Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Numerologija, indijska astrologija, točke polovice


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
241 komentarjev na to temo

#201 Aishah

Aishah
  • SkorajOdvisnik
  • Št. objav: 526

Objavljeno: 15. marec 2006, 08:53

me je mau fasciniral, sm šla takoj še kej poiskat o tej 11-ki, ena stran v angleščini: 11

#202 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 15. marec 2006, 08:55

Nisem vedela, kam vtakniti tole, pa sem kar semle pod numerologijo.

Mogoče zanimivo, mogoče čudno, ...ne vem.




:palec: :palec: Čudno in zanimivo, no sej vse kar je zanimivo, je mal čudno. x;)x

#203 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 9. september 2006, 10:52

Ne vem če sem tole dala v pravo temo foruma?

Zanima me, če kdo kaj ve o številkah. Meni se je dogajalo kar dolgo časa, da sem pogledala na digitalno uro, kadar so bile gor same enke ali dvojke. Zdaj pa se mi dobro leto in pol dogaja, da pogledam velikokrat na uro ob 11:44 ali ob 14:44. Skratka št. 44 pogosto nastopa v mojem življenju, največkrat v povezavi z enko.

Predvsem številko 144 videvam zelo pogosto na registrskih tablicah, ali je moj ogled neke teme na forumu 144. ... skratka te številke videvam povsod. Yanimivo je, da jih opazim najbolj pogosto v obdobjih, ko se v meni dogajajo intenzivnejše spremembe.

Je tu gor kdo, ki bi mi lahko namignil, kaj bi to lahko pomenilo?
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#204 gilly

gilly
  • NeČistZačetnik
  • PipPipPip
  • Št. objav: 27

Objavljeno: 10. september 2006, 12:43

44 = harmonija med duhovnim in materialnim. Kot Zgoraj, Tako Spodaj. Kreiranje osnov naših novih življenj.

#205 strelka02

strelka02
  • Lunatik
  • Št. objav: 3 831

Objavljeno: 10. september 2006, 17:03

ena povezava.....

no ja mogoče spada pod to temo... xDDx

klik

xsrcx

#206 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 12. september 2006, 19:16

Hvala, ampak to sem si vse že prebrala. Me zanima, če ima kdo kaj več znanja o številkah. saj vem, da se bo pomen slej ko prej razkril, pa sem vseeno firbčna... x:Dx
No ja, bom pa še mal firbec pasla... x:Dx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#207 magda

magda
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 84

Objavljeno: 13. september 2006, 07:03

Kar nekaj časa tudi mene spremlja ta famozna "44". Na nekaj forumih sem že spraševala, vendar mislim, da bom le sama morala priti do dna temu fenomenu.

Upam pa, da se bo le kdo našel....

#208 delfin

delfin
  • NeČistZačetnik
  • PipPip
  • Št. objav: 15

Objavljeno: 23. november 2006, 13:11

pr meni pa 4ka al pa 19 :P


ja glih moj rojstni datum xDDx

#209 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 23. november 2006, 13:13

:eek: Vidim, da se nekdo smuka po tejle temi, vsa vesela, d anekdo nekaj ve ... pa nič. :V:
xDDx
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#210 cinik

cinik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 13. december 2006, 16:33

mrbit bom pr tej temi dobo kkšn odziv k glih govorite o numerologiji, ki ma pa tud zveze z gematrijo...

a kdo pozna gematrijo?zanima me, če kdo ve kakšne so metode za decifriranje (to je gematriji nasprotn posotpek)? kva ti pomaga d dobiš za eno cifro v eni zgradbi čimprej pomen? kk se sploh lotit take naloge? d dam primer: cinik ima gematrično vrednost 3+9+14+9+11=46. ampak kuko pa gre obratn: še nekje najdš cifro 46, kk ugotoviš, kva simbolizira? sevede s poskušanjem, sam s čim bi si pomagu?

#211 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 13. december 2006, 23:59

o čem naj bi govorilo število 25 ?

Se mi v sanjah nonstop ponavlja tako,da že nekaj časa iščem razlago.Seveda je ne najdem.
Bi morda kdo vedel?

LP
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#212 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 14. december 2006, 08:29

[quote name='č.v.e.k.a' date='14. Dec 2006, 00:00' post='760430']
o čem naj bi govorilo število 25 ?

