Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#25026 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 18. januar 2017, 12:28

Tudi jaz hiberniram. Če se mene vpraša, so zime temu namenjene. Tale januar me je čist speštal... prej sem celo leto brez problema vstajala ob pol petih, pa vse na izi, mal pojest, se umit itd. Ma lej, pri najboljši volji trenutno ne zmorem tako. Zbudim se malo pred peto, potem se pa valjam po postelji do zadnjega momenta, se na hitro uštimam in grem. Ko pridem ob štirih domov, naredim kar je mus in konc. Počivam. Rabim. In tako bo zihr še ves mesec, morda vse tja do pomladi. Nobenih novoletnih planov, nobenih akcij.... brez slabe vesti.

Vse, kar bi rada naredila, bo pač počakalo na to, da ktivna kri tečt po žilah.jdem

Silica, repek wink.png

 

podobno stanje mi je poznano še iz časov, ko sem bila aktivna ... služba in vse drugo

 

če ne, probaj večkrat dnevno zaužiti hrano bogato z magnezijem ... tud z donatom mg gre tongue.png

 

sama sem na morju odkrila napitek ... v avtomatu ... witamin well upgrade ... men je super ... sam v naših trgovinah ga ne najdem ... ko ga, bo šla z menoj celomesečna doza yes.gif



#25027 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 18. januar 2017, 15:05

Ekola ...pa še kako ima Tadej tu v tem prav... ma 100 točk za tole povezano skupaj  ....icon1_thumbup.gif

 

Zadnje dneve mi ves čas na različne načine prihaja nasproti prav tale tematika....in me opozarja na moj manjko, zglajzing....

Dodobra me je Tadej za nazaj spomnil v čem je bil včasih point moje dobre energije....

 

Verjetno bi se dalo dodat še kaj ....ampak za začetek bom začela spet delat na ravnovesju ...

Zdej al bom na snegu bosa zatancala s kkšno mantro in mudro vred ..".al se bom pa za strelovod tu v zgornjem štuku pod streho držala"...rolleyes.gif

 

https://www.youtube....h?v=TkNuTgP6Y5A

 

https://www.youtube....h?v=KP2jTU2Kfnw


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25028 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 18. januar 2017, 15:25

Domoljubka heartpump.gif našla boš svoje ravnovesje, ko se boš poglobila vase in sama razčistila stvari wink.png 

pomoč je seveda vedno dobrodošla ... ne lpozabi, da je to pogled drugega ... saj razumeš, kajne rainbow.gif



#25029 Brezo

Brezo
  • Lunatik
  • Št. objav: 8 159

Objavljeno: 18. januar 2017, 15:57

Za ravnovesje je najbolje če se dela na falun, fashen, gong, xinxing...če uporabim kitajske izraze...tongue.png

 

Mi je pa zanimiva trditev da TKM ne gre na vzroke, ki povzročajo neko zdravstveno težavo, da se posveča samo meridianom, lajšanju težav, krepitvi či-ja...in ko človeček dovolj uravnovesi zgornje stvari, celo telo postane en meridian oz. ima lahko energijske točke na celem telesu...To po drugi strani pojasnuje zakaj lahko določeni otroci oz ljudje gledajo z bilokaterim delom telesa, tudi če se jim zaveže oči...

 

In še kot zanimivost...dantien (točka na področju trebuha) se lahko vrti tako desno kot levo, podobno kot čakre...če se vrti v smeri urinega kazalca dobrodejno vpliva na osebo samo, če se vrti kontra pa za ostala bitja v bližini...tralala...biggrin.png


Life is like a game...play it...

myst1c.gif


#25030 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 18. januar 2017, 16:20

Brezo ... ne samo tebi wink.png

smo kar smo ... osveščeni ali ne na kateremkoli področju svojega življena

se iščemo ... spoznavamo

kakršnakoli pomoč je dobrodošla

 a ne za ceno slepega sledenja



#25031 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 18. januar 2017, 16:34

Jah ...

