Za nemoteno delovanje te spletne strani uporabljamo piškotke. Z nadaljnjo uporabo se strinjate z našo politiko piškotkov. Nadaljuj
Lunin net

Hitri skok na vsebino


Fotka

Če bi kdo komu rad kaj povedal ....


  • Prijavi se, če želiš komentirati
25961 komentarjev na to temo

#24876 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 3. november 2016, 18:13

pozdravljena ylflower.gif

 

pospravljam levove predale ... pravi hrček je bil wink.png

zraven poslušam abbo ... in se spominjam

 

a še vedno ne morem izjokati bolečine icon1_cry.gif

 

Bil sem na morju, tko da sem šele dons spet pogledal sem in tole me je čist pretresl.

Skoz sem verjel, da se bo Lev zmazal.

 

Jeti, moje globoko sožalje

 

icon1_cry.gif


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#24877 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 3. november 2016, 18:27

Bodimo srečni, družbeni projekt

https://www.youtube....h?v=1nrRYyAzZE4


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24878 Iknee

Iknee
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 807

Objavljeno: 3. november 2016, 21:11

Jeti, moje sožalje za Leva. ROSE1.gif Mislim nate in molim za vaju. 



#24879 Aeval

Aeval
  • Lunatik
  • Št. objav: 2 784

Objavljeno: 4. november 2016, 19:19

pozdravljena ylflower.gif

 

pospravljam levove predale ... pravi hrček je bil wink.png

zraven poslušam abbo ... in se spominjam

 

a še vedno ne morem izjokati bolečine icon1_cry.gif

Oh Jeti, kaj berem icon1_cry.gif

 

Korajžno. Pa da bi ti dobri, taki, ki jih sedaj rabiš, prišli na tvojo pot.


... Say what you mean
And mean what you say ...

#24880 enapačtaka

enapačtaka
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 392

Objavljeno: 5. november 2016, 08:58

pozdravljena ylflower.gif

 

pospravljam levove predale ... pravi hrček je bil wink.png

zraven poslušam abbo ... in se spominjam

 

a še vedno ne morem izjokati bolečine icon1_cry.gif

 

Jok je tolažilni obred. Jaz ga vedno opravim sama. Ne zato, ker bi se ga sramovala, ampak zato, da ob tem nihče ne prekinja mojih misli, s čemerkoli. Po drugi strani pa sem prepričana, da vsak človek, ki nam je v življenju veliko pomenil, pusti v nas matrico, ki nam omogoča, da smo z njim v stiku, vedno, ko si to želimo. Jaz vedno vem... on bi v tej situaciji tako reagiral, on bi to rekel, on bi me tukaj podpiral, to bi mi odsvetoval.....morda malo čudno, ampak meni deluje.

 

Potrebujem pa vtežkih situacijah družbo, da se resetiram. Lahkoten neobremenjujoč pogovor, ali nekaj kar me zelo okupira za nekaj časa. Včasih smo imeli tukaj asociacije, haiku kolodont, verjetno še kaj, ali si omislimo kaj novega...vsak dan pol ure odklopa bi marsikomu koristil.

 

Jeti drži se.


Dr. Dolittle je fantazijski lik.


#24881 angelit

angelit
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 395

Objavljeno: 5. november 2016, 12:38

oj-la

 

sem kupila v tediju pentagram zvezdo iz lesa za male čarovnice, plus mizico in svečo in seveda za kužke, da mi tia ne grize copat eno zavozlano zadevo:)

 

in anekdota -  sem hotla fotkat zvezdo na steno obešeno, tri krat štirkrat, crknil telefon, ostalo sem lahko fotkala, za pokazat pač... spodaj je buda s svečo, zraven moja slika od hecate z luno, bolj packarija, nasproti pa ogromen poster jezusa, nad tvjem pa ful lep križ, sama narisala. DA NI DA NI.