Se mi v sanjah nonstop ponavlja tako,da že nekaj časa iščem razlago.Seveda je ne najdem.
Bi morda kdo vedel?

xrolleyesx Viktor Gerkman mi je enkrat reku za to številko, da je direktorska? xrolleyesx

#213 cinik

cinik
  • NeČistZačetnik
  • Pip
  • Št. objav: 3

Objavljeno: 15. december 2006, 18:54

najbl primaren pomen bi biu ljubezen, eros - torej bolj čutna ljubezen.
25 je namreč 5 na kvadrat, 5 pa je že zelo staro število s pomenom, poznanim že Grkom. 2+3=5, pri čemer po grški miselnosti 2 (oz. prvo sodo št.) simbolizira žensko, in 3 (oz. prvo liho št.) simbolizira moškega. iz tega sledi da 5 pomeni kopulacijo oz. združitev oz. spolni odnos.

#214 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 15. december 2006, 22:49

x:)x evo lunca prepisujem iz ene knjigice sicer je o datumih, sam k je tako fajn , ti morm napisat:

Visoka notranja moč, žal še ne docela razvita.Dobiček iz izkušnje.Težka mladost, uspehi v kasnejših letih. x8Dx
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#215 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 15. december 2006, 23:48

x:)x evo lunca prepisujem iz ene knjigice sicer je o datumih, sam k je tako fajn , ti morm napisat:

Visoka notranja moč, žal še ne docela razvita.Dobiček iz izkušnje.Težka mladost, uspehi v kasnejših letih. x8Dx



misliš tule na številko 25 ?
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#216 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 15. december 2006, 23:56

xyesx tako piše v knjigci pod 25

pod 2 Vaša življenjska naloga, da se naučite odločati


pod 5 Poznavanje ljudi in mojstrstvo v govorjenju in pisanju uporabite za poklicni uspeh, oprimite se lastne močne želje in dosegli boste zaželjeno.
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#217 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 18. december 2006, 11:54

vtipkla 144 v Wikipedio. Izgleda, da to število ni kar tako:

144 (stó štíriinštírideset) je naravno število, za katero velja 144 = 143 + 1 = 145 - 1.

Sestavljeno število

Fibonaccijevo število 144 = 55 + 89

V normalnem prostoru je vsak notranji kot v enakostraničnem desetkotniku enak 144°.

144 je najmanjše število n, za katero ima enačba φ(x) = n natanko 21 rešitev. Rešitve enačbe so: 185, 219, 273, 285, 292, 296, 304, 315, 364, 370, 380, 432, 438, 444, 456, 468, 504, 540, 546, 570, 630.

144 je n za ima φ(n) = 48, je delitelj v n.

144 je najmanjše število n, za katero petih potenc je vsota peta petih potenc, 1445 = 275 + 845 + 1105 + 1335.

Harshadovo število



Matematične lastnosti :
φ(144) = 48
τ(144) = 15 {1, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 12, 16, 18, 24, 36, 48, 72, 144}
σ(144) = 403
π(144) = 34
μ(144) = 0
M(144) = -1

:o|o:
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#218 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 18. december 2006, 12:03

:o|o:

14 Izraziti posvetni dogodki.Neuspeh zaradi pesimizma.Z trdoto se mora oblikovati, naučiti obvladovanja in premagovanja. Kdor ne bo sebe izgrajeval, ga bodo drugi.
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#219 kukica

kukica
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 118

Objavljeno: 18. december 2006, 12:08

Kdor ne bo sebe izgrajeval, ga bodo drugi.

v tem stavku se še prevEč najdem. :o|o:
Pri duhovnosti ne gre za težnjo po biti duhoven, temveč pomeni biti resnićen.
Spirituality is not about being spiritual. It's about beeing real.
by Tony Samara


NAGAJIVA USTVARJALKA
RECEPTKI

#220 lia

lia
  • D član
  • Št. objav: 8 590

Objavljeno: 18. december 2006, 12:14

:C: ja in...jst nimam nikjer 14 pa se tud....moč prišepetavanja...
....ŽIVLJENJE JE KOT OTROŠKA SRAJČKA, ZMERAJ PREKRATKO IN ZMERAJ USRANO....neznani avtor

#221 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 4. november 2007, 15:37

*tole selim sem (da lohk tam pobrisem)

Evo vprašanja....
Po raznih debatah o numeroloških spremembah imen - da ali ne - sem naletela tudi na sledeče mnenje:

Ob rojstvu ti je bilo dano ime, dali so ti ga starši, ki si si jih sam izbral, z nekim namenom...
To ime je del tvoje vibracije in se naj bi skozi življwnjw z njo zlil - o začel živeti. Je del tvoje"kode", tebe samega.