Sam mi nič ne pomaga, če samo analiziram in razčlenjujem ....to je itak nekak moj stil življenja ...biggrin.png

Čist vem kje sem zabluzila in kaj je glavni vzrok...

 

Dejstvo je, da se moram zdaj sam še v pospešek prestavit in malo več z zemeljsko energijo nafutrat..

...ok. ja, pa kakšno čakro prav zavrtet kot pravi Brezo...

Sem si kaki dve leti kar pozabila jemat priložnost za aktiivno vežbanje...tak da čist logično glede na vse kar se mi je dogajalo in nisem sproti delala na sebi...

 

Ampak sem prepičana, da brez  energije naše ljube Zemljice, ki je osnova za naš pogon ...čakrce ne bodo imele svoj žur...wink.png

 

Včasih sem živela v skladu s tem čist spontano ...in sem bla tu z energijo čis lepo na Ti...

 

Glavni vzroki za porušenje ravnovesja je pri meni vsekakor prehiter tempo s stresom, zanemarjen stik z naravo in gibanjem, ki sem ga včasih imela za osnovo zdravja pri sebi,  premalo časa zase v vsem stilu, ki ga nato ta vzrok prinese...


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25032 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 18. januar 2017, 16:48

Jah ...

Sam mi nič ne pomaga, če samo analiziram in razčlenjujem ....to je itak nekak moj stil življenja ...biggrin.png

Čist vem kje sem zabluzila in kaj je glavni vzrok...

 

Dejstvo je, da se moram zdaj sam še v pospešek prestavit in malo več z zemeljsko energijo nafutrat..

...ok. ja, pa kakšno čakro prav zavrtet kot pravi Brezo...

Sem si kaki dve leti kar pozabila jemat priložnost za aktiivno vežbanje...tak da čist logično glede na vse kar se mi je dogajalo in nisem sproti delala na sebi...

 

Ampak sem prepičana, da brez  energije naše ljube Zemljice, ki je osnova za naš pogon ...čakrce ne bodo imele svoj žur...wink.png

 

Včasih sem živela v skladu s tem čist spontano ...in sem bla tu z energijo čis lepo na Ti...

 

Glavni vzroki za porušenje ravnovesja je pri meni vsekakor prehiter tempo s stresom, zanemarjen stik z naravo in gibanjem, ki sem ga včasih imela za osnovo zdravja pri sebi,  premalo časa zase v vsem stilu, ki ga nato ta vzrok prinese...

kaj bi še rada ženska ... našla si vzroke, rešitev  za težave

 

zdaj pa akcija ... pomagaj si sama !!!!!!!!!!!!!...

 

če bi se jst na druge ozirala bi že zdavnaj pofilala



#25033 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 18. januar 2017, 17:49

Ne, valjda poskuša lajat v pasjih smile.png. Na koncu smo ga vseeno pokopali doma..pod orehom. Ne tistim njegovim najljubšim, ampak drugim najljubšim.

ugotovila včeraj, da bil točno star 13 let in 13 dni. te dni enkrat ga še odjavim.

In madona, da sem človek navad, mu včeraj že iz navade hrano in vodo nastavila..me vpraša starejša..komu to nastavljaš(je prišla domov se poslovit od psa)...meni kar nerodno..hudirja..navada železna srajca...zvečer se mi zdelo, da slišim njegov lajež..danes zjutraj pa sem se tudi že k vratom zapodila,...

sklenili, da do nadaljnega ne bomo imeli psa...

mačka (tale lepotica Lina) me je tolaži kakor ve in zna..pa se stiska k meni, pa k mlajši, tudi k starejši se je non stop zvijala...skratka, dela ji ne zmanjka. Pa tudi mi je hecno, kako je včeraj sestrin pes prišel se stiskat k meni in me tako vdano gledal v oči...

hja ti pesjanarji...eno samo veliko srce jih je.

naš me je naučil, da brezpogojna ljubezen obstaja...