 

wiii

 

kot za povezano dihanje je en napisal na enem forumu, oziroma ena, da končno se tudi njej nekaj res dogaja na duhovni ravni, meni pa... tole

 

btw, mama pravi da je ta pentagon sumljiv, da je to za čarovnice, tata da naj pazim, bla bla ... folk ki nima veze o duhovnosti, hehe pali vsaj na to... drugače razložla da duh zrak voda zemlja ogenj... ne vem koga je bolj strah, mene al njih... ampak jaz mam ful zadosti tega bivanja na svetu, in mi ni všeč to kar je. :/ nekam se bom včlanila, v klubu malih čarovnic mi ne bo hudega:)

 

kdo ve... ???


jetica, ful mi je žal. drži se, šmrcflower.gif vsi bomo počasi šli.. ( jejee)



#24882 Jeti 1

Jeti 1
  • ŽeČistoDomači
  • Št. objav: 297

Objavljeno: 5. november 2016, 21:38

vitez.gif

 

hvala za izrečena  sožalja

 

poskušam biti in ostajam močna

 

meseci spremljaja umiranja so pustili svoje sledi

 

še vedno si ... ne branim ti oditi ... prosim, pojdi ... ne zadržujem te



#24883 janko

janko
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 704

Objavljeno: 6. november 2016, 10:34

jeti... sožalje ROSE1.gif

čeprou ti je hudo, to na srečo ne spremeni dejstva, da je vsak konec istočasno začetek nečesa novega.

in ti to veš. čimprej se na to tut spomni.


sploh nimam besed... miiiissslllmmmmmm....

#24884 butl

butl
  • D član
  • Št. objav: 4 671

Objavljeno: 7. november 2016, 22:01

Na tem svetu ni nič bolj pristnega, nič bolj čudovitega kot ženska, ki si upa biti to, kar v sebi globoko ve, da je ... ne glede, kaj si drugi mislijo o njej. Ženska, ki zna videti popolnost v svoji nepopolnosti in zna sprejeti svojo temo, saj ima v sebi toliko luči, da to temo preglasi. 
To je resnično tista prava esenca lepote, ki žensko naredi tako veličastno ... ki jo naredi Boginjo.

Res je.

 

Samo....eee....kako se pa to nardi?

 

icon_smile_shy.gif 


Čutim, da čutiš, da čutim, kar čutiš

#24885 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 7. november 2016, 22:01

Jeti, moje sožalje ROSE1.gif

 

Prosim, pazi nase, predvsem dovolj počivaj (ni treba cele bajte naokol postavit in pospravit - bo vse počakalo) in prosim, pojdi med ljudi. 

Lahko klepetamo tudi na LNF, če v RL ni nobenega primernega sogovorca.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24886 nataly

nataly
  • D član
  • Št. objav: 8 410

Objavljeno: 8. november 2016, 15:37

Jeti -še tule moje sožalje.

 

Pismo...prišla sem se žalit semle.

zdaj gruntam, če bi

pa bom a ne...

danes sem tempirana bomba. foter me rapi...čkal do amena, pol pa čisto vsi, ki so prišli v kakršen koli stik z mano. Tak, da tisti, ki ste se še zjutraj pogovarjali z mano, ste imeli veliko srečo.

še vedno sem huda in se kar bojim taka razpištolena na cesto...

 

eh...moram rečt, da..sem se poslabšala v primerjavi s prejšnjim letom.

toliko jeze je v meni...da me je strah...in kakšne ven vlečem...joj..sama sebi grem na k.


Življenje je to, kar se ti dogaja, medtem, ko planiraš druge reči.

 


#24887 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 8. november 2016, 15:56

Jeti -še tule moje sožalje.

 

Pismo...prišla sem se žalit semle.

zdaj gruntam, če bi

pa bom a ne...

danes sem tempirana bomba. foter me rapi...čkal do amena, pol pa čisto vsi, ki so prišli v kakršen koli stik z mano. Tak, da tisti, ki ste se še zjutraj pogovarjali z mano, ste imeli veliko srečo.

še vedno sem huda in se kar bojim taka razpištolena na cesto...