Zato naj ne bi spreminjali teh reči.
Numerologija naj bi nam pomagala razumeti stvari, spreminjali pa naj jih ne bi.

Kaj meniš o tem ti?

PS- sama se na to nič ne spoznam, se mi pa zdi nekak logično razmišnjanje...


o tem smo ze govorili, tud jaz tko razmisljam, sam ne tok v tem, da te to determinira oz. bi te mroal, pac pa me zanima ze tud sam zven besed in podobno.

skratka, nihce me ne bo preprical, da je boljse (numerolosko) Bta, kot pa Bata, recimo (audio varianta).

se ti pa navesi kako ime, ki ga posvojis in je *tvoje*,
tud ce si sirota, pa te posvojijo eni starsi - niso sicer tvoji bioloski starsi, a seveda so nekako ze pravi zate.
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#222 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 5. november 2007, 08:09

[quote name='Marsa' date='4. Nov 2007, 15:38' post='910141']


skratka, nihce me ne bo preprical, da je boljse (numerolosko) Bta, kot pa Bata, recimo (audio varianta).

:palec: Se čist strinjam, če ima Bta energetsko tako in tako karto, tranziti stojijo zdaj za BTa čist tko kot bi stali za Bato, zato se mi ne zdi to tolk pomemben al a manjka al je eden preveč. x;)x

#223 č.v.e.k.a

č.v.e.k.a
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 884

Objavljeno: 5. november 2007, 18:23

Lunca gre ciiiiist za druge energije. Poslušaj kako ti zveni Btaaaaa in kako odzveni Baaataaa .... prva čist nemogoče, druga kot
bi poslušala Severino. :) Kaj meniš?

Tudi astrološko se ne bi ujeli. Poleg 'Bta' napiši rojstni datum, enakega poleg 'Bata' pa ti pošljem izračun (v angleščini seveda)

Srečno!
Objavljena slika

HOROSKOP JE PREREZ,NEKEGA ČASA.

#224 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. november 2007, 07:59

[quote name='č.v.e.k.a' date='5. Nov 2007, 18:24' post='910463']
Lunca gre ciiiiist za druge energije. Poslušaj kako ti zveni Btaaaaa in kako odzveni Baaataaa .... prva čist nemogoče, druga kot
bi poslušala Severino. :) Kaj meniš?

Tudi astrološko se ne bi ujeli. Poleg 'Bta' napiši rojstni datum, enakega poleg 'Bata' pa ti pošljem izračun (v angleščini seveda)

xDDx No slab primer sem dala, ampak dajva npr moje ime al pa na koncu NCA pomanjševalnica mojega imena? Energetsko se sigurno ime sliši drugače, ampak ne morem razumet, da če se preimenujem, da se energije oz. tranziti slabih aspektov drugače obrnejo, oz. oslabijo.

#225 lunca

lunca
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 059

Objavljeno: 6. november 2007, 13:35

[quote name='mantis' date='6. Nov 2007, 11:56' post='910705']



Nobeni tranziti ne dolocajo usode. Samo nase odzivanje, nas karakter, kaj potem mi iz tega naredimo.

:palec: No pri interpretaciji karte ne govorimo o usodi, pač pa o energijah. Še vedno pa ne verjamem, da bi mi spremenjeno ime kaj pomagalo pri določenih aspektih, ki si v karti zapisani že prej preden so dali ime, zato se Jožica verjetno podobno odziva na tranzit saturna na sonce kot Suzana. Sicer pa še mal počak, samo iz izkušenj boš z leti bolj sigurna kako in kaj. Po 20 letih učenja ne upam postavljat svoje teorije, mogoče bi morala imeti drug nick ali drugačno ime? x;)x
Mogoče, če bi si nadela ime Ema? Sigurno bi bila bolj ponosna na svoje znanje.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0