zdravijo in kasirajo mastne pare ne da bi pozdravili temelni vzrok-najdenja njega samega v tem nezavednem pretvarjanju zaradi staršev-ampak pozdravijo samo površinske rane.

To se še kako dogaja. In to ravno zaradi tega, ker se starši gredo neke "alternativne" metode vzgoje, ki niso nič drugega, kot razvajanje. Otrok mora na eni strani dobiti jasni družbeni kompas, a na drugi mora dobiti moč za produktivno samoizražanje. Otroku ne moreš kar (do)pustiti, da počne, kar mu kane v glavo. Posledice takšnega načina so jasne - drogeraštvo, nasilnost in nepsposobnost preživetja. Zakaj dobivam občutek, da je indigo samo druga beseda za razvajanje v prvih treh letih življenja? Ravno ta prva leta najkritičneje oblikujejo bodočo osebnost otroka. Kasnejša leta so namenjena zgolj finesam.
BODI POZOREN IN PREPOZNAJ. kO PREPOZNAŠ, OČISTI SVOJE OKNO IN DOVOLI BOŽJI VOLJI, DA SIJE SKOZI TVOJO VOLJO.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0