Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Denar


  • Prijavi se, če želiš komentirati
- - - - -
142 komentarjev na to temo

#76 Anatha

Anatha
  • Vajenček
  • PipPipPipPipPip
  • Št. objav: 182

Objavljeno: 6. februar 2003, 01:00

Ja, ta je dobra. Prav tako po fengshui-ju lahko ugotoviš, katera soba ali del sobe je prav posebej ugoden za denar (če je vhod na jugu, je to severo-zahod) in tam postaviš kak šparovček ali sef ali kaj takega. In pa tam, kjer so želje (vhod=jug; vzhod), nalepiš na steno plakat, na katerem je polno denarja - ali pa nalepiš kar pravi denar - tako uokvirjen Objavljena slika.

Nekje sem prebrala, da lahko denar prikličeš tako, da žrtvuješ duhu denarja - zažgeš bankovec - in duh denarja ti potem pošlje več! (uporabno pogojno - ne kurit desettisočakov![:o])

Pa jasno preprosta koncentracija, vizualizacija, blablabla.

In če vse to ne uspe - trdo delo!Objavljena slika

¤ Anatha ¤
__________________
Odkritost je verjetno najbolj drzna oblika poguma.
William S. Maugham

#77 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

ČLOVEKU PRIPADA VSE ŽE VNAPREJ, SAMO ČAKA NA SPOZNANJE !
VSE, PRAV VSE KAR SE NAM DOGAJA JE NAŠ ODSEV.
KAR SEJEŠ, TO ŽANJEŠ
peace and love
Klinar

#78 Marsa

Marsa
  • Uredništvo
  • Št. objav: 60 730

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Tocno tako.

Marsa

Vsakdo ima toliko pravic, kolikor ima moci. Latinski pregovor
Jaz iščem le eno; da bi izrazil tisto, kar hočem. In ne iščem novih oblik, temveč jih najdem.
Picasso

#79 Klinar

Klinar
  • D član
  • Št. objav: 417

Objavljeno: 7. februar 2003, 01:00

Pa še moje mnenje in prisrčno priporočilo XENA, zate !!
VSAK, PRAV VSAK IMA SVOJO, SEBI LASTNO IN EDINSTVENO POT. Ko si zaupaš, si vzameš čas in se naučiš slišati, videti in čutiti tisto kar moraš, kar ti kaže tvojo pravo pot do cilja. Kaj je cilj navadno dolgo, dolgo ne vemo. A ko se mu bližamo, postaja vedno bolj jasno.
Sama sebi in vsi, ki ti pridejo nasproti za daljši ali krajši čas v življenju so učitelji lekcij, ki jih moramo osvojiti.
Cilj je brezpogojna ljubezen vsega in vsakogar.
Clean
peace and love
Klinar

#80 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. februar 2004, 21:58

Ko je tale tema že ravno pri duhovnosti in osebni rasti, dodajam še sem (spešli for Bobnar :2src: ):

ŠKATLICA OBILJA:

Kupi ali sam naredi škatlico, ki predstavlja tvojo željo po obilju. Lahko jo oblečeš v zlato folijo ali kako drugače okrasiš z nečim, kar je ljubo tvojim očem in odslikava tvoj osebni okus.

Premisli, kaj ti predstavlja 'obilje'... (ni samo denar izraz obilja... tudi sreča, veselje, uspevanje, radost, mir... so čudovite strani obstajanja...)

Z rdečim svinčnikom zapiši IZJAVO O NAMENU OBILJA ... vse, kar si pod tem predstavljaš in bi rad v življenju izkusil...
Precej podrobno zapiši - vsaj tri najpomembnejše stvari, ki bi jih rad dosegel v POL LETA.
- vsaj tri stvari, ki bi jih rad izkusil v ENEM LETU


Z oranžnim svinčnikom zapiši TVOJO VIZIJO, kako nameravaš doseči ta namen (katere korake si pripravljen storiti)

na drug papir z modro zapiši stvari, za katere meniš, da te ovirajo in 'držijo nazaj' ... zaradi katerih do zdaj nisi mogel uresničiti svoje vizije. Način razmišljanja naj bo v smislu 'opuščam'...
Te misli (prepričanja, omejitve), ki ti ne služijo več, v meditaciji postavi v Svetlobo. Papir nato raztrgaj, lahko tudi zažgeš.