 

eh...moram rečt, da..sem se poslabšala v primerjavi s prejšnjim letom.

toliko jeze je v meni...da me je strah...in kakšne ven vlečem...joj..sama sebi grem na k.

Še sreča, da sem bila med jutranjimi tongue.png

 

Ampak tole z jezo res zanimivo. Še ob smrti moje mame, leta 2007, je v meni bila ena sama strpnost, jeze skoraj nisem čutila. Moja sestra bila pa prava tempirana bomba jeze. Ob smrti mame je žalost izražala tako, da je še klošarje na cesti hotla tepst. Češ, oni skoz pijejo, pa nimajo jeter in slinavke "hin", mamo pa rak pobral. Da ne govorim, da je takrat bil ulični ples četvorke za Guinessov rekord. Malo je manjkalo, da bi šla na cesto pod našim oknom razgnat plesalce. Ok, zdaj se malo šalim, iz žalostnega dogodka. Ampak, to je moj črni humor . 

 

No, da grem nazaj k jezi. Meni je zadnji dve leti tudi začela s presežki ven sekat, po moje je že prej bila v meni, le ni se še prebila iz nezavednega. Tako da...pucam, ozaveščam. Ne energijskem kot na fizičnem nivoju, kjer sem se zdaj lotila malo večje discipline glede obremenjevanja jeter. In ne, nisem nehala pit, ker sem zelo zmerno kulturna uživalka alkoholno opojnih substanc inno.gif



#24888 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 8. november 2016, 16:02

qrtz je s to jezo, bojda bi jo moral "prerast" oz. dokler si otrok je ok, pol pa naj bi znal se že obvladovat.

men ne ratuje ://


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24889 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 8. november 2016, 16:38

,,,Ahahah Naty tale je pa dobra res...rolleyes.gif

Lih kar sem hotela neki tazga navršt tle...pa si me prehitela...

Kaj pa je to v zvezdah, da se nam podobno dogaja...?

 

Res ....sem mela dans občutek, da bi najraje zabrisala tale mobi v steno...

Ne hecam se ...sm štela ...imela 23 klicov od zjutraj do 14h ...vmes nisem uspela niti tist heben smuti pojest v miru in toalete dokončat...mad.gif

Pišuka niti na bolniški človk ne more met miru....kt, da ne bi vsi skup slišal, da ne morem neki govorit in na dolgo vsem razlagat pa razpravljat z njimi...

 

Hahah... najboljš bi zgleda blo, da mojo mamo pa tvojga fotra nekam v kup spraviva...pa naj si težita...icon1_blush.gif

Ne sej ni čist lepo od mene sam kaj...ko sem pa postala precej stresna, ker vidim, da se moji plani ne morejo nikakor odvijat samo zaradi množine nepovezanega bombandiranja komunikacije in pričakovanja z vseh strani ....

...Sam tale moja mat je res neviđena...sorry.gif

Pokliče ona mene kr tako mal mimogrede pa začne, da gre konc tedna na operacijo za oči....ochko.jpg ....pa sva pred dvema dnevoma govorili o ptičkih na drevesu in nč o tem, da ma ona kaj tako resnega ....

....In vpraša tako mimogrede, če sem lahko spremstvo?

Men pritisk zavre od znotraj na sto....pa jo vprašam kako to misli zdaj, da pove samo dva dni prej...?

...Jebela in takšna situacija, da človk še eksplodirat ne more, ker pač rabi in trenutno sem najbližja, pa čeprav nisem v formi za nikogar....še zase ne...

In tri dni bom morala bit najmanj zraven potem - na njenem koncu, pa sm še sama na bolniški ...pa še vse drugo je vmes pri meni v zamudi....mela plan v petek in čez vikend vse živo za nazaj neki polovit, pa delo si organzrat .....

Eno za drugim, eno za drugim tako hitro ....tud dneva ni  vmes za time out....