Naj bo mirna vaša pasja dušica. Mogoče mu pa sploh nisi tako iz navade postavila hrano in vodo, ampak čutiš, da postava kje okoli. 

 

Ekola, jz pa s pošivanim gobčkom, zaenkrat še omrtvičenih ust, bomo videli, kaj bo kasneje. 



#25034 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 19. januar 2017, 11:07

Kaj pa ta LNF tok šteka?

A je še zmer rMerkur al kaj?


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#25035 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 19. januar 2017, 15:13

Kak mesec nazaj so šle luči fuč, zdele pa gorivo nekje pušča.

Dobila eno staro škropucalo od avta. Bencina je blo notri za en pljunek. Klasika!

 

Moram pazit, da ne zgrešim becin/dizel, ker pol bo pizdarija.

Svak ima fajn izkušnje s tem ... štala.

 

Vsak avto je strošek, strošek in samo strošek, ampak sem navezana na moj avtič.

 



#25036 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 20. januar 2017, 08:49

Kak mesec nazaj so šle luči fuč, zdele pa gorivo nekje pušča.

Dobila eno staro škropucalo od avta. Bencina je blo notri za en pljunek. Klasika!

 

Moram pazit, da ne zgrešim becin/dizel, ker pol bo pizdarija.

Svak ima fajn izkušnje s tem ... štala.

 

Vsak avto je strošek, strošek in samo strošek, ampak sem navezana na moj avtič.

oh, jaz sem včeraj ck ck opravila z vsakoletnimi vijevajam okoli avto registracije, zavarovanj ipd. dajatev. Špan je res zakon, punce tam pa neverjetno prijazne, uslužne. So mi prej po tel.naračunale in pripravile polico, da sem zvečer hitro opravila. Pa še kupon za pranje avta sem dobila. Tole sem res rabila, avto je usran, da se komaj barva vidi. Se ne upam še peljat v pralnico, ker potem ne bom mogla odpret vrat, tesnil pa ne bi zdele oljila/mastila. Itak pa mularija v šubu izniči ves trud s čiščenjem, mimogrede obrca vse sedeže (kljub varovalnim prevlekam) in obriše pragove, ko se vlači ven iz avta.

 

še to povem; ful vesela, ker imam končno v pisarni stensko uro. Sem človek, ki rabi non stop ure okoli sebe, ker mimogrede padem v časovno luknjo, trenutno pa sem brez ročne, ki je na popravilu. Torej, v Jysku kupila klasično, decentno stensko uro za borih 8E. Potem sem z akumulatorskim vrtalnikom še pred 8. zjutraj v pisarni zavrtala v knauf (stena) križnega  (vijak) in gor obesila uro. To!

Če bi pa čakala hišnika, bogami, bi šla prej v penzijon sleepy.gif

Tko da; uzdaj se u se i u svoje kljuse partyy.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#25037 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 21. januar 2017, 16:04

  Ruski psiholog odkriva, kako učinkovito rešiti življenjske probleme

Mihail Litvak je en od najbolj priznanih sodobnih svetovnih pishologov. Njegovih 20 kratkih, a učinkovitih nasvetov, lahko postane vaše močno psihološko orožje. Dr. Litvak je svoj sistem poimenoval 'psihološki aikido'.

 

1. Če človek nima nič dobrega povedati o sebi, vendar želi nekaj povedati, bo začel govoriti slabe stvari o drugih.

2. Zagrizite v znanje, ki je iz granita, ne pa v vrat svojega bližnjega, če že želite gristi.

3. Depresija je dana človeku zato, da bi se zamislil nad sabo.

4. Nihče nikogar ne zavrača, le nekateri ljudje gredo naprej, medtem ko drugi zaostajajo. Tisti, ki zaostanejo, mislijo, da so zavrženi.

5. Če mislite dobro o sebi, zakaj je potem potrebno, da tudi drugi mislijo dobro o vas?

6. Če si nekaj želite, ne zahtevajte dovoljenja. Ne boste ga dobili!