V škatlo postavi (poleg lista, na katerega si pisal z rdečo in oranžno) kakšen tebi ljub kristal ali nekaj, kar ti pomeni kot 'duhovni zaklad', skupaj z nekaj denarja. Pusti denar v škatli nekaj dni, nato pa ga vzemi in porabi za nekaj, kar ti prinaša radost. Jemlji sebe neresno in uživaj v tem .
Ko boš prejel nepričakovano darilo obilja, ga za nekaj dni postavi v Škatlo obilja, preden ga porabiš.
Daj nekaj od tega 'obilja' nekomu drugemu in mu pokaži, kako deluje Škatla obilja.


veliko užitkov, veselja, igrivosti in seveda obilja želim xwizardx

#81 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 1. februar 2004, 22:37

ooooohhhh xflirtx xzobkox

#82 free

free
  • Srebrni član
  • Št. objav: 16 801

Objavljeno: 1. februar 2004, 23:03

ma dej ze tist strudl iz pecice xnckrivx xg:Dx xzobkox

#83 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. februar 2004, 20:02

Na ulici mraz, v žepu se pa denar topi.


Ruski


#84 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. februar 2004, 20:26

ŠKATLICA OBILJA:

škatlica več kot deluje xwizardx :fiju:

#85 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. februar 2004, 20:32

Pozdrav Mateja!

Fino, da deluje škatlica!

"Denarja, ljubezni in skrbi ne moreš skriti."

#86 pokowc

pokowc
  • Brez statusa
  • Št. objav: 5 844

Objavljeno: 29. februar 2004, 20:49

haaaaaaaaa

#87 Mateja

Mateja
  • D član
  • Št. objav: 5 354

Objavljeno: 29. februar 2004, 21:06

Fino, da deluje škatlica!

ja, res je fino, Boris! Meni je tako všeč, ko lahko vzamem iz škatlice nekaj denarja in ga nekomu podarim... ali nekaj kupim za nekoga iz tega denarja... in čisto zares deluje tako, da se škatlica ves čas tudi polni... xwizardx xloveyx

#88 borism

borism
  • Lunatik
  • Št. objav: 14 562

Objavljeno: 29. februar 2004, 21:13

Mateja super :palec:

Priznam, da sem zelo površno spremljal nastanek tele škatlice(menda je bilo govora v njej v dnevnikih?), me pa veseli, da takole uspeva...
:detelca: xcrossfingx

#89 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 7. marec 2004, 23:07

Heja! Razmišljam danes o tem denarju, pa sem rekla, da moram tole tukaj napisati. Saj mogoče je brez veze, ampak meni se zdi tako fascinantno...

Danes, ko je nedelja in imam cajt, sem šla pogledat moje finančno stanje (zaslužek prejšnjega tedna in stroške, ki me čakajo v tem tednu)... Moja navada je taka, da vse kar zaslužim, sproti zaružim - pa ne za neumnosti, ampak vedno je pač tako, da nekako sproti pokrivam položnice, hrano... in tako nekako solidno furam ta materialni lajf. Nikoli mi za nič nujnega ne zmanjka, pa tudi nikoli nič ne ostaja. Včasih se prav čudim, od kod se vzame, da vedno vse štima.

No, danes pa presenečena ugotovim, da mi bo tokrat le nekaj denarja ostalo.
"To gre za to, to gre za to, to gre za to... in vse bo pokrito..., tole pa ostane! :eek: "
Nekako čudno mi je bilo in sem se že spraševala, kako to, da mi zdaj nekaj ostaja, ko pa mi nikoli ne...