 

Jaaaa.... skratka nič ni pod kontrolo ....evo...moja konverzacija bo začela potekat takole... pol bo pa morbit mir...tongue.pngbiggrin.png

 

.https://www.youtube....h?v=iKPMetXcXEw


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24890 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 8. november 2016, 16:44

Jao jao Domy... Ima da te bombardira totalna in dokoncapozdravisioči užaljenost. Da nimaš časa za svojo mamo, ona pa toliko zate naredila... Ja, in zobje, kaj je to proti očem...ko moraš počivat, pa nič težkega dvignit. In ne vidiš it domov, ne peljat...

 

Tako da, hvaležnost punca, hvaležnost wink.png wink.png wink.png



#24891 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 8. november 2016, 16:50

Dem...se že temni. In pred 19. uro si bom spet slikala vse mogoče spodbudne vizualizacije, da se brcnem skozi vrata in na Pilates. Tema res ubija moje navdušenje nad gibanjem biggrin.png



#24892 domoljubka

domoljubka
  • Lunatik
  • Št. objav: 7 574

Objavljeno: 8. november 2016, 16:50

Ma dej mi še ti vest nabijat....maš prou...ampak jezi me, ko me ma kdo za mimogrede, ker točno vedo, da sem odgovorna in da potem vse skup skrpam.....sam sem pa čedalje bolj zješkana ....in vsakič ko se odločim zdej mam pa dost....se mi neki zgodi, da se za jezik ugriznem...

Premalo časa zdaj, da obrnem organizacijo, ker me prepozno obvestila - pa je vedela in nč rekla - so pa še drugi ljudje v špilu in zdaj bo vse na glavo obrnjeno.

 

....sam tole kar se mame tiče....je pa ona čist drug šipl v lajfu udrihala....je bla precej ega....me dostikrat na cedilu pustila...

No ja ...sej je blo tud to za neki dobro...

Mah....brez veze....sem sam pojamrala no.....sej itak ne bo šlo mim mene....


...Tako kakor ima vsak glas barvo in višino ... ima vsaka tišina register in globino.
Tišina enega človeka se razlikuje od tišine drugega ... in ni enako zamolčati eno ime- kakor zamolčati drugo ime ... (R.J)

https://www.youtube.com/watch?v=BoZ28PHarzM


#24893 Silvija

Silvija
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 804

Objavljeno: 8. november 2016, 16:52

Ma dej mi še ti vest nabijat....maš prou...ampak jezi me, ko me ma kdo za mimogrede, ker točno vedo, da sem odgovorna in da potem vse skup skrpam.....sam sem pa čedalje bolj zješkana ....in vsakič ko se odlolim zdej mam pa dost....se mi neki zgodi, da se za jezik ugriznem...

 

....sam tole kar se mame tiče....je pa ona čist drug šipl v lajfu udrihala....je bla precej ega....me dostikrat na cedilu pustila...

No ja sej je blo td zato za neki dobro...

Mah....brez veze....sem sam pojamrala no.....sej itak ne bo šlo mim mene....

Jebigasad...Naš arhetip prostit... na delu. Treba bit prijazen, uslužen...sploh pa, če je to naša mama inno.gif

 

Saj te samo hecam no, iz svojih izkušenj in občutenj wink.png

 

Sam če ti kaj pomaga, naši domači, starejši, funkcionirajo v svojem svetu, kjer ima čas drugačne razsežnosti. Po moje da bomo mi tudi tam nekje. ylflower.gif



#24894 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 8. november 2016, 20:21

jaz sem enkrat lani naredila po naročilu mozaik v pladnju - dve grlici ki nosita vsak svoj prstan. baje, da sta bila mladoženca ful navdušena. (zdaj, če že glih vprašaš smile.png)

 

neki podobnega boš tudi meni naredila, ko (če) se bom poročila. tongue.png želja, da bi se poročila, je prisotna.

 

sestrični sem dala dnar, pa naj si sama kupi, kar si želi.