7. Sposobnost imeti rad in sposobnost dobrega prenašanja samote sta pokazatelja duhovne zrelosti. Pravzaprav najbolje funkcioniramo, kadar smo sami.

8. Nezrela osebnost ima pogosto znanje, vendar ga ne zna uporabljati, medtem ko zrela osebnost znanje, ki ga ima, tudi dobro uporablja. Zato nezreli ljudje kritizirajo druge, medtem ko zreli delujejo.

9. Ne vem, katera pot vodi do uspeha, vem pa, katera pot vodi do neuspeha - to je želja, da smo všeč vsem.

10. Ne obstaja moška ali ženska logika, temveč le sposobnost ali nesposobnost, da modro premislimo stvari.

11. Če želite spoznati svojega največjega sovražnika - poglejte v ogledalo. Ko se boste soočili z njim, bodo vsi drugi lahko premagljivi.

12. Bodi uspešen in vse zamere bodo odšle.

13. Prijetno se je pogovarjati s prijatelji, vendar se je koristno pogovarjati tudi s sovražniki.

14. Obstaja le en sam dober razlog, da prekinete odnos z nekom ali da prekinete delavni odnos - nezmožnost osebne rasti v teh pogojih.

15. Svojo radost morate deliti tako s prijatelji kot sovražniki. Prijatelji se bodo veselili, sovražniki se bodo vznemirili.

16. Ne teci za srečo in našel boš kraj, kjer sreča prebiva. Sreča bo našla tebe. Lahko vam povem za kraj, kje se skriva - v vas. Pot do sreče je razvoj vaših sposobnosti do maksimuma.

17. Sreča je stranski produkt dobro organiziranega delovanja.

18. Če želite nekomu nekaj dokazati, to pomeni, da živite za to osebo. Toda če živite za sebe, potem vam nikomur ni treba ničesar dokazovati.

19. Domišljija je glas naših sposobnosti. Na primer, sanjam, da pojem v operi, vendar nimam posluha - potem bom težko prišel v opero. Vendar ča sanjam o nečem, kar je v skladu z mojimi sposobnostmi, potem bom svoje sanje ustvaril relativno hitro. Dobro je, kadar si človek reče - ukvarjam se zgolj s poskusi, da ustvarim svoje sanje.

20. Bolje je komunicirati z dobro knjigo kot s praznim človekom.

To je recept. Recept pa lahko imam tudi za ajnprajn župo ali potico. En(a) jo bo po receptu super skuhal(a), drug(a) naredil(a) neokusno čorbo, tretji(a) pa celo zažgal(a)...



#25038 Liriel

Liriel
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 303

Objavljeno: 24. januar 2017, 15:35

Slovenceljni pač, vse česar sami ne delamo, obsojamo. huh.png



#25039 Pico Della Mirandola

Pico Della Mirandola
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 528

Objavljeno: 24. januar 2017, 17:03

Slovenceljni so užaljeni, če nekdo načne njihov false ego zaradi katerega počnejo kar počnejo, v glavnem bedarije, in so užaljeni, če ne nalete na vobče odobravanje in navdušenje, kar je v bistvu cilj njihovih bedarij, odobravanje. In ....... vsaj v nečemu biti prvi in najboljši, v vasi, fari, mestu, regiji, državi.... tisti pogoltnejši pa na svetu...


prenos.jpg


#25040 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 24. januar 2017, 20:50

oh, jaz sem včeraj ck ck opravila z vsakoletnimi vijevajam okoli avto registracije, zavarovanj ipd. dajatev. Špan je res zakon, punce tam pa neverjetno prijazne, uslužne. So mi prej po tel.naračunale in pripravile polico, da sem zvečer hitro opravila. Pa še kupon za pranje avta sem dobila. Tole sem res rabila, avto je usran, da se komaj barva vidi. Se ne upam še peljat v pralnico, ker potem ne bom mogla odpret vrat, tesnil pa ne bi zdele oljila/mastila. Itak pa mularija v šubu izniči ves trud s čiščenjem, mimogrede obrca vse sedeže (kljub varovalnim prevlekam) in obriše pragove, ko se vlači ven iz avta.