Potem pa se naenkrat spomnim, da imam ta teden tisti polletni tehnični pregled za avto - torej dodatni strošek, na katerega sem skoraj pozabila. In potem vidim, da se mi bo spet vse točno izšlo okrog denarja, in da mi ne bo nič ostalo.

Sem se prav zamislila in dobila en občutek, kot da me nekdo vodi, varuje... Kot da nekdo drug nad mano skrbi, da vse štima. In ta, ki me vodi, ni pozabil na moj polletni tehnični, in je poskrbel, da sem zaslužila tudi za to, na kar sem jaz skoraj pozabila.

A imate tudi vi kdaj tak občutek, kot da imate neko višjo silo nad sabo, ki rihta stvari namesto vas, da se vse dobro izteče? Ali se to dogaja samo meni? :8):
V takih primerih, kot danes, prav dobim občutek, da nekaj tam gori poštima, da imam vedno ravno prav dela, da vedno ravno prav naredim in ravno toliko zaslužim, kolikor rabim, pa četudi se sama kaj uštejem ali na kaj pozabim. Na koncu vedno vse štima. x^x x:)x

#90 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2004, 23:12

Tamara, ponudi se someščanu Popoviču za računovodjo x:Dx x:Dx x:Dx

#91 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 7. marec 2004, 23:24

Tamara, ponudi se someščanu Popoviču za računovodjo x:Dx  x:Dx  x:Dx

Ma ne vem, če bi bil zadovoljen z mano kot računovodjo, ker ne bi nikoli nič ostajalo. x:Dx x;)x
Sicer (po ne vem katerem čudežu) tudi manjkalo ne bi nič. Ampak to mu najbrž tudi zdaj ne.

Sem pa ponosna na našega župana (ko si ga že omenil)! x^x

#92 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2004, 23:32

Ga poznaš osebno?

#93 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 7. marec 2004, 23:42

Prav njega osebno ne, sem pa imela stike z njegovimi starši, tako da približno vem, iz kake družine izhaja, kar se mi zdi zelo pomembno. Skratka, mu zaupam kot županu, ker tudi vidim spremembe na boljše v Kopru...

#94 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 7. marec 2004, 23:47

Kaj pa, SLOVENIJA JE NAŠA, poznaš tudi to :8):

#95 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 8. marec 2004, 00:00

A misliš na to, ker ga imajo za Črnogorca?
Glih tolk je Črnogorc kot Marsa - foter Črnogorc, mama pa Slovenka...

#96 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. marec 2004, 00:11

Sprašujem te za stranko, ne pa njegov pedigre :8):

#97 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 8. marec 2004, 00:14

Eh, se ne spoznam na stranke in politiko... :o|o: Pojma nimam...

#98 Gost_sstane_*

Gost_sstane_*
  • Gost

Objavljeno: 8. marec 2004, 00:17

Potem pa res ne boš računovodja tam x:Dx x:Dx :xx!:

#99 Tamburin

Tamburin
  • D član
  • Št. objav: 2 762

Objavljeno: 8. marec 2004, 00:27

Ziher, da ne! x:Dx x;)x

#100 Pujsita

Pujsita
  • D član
  • Št. objav: 8 988

Objavljeno: 8. marec 2004, 09:49

Tamara, super tole pri tebi funkcionira - da ej vedno dovolj za vse, kar potrebuješ, krasno. Tudi jaz imam tak odnos do denarja v glavi. Nikoli ne zaženem panike, kako bom neko zadevo poplačala, pa karkoli že je. Rečem si, se bo že izšlo, da bo urejeno in resnično se potem sfurajo zadeve.

x:)x :palec:
Ni porazenec kdor je porazen, porazenec je kdor se po porazu ne pobere.




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (0)

Člani: 0 - Gosti: 0 - Skriti člani: 0