#24895 Silica

Silica
  • Lunatik
  • Št. objav: 4 135

Objavljeno: 9. november 2016, 17:39

Starejši čisto normalno funkcionirajo v našem svetu, je pa pri družinskih zadevah velikokrat tako, da moraš znat postavit meje. Čimprej, tem bolje. Copat si pač le tako dolgo, kolikor sam to dovoliš.

 

-------

 

Sem navijala za Trumpa. Me prav zanima, kako bo zdaj peljal ZDA smile.png


Penny: Oh big deal. Not knowing is part of the fun.

Sheldon: "Not knowing is part of the fun". Was that the motto of your community college?

 

This is where the old mountain goat lives. He hangs out here and has a good time. B. R.


#24896 gold

gold
  • Lunatik
  • Št. objav: 6 960

Objavljeno: 9. november 2016, 19:00

sej bo mogoč Sevncana biggrin.png



#24897 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 9. november 2016, 19:57

Imam slab filing. Ampak tega bi imela tudi ob drugačnem izboru.

Ampak okej, vsaj Melanija je prva dama - karkoli to že pomeni (za koga). Mi je pa blesavo jezdit na valu "turistične prepoznavnosti" Slovenije zarad Trumpove izvolitve. Kot da smo mi kakorkoli zaslužni laugh.png

Sem vesela zanjo, to je pa tudi vse.


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24898 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 9. november 2016, 20:07

Ma dej mi še ti vest nabijat....maš prou...ampak jezi me, ko me ma kdo za mimogrede, ker točno vedo, da sem odgovorna in da potem vse skup skrpam.....sam sem pa čedalje bolj zješkana ....in vsakič ko se odločim zdej mam pa dost....se mi neki zgodi, da se za jezik ugriznem...

Premalo časa zdaj, da obrnem organizacijo, ker me prepozno obvestila - pa je vedela in nč rekla - so pa še drugi ljudje v špilu in zdaj bo vse na glavo obrnjeno.

 

....sam tole kar se mame tiče....je pa ona čist drug šipl v lajfu udrihala....je bla precej ega....me dostikrat na cedilu pustila...

No ja ...sej je blo tud to za neki dobro...

Mah....brez veze....sem sam pojamrala no.....sej itak ne bo šlo mim mene....

Domy, kako lahko talaš nekaj, kar ti primanjkuje?

Kdo je zate najpomembnejši?

 

Poskrbi najprej zase.

 

Kaj ti mora še izpast, da se postaviš na 1. mesto? Počivaj, jebelacesta, a ni zato bolniška?!?

 

Jebenti kok mi grejo na živc vsi "bogibogibogiseeeeem".


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´

#24899 čebelica01

čebelica01
  • Lunin Odvisnik
  • Št. objav: 2 289

Objavljeno: 9. november 2016, 20:15

Oče in mama sta tut navijala za Trumpa, ker je njegova žena Slovenka.

 

Bomo vidli na katere strune bo špilal ... 

 

Ceres, kaj pravi njegov chart?  



#24900 Cookie

Cookie
  • Lunatik
  • Št. objav: 9 884

Objavljeno: 9. november 2016, 20:16

Bom kar tule napisala: trenutno sem razkurjena, razpičkena do fundamenta že kar nekaj časa, zarad točno istega razloga: kot da fucking visim na steni, kjer se me po potrebi sname, ko se me potrebuje.

Ker ja, men se lah pove minuto, dve prej, tkole pa tkole te rabimo - tole nared, ostalo pa šuššš, se te ne tiče. 

 

Ma fak off, res madmad.gif

Ko te yebe, znajdi se, od zdele naprej si na svojem partyy.gif 

Pa če se misli una podtalno še mešat v mojo vzgojo, bo spoznala gdč. Harpijo icon20.gif


You see beauty where you desire to see it. You see ugliness where your are afraid to see beauty.
»Grem naprej.
Kjer ni poti, ustvarim pot.
Usmerjam tok svojega življenja,
tako kot duša v meni hoče.«
*´¨)
¸.•´¸.•*´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´




Uporabniki, ki si ogledujejo to temo (1)

Člani: 0 - Gosti: 1 - Skriti člani: 0