 

še to povem; ful vesela, ker imam končno v pisarni stensko uro. Sem človek, ki rabi non stop ure okoli sebe, ker mimogrede padem v časovno luknjo, trenutno pa sem brez ročne, ki je na popravilu. Torej, v Jysku kupila klasično, decentno stensko uro za borih 8E. Potem sem z akumulatorskim vrtalnikom še pred 8. zjutraj v pisarni zavrtala v knauf (stena) križnega  (vijak) in gor obesila uro. To!

Če bi pa čakala hišnika, bogami, bi šla prej v penzijon sleepy.gif

Tko da; uzdaj se u se i u svoje kljuse partyy.gif

 

no, pri meni ne gre ck ck ..... ko urejam zadeve v zvezi z avtom, se moram cjazit gori doli, kar je zame zapravljanje cajta.

in ja, čuvam avto ... noter je prepovedano jest, pit, seksat, kadit ... in ga pucam in sesam.

če imaš pa mulce, je pa druga zgodba. jaz jih nimam.

 

hočeš nočeš, v avto je treba vlagat. partyy.gif



#25041 Boudika

Boudika
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 020

Objavljeno: 25. januar 2017, 12:23

Slovenceljnem trpijo različni organi, ker v drugih prepoznavajo tisto, česar nočejo videti pri sebi. 



#25042 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 25. januar 2017, 17:50

Pejte na kafe.


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#25043 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 26. januar 2017, 18:51

Bejbe prihajajo na obisk. smile.png Danes bomo malo navijali.



#25044 mgd

mgd
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 667

Objavljeno: 28. januar 2017, 12:07

test



#25045 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 7. februar 2017, 19:05

laugh.pnglaugh.pnglaugh.png

 

https://www.youtube....h?v=UktXYuDQgSs


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25046 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 575

Objavljeno: 7. februar 2017, 19:22

....jst ne, jst ne ....biggrin.png....

(hebeš dnara .....pa velesilo....bemu -če ne ugotavljam, da je za prihodnost najbolš bit neopredeljen, neviden, nečipiran..yes.gif )


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#25047 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 10. februar 2017, 08:03

Podavljeni, v sanjah sem dizajnirala bajto od kim kardashian. sanjala sem tako leep folk, tako lepooo, sama ljubezen vsepovsod, vsi se prelivajo ven noter iz sebe in vase v ljubezni.

 

Tko jaz ponavadi sanjam, pol pridem na kafe in srečam ostale.

 

Drugače v mojem lajfu... startam vsak dan znova! hujšat. :D :((( tako lepooo...

 

skoraj bi mi uspelo, pa sem zaružila. smo s frendico pekle pizze, pol sem nadaljevala dva dni and here i am.  

 

porazno... fajtam se z depro. ne vidim smisla, vse izhode sem pokurla... zdaj me ne bo na spregled dokler mi ne rata in opravim pol zadev za diplomo sproti. imam en mesec.

 

byebye <3



#25048 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 11. februar 2017, 16:06

hypnodisk.gif

 

hudo me nosi lunun mrk

 

tongue.png

 

pa vas ?

 

ohmy.png



#25049 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 11. februar 2017, 16:31

Čisto nič. Jaz nosim njega ;)


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#25050 Simon Whitechapel

Simon Whitechapel
  • Vajenček
  • PipPipPipPip
  • Št. objav: 61

Objavljeno: 12. februar 2017, 14:18

Vse poti vodijo v rim. ROMA pa je degradirani AMOR. Tako da ja, bolje se je vreči (nazaj) v delo, ker čas ne čaka nikogar. Polet tega pa je (duševni) MIR (ki je degradirani RIM) prav gotovo največja vrednota. Rest in peace preteklost. Pičim tudi jaz vun!


"It's All in Your Head ... You Just Have No Idea How Big Your Head Is..." Lon Milo DuQuette

 

 





Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0